(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 501 49 19 59 (32) 444 69 50 biuro@omegasoft.pl  
Koszyk
Brak produktów
Kategorie
Producenci
Nowości

Panda Global Protection 2015 (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna

Panda Global Protection 2015 (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
139,00 zł

Kaspersky Internet Security 2015 PL Multi-Device ( 5 stanowisk, 24 miesiące) - wersja elektroniczna

Kaspersky Internet Security 2015 PL Multi-Device ( 5 stanowisk, 24 miesiące) - wersja elektroniczna
475,00 zł

Office 365 PL Premium dla Użytkowników Domowych (5 stanowisk, subskrypcja na 1 rok) ESD

Office 365 PL Premium dla Użytkowników Domowych (5 stanowisk, subskrypcja na 1 rok) ESD
345,00 zł

Kategoria » Edycja wideo
Producent » Corel » Pinnacle Studio

Pinnacle Studio 18 Ultimate PL Box

Producent: Corel

Cena: 425,00 zł (345,53 zł netto)

Średnia ocena: ocenaocenaocenaocenaocena
Zapytanie o produkt
Pinnacle Studio 18 Ultimate PL Box
Pinnacle Studio 18 Ultimate PL Box
Wersja językowa:polska
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Typ licencji:komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk1
Cena za 1 stanowisko:425,00 zł
Wersja produktu:BOX (pudełkowa)
Okres licencji:bezterminowa
System operacyjny:Windows 8.1 32-bity/64-bity
Windows 8 32-bity/64-bity
Windows 7 32-bity/64-bity
Kod producentaPNST18ULMLEU
EAN735163146004
 
Koszt dostawy:
Kurier DPD 24h - przedpłata przelewem: 15.00 zł
Kurier DPD 24h - PayU: 15.00 zł
Kurier DPD 24h - płatność przy odbiorze: 20.00 zł
Kurier Pocztex 48h - przedpłata przelewem: 13.00 zł
Kurier Pocztex 48h - PayU: 13.00 zł
Kurier Pocztex 48h - płatność przy odbiorze: 18.00 zł

Pinnacle Studio 18 Ultimate

 • Nowość! Wydajność architektury 64-bitowej
 • Ulepszenie! Live Screen Capture – rejestrowanie obrazu i dźwięku z ekranu
 • Nowość! Wyjątkowe efekty NewBlue
 • Nowość! 17 bezpłatnych utworów od Triple Scoop Music
 • Nowość! Obsługa 4K Ultra HD i wsparcie dla XAVC S
 • Ponad 2000 niespotykanych efektów, przejść i szablonów
 • Praca na nieograniczonej liczbie ścieżek
 • Korygowanie dźwięku z iZotope Music & Speech Cleaner

  Pinnacle Studio 18 Pinnacle Studio Plus 18 Pinnacle Studio Ultimate 18
 
Pinnacle Studio 18 - porównanie wersji Pinnacle Studio Pinnacle Studio Plus Pinnacle Studio Ultimate
 

Nieograniczone możliwości edycji i imponujące filmy

Najbogatszy pakiet z rodziny Pinnacle Studio 18 umożliwia wykorzystanie najnowszych, zaawansowanych narzędzi, niespotykanej wydajności oraz rewolucyjnej szybkości do wykreowania doskonałych filmów najwyższej jakości.

Oprogramowanie, wyposażone w zaawansowane narzędzia edycji HD oraz największy zestaw efektów i dźwięków, pozwala na wzbogacenie przygotowywanych filmów wideo, nadanie im indywidualnego charakteru i oryginalności. Dzięki zupełnie nowej, natywnej architekturze 64-bitowej umożliwia przygotowanie zapierających dech w piersi obrazów w jakości 4K Ultra HD w najkrótszym czasie.

Stworzenie wspaniałych filmów może być szybsze i łatwiejsze również dzięki wykorzystaniu wszystkich niezwykłych narzędzi, które usprawniają pracę, a jednocześnie umożliwiają tworzenie filmów nawet tym użytkownikom, którzy nie posiadają specjalistycznej, fachowej wiedzy czy dużego doświadczenia w edycji wideo. Mogą oni skorzystać z ułatwiającej montaż funkcji Storyboard i osiągnąć profesjonalne efekty, a następnie rozpocząć pracę na osi czasu obsługującej dowolną liczbę ścieżek, skracać poszczególne sceny czy wybierać przejścia między kolejnymi ujęciami.

Pinnacle Studio 18

Z Pinnacle Studio 18 Ultimate otrzymujesz najbardziej niezwykły zestaw funkcji i narzędzi, który pomoże dopracować film w najdrobniejszym szczególe i usunąć wszelkie niedoskonałości oraz udoskonalić go. Dodaj dynamiczną zawartość, nagrywając bezpośrednio z ekranu nie tylko obraz, ale także dźwięk (Live Screen Capture) oraz wyczyść ścieżkę dźwiękową z iZotope Music & Speech Cleaner. Dodaj energii, dobierając właściwą oprawę muzyczną (dzięki bibliotece Scorefitter oraz zupełnie nowym, wolnym od opłat licencyjnych utworom od Triple Scoop Music) oraz efektom (ponad 2000 efektów, przejść i szablonów wraz z najnowszymi efektami NewBlue).

Efekty Twojej pracy przykują uwagę każdego odbiorcy. Bez trudu podzielisz się nimi w sieci – w serwisach Facebook, YouTube czy Vimeo – oraz zapiszesz je na trwałych nośnikach.

Z tym wyjątkowym pakietem poradzisz sobie z każdym filmowym wyzwaniem – wystarczy użyć wyobraźni i zrealizować najlepsze pomysły z Pinnacle Studio 18 Ultimate. Zainteresuj i zadziw każdego widza!

Profesjonalna edycja i montaż

Profesjonalna edycja pinnacle 18NOWOŚĆ! Pełna moc i wydajność – błyskawiczna edycja wideo
Efekty Twojej pracy mogą być widoczne jeszcze szybciej niż do tej pory. Pinnacle Studio 18 Ultimate wyposażono w natywną architekturę 64-bitową, umożliwiającą wykorzystanie pełnej mocy procesora i pamięci Twojego komputera.

ULEPSZONE! Live Screen Capture
Nie musisz importować obrazów ręcznie lub automatycznie z kamer, aparatów fotograficznych, tabletów itp. Pinnacle Studio 18 Ultimate pozwala zarejestrować i zapisać bezpośrednio z ekranu interesujący Cię materiał i użyć go w przygotowywanym filmie. Teraz z łatwością przechwycisz nie tylko obrazy, ale również dźwięk systemowy i z mikrofonu. (Live Screen Capture jest dostępna w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, duńskim i japońskim)

Nieograniczone możliwości tworzenia filmów – praca na wielu płaszczyznach
Już dziś możesz cieszyć się błyskawicznym renderowaniem wielu ścieżek i sprawniejszym wykonywaniem zadań oraz lepszym zarządzaniem zasobami. Oprócz większej szybkości i mocy, program oferuje precyzyjną edycję wideo na osi czasu (co do jednej klatki), obsługującą nieograniczoną liczbę ścieżek, dzięki czemu stworzysz wyszukane, wielowymiarowe, dopracowane nawet w najdrobniejszych szczegółach filmy wraz ze ścieżką dźwiękową. Program pozwala także kontrolować kolejne sceny, precyzyjnie określać ich długość, skracać lub usuwać niechciane, niepotrzebne fragmenty oraz dopasowywać je do długości filmu. Miej pełną kontrolę nad swoim projektem!

Łatwa obsługa - przeciągnij i upuść
Wybierz najodpowiedniejszy sposób edycji dla Twojego projektu. Osiągniesz natychmiastowe efekty przeciągając i upuszczając właściwe elementy multimedialne z biblioteki do przygotowywanego filmu.

Storyboard
Aby szybko nakreślić plan Twojego projektu użyj automatycznej funkcji Storyboard. Pozwoli ona na lepsze zorganizowanie pracy i określenie kolejności działań.

Pokaz slajdów
Z pakietem przygotujesz nie tylko imponujące filmy, ale również zadziwiające i interesujące pokazy slajdów. Wystarczy zmontować zdjęcia lub wideo, dodać efekty, przejścia i tytuły. Efekt gwarantowany!

Efekty Pinnacle Studio 18

Imponujące efekty

Efekty specjalne – więcej energii i ciekawsze rezultaty
Wykorzystaj imponującą bazę ponad 2000 efektów 2D i 3D, przejść i animowanych tytułów oferowanych przez Pinnacle Studio 18 Ultimate. W swojej pracy wykorzystaj gotowe szablony o różnorodnej tematyce – sportowej, ślubnej, wakacyjnej, sci-fi itp. i szybciej osiągnij oczekiwany, profesjonalny efekt. Dodatkowo aplikacja zadba o precyzyjne dopasowanie efektów w czasie. Dopracuj wszystkie szczegóły, dopasuj je idealnie do swojego filmu i zaimponuj widzom.

NOWOŚĆ! Dodatkowe efekty NewBlue
Program zawiera zestaw niezwykłych, profesjonalnych efektów specjalnych, stworzonych przez światowego lidera w tej dziedzinie - NewBlue. Wykorzystaj nieskończone możliwości, jakie daje ponad 700 presetów i 55 wtyczek, w tym efekty przejść, efekty filmowe, stabilizujące obraz itd. Jakość najlepszych kinowych hitów jest w Twoim zasięgu.

Zaawansowana technologia

Jakość 4K Ultra HD
Pinnacle Studio 18 Ultimate umożliwia stworzenie zadziwiajacych filmów w najlepszej jakości - w formacie 4K Ultra HD.

NOWOŚĆ! Wsparcie XAVC S dla 4K i HD
Oprogramowanie pozwala pracować z XAVC S - nowym standardem dla kamer wideo opartym o MP4-AVC/H.264. Twoje filmy obejrzysz w rozdzielczości do 4K 3840 x 2160.

Technologia 3D – zaawansowane możliwości
Aplikacja daje możliwość stworzenia imponujących filmów zarówno w technologii HD, jak i 3D (przestrzennej). Możesz dowolnie korzystać z materiałów 3D – importować je do swojej biblioteki (np. z kamery GoPro), edytować, dodawać efekty 3D i wykorzystywać w swoich projektach (a nawet mieszać w jednym filmie elementy 2D i 3D) oraz udostępniać. Twoje filmy 3D przygotujesz w ten sam sposób jak HD – pracując na osi czasu.

Pinnacle Studio 18

Idealny dźwięk i muzyka

Dźwięk i muzyka w Pinnacle Studio 18iZotope Music &Speech Cleaner
To profesjonalne narzędzie łatwo usunie niepotrzebne odgłosy lub hałas w tle z nagranego kamerą, aparatem lub telefonem filmu wideo. Udoskonalone i czyste dźwięki to większa przyjemność podczas oglądania filmu.

Ścieżka dźwiękowa z biblioteki Scorefitter
Dobry film nie może się obejść bez odpowiedniej oprawy muzycznej. Wybierz najwłaściwszą muzykę z bezpłatnej biblioteki Scorefitter, dodaj utwory ze swojego zbioru lub własne kompozycje. Program natomiast dopasuje za Ciebie długość utworów do czasu trwania filmu

NOWOŚĆ! Dodatkowe bezpłatne utwory
Zadbaj o właściwy nastrój filmu perfekcyjną muzyką. Program został wyposażony w 17 utworów Triple Scoop Music, wolnych od opłat licencyjnych, gotowych do wykorzystania w Twoim filmie.

Szybka praca i najlepsza organizacja zasobów

Import wszystkich materiałów
Bez przeszkód zaimportujesz ręcznie lub automatycznie wszystkie filmy i zdjęcia z dowolnych urządzeń - kamer, aparatów cyfrowych, kamer internetowych, tabletów, telefonów, przenośnych rejestratorów dźwięku itp. Wykorzystasz klipy 3D z kamer GoPro i formatów typu Panasonic MVC. Oprogramowanie obsługuje również dźwięk w formacie 5.1 surround oraz, przy użyciu właściwego sprzętu, dźwięk z analogowych urządzeń.

Szybsza praca w Pinnacle Studio 18Biblioteka zasobów
Z łatwością uporządkujesz i ocenisz zgromadzone materiały (filmy, zdjęcia, muzykę i inne przydatne elementy) oraz przechowasz je we wbudowanej bibliotece. Podziel materiały na kategorie, otaguj i oceń, aby bez trudu odnaleźć interesujący fragment i użyć go w kolejnym projekcie.

Korygowanie materiałów
Program umożliwia szybkie poprawianie i udoskonalanie materiałów: zdjęć (przycinanie, tworzenie panoram, zbliżeń, likwidacja efektu czerwonych oczu), dźwięków (wyrównywanie i czyszczenie ścieżki audio) oraz filmów (stabilizacja obrazu, poprawa kolorów i kontrastu).

NOWOŚĆ! Bezpłatne szkolenie internetowe
Uzyskaj pełen sześciotygodniowy dostęp do bezpłatnego szkolenia w języku angielskim na stronie StudioBacklot.tv i poznaj wszystkie możliwości pakietu Pinnacle Studio 18 Ultimate. Skorzystaj także z innych samouczków i biblioteki darmowych materiałów.

Praca w dowolnym miejscu
Nie trać czasu! Zainstaluj na swoim iPadzie aplikację Pinnacle (sprzedawana oddzielnie) i rozpocznij pracę gdziekolwiek jesteś. Z łatwością będziesz mógł przesłać i dokończyć projekt na komputerze.

Podziel się efektami swojej pracy
Kiedy będziesz gotowy, Pinnacle Studio 18 Ultimate ułatwi opublikowanie gotowych filmów HD i 3D w serwisach internetowych - Facebook, YouTube, Vimeo - za pomocą jednego kliknięcia. Bez trudu nagrasz również płytę DVD lub Blu-ray (z dźwiękiem Dolby 5.1 Surround), eksportujesz do formatu (np. MPEG-4, DivX) i prześlesz na inne urządzenie (iPad, Xbox). Pozwól rodzinie i znajomym oraz użytkownikom na całym świecie zobaczyć Twoje najlepsze filmy!

Podziel się efektami pracy pinnacle 18


Wymagania systemowe:

 • Połączenie z Internetem wymagane do uruchomienia obsługi Blu-ray
 • System operacyjny Windows 8, Windows 7 (zalecany system 64-bit)
 • Procesor Intel Core Duo 1.8 GHz, Core i3 lub AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz lub lepszy
 • Procesor Intel Core2 Duo 2.66 GHz, Intel Core i5 lub i7 1.06 GHz lub lepszy do obsługi AVCHD, stereoskopowego 3D i funkcji Intel Quick Sync Video
 • 2 GB of RAM lub więcej, min. 4 GB dla 64-bitowego systemu Windows (zdecydowanie zalecany dla stereoskopowego formatu 3D)
 • Karta graficzna DirectX 9 (lub wyższy) z obsługą Pixel Shader 3.0
 • 128 MB VGA VRAM; 256 MB lub więcej (zalecane), wymagane dla AVCHD, stereoskopowego obrazu 3D i CUDA
 • Rozdzielczość wyświetlacza: 1024 x 600 lub wyższa
 • Karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows (wyjście wielokanałowe wymagane dla podglądu w systemie surround)
 • 5.8 GB przestrzeni na dysku twardym do instalacji
 • Napęd DVD-ROM do instalacji (tylko wersja pudełkowa)
 • Połączenie internetowe niezbędne do uaktywnienia online oraz używania usług w chmurze lub Online

Stereoskopowe akcesoria 3D

 • Wyświetlacz anaglifowy 3D: wymagane czerwone/cyjanowe okulary
 • Okulary do telewizji 3D i zgodne z oprogramowaniem NVIDIA 3DTV Play do obsługiwanych kart graficznych GeForce lub Quadro. Więcej informacji: www.nvidia.com/3dtv

Formaty importu

 • Wideo: MVC, AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DivX, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, niezaszyfrowane tytuły DVD (łącznie z DVD-VR/+VR), QuickTime (DV, MJPEG, MPEG-4, H.264), DivX Plus MKV
 • Audio: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Grafika: MPO, JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Formaty eksportu

 • AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R lub DVD+RW, dwuwarstwowe); 3D: DVD, AVCHD, AVCHD2 (łącznie z MVC)
 • Formaty zgodne z Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox
 • DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, QuickTime , H.264, DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP; 3D: MVC, AVCHD, MPEG-4, DivX Plus, MJPEG
 • Dolby Digital, dźwięk 2-kanałowy i 5.1-kanałowy

Specyfikacje produktu podlegają zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań.


Patch Pinnacle Studio 18.1.0

Patch Pinnacle Studio 18

Poprawki:

 • Wyeliminowanie błędów efektów Lens Flare
 • Usunięcie kilku błędów związanych z tłumaczeniem i lokalizacją
 • Naprawienie odwróconych efektów przejść New Blue
 • Udostępnianie efektów New Blue nie tylko w bibliotece, ale również w edytorze efektów
 • Dodanie brakującego przycisku „Open plugin” w niektórych efektach New Blue
 • Dodanie brakujących tytułów w Creative Pack Vol 1
 • Usunięcie kilku problemów z nierozpoznawanymi nagrywarkami lub pustymi nośnikami wykrywanymi jako zapisane
 • Wyeliminowanie problemów z migawkami w projektach 3D
 • Naprawienie błędu polegającego na braku możliwości wyboru standardu innego niż NTSC i kilku urządzeń Dazzle
 • Ulepszenie odtwarzania MTS 4K
 • Przywrócenie pełnej ostrości obrazu przy eksporcie XAVC
 • Przywrócenie funkcjonalności wypełniania luk
 • Wyeliminowanie powstawania przerw w Mpeg2 i audio podczas eksportowania

Nowe funkcje:

 • Wsparcie dla plików QuickTime na kanale Alpha (uzyskanie przezroczystości)
 • Automatyczne załadowanie kodeka Cineform w programie, jeżeli jest zainstalowane GoPro Studio
 • Funkcja ręcznego odświeżania biblioteki
 • Funkcja łatwego obracania
 • Dodanie przycisku „Usuń wszystkie obserwowane foldery”

Do pobrania tutaj...

 

Cena: 425,00 zł (345,53 zł netto)

Znajdź nas w Google+
Dodaj opinię o produkcie

Autor: 
Ocena:
Opinia:
Aby dodać komentarz,
proszę podać wynik
działania: sześć minus dziesięć=
Opinie o produkcie
Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [10.0/10.0] Data dodania: Autor: Krzysztof
Program Pinnacle używam od 2006 r (v.10.5). Jak dotychczas, pomimo wielu mankamentów v.10 byłem w miarę zadowolony.. Kupiłem upgrade v.18. Jest to najgorszy program z jakim miałem i mam do czynienia. Z tym programem nie można pracować. Przypuszczam, że autorem wersji 18 jest osoba, która nigdy nie edytowała dla swoich potrzeb filmów. Biblioteka ściąga bez mojej woli wszystkie klipy filmowe z całego komputera. Program co jakiś czas zawiesza się pomimo łaty (18.1). Kupiłem upgrade do v. 18 bo chciałem wykorzystać pełną moc swojego nowego komputera (Win8.1/64, I5, dobre 2 karty graficzne i 8 GB RAM.), oraz wykorzystać możliwości kamery HD.. Porównując wersje 10.5 oraz 18 uważam , że v. 10 była opracowana dla normalnego użytkownika, który okresowo zajmuje się edycją filmów. Wersja 18 jest mocno wydumana, ma dużo bajerów i usprawnień, ale które w rzeczywistości okazują się utrapieniem. Po paru dniach nauki nie jestem w stanie zapanować nad tym programem. To on mnie ustawia edycję, ale nie


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [10.0/10.0] Data dodania: Autor: Jeck
Nie Polecam 10 minut filmu na Lini edycyjnej-wystarczy pociąć na kilka kawałków i już jest problem z linią edycyjną kursor nie chodzi płynnie zacina się a co będzie jak trzeba pociąć 1 godzinę.Efekty new blue plus jakieś przejście choćby najprostsze próba renderingu kończy się komunikatem NG studio przestało działać, ogólnie masakra.Pomoc techniczna niedostępna po prosu przestała działać nikt nie odbiera telefonu próbuje się dodzwonić od 12 stycznia i nic. Próbowałem program na i7 4771 płyta asus H87 pro 16Gb pamięci dyski w raidzie i SDD na system


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [10.0/10.0] Data dodania: Autor: Heban
Wcześniejsze wersje Ultimate mi się wieszały, ale tylko podczas dodawania tekstu do filmu. Od wersji 17,5 wszystko pracuje stabilnie i praca jest przyjemnością. Film full hd tworzę czasowo 1:1 (ile minut filmu, tyle minut tworzenia). Chyba, że zastosuję duże ilości napisów, przejść itp. (pracuję na Windows 8.1, komputer ma 3 lata). Kupię Studio 18 jak mocno stanieje. Obecna cena dla mnie za wysoka, nawet upgrade.


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [10.0/10.0] Data dodania: Autor:
Pracując na 17-tce odkryłem, że pod względem funkcjonalności biję ją nawet 15-tka . Próbowałem 'starego"Avida Studio: po wgraniu patcha ver1.1 interfejs sustemu 'zawiesza' się całkowicie. Teraz nie dziwię się ,że kolejna wersja sof-szajsu nie ma wersji testowej.


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [10.0/10.0] Data dodania: Autor: Owen
Kupiłem program Pinnacle Studio 18 Ultimate PL Box. Niestety program niestabilny. Zrezygnowano z efektów Red Giant:-( Nowe, dołączone efekty wyglądają marnie. Zdecydowanie lepszy jest Avid.


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [10.0/10.0] Data dodania: Autor: rooob
17.5 jak dla mnie rewelacja ciekaw jestem tej 18 strasznie


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [10.0/10.0] Data dodania: Autor: michał
Racja Solo, Avid Studio był w miarę ok, ale teraz po zakupie 17 jestem w szoku. Program sypie się jak szalony, a komputer mam mocny! Mimo wszystko, PS jest bardzo intuicyjny w obsłudze... ciekaw jestem tej 18.


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [8.0/10.0] Data dodania: Autor: Robert
Szanowni użytkownicy kupowałem kolejne wszystkie wydania Studio Pinnacle Studio od DC 10+ w 2000 r. skusiłem się na 18 Ultimate, liczyłem na to, że jak przejął to Corel to coś nowego i stabilnego powstanie, no i lipa ... od razu z programem co wyszedł parę dni temu już patch z poprawkami, nie widzi mi kamer przy zgrywaniu, po naciśnięciu export plik ...robi reset, a 12.1,14 i 16 działają dobrze bo mam na tym samym dysku. Brak wersji DEMO jakie kiedyś były chyba ostatnia do 15 też samo tłumaczy, że chyba firma nie ma się czym popisać...odradzam i chyba sony vegas lub edius.studio KONIEC.


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [5.0/10.0] Data dodania: Autor: Drunker
Nr 17 a tym bardziej 17.5 jest makabrycznie niestabilny, praktycznie wyklucza pracę na tym sofcie. Mam wrażenie że nr wersji odzwierciedla ilość zwieszeń i przerw na godzinę.. Nie udało mi się od wersji 14 wykonać za pierwszym razem filmu który by nie miał błędów renderingu PANOWIE!!! Zgodnie z tą numeracją 18 oznacza zwis co 3,3(3) minuty. Dziękuję za Pinnacle choć pracowałem w nim w 12,14,17.. DOŚĆ.


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [2.0/10.0] Data dodania: Autor: jaroo_video
Niestety skusiłem się na ten program, mając nadzieję, że zostały poprawione błędy w wersji 17 z którą walczę nieustannie od ponad roku. Żałuję każdej złotówki wydanej na ten produkt. Z każdą wyższą wersją jest gorzej. Program się wiesza, jest mega niestabilny, a dodatkowo patche udostępniane przez producenta nie dziaają jak należy (czyli nie chcą się instalować), a po zainstalowaniu robi się jeszcze jeszcze większa nie stabilność systemu. Przechodzę zatem na produkt konkurencji w CC i wszystkim życzę powodzenia w próbie pracy na tym produkcie.


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [1.0/10.0] Data dodania: Autor: Grzegorz
Porażka, chociaż było obiecująco - program działał i całkiem przyjemnie się nim operowało dopóki nie zgłupiał po miesiącu. Teraz gdy przełączę na efekty, czy napisy od razu się wiesza i nie chce uruchomić i nic nie pomaga, nawet reinstalacja, nowe sterowniki grafiki i inne cuda. Oczywiście pomocy znikąd - siedź i płacz - nie kupujcie!!!!!!!!!!!!!!!!


Ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   [1.0/10.0] Data dodania: Autor: Solo
Ciekawe czy to nie gorszy badziew. Od wersji 15 bylo tylko gorzej. Szkoda ze nie ma wersji testowej przed zakupem.


Średnia ocena: 7.25 / 10 | Liczba ocen: 12
Szybka pomoc
Ocena Klientów
Zobacz opinie klienta
100% Gwarancji
Legalne oprogramowanie
ESD
Co to jest wersja elektroniczna ?

Omegasoft ESD
Ostatnio przeglądane
Brak przeglądanych produktów
Promocje

Acronis Disk Director 11 Home PL - wersja elektroniczna

Acronis Disk Director 11 Home PL - wersja elektroniczna
95,00 zł

Office 365 PL Small Business Premium ESD (5 stanowisk, subskrypcja na 1 rok) ESD

Office 365 PL Small Business Premium ESD (5 stanowisk, subskrypcja na 1 rok) ESD
515,00 zł

MAGIX Photo & Graphic Designer 7 PL + MAGIX Video Easy 5 HD PL BOX GRATIS!

MAGIX Photo & Graphic Designer 7 PL + MAGIX Video Easy 5 HD PL BOX GRATIS!
195,00 zł

EFS

Obsługujemy zamówienia
realizowane z dotacji unijnych.

Europejski Fundusz Społeczny

Firma:

Zakupy:

Oferta:

Producenci:

Omegasoft s.c.

O firmie
Opinie
Regulamin
Polityka prywatności
Pomoc techniczna
Instrukcje instalacji
Wyprzedaż
Promocje
Nowości
Praca
Mikroblog
Pierwsze zakupy
Sposoby zamawiania
Sposoby płatności
Sposoby i koszty dostawy
Czas realizacji zamówienia
Czas oczekiwania na dostawę
Zwroty i reklamacje
Dostępność
ESD – wersje elektroniczne
Szukaj
Do użytku domowego
Wersje edukacyjne
Antywirusowe
Biurowe
Graficzne
Edycja wideo
Narzędziowe
Tworzenie WWW
Systemy operacyjne
ABBYY Fine Reader
Acronis
Adobe
Corel
ESET NOD32
F-Secure
G Data
IrfanView
Kaspersky Lab
Magix
Microsoft
Panda Security
Pinnacle
Symantec/Norton
Total Commander
TuneUp
WinRar
Biuro handlowe:
ul. Olimpijska 15
41-100 Siemianowice Śląskie
Infolinia: 801 011 033
Telefon: 32 220 35 21
Fax: 32 444 69 50
NIP: 643-174-74-16
REGON: 241516576
Konto: Multibank OBD BRE S.A.
97114020170000430211391408
Copyright 2007-2014 by
OMEGASOFT
- Tanie oprogramowanie (kontakt: biuro@omegasoft.pl) | Google+
PayU
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'Omegasoft.pl - Najszybszy Sklep w Internecie' stanowi zaproszenie do składania ofert.
Sklepy internetowe cStore