(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

CorelDRAW Graphics Suite Classroom CorelSure Maintenance (odnowienie na 12 miesięcy)

ocenaocenaocenaocenaocena
5.0 na 5 (3 opinie) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
CorelDRAW Graphics Suite Classroom CorelSure Maintenance (odnowienie na 12 miesięcy)
CorelDRAW Graphics Suite Classroom CorelSure Maintenance (odnowienie na 12 miesięcy)
Ilość urządzeń:15+1
Okres licencji:12 miesięcy
Obszar zastosowań:edukacja
Wersja produktu:certyfikat licencyjny
Wersja językowa:polska

Nasza cena: 2 135,00 zł

(1 735,77 zł netto)

pole informacyjne
Uwaga!
W zamówieniu należy podać adres e-mail, na który został zarejestrowany pakiet Corel.
CorelDRAW Graphics Suite Classroom CorelSure Maintenance (odnowienie na 12 miesięcy) – przeznaczony jest dla klientów, którzy już posiadają aktywny program mechanizmu uaktualnień i chcą przedłużyć go na kolejne 12 miesięcy.

 

 • Zakupiony program mechanizmu uaktualnień gwarantuje przez 12 miesięcy bezpłatne otrzymanie najnowszej wersji pakietu CorelDraw, chwilę po jego premierze.

 • Odnowienie programu mechanizmu uaktualnień można zakupić do 30 dni po wygaśnięciu wcześniej posiadanego. Firma Corel zastrzega sobie prawo do weryfikowania uprawnienia klienta do dokonania odnowienia (sprawdzając informacje o pierwotnym okresie programu mechanizmu uaktualnień lub poprzednie zamówienie dotyczące odnowienia).

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić na terenie Unii Europejskiej – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do tego regionu. Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania systemowe:

Windows

 • Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H2 lub nowsza), 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami
 • Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • Karta graficzna z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3 GB pamięci VRAM
 • 8 GB pamięci RAM
 • 5,5 GB miejsca na dysku na pliki aplikacji i instalacyjne
 • Mysz, tablet lub ekran dotykowy
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • W celu uzyskania optymalnej wydajności należy korzystać z najnowszych sterowników urządzenia dostarczonych przez producenta.
 • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

Mac

 • macOS Sonoma (14), macOS Ventura (13) lub macOS Monterey (12) z najnowszymi poprawkami
 • Procesor Apple M1/2/3/Pro/Max lub wielordzeniowy firmy Intel
  • Obsługa zestawu instrukcji AVX2 lub Apple Silicon*
 • Karta graficzna z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3 GB pamięci VRAM
 • 8 GB pamięci RAM
 • 3 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji
  • Dysk SSD (zalecany)
  • Systemy plików uwzględniające wielkość liter nie są obsługiwane
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1200)
 • Mysz lub tablet
 • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

* Narzędzie Pędzel malarski wymaga obsługi AVX2 dostępnej w komputerach Mac z układami firmy Intel od 2014 roku.

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: LCCDGSMLMNTCRA
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 CorelDRAW Graphics Suite Special Edition 2023
Czwartek, 4 Kwiecień 2024 (11:08) | Autor: Corelowiec
Wersje Special Edition to ogólnie całkiem rozsądna opcja dla firmy. Brakuje trochę funkcji, ale do podstawowej obróbki w zupełności wystarczy. Jedyna wada to to, że jakoś przez ostatnie lata ceny podnieśli, kiedyś były tańsze.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 CorelDRAW Graphics Suite Special Edition 2021 PL ESD
Czwartek, 27 Kwiecień 2023 (23:35) | Autor: uzytkownik X5
odnosnie uciazliwosci z komunikatem o nielegalnosci. firma Adobe wie o problemie i niestety nic z tym sie nie da zrobic (z komunikatem) natomiast wystarczy skasowac zawartosc katalogu messages (sciezka: AppData - Roaming - Corel - Messages) i corel sie uruchamia.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 CorelDRAW Graphics Suite 2020 PL Box (1 stanowisko)
Wtorek, 23 Listopad 2021 (20:19) | Autor: Antoni Duda
W roku 2010 kupiłem Corel Draw Graphic Suite X4 wersja "Nie do użytku komercyjnego". W dokumentacji znajduje się informacja o możliwości instalacji pakietu na trzech komputerach domowych. Dlaczego w takim razie ostatnio otrzymuję ionformacje że moja wersja jest nielegalna i zmusza się mnie do zakupu nowej wersji na WIN10, który moim i nie tylko moim zdaniej jest beznadziejny w zastosowaniach domowych. Na dwóch komputerach aplikacja już nie działa. NIe używam tej aplikacji do celów zarobkowych. Proszę o jakąś rozsądna informację. Antoni Duda neit@op.pl
Jarek - Omegasoft
Odpowiedź do Antoni Duda | Środa, 24 Listopad 2021
Jeżeli w dokumentacji znajduje się informacja dotycząca wykorzystania pakietu na trzech urządzeniach, to najpewniej zezwalała na to jego licencja. Jeżeli występują wspomniane problemy, proszę o kontakt z pomocą techniczną Corel. Pozdrawiam serdecznie, Jarek Zieliński
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 3 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: dwa + cztery=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT