(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl
Twój koszyk jest pusty

Microsoft

MicrosoftMicrosoft to prawdziwy międzynarodowy gigant, założony przez Billa Gatesa oraz Paula Allena w 1975 roku. Jest jednš z najlepiej rozpoznawalnych i wartościowych marek na całym świecie (nr 2 w rankingu miesięcznika Forbes). Jego działalność to projektowanie, produkcja oraz sprzedaż oprogramowania i sprzętu komputerowego, urzšdzeń elektronicznych (np. konsoli do gier Xbox, urzšdzeń peryferyjnych, telefonów komórkowych), a nawet publikacja ksišżek oraz dostarczanie usług zwišzanych z przetwarzaniem danych w chmurze i komunikacjš.

Microsoft to jednak przede wszystkim największy na świecie producent oprogramowania komputerowego dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Jego flagowymi produktami sš Windows, Office oraz Internet Explorer. Microsoft Windows (aktualnie w wersji 8/8.1) to system operacyjny, który zdominował światowš sprzedaż – ponad 90% użytkowników komputerów PC korzysta właśnie z niego. Microsoft Office to z kolei zaprezentowany w 1989 roku pakiet oprogramowania biurowego, niezbędnego do pracy w każdej firmie. Zestaw ten obejmuje szereg narzędzi, m. in. edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel, aplikację do tworzenia prezentacji multimedialnych PowerPoint czy obsługi poczty elektronicznej Outlook. Internet Explorer natomiast to jedna z najpopularniejszych przeglšdarek internetowych, produkowana od 1995 roku.

dna z najpopularniejszych przeglšdarek internetowych, produkowana od 1995 roku.

 

 


 Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2016 by OMEGASOFT - Najszybszy sklep w Internecie