(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 501 49 19 59 801 011 033 biuro@omegasoft.pl
Twój koszyk jest pusty
najbliższa wysyłka paczek za: 13h 16m 13s
Nasza oferta:
Kategorie

Strefa Kursów

Strefa KursówChcąc poznać zasady działania popularnych programów komputerowych lub pogłębić swoją dotychczasową wiedzę, warto skorzystać z szerokiej oferty dostępnych materiałów edukacyjnych. Wśród nich na szczególna uwagę zasługują przygotowane przez specjalistów kursy w formie filmów szkoleniowych. Z ich pomocą w ciągu kilku godzin można opanować obsługę funkcji i narzędzi wybranego programu. Dostęp do treści kursów na dowolnym urządzeniu i w dowolnym czasie, przystępne wyjaśnienia poparte licznymi przykładami zastosowania, możliwość wielokrotnego odtwarzania oraz uczenia się we własnym tempie powodują, że są one idealnym i niezwykle skutecznym rozwiązaniem dla wszystkich pragnących zdobyć kompleksową wiedzę dotyczącą obsługi zakupionych aplikacji.

Kursy w wyczerpujący i jasny sposób objaśniają zarówno podstawowe zagadnienia, szczególnie ważne dla początkujących użytkowników, jak i skomplikowane, szczegółowe tematy dla zaawansowanych. Filmy szkoleniowe pozwolą na wykorzystanie pełnych możliwości zakupionego programu, wszystkich wbudowanych narzędzi i funkcji, a co za tym idzie - zrealizowanie oryginalnych, niespotykanych projektów i usprawnienie pracy. Mogą być w końcu źródłem zupełnie nowych pomysłów.

Wśród bogatej oferty kursów bez trudu znajdą coś dla siebie użytkownicy pakietu Microsoft Office, CorelDraw, Pinnacle, Adobe Photoshop czy AutoCad, twórcy stron internetowych, programiści i fotografowie. To szybka i łatwo dostępna alternatywa dla klasycznych kursów stacjonarnych.

 


Kurs Access 2013 od podstaw

Kurs Access 2013 od podstaw

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zupełnie od zera poznać wszystkie kluczowe narzędzia Accessa. Nawet jeśli znasz już podstawy programu to ten kurs wciąż jest dobrym wyborem: to doskonała okazja do podsumowania dotychczasowej wiedzy oraz do poznania nowych narzędzi i technik, które sprawią, że będziesz pracować sprawniej.

Cena: 45,00 zł (36,59 zł netto)

Kurs Access 2010 esencja

Kurs Access 2010 esencja

Microsoft Access to doskonały program do zarządzania bazami danych. Bogaty zestaw narzędzi sprawia, że ten program używany jest na całym świecie zarówno przez osoby prywatne jak i wielkie przedsiębiorstwa. Teraz i ty możesz opanować tworzenie baz danych w programie Access.

Cena: 49,00 zł (39,84 zł netto)

Kurs Adobe Flash Pro CS5 - esencja

Kurs Adobe Flash Pro CS5 - esencja

Adobe Flash CS5 to doskonałe narzędzie do tworzenia animacji. Jego zastosowania są niezwykle szerokie. Używa się go m.in. do tworzenia, reklam, prezentacji czy stron internetowych. Flash posiada własny język skryptowy Action Script, który umożliwia budowanie niezwykle złożonych, interaktywnych aplikacji. Flash jest właściwie jedynym liczącym się pr...

Cena: 49,00 zł (39,84 zł netto)

Kurs Adobe Photoshop CS6 esencja

Kurs Adobe Photoshop CS6 esencja

Ekspert firmy Adobe przygotował 92 tutoriale w formie wideo, które uczą od podstaw wszystkiego, czego będziesz potrzebował, abyś mógł szybko i umiejętnie rozpocząć wykorzystywanie potrzebnych Ci funkcji. Ekspert od profesjonalnej edycji szybko, ale dokładnie i treściwie objaśni działanie każdego elementu oprogramowania.

Cena: 60,00 zł (48,78 zł netto)

Kurs AutoCAD 2012 - zaawansowany

Kurs AutoCAD 2012 - zaawansowany

Kurs ten został stworzony z myślą o osobach, które znają już podstawy programu AutoCAD i chcą po prostu zdobyć nowe umiejętności. Omówiono w nim bardzo szeroki zakres tematów: od zaawansowanych obiektów i narzędzi - po przez atrybuty, pola, warstwy – po Makrooperacje, odniesienia zewnętrzne, narzędzia parametryczne i rzutnie. Każdy rozdział z...

Cena: 115,00 zł (93,50 zł netto)

Kurs AutoCAD 2012 esencja

Kurs AutoCAD 2012 esencja

AutoCAD to najczęściej wybierany przez profesjonalistów program do kreślenia i opracowywania rysunków, który od lat wyznacza standardy dla całej branży. To doskonałe narzędzie dla każdego projektanta. Łączy wielkie możliwości z bardzo łatwą obsługą.

Cena: 60,00 zł (48,78 zł netto)

Kurs CorelDRAW - Praktyczne projekty

Kurs CorelDRAW - Praktyczne projekty

Naucz się tworzenia fotomontaży, ikon czy logo. Dowiedz się jak utworzyć kartkę na walentynki oraz jak dodawać do zdjęć różne efekty. Dowiedz się jak tworzyć artystyczne oraz trójwymiarowe rysunki. Opanuj również sposoby tworzenia atrakcyjnego tekstu. To wszystko w jednym kursie! To czego się nauczysz możesz potem z powodzeniem wykorzystać w swoich...

Cena: 33,00 zł (26,83 zł netto)

Kurs CorelDRAW materiały reklamowe

Kurs CorelDRAW materiały reklamowe

Dowiedz się jak profesjonalni graficy tworzą ulotki, okładki, logo czy wizytówki. To wiedza, której nie znajdziesz na zwykłych szkoleniach ani tym bardziej w książkach. To wiedza, która pozwoli Ci zarabiać na tworzeniu własnych projektów! Tą wiedzę możesz zdobyć w jeden wieczór, siedząc wygodnie przed ekranem swojego komputera.

Cena: 37,00 zł (30,08 zł netto)

Kurs CorelDRAW X5 - esencja

Kurs CorelDRAW X5 - esencja

Powszechnie wiadomo, że CorelDraw to najbardziej popularny program do tworzenia grafiki wektorowej. Można w nim stworzyć właściwie wszystko: począwszy od materiałów reklamowych po grafikę na strony internetowe. Na rynku dostępna jest najnowsza wersja oznaczona numerem X5. I to właśnie na tej najnowszej wersji oparty jest kurs.

Cena: 45,00 zł (36,59 zł netto)

Kurs Excel - tabele przestawne

Kurs Excel - tabele przestawne

Wiedza wyniesiona z kursu pozwoli ci na swobodną pracę z tabelami przestawnymi. W krótkim czasie opanujesz wszystkie istotne aspekty tego narzędzia. Będziesz w stanie budować oraz modyfikować tabele przestawne i używać ich do tworzenia wszelkiego rodzaju zestawień oraz podsumowań.

Cena: 55,00 zł (44,72 zł netto)

Kurs Excel - zaawansowane funkcje i formuły

Kurs Excel - zaawansowane funkcje i formuły

Poznasz przydatne techniki tworzenia formuł i będziesz w stanie za ich pomocą rozwiązać każdy nawet bardzo złożony problem. Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli ci swobodnie korzystać z zestawu licznych funkcji Excela i będziesz wiedzieć jakiej funkcji użyć do rozwiązania danego zadania.

Cena: 55,00 zł (44,72 zł netto)

Kurs Excel 2013 od podstaw

Kurs Excel 2013 od podstaw

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zupełnie od zera poznać wszystkie kluczowe narzędzia Excela. Nawet jeśli znasz już podstawy programu to ten kurs wciąż jest dobrym wyborem: to doskonała okazja do podsumowania dotychczasowej wiedzy oraz do poznania nowych narzędzi i technik, które sprawią, że będziesz pracować sprawniej.

Cena: 45,00 zł (36,59 zł netto)

Kurs Excel 2010 esencja

Kurs Excel 2010 esencja

Excel 2010 to najnowsza wersja najpopularniejszego arkusza kalkulacyjnego. Ten doskonały program łączy w sobie intuicyjną obsługę z potężnymi możliwościami. Za pomocą Excela możesz szybko wykonać skomplikowane obliczenia, stworzyć wykresy, zaprezentować dane w formie przejrzystych tabel itp. Najnowsza wersja wprowadza jeszcze więcej przydatnych nar...

Cena: 42,00 zł (34,15 zł netto)

Kurs Excel programowanie w VBA

Kurs Excel programowanie w VBA

VBA (Visual Basic for Applications) to język programowania, który umożliwi Ci automatyzację praktycznie każdego zadania wykonywanego w programie Excel. Znajomość tego języka znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Z tym programem możesz rozbudować możliwości Excela i stworzyć np. własne funkcje, rozbudowane formularze czy różnego rodzaju narzędzia do...

Cena: 49,00 zł (39,84 zł netto)

Kurs HTML5 - budowa stron

Kurs HTML5 - budowa stron

Kurs ten jest doskonałym wprowadzeniem do języka HTML5. Jeśli jesteś zupełnie początkującym użytkownikiem to ten kurs pozwoli ci w krótkim czasie opanować kluczowe zagadnienia. Dowiesz się jak zbudować stronę od podstaw, jak wstawiać tabele, listy, odnośniki ,obrazki oraz jak tworzyć formularze. Duży nacisk położony został na omówienie nowości w na...

Cena: 59,00 zł (47,97 zł netto)

Kurs Lightroom 4 korekcja fotografii

Kurs Lightroom 4 korekcja fotografii

Adobe Lightroom 4 pozwala nauczyć się tworzenia wyjątkowych fotografii. Dzięki „Kursowi Lightroom 4 – korekcja fotografii” można dowiedzieć się jak w sposób efektywny i jednocześnie efektowny posługiwać się zasobnym zestawem funkcji tej bardzo popularnej aplikacji, a w szczególności wszystkich najważniejszych technik obróbki cyfro...

Cena: 65,00 zł (52,85 zł netto)

Kurs Pinnacle 16 - szybki start

Kurs Pinnacle 16 - szybki start

Kurs Pinnacle 16 „szybki start” pozwala zapoznać się z najważniejszymi funkcjami programu w krótkim czasie. Pinnacle Studio 16 to najnowsza wersja jednego z najczęściej wybieranych programów służących do edycji wideo. Aplikacja została wzbogacona o szereg całkiem nowych narzędzi i funkcji, pozwalających między innymi na użycie nieograni...

Cena: 40,00 zł (32,52 zł netto)

Kurs Photoshop kreatywna fotografia ślubna

Kurs Photoshop kreatywna fotografia ślubna

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby zainteresowanej technikami obróbki fotografii ślubnej i weselnej. Jest doskonałym wyborem zarówno dla osób pracujących w tej branży na co dzień jak i dla amatorów. Nawet jeśli zajmujesz się innymi dziedzinami fotografii to ten kurs wciąż może być bardzo przydatny jako źródło inspiracji i pomysłów.

Cena: 149,00 zł (121,14 zł netto)

Kurs Photoshop kreatywne techniki pracy

Kurs Photoshop kreatywne techniki pracy

Kurs jest przeznaczony dla osób, które zajmują się szeroko pojętą fotografią i chcą poznać sekrety właściwej obróbki zdjęć. Jest też doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy znają już narzędzia programu i chcą dowiedzieć się jak je wykorzystać w praktyce do edycji i korekcji fotografii.

Cena: 69,00 zł (56,10 zł netto)

Kurs Photoshop projektowanie stron

Kurs Photoshop projektowanie stron

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce nauczyć się praktycznych technik projektowania stron internetowych w programie Photoshop. Chcesz stworzyć projekt po to, aby na jego podstawie stworzyć później kompletnie działającą witrynę? Chcesz skupić się jedynie na projekcie graficznym, a pracę nad kodowaniem strony zlecić komuś innemu? W oby...

Cena: 69,00 zł (56,10 zł netto)

Kurs WordPress - tworzenie motywów

Kurs WordPress - tworzenie motywów

Kurs jest doskonałym wyborem dla każdego użytkownika systemu WordPress, który chce rozpocząć pracę nad własnymi motywami/szablonami albo wprowadzać zmiany do szablonów utworzonych przez inne osoby.

Cena: 60,00 zł (48,78 zł netto)

Kurs tworzenie stron z WordPress

Kurs tworzenie stron z WordPress

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby zainteresowanej tworzeniem lub prowadzeniem witryn internetowych z użyciem systemu WordPress. To doskonały wybór zarówno dla tych, którzy chcą tworzyć strony dla siebie jak i dla tych, którzy strony tworzą dla klientów.

Cena: 69,00 zł (56,10 zł netto)

Kurs Pinnacle 16 - zaawansowany

Kurs Pinnacle 16 - zaawansowany

Kurs Pinnacle „Zaawansowany” to baza informacji, które pozwalają na wykorzystanie pełni możliwości programu, poznanie szerokiego katalogu jego funkcji i narzędzi. Jest świetnym rozwiązaniem dla twórców filmów, niezależnie od ich formy i tematyki. Poruszane podczas szkolenia tematy zostały zobrazowane przykładami, ułatwiającymi zrozumien...

Cena: 49,00 zł (39,84 zł netto)

Kurs Programowania w PHP5

Kurs Programowania w PHP5

PHP to doskonałe środowisko programistyczne do tworzenia dynamicznych stron internetowych. Wielką zaletą tego języka jest możliwość osiągnięcia wspaniałych efektów w krótkim czasie. Kolejna zaleta to elastyczność; PHP pozwala na tworzenie zarówno prostych skryptów jak i bardzo złożonych aplikacji: sklepów internetowych, for dyskusyjnych, formularzy...

Cena: 49,00 zł (39,84 zł netto)

Kurs Word 2010 esencja

Kurs Word 2010 esencja

Word 2010 to najnowsza wersja najpopularniejszego edytora tekstów. Ten doskonały program łączy w sobie intuicyjną obsługę z potężnymi możliwościami. Korzystając z Worda możesz szybko i wygodnie stworzyć dowolny dokument tekstowy. Najnowsza wersja wprowadza jeszcze więcej przydatnych narzędzi i jest jeszcze bardziej intuicyjna w obsłudze.

Cena: 42,00 zł (34,15 zł netto)Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2015 by OMEGASOFT - Najszybszy sklep w Internecie