(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise PL - licencja EDU na 5 stanowisk (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise PL - licencja EDU na 5 stanowisk (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)
CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise PL - licencja EDU na 5 stanowisk (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)
Ilość urządzeń:5
Okres licencji:bezterminowa
Obszar zastosowań:edukacja, administracja
Wersja produktu:certyfikat licencyjny

Nasza cena: 3 825,00 zł

(3 109,76 zł netto)

Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Licencja zawiera CorelSure Maintenance na 12 miesięcy.
Program serwisowania gwarantuje otrzymanie następnej wersji programu, chwilę po premierze.
Licencja dla instytucji edukacyjnych
Do zakupu licencji edukacyjnej uprawnione są wyłącznie instytucje takie jak: szkoły, uczelnie, akademickie instytucje nadzoru i szpitale (będące w całości własnością lub powiązane z instytucją edukacyjną).
Info
Realizacja zamówienia wymaga wypełnienia i odesłania w formie skanu lub wyraźnego zdjęcia, na adres biuro@omegasoft.pl, oświadczenia dostępnego pod poniższym linkiem:
CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU – zaawansowany pakiet do projektowania graficznego dla placówek edukacyjnych z rocznym wsparciem i dostępem do aktualizacji.

Nowości i ulepszenia przeniesione z wersji dla subskrybentów:

 • narzędzie kontur zmienny, widok wielostronicowy
 • zamiana kolorów, regulacja krzywej tonalnej, eksport wielu zasobów
 • okno dialogowe Nowy dokument
 • okna dokowane (inspektor Dopasowania, inspektor Strony, inspektor Dopasowania obrazka, inspektor Symbole, inspektor Eksportuj)
 • obsługa formatów TIFF, EPS i SVG w Dockerze eksportu
 • obsługa plików WebP
 • zmieniony interfejs użytkownika w Windows 11
 • obsługa Windows 10 (wersja 21H2 i nowsze)

Nowości i ulepszenia w CorelDRAW Graphics Suite 2023Zawartość CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU:

 • CorelDRAW® – do tworzenia grafiki wektorowej i przygotowywania układów stron
 • Corel PHOTO-PAINT™ – do obróbki zdjęć, ich ulepszania i retuszowania
 • Corel Font Manager – do przeglądania czcionek i zarządzania nimi
 • Corel PowerTRACE™ - do przekształcania map bitowych w edytowalne grafiki wektorowe (narzędzie wbudowane w program CorelDRAW)
 • CAPTURE™ – do przechwytywania zawartości ekranu (tylko w wersji dla Windows)
 • AfterShot™ HDR – do szybkiego edytowania zdjęć w formacie RAW

Zasoby:

 • ponad 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy
 • 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości
 • Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType
 • zintegrowany dostęp do ponad 1400 rodzin czcionek Google
 • ponad 200 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów
 • Ponad 600 wypełnień tonalnych, wektorowych i bitmapowych

Obsługiwane typy plików (około 100 rodzajów):

 • WebP, GIF, JPG, PNG, BMP, CPT, CPX, CMX, FILL, TXT, HEIF
 • PDF, DOCX, PSD, TIFF, WMF, EMF, AI, EPS, SVG
 • DWG/DXF, DCS, CGM, JPEG 2000, TTF, DES, PPT, XLS, PUB, VSD

Oraz aplikacje pomocnicze i materiały szkoleniowe.

Porównanie wersji 2023 do poprzednich - sprawdź tutaj.

CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU dla instytucji edukacyjnych – zaawansowane narzędzia, które pozwolą stworzyć nawet skomplikowane projekty i rozwiną umiejętności graficzne uczniów i studentów w Twojej szkole lub uczelni

Odkryj najbardziej zaawansowany, wszechstronny pakiet do projektowania graficznego przeznaczony dla instytucji edukacyjnych, w tym szkół podstawowych i średnich, uczelni, akademickich instytucji nadzoru i szpitali (będących w całości własnością lub powiązanych z instytucją edukacyjną). Wykorzystaj wszystkie narzędzia potrzebne do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, układów stron, edycji zdjęć i typografii. Sprawnie realizuj zadania na każdym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie (komputery Windows i Mac).

Corel Draw Graphics Suite 2023 EDU

Nowości i ulepszenia w CorelDRAW Graphics Suite 2023Twórz wszechstronne projekty

Zaawansowane narzędzia CorelDRAW Graphics Suite 2023 pozwolą na pobudzenie Twojej kreatywności. Twórz wyjątkowe ilustracje, układy stron, grafiki internetowe, logotypy i inne prace, które zdobędą uznanie Twoich klientów i współpracowników.

Pracuj wydajniej niż do tej pory

Oszczędź swój czas, korzystając z hiperwydajnych narzędzi wspomaganych technologią Al, które ułatwiają osiąganie oczekiwanych efektów w jak najkrótszym czasie. Opracowuj wszystkie typy projektów i błyskawicznie ciesz się zaskakującymi rezultatami!

CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU to najlepszy wybór dla:

 • Instytucji o charakterze edukacyjnym, w tym szkół i uczelni
  Do rozwijania umiejętności i przygotowywania profesjonalnych projektów graficznych niezbędnych w placówkach edukacyjnych, a także przygotowywania logotypów, broszur, ulotek, schematów, materiałów szkoleniowych i promocyjnych, plakatów, grafik internetowych i użytkowych (na pojazdy, odzież) i innych rodzajów prac - zarówno do zastosowań internetowych, jak i do druku (w tym wielkoformatowego)materiały marketingowe

Z CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU dla instytucji edukacyjnych:

 • Stworzysz grafiki wektorowe - zarówno proste linie i kształty, jak i złożone prace z wykorzystaniem kreatywnych efektów,
 • Zaprojektujesz układy stron - np. ulotek, broszur, wielostronicowych dokumentów,
 • Wyedytujesz zdjęcia, dopasujesz kolory, pozbędziesz się niedoskonałości, a także udoskonalisz je, korzystając z techniki Al do poprawy rozmiaru i jakości,
 • Dopasujesz wygląd czcionek, stosując takie efekty, jak np. cienie i kontury,
 • Przygotujesz efektowne grafiki internetowe,
 • Dostosujesz projekty do druku, tak aby uzyskać wysoką jakość i wierne oddanie kolorów,
 • Możesz pracować w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu – komputerze z systemem Windows lub Mac

CorelDRAW Graphics Suite 2023Zawartość CorelDRAW Graphics Suite 2023:

 • CorelDRAW® – do tworzenia grafiki wektorowej i przygotowywania układów stron
 • Corel PHOTO-PAINT™ – do obróbki zdjęć, ich ulepszania i retuszowania
 • Corel Font Manager – do przeglądania czcionek i zarządzania nimi
 • Corel PowerTRACE™ - do przekształcania map bitowych w edytowalne grafiki wektorowe (narzędzie wbudowane w program CorelDRAW)
 • CAPTURE™ – do przechwytywania zawartości ekranu (tylko w wersji dla Windows)
 • AfterShot™ HDR – do szybkiego edytowania zdjęć w formacie RAW

Nowości i ulepszenia w CorelDRAW Graphics Suite 2023

ULEPSZENIE! Poprawa jakości produktu

Poprawa jakości produktu

Wprowadzone znaczące ulepszenia jakości produktów w oparciu o bezpośrednie opinie użytkowników. Realizuj projekty szybciej i z większym zaufaniem do wydajności programu CorelDRAW. Doświadcz znacznie bardziej stabilnego produktu.

NOWOŚĆ! Narzędzie Kontur zmienny

Narzędzie Kontur zmienny

Twórz doskonałe projekty w krótszym czasie dzięki nowemu narzędziu Zmienny kontur, umożliwiającemu interaktywne dostosowywanie szerokości linii wzdłuż ścieżki zarys dla płynnych przejść onseamless krzywe.

Grafika wektorowa
Korzystając z zaawansowanych narzędzi do projektowania ilustracji wektorowych w programie CorelDRAW, przekształcisz podstawowe linie i kształty w skomplikowane projekty. Uzyskaj różne krzywe dzięki rozmaitym narzędziom do tworzenia kształtów i rysowania. Narzędzia Obrys, Obwiednia, Metamorfoza, Wypełnienie siatkowe i inne umożliwiają dodawanie twórczych efektów w grafikach wektorowych.

Układ stron
W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp. Możesz przełączać między edycją pojedynczej strony a edycją wielostronicową, co zapewnia pełną swobodę kreatywnej pracy.

grafika wektorowa Układ stron Typografia

Typografia
Porządkuj elementy typograficzne, korzystając z pełnego zestawu narzędzi typograficznych. Dodawaj do tekstu efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek dzięki obsłudze czcionek zmiennych, dopasowuj tekst do ścieżek i nie tylko.

Zarządzanie czcionkami
Uporządkuj bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w intuicyjnym programie Corel Font Manager. Możesz też korzystać z ulubionych czcionek bez ich instalowania. Przyspiesz pracę z czcionkami dzięki funkcji przechowywania w sieci oraz korzystaj z bezpośredniego dostępu do ponad 1000 rodzin czcionek Google Fonts.

Zarządzanie czcionkami Edycja zdjęć Współpraca

Edycja zdjęć
Dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji zdjęć z wykorzystaniem warstw w programie Corel PHOTO-PAINT możesz dostosować kolor i odcień, usuwać niedoskonałości, korygować perspektywę i nie tylko. Wykorzystaj techniki AI do poprawy rozmiaru i jakości obrazów oraz program AfterShot HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

Pracuj na wielu platformach

Ciesz się natywną obsługą najnowszych technologii na komputerach z systemem Windows i Mac, w tym Windows 11, macOS Ventura, oraz wyjątkową wydajnością układów Apple M1 i M2.

Oznakowanie i druk wielkoformatowyIlustracje i prace artystycznenarzędzia potrzebne do projektowania w branży odzieżowej.

Profesjonalne narzędzia do projektowania w zasięgu ręki

Wydajniejsza edycja zdjęćWydajniejsza edycja zdjęć
Osiągaj niebywałe efekty i miej większą niż do tej pory kontrolę, korzystając z niedestrukcyjnego środowiska edycji zdjęć w czasie rzeczywistym. Pracuj wydajniej z całkowicie przekształconym oknem dokowanym/inspektorem Dopasowania w programie Corel PHOTO-PAINT, które działa nawet 10 razy szybciej niż wcześniej. Znajduj nowe narzędzia, skróty i polecenia w przeprojektowanym menu Dopasuj. Korzystaj z niedestrukcyjnych wstępnych ustawień, porządkuj je według własnego uznania.

Dynamiczne zarządzanie zasobami
Przygotuj spójne źródło informacji dla wszystkich materiałów projektowych, udostępniając symbole w projektach i wielu zespołom oraz synchronizując zmiany wprowadzane przez Ciebie lub inne osoby.

Widok wielostronicowy
Szybciej dodawaj strony wyświetlaj je i zmieniaj ich rozmiar w bardziej naturalny sposób dzięki oszczędzającym czas ulepszeniom widoku wielostronicowego i stron.

Obsługa nowych formatów eksportuObsługa nowych formatów eksportu
Ciesz się obsługą formatów TIFF, EPS i SVG i ulepszeniem w zakresie eksportu wielu  zasobów jednym kliknięciem.

Zintegrowane czcionki Google
Skorzystaj z bezpośredniego dostępu do ponad tysiąca rodzin czcionek Google Fonts w Corel Font Manager i wyeliminuj pochłaniające czas etapy tworzenia typografii.

Zoptymalizowane środowisko edukacyjne
Twoje materiały edukacyjne są na wyciągnięcie ręki! Nie musisz opuszczać programu, aby pogłębić swoją wiedzę dotyczącą wybranych narzędzi lub technik pracy. Z łatwością przeszukaj obszerną bibliotekę treści szkoleniowych online w nowym oknie dokowanym/inspektorze Dowiedz się. Ciesz się spersonalizowanymi zaleceniami dotyczącymi samouczków, które pasują do Twojego poziomu doświadczenia.

Portal pomysłów
Przyczyń się do projektowania i rozwoju pakietu CorelDRAW Graphics Suite, przesyłając swoje pomysły w miarę ich powstawania i głosując na te, które wydają się dla Ciebie najbardziej wartościowe i warte wprowadzenia.

Dynamiczne zarządzanie materiałamiUsprawniona współpracaTypografia oszczędzająca czas

Dodatkowe aplikacje i zasoby CorelDRAW Graphics Suite 2023:

Szkolenia

 • Filmy szkoleniowe online
 • Okno dokowane / inspektor Podpowiedzi
 • Pliki poglądowe dostępne w opcjach rozpoczynania pracy na ekranie powitalnym

Zasoby

 • 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy.
 • 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości.
 • Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType oraz zintegrowany dostęp do ponad 1400 rodzin czcionek Google.
 • Ponad 200 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów.
 • Ponad 600 wypełnień tonalnych, wektorowych i bitmapowych.

Dokumentacja

 • Przewodnik szybkiego startu
 • Karta szybkiego wyszukiwania
 • Pliki pomocy

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem niezwłocznie po otrzymaniu płatności0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić na terenie Unii Europejskiej – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do tego regionu.
Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania systemowe:

Windows

 • Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H2 lub nowsza), wersja 64-bitowa, z najnowszymi aktualizacjami
 • Procesor Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 i co najmniej 3GB VRAM
 • 8 GB pamięci RAM
 • 5,5 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i pliki instalacyjne
 • Mysz, tablet lub ekran wielodotykowy
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Napęd DVD opcjonalny (do instalacji w pudełku); Instalacja z DVD wymaga pobrania do 900 MB

Do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz uzyskania dostępu do niektórych składników oprogramowania, funkcji i zawartości online wymagane jest połączenie z Internetem.

Mac

 • macOS Ventura (13) lub macOS Monterey (12) z najnowszymi poprawkami
 • Procesor Apple M1 (lub nowszy) lub wielordzeniowy procesor Intel
 • Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 i co najmniej 3GB VRAM
 • 8 GB pamięci RAM
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji (zalecany dysk SSD); systemy plików uwzględniające wielkość liter nie są obsługiwane
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana rozdzielczość 1920 x 1080)
 • Mysz lub tablet

Do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz uzyskania dostępu do niektórych składników oprogramowania, funkcji i zawartości online wymagane jest połączenie z Internetem.

Info Użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu, co najmniej do momentu premiery nowszej wersji oprogramowania. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.
 
Kod producenta: LCCDGSENTMLA12
Dodaj opinię o produkcie
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: osiem plus dziesięć=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT