(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl
0,00 zł

Corel Draw Graphic Suite

Corel Draw

CorelDraw graphics suite ułatwi twoją codzienną pracę

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym grafikiem komputerowym, twórcą stron www, architektem czy też zabawa obrazem jest Twoim hobby, pakiet Coreldraw Graphics Suite ułatwi Twoją codzienną pracę. Oprogramowanie nie tylko zawiera narzędzia pozwalające na tworzenie efektownych materiałów reklamowych, projektów, logotypów czy grafik do stron internetowych, ale także posiada intuicyjny interfejs pozwalający na szybką i łatwą obsługę.


Zarówno profesjonalni projektanci i graficy, jak i początkujący użytkownicy docenią zalety pakietu Coreldraw Graphics Suite: 1. Obszar roboczy, który łatwo można dopasować do własnych potrzeb i indywidualnego toku pracy.
2. Możliwość zapoznania się z bogatymi zasobami edukacyjnymi, które skutecznie pomogą nawet niedoświadczonym użytkownikom we wzbogaceniu projektów, grafik i zdjęć.
3. Możliwość wyświetlania tworzonego projektu na kilku monitorach, dzięki czemu może nad nim pracować więcej osób.
4. Innowacyjna funkcja pozwalająca na wyświetlanie obrazu na monitorach o wysokiej rozdzielczości 4k.
5. Funkcja szybkiego wyszukiwania i filtrowania czcionek pozwoli na dobranie czcionki do nawet najbardziej wyszukanego projektu czy grafiki.
6. Możliwość zakupu z poziomu pakietu dodatkowych rozszerzeń, modułów i aplikacji. Sprawi to, że pakiet Coreldraw Graphics Suite niezwykle łatwo można dostosować do swoich potrzeb i wykonywanych zadań oraz uczynić pracę bardziej efektywną i ciekawą.
7. Kontakt ze społecznością użytkowników pakietu Coreldraw Graphics Suite, której członkowie pomogą w rozwijaniu pasji lub radzeniu sobie z graficznymi zagadkami tworzonych materiałów.
8. Pakiet Coreldraw Graphics Suite to doskonałe oprogramowanie dla fachowców oraz entuzjastów efektownej, tworzonej na wysokim poziomie grafiki. Łączy w sobie funkcjonalność, intuicyjność, wszechstronność i prostotę użytkowania – zalety ważne dla każdego użytkownika.

czytaj dalej

 

Corel DRAW Graphics Suite 2017 PL Box (1 stanowisko)nowość

Corel DRAW Graphics Suite 2017 PL Box (1 stanowisko)

CorelDraw Graphics Suite 2017 to nowa wersja cenionego pakietu graficznego, dostosowana do dynamicznego rozwoju technologii i uwzględniająca opinie i sugestie użytkowników: Zestaw intuicyjnych narzędzi do projektowania graficznego – tworzenia układów stron, ilustracji, stron internetowych, edytowania zdjęć i wielu innych.

Stara cena: 2 699,00 zł

Cena promocyjna: 2 119,00 zł (1 722,76 zł netto)

Corel DRAW Graphics Suite 2017 PL Box Upgrade (1 stanowisko)nowość

Corel DRAW Graphics Suite 2017 PL Box Upgrade (1 stanowisko)

CorelDraw Graphics Suite 2017 to nowa wersja cenionego pakietu graficznego, dostosowana do dynamicznego rozwoju technologii i uwzględniająca opinie i sugestie użytkowników: Zestaw intuicyjnych narzędzi do projektowania graficznego – tworzenia układów stron, ilustracji, stron internetowych, edytowania zdjęć i wielu innych.

Stara cena: 1 499,00 zł

Cena promocyjna: 1 319,00 zł (1 072,36 zł netto)

Corel Draw Graphics Suite X6 Special Edition PL Box

Corel Draw Graphics Suite X6 Special Edition PL Box

CorelDRAW Graphics Suite X6 Special Edition to wszechstronny pakiet oprogramowania do projektowania grafiki, który pomaga realizować twórcze pomysły dla każdego rodzaju mediów. Dzięki większej prędkości działania, narzędziom projektowym i kontroli kolorów możesz bez obaw tworzyć niezwykłe prace.

Stara cena: 1 095,00 zł

Cena promocyjna: 629,00 zł (511,38 zł netto)

Corel DRAW Graphics Suite Special Edition PL BOXnowość

Corel DRAW Graphics Suite Special Edition PL BOX

Połącz swoją kreatywność z niezrównanymi funkcjami pakietu CorelDRAW® Graphics Suite SE, aby tworzyć projekty, grafiki i układy stron oraz edytować zdjęcia. Dzięki zaawansowanej obsłudze systemu Windows 10 oraz wyświetlaniu na kilku monitorach i w rozdzielczości 4K ten wszechstronny pakiet umożliwia sprawną i szybką realizację profesjonalnych ...

Stara cena: 899,00 zł

Cena promocyjna: 839,00 zł (682,11 zł netto)

Corel Draw Home and Student Suite X8 PL Box

Corel Draw Home and Student Suite X8 PL Box

Różnorodne zasoby pakietu CorelDRAW Home & Student Suite X8 Wersja dla użytkowników domowych umożliwiają pracę nad projektami z wykorzystaniem nowego zaawansowanego wsparcia dla systemu Windows 10, rysika w czasie rzeczywistym, a także opcji wyświetlania na kilku monitorach i w rozdzielczości 4K. Zacznij szybko, łatwo i pewnie opracowywać logotypy,...

Stara cena: 375,00 zł

Cena promocyjna: 359,00 zł (291,87 zł netto)

Corel Draw Home and Student Suite X8 PL Box + Office 365 PL Personal Box - zestaw 2w1nowość

Corel Draw Home and Student Suite X8 PL Box + Office 365 PL Personal Box - zestaw 2w1

Zestaw 2w1 dla uczniów - CorelDRAW Home & Student Suite X8 oraz Office 365 Personal. Doskonały prezent dający możliwość rozpoczęcia przygody z grafiką oraz opanowania najnowszego pakietu Office!

Stara cena: 598,00 zł

Cena promocyjna: 499,00 zł (405,69 zł netto)

Corel Draw Graphics Suite X7 PL ESD (1 stanowisko)

Corel Draw Graphics Suite X7 PL ESD (1 stanowisko)

Kolejna edycja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X7 z odświeżonym wyglądem, zawierający nowe, niezastąpione narzędzia i ulepszone funkcje, oferuje cały wachlarz możliwości twórczych. Wprowadziliśmy kilka nowych obszarów roboczych odzwierciedlających naturalny tok pracy, dzięki czemu wszystkie funkcje są dostępne pod ręką w ...

Stara cena: 1 995,00 zł

Cena promocyjna: 1 699,00 zł (1 381,30 zł netto)

Corel DRAW Graphics Suite X8 Small Business Edition (3 stanowiska)

Corel DRAW Graphics Suite X8 Small Business Edition (3 stanowiska)

Pakiet CorelDRAW® Graphics Suite X8 — Small Business Edition zapewnia łatwe w użyciu oprogramowanie do projektowania graficznego z intuicyjnymi narzędziami umożliwiającymi tworzenie grafiki i układów stron oraz edycję zdjęć. Zawiera 3 licencje do wykorzystania w firmie. Pomocny przewodnik startowy, przydatne zasoby szkoleniowe oraz mater...

Stara cena: 3 275,00 zł

Cena promocyjna: 3 099,00 zł (2 519,51 zł netto)

Corel Website Creator

 

Strony internetowe z Corel Website Creator

Program do projektowania stron internetowych Corel Website Creator wchodzi w skład funkcjonalnego pakietu Coreldraw Graphics Suite. Dzięki temu oprogramowaniu stworzenie własnej, profesjonalnej strony www okazuje się banalnie proste. Z programu będą zatem chętnie korzystać profesjonalni twórcy witryn internetowych, jak i użytkownicy mniej doświadczeni.

Docenią oni:
1. Brak konieczności znajomości języka html i innych skomplikowanych kwestii technicznych lub programistycznych.
2. Pomocne w łatwym projektowaniu stron www profesjonalne i ciekawe szablony, układy stron oraz sitestyle. Wystarczy po prostu wybrać konkretny projekt, przygotować strukturę strony i dodać przygotowane materiały, a wszystko to szybko, bez dodatkowych umiejętności i doświadczenia.
3. Możliwość tworzenia interaktywnych i atrakcyjnych dla użytkowników stron www przez dodawanie materiałów graficznych, audio i video – za to bez konieczności kodowania czy programowania. Problemem nie jest dodanie ciekawych lub użytecznych materiałów video z serwisu Youtube, Vimeo czy innego źródła – można to zrobić już w kilku prostych krokach.
4. Możliwość dodawania obrotowej galerii zdjęć, a także umieszczania na nich podpisów lub treści. Dzięki temu prezentowane grafiki będą ciekawsze, bardziej czytelne, a zatem mocniej zachęcą użytkownika do dalszego przeglądania strony www.
5. Zgodność programu z najnowszymi systemami operacyjnymi została potwierdzona profesjonalnymi testami.
6. Corel Website Creator to zaawansowany, ale prosty w obsłudze i intuicyjny program do projektowania ciekawych, interaktywnych i atrakcyjnych dla użytkowników stron www. Dzięki niemu możliwe jest proste i szybkie stworzenie zarówno niewielkiej wizytówki, jak i interaktywnego serwisu multimedialnego. Wszystko to za pomocą użytecznych kreatorów, stylów i szablonych, a także licznych i rozbudowanych funkcji.

czytaj dalej

Corel Photo Paint

 

Efektowne zdjęcia dzięki Corel Photo Paint

Profesjonalny edytor zdjęć Corel Photo Paint to przydatny element pakietu Coreldraw Graphics Suite. Posiada wiele przydatnych narzędzi do edycji plików graficznych różnego typu – obsługuje pliki w nowatorskich formatach typu PSD i RAW. Dzięki Corel Photo Paint można nie tylko obrabiać efektowne zdjęcia, ale także projektować zaawansowane projekty graficzne, wymyślne ilustracje oraz ciekawe okładki książek i broszur. Szybkie i bezproblemowe jest także kreowanie wysokiej jakości logotypów, nadruków na koszulki i innych elementów graficznych. Tak przygotowane projekty graficzne łatwo można wyeksportować do innego programu, zamieścić na stronie www, wysłać wprost do drukarni czy wykorzystać w inny sposób.

Zalety, które z pewnością zauważą wszyscy użytkownicy Corel Photo Paint to:
1. Wszechstronność i funkcjonalność programu połączona z prostotą obsługi i intuicyjnym interfejsem.
2. Narzędzia do profesjonalnej obróbki zdjęć, które pozwalają na eliminowanie wad powstałych podczas fotografowania – np. klonowanie korygujące czy dodawanie cienia, a także nowoczesne wtapianie rozmywania Gaussowskiego.
3. Obsługiwanie najnowszych systemów operacyjnych, wyświetlaczy o rozdzielczości 4k i rysików w czasie rzeczywistym. Efektywność obróbki zdjęć i tworzenia projektów graficznych poprawia również możliwość wyświetlania obrazu na kilku monitorach.
4. Zwiększenie efektywności i poprawa wydajności pracy dzięki możliwości dostosowania obszaru roboczego do własnych preferencji i potrzeb. Możliwe jest modyfikowanie elementów, kolorów i rozmiarów.
5. Możliwość pobrania dodatkowych modułów, rozszerzeń i aplikacji z poziomu Corel Photo Paint, co znacznie poprawia funkcjonalność programu i zwiększa obszar jego zastosowań.
6. Możliwość tworzenia atrakcyjnych zdjęć dzięki dostępnym efektom specjalnym i stylom fotograficznym. Można zatem sprawić, by zdjęcia wyglądały, jak antyki z 1839 roku lub nowoczesne, awangardowe instalacje. Możliwe jest retuszowanie, korygowanie, skalowanie i dodawanie filtrów. Wygodę stosowania efektów zwiększa szybki dostęp do palet kolorów, czcionek i innych ustawień.
7. Nie trzeba od razu kupować pakietu Coreldraw Graphics Suite ani jego elementów. Producent oferuje możliwość zapoznania się z potencjałem oprogramowania przez pobranie wersji próbnych.

czytaj dalej

Opinie o produkcie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   10/10 Data dodania: Autor: Juras
Można w nim stworzyć chyba wszystko. Animacje, wizytówki, wszelkiego rodzaju projekty… Możliwość tworzenia stron internetowych to też duży plus. Myślę, że zadowoli każdego grafika, nawet tego bardzo wymagającego. Bardzo szybko działa, nic się nie zacina. Świetne jest też dołączenie materiałów szkoleniowych. Nawet jak ktoś dobrze zna programy tego typu, to może z nich skorzystać. Najbardziej podoba mi się pakiet z darmowymi materiałami, naprawdę super sprawa. Polecam każdemu.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   10/10 Data dodania: Autor: kirsza
Świetnie, że wreszcie jest jakaś tańsza wersja Corela. Mimo tego, niczego mu nie brakuje. Jeżeli ktoś dopiero zaczyna bawić się grafiką to na pewno mu się spodoba. Ma dużo fajnych opcji i możliwości. Myślę, że wielkim plusem są szkoleniowe filmiki i porady. To duże ułatwienie dla początkujących. Nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą, bo wszystko jest zrobione łatwo i przejrzyście. Jeżeli ktoś szuka programu na początek to nie powinien się nawet nad tą wersją zastanawiać.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   10/10 Data dodania: Autor: Andrzej
Jeden z najlepszych programów do tego typu rzeczy. Świetnie sprawdzi się zarówno dla profesjonalistów, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grafiką. Jest prosty w obsłudze, wszystko jest czytelne i bez problemu wiemy co, do czego służy. Cena jak za taki produkt również jest w porządku. No a dodatkowym plusem jest fakt, że można samemu stworzyć przy jego pomocy stronę internetową. Sprawdzi się w małej firmie, ale i w użytku domowym.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   10/10 Data dodania: Autor: kronos
Jestem użytkownikiem domowym programu i zaskoczyło mnie to że program jest trudniejszy w użytkowaniu niż jak to mówiono w przeróżnych opiniach i recenzjach. Niektóre funkcje nie są jasne ale da się do tego przyzwyczaić. Dodatkowo miałem problem z instalacją . Początkowo komputer mi się ścinał ale potem instalowanie się włączało i zatrzymywało . Dopiero po wyłączeniu antywirusa program zainstalował mi się poprawnie . Dla początkujących użytkowników polecam na początek wersje testową .
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   10/10 Data dodania: Autor: lukasz
Wiadomo że nie znając programu nie musimy go od razu kupować . Można ściągnąć wersje testową z oficjalnej strony Corel Draw która obowiązuje na 30 dni i jest bezpłatna . Po pobraniu bezpłatnej wersji mamy dostęp do wszystkich funkcji programu . Jest to bardzo wygodne ponieważ wiemy na co wydajemy pieniądze a jeżeli ktoś decyduje się na kupno tego programu musi się liczyć z tym że jak mu się nie będzie podobać nie będzie mógł go oddać . Naprawdę polecam program nie tylko przez jego prostotę ale też elegancje i profesjonalizm .
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   10/10 Data dodania: Autor: Podoshka
Jednogłośnie można określić go jednym z lepszych programów do grafiki wektorowej . Dodatkowo jego cena nie jest aż tak wysoka jak inne programy tego typu . Naprawdę polecam nie tylko dla ekspertów projektowania i obróbki komputerowej ale też dla amatorów .Bardzo ładny i przystępny interfejs a dodatkowo łatwy w obsłudze. Jedną z funkcji która wyróżnia ten program jest funkcja tworzenia stron internetowych. W niewielu programach tego typu możemy zdziałać to samo. Dodatkowo program pozwala na użycie własnego sposobu projektowania ,co jest nowością , niezależnie czy projektujemy strone , grafikę czy inne elementy .
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   10/10 Data dodania: Autor: Maxi
Nie wszystkim się to pewnie podoba ale ja bardzo lubię opcje członkostwa premium. Za naprawdę niewielką opłatą mam bardzo szybki dostęp do wszystkich aktualizacji i w ramach abonamentu mogę za darmo używać najnowszych wersji programu. Jest to bardzo fajne i naprawdę niedrogie.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   10/10 Data dodania: Autor: KROL
Może nie każdego to zainteresuje ale ja polecam wszystkim obczajenie Generator kodów QR. Wiadomo że samo wygenerowanie kodu to w dzisiejszym czasach to nie żadne problem ale w Corelu możemy zrobić to naprawdę ciekawiej i lepiej. Wszyscy znamy smutne, składające się z chaotycznych punktów czarno białych kodów ale z Corelem możemy zrobić je lepiej. Nasze możliwości nie kończą się na wyborze kolorów, w programie możemy nadawać konkretnym kodom ciekawe, konkretne kształty a na dodatek sprawdzić szybko i wygodnie poprawność działania kodu!
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   10/10 Data dodania: Autor: Mariann
Za co cenią program Corel Draw? Przede wszystkim na bardzo atrakcyjną cenę w stosunku do jakości. Cały pakiet Corel Draw Graphics Suit można kupić taniej niż jeden soft ze stajni Adobe a w jego składzie znajdziemy przecież całą listę przydatnych narzedzi, oto lista: CorelDRAWŸ X7 CorelŸ PHOTO-PAINT™ X7 CorelŸ PowerTRACE™ X7 CorelŸ CONNECT™ X7 CorelŸ Website Creator™ Corel CAPTURE™ X7 Oczywiście nie wszystkie te pozycje to bardzo rozbudowane programy ale pakiet jako całość powinien pozwolić nam spokojnie wykonać każde zadanie(w przeciwieństwie do samego photoshopa czy illustratora) przed jakim może stanąć grafik.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   9/10 Data dodania: Autor: Mirek
Nie wiem czy wszyscy to wiedzą ale w wersji x7 Corel dodał bardzo fajny bajer. Mianowicie można sobie ustawić różne wyglądy obszary roboczego. Jest ich chyba sześć przygotowanych przez producenta(w tym jedne imitujący przestrzeń roboczą w Adobe Illustor) ale możemy także w duże miejże je edytować i tworzyć swoje konfiguracje. mi jako nowemu użytkownikowi naprawdę ułatwiło to przesiadkę z Illustratora. Sam program może nie jest bez wad ale na pewno jest wart swojej ceny.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   8/10 Data dodania: Autor: Łuki
Jestem użytkownikiem domowym programu i zaskoczyło mnie to że program jest trudniejszy w użytkowaniu niż jak to mówiono w przeróżnych opiniach i recenzjach. Niektóre funkcje nie są jasne ale da się do tego przyzwyczaić. Dodatkowo miałem problem z instalacją . Początkowo komputer mi się ścinał ale potem instalowanie się włączało i zatrzymywało . Dopiero po wyłączeniu antywirusa program zainstalował mi się poprawnie . Dla początkujących użytkowników polecam na początek wersje testową .
Średnia ocena: 9.73 / 10 | Liczba ocen: 11
Dodaj opinię o produkcie
autor:
opinia:
ocena:
10/10
Podaj wynik działania: 1 minus 8=
Znajdź nas w Google+

 

Aktualności

Zapisz się na webinarium

Są jeszcze wolne miejsca na webinariach poświęconych możliwościom programu CorelDRAW Graphics Suite. Wirtualne spotkania odbędą się dziś, jutro i pojutrze. Szczegółowy terminarz i formularz rejestracyjny dostępne na stronie http://community.coreldraw.com/share/b/coreldraw/archive/2016/03/09/explore-new-design-spaces-with-coreldraw-graphics-suite-free-webinars-next-week?utm_source=CORELfacebook&utm_medium=social&utm_campaign=SMPRDRAW

Nowości Corela

W połowie lutego firma Corel zaprezentowała w Ontario najnowsze wersje programów służących do tworzenia filmów video: Video Studio Ultimatex9 oraz Video Studio Prox9. Po aktualizacji odpowiednich programów z rodziny Corela zyskuje dostęp do nowych funkcjonalności takich jak synchronizacja ujęć aż z sześciu kamer, możliwość pracy z formatami MXF oraz integracja z procesorem IntelCorei7 szóstej generacji. Jak powiedział Michel Yavercovski, jeden z dyrektorów zarządzających firmy Corel „nowe programy to idealne narzędzia dla osób chcących opowiadać historie w dobrze prezentujących się filmach”.

Corel Draw Graphics Suite X7 daje nowe możliwości!

Zmieniony interfejs użytkownika, możliwość dostosowania przestrzeni pracy do własnych potrzeb i poprawa wielu innych opcji to właśnie nowy Corel Graphics Suite X7. Do przygotowywania tej wersji Corela jak nigdy wcześniej zostało zaangażowanych wielu zwykłych jego użytkowników co pozwoliło uczynić tę wersję programu najbardziej dostosowaną do potrzeb milionów użytkowników.

Najważniejszymi nowymi cechami zostały okrzyknięte: kompatybilność współpracy na wielu monitorach oraz nowe możliwości udostępniania i dzielenia się swoimi pracami ze społecznością użytkowników Corel Draw.

Corel Draw Graphics Suite X7 dla studentów

Bardzo dobra wiadomość dla studentów. Nowy Corel Draw Graphics Suite X7 jest dla nich dostępny w bardzo przystępnej cenie już od $129.99USD. „Proces nauki jest jednym z najważniejszych aspektów kariery projektanta. Naszym celem jest upewnienie się, że jest on dostępny dla wszystkich, którzy chcą wkroczyć do świata projektów” – powiedział Gérard Métrailler, wiceprezydent CorelDraw. Elementy pakietu dla studentów to: CorelDRAW® Home & Student X7, Corel® PHOTO-PAINT™ Home & Student X7, Corel® PowerTRACE® X7, Corel® CAPTURE™ X7, Corel® CONNECT™.

 Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2017 by OMEGASOFT - Najszybszy sklep w Internecie