(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Bitdefender Premium VPN (10 stanowisk, 12 miesięcy)

ocenaocenaocenaocenaocena
4.2 na 5 (8 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Bitdefender Premium VPN (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Bitdefender Premium VPN (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Ilość urządzeń:10
Okres licencji:12 miesięcy
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:cyfrowa
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 199,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 179,00 zł

(145,53 zł netto)

Bitdefender Premium VPN — szybki VPN dla ochrony Twojej tożsamości i aktywności online
 • Szyfrowany ruch bez limitów dla nawet 10 urządzeń (z systemem Windows, MacOS, iOS i Android)
 • Szyfrowanie klasy wojskowej
 • Możliwość łączenia z ponad 4 tysiącami serwerów w 49 krajach na całym świecie
 • Ochrona przed śledzeniem i anonimowość w sieci
 • Bezpieczne korzystanie z publicznych Wi-Fi
 • Dostęp do treści i ofert niedostępnych w aktualnej lokalizacji ze względu na cenzurę lub geoblokowanie
 • Zabezpieczenie przed atakami ukierunkowanymi

Bitdefender Premium VPN – anonimowość i bezpieczeństwo w sieci

Bitdefender Premium VPNPoznaj Bitdefender Premium VPN – wyjątkową usługę, która zapewni Ci anonimowość online dzięki skutecznemu szyfrowaniu całego ruchu sieciowego przychodzącego i wychodzącego na nawet 10 urządzeniach - komputerach PC i Mac, a także urządzeniach mobilnych (Android i iOS)

Co to jest VPN i do czego służy?

VPN pozwala na stworzenie szczególnie zabezpieczonego tunelu między Twoim urządzeniem a siecią, z którą się łączysz. Dzięki temu Twoje połączenie jest chronione, przesyłane dane szyfrowane przy użyciu kodowania klasy wojskowej, a adres IP ukrywany niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Cały Twój ruch sieciowy jest przekierowywany przez bezpieczny serwer, uniemożliwiając identyfikację Twojego urządzenia nawet przez dostawcę usług internetowych. Co więcej, podczas połączenia z internetem przez Bitdefender VPN, możesz uzyskać dostęp do treści, do których dostęp jest  ograniczony na określonych obszarach.

Z Bitdefender Premium VPN:

Bitdefender Premium VPNZabezpieczysz wszystkie urządzenia

Bitdefender Premium VPN umożliwia korzystanie z szyfrowania sieciowego nawet na 10 urządzeniach w domu lub małej firmie – komputerach, smartfonach i tabletach – niezależnie od ich systemu (Windows, Mac, Android, iOS). I to bez żadnych limitów dziennego ruchu lub ograniczeń lokalizacji.

Będziesz naprawdę anonimowy w sieci
Przeglądanie prywatne, w trybie incognito, to dziś za mało, aby być w pełni anonimowym w internecie. Bitdefender Premium VPN nie tylko ukrywa Twoje IP, gwarantując, że Twoja aktywność online nie może być z Tobą powiązana, ale dla pełnej prywatności usługa nie prowadzi rejestru logów połączeń.

Będziesz chroniony podczas korzystania z publicznych sieci

Użytkownicy publicznych hotspotów i ogólnodostępnych sieci Wi-Fi w restauracjach, hotelach czy centrach handlowych, są łatwym celem ataków dla cyberprzestępców, przechwytującym poufne dane. Dzięki Bitdefender Premium VPN Twoje połączenie korzysta z szyfrowania klasy wojskowej, blokując dostęp do Twoich cennych informacji.

Bitdefender Premium VPNUzyskasz dostęp do treści niedostępnych w Twojej lokalizacji
Uwolnij się od regionalnych ograniczeń i uzyskaj nieograniczony dostęp do pełnych treści w internecie oraz stron i aplikacji. Nawet tych, które w Twojej lokalizacji są zablokowane przez władze lub dostawców usług internetowych.

Unikniesz ograniczeń Twojego dostawcy usług internetowych
Niektórzy dostawcy, nie nadążając za zwiększającym się zapotrzebowaniem na ich usługi, mogą decydować się na ograniczanie przepustowości Twojego łącza, w zależności od rodzaju Twojej aktywności. Dzięki szyfrowaniu ruchu Bitdefender Premium VPN nawet Twój dostawca nie może śledzić tego, co robisz online, chroniąc Cię przed spowolnieniami podczas oglądania filmów czy grania online.

Bitdefender Premium VPNUzyskasz dostęp do najlepszych ofert

Sprawdź czy skierowana do Ciebie oferta linii lotniczych, hoteli czy firm turystycznych jest rzeczywiście najkorzystniejsza. Skorzystaj z Bitdefender Premium VPN, połącz się z serwerami w kilku krajach i znajdź najlepszą propozycję cenową.

Oglądaj ulubione seriale nawet daleko od domu

Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach czy w podróży służbowej, zawsze będziesz mógł dokończyć oglądanie swojego serialu lub filmu, nawet jeśli nie jest on dostępny na platformach streamingowych w Twojej obecnej lokalizacji. Wystarczy połączyć się z serwerem VPN w swoim kraju i cieszyć się spotkaniem z ulubionymi bohaterami.

Będziesz chroniony przed atakami ukierunkowanymi

Bitdefender Premium VPN to także ochrona przed niekonwencjonalnymi metodami ataków skierowanych dokładnie przeciw Tobie, np. spowalniającymi podczas grania online atakami DdoS.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł
Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić w Polsce – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do naszego regionu. Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania systemowe:

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

 • System Operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
 • Pamięć (RAM): 1 GB
 • Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 500 MB wolnego miejsca

*W przypadku urządzeń wyposażonych w procesory starej generacji może wystąpić spadek wydajności systemu.

Wymagania oprogramowania :

 • NET Framework: wersja 4.5.2 lub nowsza

Komputery stacjonarne i laptopy Mac

 • System Operacyjny: System operacyjny: macOS Sierra (10.12) lub nowszy
 • Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 100 MB wolnego miejsca
 • Wspierane Przeglądarki: Safari, Firefox, Google Chrome

Smartfony i tablety z systemem IOS

 • System Operacyjny: iOS 12 lub nowszy
 • Wolne miejsce na iPhonie: 50MB
 • Wolne miejsce na iPadzie: 100MB
 • Aktywne połączenie z internetem

Smartfony i tablety z systemem Android

 • System Operacyjny: Android 5.0 lub nowszy
 • Wolne miejsce: 100MB
 • Aktywne połączenie z internetem
Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: BDPV-N-1Y-10D
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Family Pack 2024 (15 stanowisk, odnowienie na 12 miesięcy)
Piątek, 19 Kwiecień 2024 (14:55) | Autor: Janusz
Super produkt. Posiadam go od kilu lat na PC i smartfonach . jestem zadowolony. Nie miałem żadnych problemów. Tak trzymać.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Family Pack 2024 PL (15 stanowisk, odnowienie na 24 miesiące) - wersja elektroniczna
Czwartek, 23 Listopad 2023 (15:16) | Autor: Maks
Prosty, skuteczny, niezawodny. Łapie wszystko i nie zamula kompa.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Internet Security 2023 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 24 Kwiecień 2023 (19:33) | Autor: Roman G.
Bardzo dobry program! Korzystam od roku na słabym komputerze (CPU 3 GHz, Core 2 Duo) i nie zauważyłem spowolnienia. Czasem - rzadko, zdarza sie, że nakładka na przeglądarkę (Safe Pay) nie zaskoczy. Może to wina niestabilnego połączenia internetowego. Bitdefender jest bardzo "czujny" w czasie rzeczywistym i błyskawicznie wykrywa zagrożenia. Podczas konfiguracji programu trzeba trochę pomyśleć i poeksperymentować z niektórymi ustawieniami. Pomoc od Omegasoftu bardzo szybka i rzetelna
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Internet Security 2022 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 21 Listopad 2022 (13:29) | Autor: Zenon
Sprawdz sie w automatyzacji usuwania wirusow. Polecam
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Total Security 2019 PL Multi-Device (5 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 4 Marzec 2019 (17:28) | Autor: szymanek79
czy faktycznie nie zamula mam kaspersky total internet sekiuity
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Total Security 2019 PL Multi-Device (5 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Środa, 27 Luty 2019 (10:24) | Autor: isurvival
OK
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   3/5 Bitdefender GravityZone Pakiet antywirusowy dla szkół - do 50 stanowisk, 12 miesięcy
Czwartek, 7 Kwiecień 2022 (12:28) | Autor: Jan
Po niemal 30 dniach testowych. Cóż to ochrona w chmurze jeśli więc w szkole net jest słaby, niestabilny, router przeciążony to proszę sobie darować.Sam agent instalowany na komputerach nie obciąża systemu,procesora i na słabszych kompach zadziała.Instalator konfliktuje np. z Benjaminem, wiec go usuwa,zbyt późno to zobaczyłem aby sprawdzić co da ponowna instalacja.Skanowanie wolne ale obsługa z poziomu użytkownika banalna. Centrum Zarządzania admina - nie jest dla wszystkich, dla zawodowych adminów,informatyków po studiach informatycznych.Instrukcja niewiele pomoże w zrozumieniu,bo brzmi tak: to jest krzesło na nim się siedzi. Wcale nie moglem odpalić zadania sprawdzenie aktualizacji (co zalecał sam system Bitdefendera) , śmiało napisze,nie jest intuicyjny, jest trudny dla nowicjuszy ale daje sporo informacji.Niektórych raportów nie moglem uzyskać i nie wiem dlaczego, ja coś źle robiłem czy ograniczenia licencyjne wersji?? Nie wie
Omegasoft
Odpowiedź do Jan | Czwartek, 7 Kwiecień 2022
@Jan dziękuje za opinię. Do Pana dyspozycji dostępna jest pomoc techniczna Bitdefender Polska. Czy próbował Pan nawiązać kontakt z technikami? Na pewno pomogą w wyjaśnieniu wielu kwestii obsługowych oraz w konfiguracji.
Kontakt do pomocy technicznej: +48 58 667 49 49 wew. 122 | 118 (godziny 8-16 od pn - pt).
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   1/5 Bitdefender Total Security 2018 PL Multi-Device (5 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 9 Luty 2018 (00:29) | Autor: Kmyx
Nie polecam, chwalą się wydajnością a zamula bardziej niż inne programy, przeglądarki trzeb po instalacji tego resetować bo przestają normalnie działać
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 4.25 / 5 | Liczba ocen: 8 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: 3 minus dwa=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT