(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Bitdefender Total Security 2023 PL Multi-Device (5 stanowisk, 36 miesięcy) - wersja elektroniczna

Bitdefender Total Security 2023 PL Multi-Device (5 stanowisk, 36 miesięcy) - wersja elektroniczna
Bitdefender Total Security 2023 PL Multi-Device (5 stanowisk, 36 miesięcy) - wersja elektroniczna
Ilość urządzeń:5
Okres licencji:36 miesięcy
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:ESD (elektroniczna)

Sug. cena detaliczna: 650,67 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 455,00 zł

(369,92 zł netto)

Ocena produktu: 4.0 na 5 ( 6 opinii )
ocenaocenaocenaocenaocena
Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Licencja w wersji elektronicznej
Komplet informacji niezbędnych do uruchomienia zakupionej licencji przesyłamy na podany w zamówieniu adres e-mail.

Pozostałe licencje
5pc
455 zł
10pc
565 zł

Ważna informacja!
14 stycznia 2024 r. zakończy się wsparcie Bitdefender dla systemu Windows 7 i Windows 8/8.1. Aby zachować pełną ochronę posiadanego programu antywirusowego, zalecana jest jak najszybsza zmiana systemu operacyjnego Windows na nowszy..
Bitdefender Total Security 2023 – bezkompromisowa ochrona antywirusowa wszystkich rodzajów urządzeń w Twoim domu i firmie
 • Pełna ochrona urządzeń z systemami Windows, macOS, Android i iOS
 • Skuteczne wykrywanie i blokowanie wszystkich rodzajów zagrożeń, w tym zaawansowanego oprogramowania ransomware
 • Aktywna ochrona bez spowolnień, spadku wydajności i czasu pracy na baterii
 • ULEPSZENIE! Sieć VPN dla maksymalnej ochrony prywatności online - 200 MB dziennie zaszyfrowanego ruchu dla każdego urządzenia (Windows, Android, macOS i iOS)
 • Kontrola rodzicielska – ochrona dzieci i monitorowanie ich aktywności internetowej
 • Ochrona kamery internetowej i mikrofonu
 • Bezpieczeństwo transakcji bankowych online
 • Funkcje antykradzieżowe
 • Optymalizacja wydajności urządzenia
 • ULEPSZENIE! Kompleksowa ochrona danych w czasie rzeczywistym
 • ULEPSZENIE! Wykrywanie luk bezpieczeństwa

Kompleksowe rozwiązanie najnowszej generacji, zapewniające maksymalną ochronę Twoich urządzeń bez spowolnień, utraty wydajności i skracania czasu pracy na baterii.

Dlaczego warto wybrać Bitdefender Total Security 2023?

Ochronisz wszystkie rodzaje urządzeń w domu i w firmie
Bitdefender Total Security to rozwiązanie 4w1. Zapewnia kompleksową ochronę danych i prywatności przed wszystkimi rodzajami zagrożeń - na wszystkich rodzajach urządzeń wyposażonych w każdy system operacyjny. Korzystaj bezpiecznie z komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z systemem Windows, MacOS, Android oraz iOS.

Skorzystasz z zaawansowanej ochrony cenionej przez ekspertów
Bitdefender Total Security 2023 zapewnia Ci bezkonkurencyjną, wielowarstwową ochronę, dzięki której Twoje urządzenia i dane są skutecznie zabezpieczone przed wszystkimi rodzajami cyberzagrożeń – nowych i już istniejących. Skorzystaj z innowacyjnych narzędzi Bitdefender, wybieranych przez ekspertów na całym świecie, które wykrywają i blokują nawet najbardziej zaawansowane złośliwe oprogramowanie i próby ataków. A automatyczne aktualizacje zadbają, aby Twoja ochrona była zawsze na bieżąco, wyposażona w najnowsze i ulepszone funkcje.

Najlepsza ochrona antywirusowa

Będziesz mógł cieszyć się najwyższą wydajnością urządzeń, bez spowolnień
Mimo zaawansowanej i wielowarstwowej ochrony opartej na najnowszej technologii, oprogramowanie antywirusowe Bitdefender wykrywa, blokuje i usuwa szkodniki bez obniżenia wydajności urządzenia i systemu, spowolnień czy skrócenia czasu pracy na baterii. Możesz więc cieszyć się nieprzerwanym zabezpieczeniem bez żadnych uciążliwości i kompromisów. Bitdefender Total Security to także wyjątkowe narzędzia do optymalizacji, poprawiających działanie urządzeń.

Zadbasz o maksymalne bezpieczeństwo swojej prywatności
Bitdefender dba o Twoją prywatność podczas korzystania z sieci i przesyłania danych, skutecznie chroni Twoje dane osobowe i najbardziej wrażliwe informacje, które mogłyby być wykorzystane przez niepowołane osoby do kradzieży lub dalszych ataków.

Otoczysz ochroną najmłodszych użytkowników urządzeń i internetu
Z Bitdefender Total Security 2023 stworzysz bezpieczną przestrzeń internetową dla Twoich dzieci. Bogaty zestaw narzędzi Kontroli rodzicielskiej pozwoli Ci monitorować ich aktywność online na każdym urządzeniu i ograniczać czas spędzany przed ekranem. Zadbasz też o ograniczenie dostępu do niewłaściwych treści i sprawdzisz gdzie aktualnie się znajdują.

Bez trudu będziesz zarządzać ochroną wszystkich urządzeń
W pełni kontroluj zabezpieczenia poszczególnych urządzeń – aktywuj je, zarządzaj nimi, uruchamiaj skanowanie i otrzymuj aktualizacje za pośrednictwem jednego łatwego w obsłudze konta Bitdefender Central.

Bitdefender Total Security 2021 OCHRONA DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM WINDOWS:

 • ULEPSZENIE! Kompleksowa ochrona danych w czasie rzeczywistym
  Bitdefender Total Security zapewnia jeszcze skuteczniejszą ochronę przed wszystkimi typami zagrożeń online, które możesz napotkać podczas codziennego korzystania z internetu - od wirusów, robaków i trojanów, po ransomware, exploity zero day, rootkity i oprogramowanie szpiegujące. Twoje wrażliwe dane są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.
 • Ochrona przed zagrożeniami sieciowymi
  Bitdefender Total Security blokuje ataki, zanim jeszcze się rozpoczną. Najnowszy rodzaj technologii służącej do analizy cyberzagrożeń pozwala na sprawdzenie i zidentyfikowanie podejrzanych działań w sieci. Dzięki temu efektywnie blokuje nawet zaawansowane exploity, adresy URL wykorzystywane przez złośliwe oprogramowanie i botnety oraz próby ataków hakerskich.
 • Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami online
  Dzięki wykorzystywaniu technologii behawioralnej Bitdefender Total Security analizuje aktywność uruchomionych na urządzeniu aplikacji i reaguje natychmiast w przypadku wykrycia podejrzanego zachowania, chroniąc przed atakami lub infekcjami.
 • Wielopoziomowa ochrona przed ransomware
  Bitdefender Total Security 2023 zapewnia wielowarstwowe zabezpieczenia, chroniące przed podstępnymi atakami ransomware. Dzięki nim między innymi skutecznie chronione są wszystkie Twoje dane - dokumenty, zdjęcia, filmy i muzyka - przed atakiami tego rodzaju. Współpracując z modułem zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami online zabezpiecza je przed zaszyfrowaniem i próbami wyłudzenia okupu.
 • ULEPSZENIE! Wykrywanie luk bezpieczeństwa
  Wystarczy Twoje jedno kliknięcie, aby przeskanować urządzenie w poszukiwaniu groźnych luk w zabezpieczeniach. Bitdefender Total Security sprawdza Twój komputer pod kątem nieaktualnego i podatnego na ataki oprogramowania, wciąż niezainstalowanych łatek bezpieczeństwa i aktualizacji Windows oraz potencjalnie niebezpiecznych ustawień systemu, a następnie podpowiada Ci jak je najlepiej wyeliminować.
 • Bitdefender Total Security 2021Ochrona przed szkodliwymi witrynami internetowymi
  Bitdefender Total Security sprawdza wyniki wyszukiwania w przeglądarce i informuje Cię o tym, czy wybrana witryna jest bezpieczna zanim klikniesz w link, a także blokuje wszystkie znane zainfekowane łącza. Dzięki temu nigdy nie trafisz na szkodliwą stronę www służącą wyłudzeniom danych czy oszustwom internetowym.
 • Ochrona antyphishingowa
  Sprawdzona ochrona antyphishingowa Bitdefender ochroni Cię przed podstępnymi próbami ataków. Bitdefender Total Security wyszukuje i blokuje strony internetowe, które podszywają się pod wiarygodne witryny w celu kradzieży danych, zwłaszcza finansowych (np. haseł do logowania w bankowości online lub numery kart kredytowych).
 • Ochrona przed oszustwami internetowymi
  Zaawansowany system filtrowania Bitdefender Total Security analizuje zawartość i wiarygodność stron www i ostrzega Cię za każdym razem, gdy odwiedzasz strony internetowe, które mogą być wykorzystywane do oszustw.
 • Ochrona przed spamem
  Moduł antyspamowy filtruje niepotrzebne i pochodzące od niewiarygodnych nadawców wiadomości w skrzynce odbiorczej w najpopularniejszych aplikacjach do obsługi poczty e-mail – Microsoft Outlook, Thunderbird.
 • Tryb ratunkowy
  Niektóre zaawansowane typy złośliwego oprogramowania, np. rootkity, należy usunąć jeszcze przed uruchomieniem systemu Windows. Bitdefender Total Security 2023 po wykryciu takiego zagrożenia restartuje komputer w Trybie ratunkowym, aby je usunąć i przywrócić normalną pracę urządzenia.
 • Bitdefender Autopilot – Twój doradca ds. bezpieczeństwa
  Bitdefender Autopilot to inteligentne narzędzie analizujące stan bezpieczeństwa Twojego urządzenia oraz uczące się wzorców Twojego zachowania podczas korzystania z urządzenia i internetu. Dzięki temu przygotowuje specjalnie dla Ciebie rekomendacje dotyczące konfiguracji zabezpieczeń, aby zapewnić najwyższy poziom Twojej ochrony.
 • Bitdefender Photon – dla najwyższej wydajności
  Ta innowacyjna technologia pomaga Bitdefender Total Security dostosować się do konfiguracji Twojego sprzętu i systemu, aby jak najefektywniej oszczędzać zasoby oraz poprawić szybkość i wydajność urządzenia.
 • Global Protective Network – bezpieczeństwo oparte na chmurze
  Aktywna ochrona Bitdefender Total Security 2023 nie ma to wpływu na szybkość i wydajność systemu - większość intensywnego skanowania odbywa się w chmurze. A Twoje pliki przechowywane na urządzeniu są całkowicie prywatne: Bitdefender nie skanuje ich rzeczywistej zawartości, nigdzie ich nie przesyła ani nie zapisuje.
 • Bitdefender Total Security 2021Tryby gracza, filmu i pracy
  Bitdefender Total Security automatycznie wykrywa, kiedy grasz, pracujesz lub oglądasz film. W zależności od tego co właśnie robisz, program tymczasowo wstrzymuje wyskakujące okienka z zapytaniami dotyczącymi bezpieczeństwa, dostosowuje ustawienia obrazu i zatrzymuje nieistotne działania w tle, abyś mógł maksymalnie skupić się na swojej aktywności.
 • OneClick Optimizer - optymalizacja wydajności
  Bitdefender Total Security to nie tylko ochrona atywirusowa, ale również zestaw narzędzi, które poprawią szybkość działania i wydajność systemu Twojego komputera. Wystarczy tylko jedno kliknięcie.
 • Tryb baterii
  Inteligentna funkcja Bitdefender oszczędza zasoby baterii laptopów i tabletów, tymczasowo dostosowując ustawienia systemowe (takie jak jasność ekranu, chłodzenie systemu, aktualizacje systemu i łączność Bluetooth), wydłużając czas pracy bez konieczności ładowania.
 • ULEPSZENIE! VPN
  Dzięki Bitdefender VPN możesz przestać martwić się o swoją prywatność w sieci. Korzystaj z niego, aby chronić swoją obecność w internecie, szyfrując przesyłane dane. Z Bitdefender Total Security 2023 możesz wykorzystać do 200 MB dziennie zaszyfrowanego ruchu dla każdego z urządzeń z systemem Windows, Android, macOS i iOS.
 • Ochrona przed śledzeniem
  Funkcja Anti-tracker blokuje moduły śledzące, które zbierają dane o aktywności użytkowników w sieci, a także umożliwia przeglądanie tych informacji i zarządzanie nimi w każdej odwiedzanej witrynie. Zapewnia prywatność przeglądania i zwiększa wydajność dzięki szybszemu ładowaniu stron internetowych.
 • Ochrona mikrofonu
  Chroń swoje urządzenia i dostęp do mikrofonu. Microphone Monitor pozwala sprawdzić, które aplikacje mają lub miały do niego dostęp. Zarządzaj ustawieniami, aby ograniczyć dostęp tam, gdzie nie jest niezbędny, chroniąc się przed podsłuchiwaniem.
 • Bitdefender Total Security 2021Ochrona kamery
  Chroń również swoją prywatność, zapobiegając wykorzystywaniu kamery internetowej do przejęcia danych. Moduł ochrony kamery informuje o próbach uzyskania do niej dostępu i zapewnia możliwość ich zablokowania.
 • Ochrona bankowości online
  Korzystaj z bankowości internetowej i rób zakupy online za pośrednictwem specjalnie chronionej przeglądarki, która zabezpiecza przed oszustwami i próbami kradzieży. Bitdefender Safepay może teraz również bezpiecznie automatycznie wypełniać dane karty kredytowej.
 • Kontrola rodzicielska
  Funkcje Kontroli rodzicielskiej zapewniają pomoc opiekunom i większe bezpieczeństwo dzieciom korzystającym z internetu. Z Bitdefender Total Security 2023 zablokujesz dostęp do nieodpowiednich treści i ograniczysz czas spędzany przed ekranem. Korzystaj również z Bitdefender Central, aby monitorować aktywność online swoich dzieci.
 • Zapora sieciowa
  Bitdefender Total Security zapewnia dodatkową potężną warstwę ochrony sieci - Firewall, dzięki któremu Twoje dane są chronione przed próbami ataków hakerów i szpiegowaniem.
 • Ochrona antykradzieżowa
  Bitdefender Total Security obejmuje skuteczne narzędzia zabezpieczające przed utratą i kradzieżą Twojego laptopa lub tabletu z systemem Windows. Sprawdź lokalizację urządzenia lub zastosuj inne funkcje anti-theft dostępne zdalnie z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem konta Bitdefender Central.
 • Doradca bezpieczeństwa Wi-Fi
  Przed połączeniem z nową siecią bezprzewodową oceń jej bezpieczeństwo oraz zabezpieczenia routera. Od teraz łącz się tylko z odpowiednio chronioną siecią wi-fi.
 • Ochrona sieci społecznościowych
  Z Bitdefender Total Security zadbasz o swoje bezpieczeństwo podczas korzystania z portali społecznościowych. Chroń się przed złośliwymi linkami i wszelkimi zagrożeniami online, które Twoi znajomi nieświadomie mogą przekazać Ci za ich pośrednictwem.
 • Menedżer haseł
  Zabezpiecz swoje hasła, dane kart kredytowych i inne poufne dane i miej do nich łatwy dostęp, kiedy tylko ich potrzebujesz. Menedżer haseł Bitdefender umożliwia automatyczne wypełnianie formularzy online oraz tworzy bezpieczne hasła.
 • Niszczarka plików
  Bitdefender pozwala skutecznie usunąć plik, nie pozostawiając żadnych śladów jego obecności na komputerze.

Ochrona Mac OCHRONA DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM MacOS:

 • Bezpieczne pliki
  Z Bitdefender Total Security i funkcją Bezpieczne pliki ochronisz przechowywane na urządzeniu pliki przed nieautoryzowanymi zmianami, dokonywanymi m.in. przez ransomware i inne złośliwe oprogramowanie. Tylko aplikacje, którym ufasz, będą miały dostęp do Twoich Bezpiecznych plików.
 • Ochrona kopii zapasowych Time Machine
  Z Bitdefender Total Security Twoje tworzone w Time Machine kopie zapasowe plików będą zabezpieczone także przed atakami ransomware, szyfrującymi cenne pliki i żądającymi okupu za ich odkodowanie. Dzięki tej złożonej funkcji użytkownicy komputerów Mac mogą przywrócić swoje pliki bez konieczności jego płacenia.
 • Blokowanie adware
  Niechciane reklamy wyskakujące w przeglądarce nie tylko są uciążliwe, ale również spowalniają Twoje urządzenie. Bitdefender Total Security wykrywa i usuwa adware, niechciane paski narzędzi i inne irytujące dodatki przeglądarki, dzięki czemu możesz cieszyć się pełnymi możliwościami swojego komputera Mac.
 • Wieloplatformowa ochrona
  Bitdefender nie tylko wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie atakujące macOS, ale także zagrożenia stworzone dla systemu Windows, dzięki czemu nie przekażesz szkodliwego oprogramowania użytkownikom innych urządzeń np. za pośrednictwem wysyłanych do nich plików.
 • Ochrona przed szkodliwymi witrynami internetowymi
  Bitdefender Total Security sprawdza wyniki wyszukiwania w przeglądarce i informuje Cię o tym, czy wybrana witryna jest bezpieczna zanim klikniesz w link. Dzięki temu nigdy nie trafisz na szkodliwą witrynę służącą wyłudzeniom danych czy oszustwom internetowym.
 • Ochrona antyphishingowa
  Sprawdzona ochrona antyphishingowa Bitdefender ochroni Cię przed podstępnymi próbami ataków. Bitdefender Total Security 203  wyszukuje i blokuje strony internetowe, które podszywają się pod wiarygodne witryny w celu kradzieży danych, zwłaszcza finansowych (np. haseł do logowania w bankowości online lub numery kart kredytowych).
 • Tarcza Bitdefender
  Bitdefender Shield realizuje wszystkie Twoje potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. Po jej uruchomieniu łączy szereg innowacyjnych, zastrzeżonych technologii, które automatycznie wykrywają i usuwają wszelkie zagrożenia, bez negatywnego wpływu na szybkość i wydajność komputera Mac.
 • Bitdefender Autopilot – Twój doradca ds. bezpieczeństwa
  Bitdefender Autopilot to inteligentne narzędzie analizujące stan bezpieczeństwa Twojego urządzenia oraz uczące się wzorców Twojego zachowania podczas korzystania z urządzenia i internetu. Dzięki temu przygotowuje specjalnie dla Ciebie rekomendacje dotyczące konfiguracji zabezpieczeń, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony.
 • Najszybsze skanowanie
  Bitdefender Total Security łączy w sobie zarówno dokładność, jak i niezrównaną szybkość skanowania, dzięki czemu uzyskujesz najlepszą w branży szybkość wykrywania zagrożeń i błyskawiczne wyniki.
 • Ochrona oparta na chmurze
  Aktywna ochrona Bitdefender Total Security 2023 nie ma to wpływu na szybkość i wydajność systemu - większość intensywnego skanowania odbywa się w chmurze. A Twoje pliki przechowywane na urządzeniu są całkowicie prywatne: Bitdefender nie skanuje ich rzeczywistej zawartości, nigdzie ich nie przesyła ani nie zapisuje. Wykorzystanie chmury pozwala wykrywać i eliminować zagrożenia niezależnie od tego skąd pochodzą, aby zapewnić natychmiastową ochronę w dowolnym miejscu na świecie. A dzięki stałym aktualizacjom program zabezpiecza przed atakami zero-day.
 • ULEPSZENIE! VPN
  Dzięki Bitdefender VPN możesz przestać martwić się o swoją prywatność w sieci. Korzystaj z niego, aby chronić swoją obecność w internecie, szyfrując przesyłane dane. Z Bitdefender Total Security możesz wykorzystać do 200 MB dziennie zaszyfrowanego ruchu dla każdego z urządzeń z systemem Windows, Android, macOS i iOS.
 • Ochrona przed śledzeniem
  Funkcja Anti-tracker blokuje moduły śledzące, które zbierają dane o aktywności użytkowników w sieci, i umożliwia przeglądanie tych informacji i zarządzanie nimi w każdej odwiedzanej witrynie. Zapewnia prywatność przeglądania i zwiększa wydajność dzięki szybszemu ładowaniu stron internetowych.

Ochrona ios OCHRONA DLA URZĄDZEŃ Z SYSTEMEM iOS:

 • Ochrona sieci
  System antyphishingowy Bitdefender Total Security 2023 sprawdza zawartość stron internetowych i ostrzega przed wejściem na te fałszywe, wykorzystywane do prób oszustw. Bitdefender Web Protection filtruje cały ruch, nie tylko celowe przeglądanie, i oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed wszystkimi zagrożeniami online.
 • ULEPSZENIE! VPN
  Dzięki Bitdefender VPN możesz przestać martwić się o swoją prywatność w sieci. Korzystaj z niego, aby chronić swoją obecność w internecie, szyfrując przesyłane dane. Z Bitdefender Total Security możesz wykorzystać do 200 MB dziennie zaszyfrowanego ruchu dla każdego z urządzeń z systemem Windows, Android, macOS i iOS.
 • Prywatność konta
  Z Bitdefender Total Security sprawdzisz bezpośrednio na swoim iPhonie czy Twoje konta internetowe nie zostały naruszone, a Twoje dane nie stały się przedmiotem wycieku. Funkcja prywatności konta powiadamia Cię, gdy Twoje wrażliwe dane są zagrożone.

Ochrona Android OCHRONA DLA URZĄDZEŃ Z SYSTEMEM ANDROID:

 • Skanowanie na żądanie i podczas instalacji
  Z ochroną Bitdefender będziesz zawsze pewien swojego bezpieczeństwa. Wystarczy przeskanować swój telefon lub tablet w dowolnym momencie, aby upewnić się, że żadna z aplikacji nie jest zainfekowana. Bitdefender automatycznie skanuje także każdą aplikację po jej zainstalowaniu i natychmiast informuje Cię, jeśli stwarza ona jakiekolwiek zagrożenie.
 • Ochrona sieci
  System antyphishingowy Bitdefender Total Security sprawdza zawartość stron internetowych i ostrzega przed wejściem na fałszywe, wykorzystywane do prób oszustw. Bitdefender Web Protection filtruje cały ruch, nie tylko celowe przeglądanie, i oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed wszystkimi zagrożeniami online.
 • WearON – bezpieczeństwo inteligentnego zegarka
  Funkcja WearON rozszerza zabezpieczenia mobilne na Twój inteligentny zegarek. Użyj go również jeśli nie wiesz, gdzie jest Twój telefon - aktywujesz alert dźwiękowy i łatwo go odnajdziesz. Otrzymuj ostrzeżenia, gdy oddalisz się zbyt daleko od telefonu, aby nigdy go przypadkiem nie zostawić lub zgubić.
 • Ochrona antykradzieżowa
  Bitdefender Total Security obejmuje skuteczne narzędzia zabezpieczające przed utratą i kradzieżą dla Twojego urządzenia z systemem Android. Sprawdź jego lokalizację, usuń dane lub wyślij na niego wiadomość, aby łatwiej było go odnaleźć lub odzyskać.
 • Bitdefender Autopilot – Twój doradca ds. bezpieczeństwa
  Bitdefender Autopilot to inteligentne narzędzie analizujące stan bezpieczeństwa Twojego urządzenia oraz uczące się wzorców Twojego zachowania podczas korzystania z urządzenia i internetu. Dzięki temu przygotowuje specjalnie dla Ciebie rekomendacje dotyczące konfiguracji zabezpieczeń, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony.
 • Lepsza wydajność i dłuższy czas pracy baterii
  Bitdefender Total Security łączy najskuteczniejszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem z wydajnym zarządzaniem zasobami. Ponieważ większość działań odbywa się w chmurze, aktywna ochrona Bitdefender nie wpływa na wydajność systemu, a także na czas pracy na baterii. Skanowanie na żądanie jest błyskawiczne, a aplikacja wydłuża czas uruchomienia urządzenia jedynie o sekundę.
 • ULEPSZENIE! VPN
  Dzięki Bitdefender VPN możesz przestać martwić się o swoją prywatność w sieci. Korzystaj z niego, aby chronić swoją obecność w internecie, szyfrując przesyłane dane. Z Bitdefender Total Security możesz wykorzystać do 200 MB dziennie zaszyfrowanego ruchu dla każdego z urządzeń z systemem Windows, Android, macOS i iOS.
 • Blokada aplikacji
  Funkcja ta chroni Twoje najbardziej wrażliwe aplikacje, zabezpieczając je przed nieuprawnionym dostępem. Bitdefender Total Security dodaje dodatkową warstwę ochrony, dając Ci możliwość blokowania aplikacji za pomocą kodu PIN. Dzięki funkcji Smart Unlock możesz zezwolić na bezpośredni dostęp do chronionych aplikacji podczas korzystania z zaufanej sieci Wi-Fi.
 • Prywatność konta
  Z Bitdefender Total Security sprawdzisz bezpośrednio na swoim urządzeniu czy Twoje konta internetowe nie zostały naruszone, a Twoje dane nie stały się przedmiotem wycieku. Funkcja prywatności konta powiadamia Cię, gdy Twoje wrażliwe dane są zagrożone.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem niezwłocznie po otrzymaniu płatności0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić w Polsce – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do naszego regionu.
Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania systemowe:

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

 • System: Windows 7 z Service Pack 1 (wsparcie do 14 stycznia 2024), Windows 8.1 (wsparcie do 14 stycznia 2024), Windows 10 i Windows 11
 • CPU: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) lub podobny innej firmy
 • Pamięć (RAM): 2 GB
 • Wolne miejsce: 2.5 GB

Wymagania oprogramowania :

 • Internet Explorer wersja 11 lub wyższy

Ochrona Rodzicielska

 • System: Windows 7 with Service Pack 1
 • Pamięć (RAM): 2 GB
 • Wolne miejsce na dysku: minimum 200MB
 • Wspierane przeglądarki : Chrome, Mozilla Firefox, Opera

Bitdefender Central

 • Wspierane przeglądarki : Chrome 56 lub nowszy, Mozilla Firefox 52 lub nowszy, Microsoft Edge

Komputery stacjonarne i laptopy Mac

 • System: macOS X Yosemite (10.10) lub nowszy
 • Wolne miejsce: 1 GB
 • Wspierane przeglądarki : Safari, Firefox, Google Chrome

Możesz zainstalować Bitdefender VPN tylko na Macintosh bazującym na Intel z macOS Sierra(10.12 lub nowszy)

Ochrona Rodzicielska

 • System: macOS X Yosemite (10.10) lub nowszy
 • Pamięć (RAM): 2 GB
 • Wolne miejsce na dysku: minimum 200MB
 • Wspierane przeglądarki : Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera

Bitdefender Central

 • Wspierane przeglądarki : Chrome 56 lub nowszy, Mozilla Firefox 52 lub nowszy, Safari 10.0 lub nowszy

Smartfony i tablety z systemem IOS

 • System: iOS 12.0 lub nowszy
 • Aktywne połączenie z internetem

Ochrona Rodzicielska

 • System: iOS 12.0 lub nowszy
 • Aktywne połączenie z internetem
 • Wspierane przeglądarki : Chrome, Mozilla Firefox, Opera

Bitdefender Central

 • System: iOS 12.0 lub nowszy
 • Aktywne połączenie z internetem

Smartfony i tablety z systemem Android

 • System: Android 5.0 lub nowszy
 • Aktywne połączenie z internetem

Ochrona Rodzicielska

 • System: Android 5.0 lub nowszy
 • Aktywne połączenie z internetem
 • Wspierane przeglądarki : Chrome, Mozilla Firefox, Opera

Bitdefender Central

 • System: Android 5.0 lub nowszy
 • Aktywne połączenie z internetem

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.
 
Kod producenta: BDTS-N-3Y-5D
Opinie o produkcie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Internet Security 2023 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 24 Kwiecień 2023 (19:33) | Autor: Roman G.
Bardzo dobry program! Korzystam od roku na słabym komputerze (CPU 3 GHz, Core 2 Duo) i nie zauważyłem spowolnienia. Czasem - rzadko, zdarza sie, że nakładka na przeglądarkę (Safe Pay) nie zaskoczy. Może to wina niestabilnego połączenia internetowego. Bitdefender jest bardzo "czujny" w czasie rzeczywistym i błyskawicznie wykrywa zagrożenia. Podczas konfiguracji programu trzeba trochę pomyśleć i poeksperymentować z niektórymi ustawieniami. Pomoc od Omegasoftu bardzo szybka i rzetelna
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Internet Security 2022 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 21 Listopad 2022 (13:29) | Autor: Zenon
Sprawdz sie w automatyzacji usuwania wirusow. Polecam
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Total Security 2019 PL Multi-Device (5 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 4 Marzec 2019 (17:28) | Autor: szymanek79
czy faktycznie nie zamula mam kaspersky total internet sekiuity
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Total Security 2019 PL Multi-Device (5 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Środa, 27 Luty 2019 (10:24) | Autor: isurvival
OK
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   3/5 Bitdefender GravityZone Pakiet antywirusowy dla szkół - do 50 stanowisk, 12 miesięcy
Czwartek, 7 Kwiecień 2022 (12:28) | Autor: Jan
Po niemal 30 dniach testowych. Cóż to ochrona w chmurze jeśli więc w szkole net jest słaby, niestabilny, router przeciążony to proszę sobie darować.Sam agent instalowany na komputerach nie obciąża systemu,procesora i na słabszych kompach zadziała.Instalator konfliktuje np. z Benjaminem, wiec go usuwa,zbyt późno to zobaczyłem aby sprawdzić co da ponowna instalacja.Skanowanie wolne ale obsługa z poziomu użytkownika banalna. Centrum Zarządzania admina - nie jest dla wszystkich, dla zawodowych adminów,informatyków po studiach informatycznych.Instrukcja niewiele pomoże w zrozumieniu,bo brzmi tak: to jest krzesło na nim się siedzi. Wcale nie moglem odpalić zadania sprawdzenie aktualizacji (co zalecał sam system Bitdefendera) , śmiało napisze,nie jest intuicyjny, jest trudny dla nowicjuszy ale daje sporo informacji.Niektórych raportów nie moglem uzyskać i nie wiem dlaczego, ja coś źle robiłem czy ograniczenia licencyjne wersji?? Nie wie
Omegasoft
Odpowiedź do Jan | Czwartek, 7 Kwiecień 2022
@Jan dziękuje za opinię. Do Pana dyspozycji dostępna jest pomoc techniczna Bitdefender Polska. Czy próbował Pan nawiązać kontakt z technikami? Na pewno pomogą w wyjaśnieniu wielu kwestii obsługowych oraz w konfiguracji.
Kontakt do pomocy technicznej: +48 58 667 49 49 wew. 122 | 118 (godziny 8-16 od pn - pt).
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   1/5 Bitdefender Total Security 2018 PL Multi-Device (5 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 9 Luty 2018 (00:29) | Autor: Kmyx
Nie polecam, chwalą się wydajnością a zamula bardziej niż inne programy, przeglądarki trzeb po instalacji tego resetować bo przestają normalnie działać
Średnia ocena: 4.00 / 5 | Liczba ocen: 6 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię o produkcie
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: siedem + 9=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT