(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

ESET Security Pack

ESET

ESET – światowy lider w dziedzinie proaktywnej ochrony

Zapewnia jednoczesną ochronę wielu rodzajów urządzeń, opartą na nagradzanej technologii ESET połączonej z Intel® Threat Detection Technology. Teraz ESET Security Pack zamienia się na ESET Internet Security. Obejmuje kilka rodzajów oprogramowania zabezpieczającego, przeznaczonego dla wielu typów urządzeń wyposażonych w różne systemy operacyjne. Umożliwia kompleksową i wszechstronną ochronę wszystkich domowych lub firmowych urządzeń w ramach jednej licencji – komputerów z systemem Windows, Mac oraz smartfonów i tabletów. Dodatkowo został wyposażony w narzędzia zabezpieczające kamerę internetową, bezprzewodową sieć Wi-Fi i bankowość online.

 
 

ESET Security Pack – paczka skutecznej ochrony dla wielu urządzeń

 

ESET Internet Security – paczka skutecznej ochrony dla wielu urządzeń

Jeśli korzystasz z komputera stacjonarnego lub laptopa, a do tego masz zwykle pod ręką jakieś urządzenia mobilne, to ESET Internet Security powinien przyciągnąć Twoją uwagę. To rozwiązanie stworzone z myślą o Twojej niezależności – bo sam możesz wybrać zakres ochrony jaki Cię interesuje. Możliwość instalacji na różnych urządzeniach pozwoli Ci jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo Twoich danych i działalności w sieci.

Na jakich systemach będzie działać ESET Internet Security?

ESET Internet Security został stworzony specjalnie na urządzenia z systemem Windows, MacOS i Android - w tym także SmartTV. Dla każdego systemu oferuje pakiet świetnej ochrony, która zadziała automatycznie. Zarówno w poprzedniej wersji ESETa - Security Pack, jak i w obecnej - Internet Security,  możesz wybrać:

  • mając urządzenie z systemem Windows: ESET Internet Security lub ESET NOD32 Antivirus.
  • na MacOS działał ESET Cyber Security Pro albo ESET Cyber Security.
  • na Android: ESET Mobile Security for Android lub ESET Parental Control for Android.
  • na telewizorze SmartTV - ESET Smart TV Security.

Jednak wykupując licencję ESET Security Pack mogłeś jednocześnie zabezpieczyć przynajmniej jedno urządzenie mobilne, jednak ta ilość zależała od wersji, którą wybierałeś. Czyli kupując pakiet na 1 PC/laptop, mogłeś zabezpieczyć 1 urządzenie mobilne, a kupując pakiet na 3 stanowiska - dodatkowo 3 urządzenia mobilne. Teraz ten podział to już przeszłość. Wybierając ESET Internet Security 2 lub ESET Internet Security 6 możesz instalować oprogramowanie na dowolnych urządzeniach bez rozgraniczenia komputer/mobile.

Możliwości instalacji zabezpieczeń z pakietu ESET Security Pack

Tak jak już wcześniej mogłeś zauważyć, ESET Security Pack był programem przeznaczonym na dwa rodzaje urządzeń – te bardziej stacjonarne i te uznawane za mobilne. Do wyboru miałeś dwa warianty: albo licencję na jedno stanowisko plus stanowisko mobilne, albo licencję na trzy stanowiska i trzy urządzenia mobilne. Wraz z ESET Internet Security nieco się pozmieniało - wybierając licencję na 2 lub 6 stanowisk, nie jesteś już ograniczony koniecznością instalacji na określonych urządzeniach. Możesz np. wykorzystać wszystkie 6 miejsc tylko na urządzenia mobilne. ESET Internet Security funkcjonuje jako osobne licencje lub w formie przedłużenia istniejącej już subskrypcji ESET Internet Security i ESET Security Pack. Możesz także wybrać czas trwania subskrypcji – do wyboru jest rok, dwa lub trzy lata skutecznej ochrony antywirusowej.

ESET Security Pack – wszystko czego potrzebujesz od antywirusa

 

ESET Security Pack zmienia się w ESET Internet Security – czyli wszystko czego potrzebujesz od antywirusa

Przed Tobą kolejna odsłona kultowego programu antywirusowego ESET – tym razem z wersji Security Pack producent przeskakuje na nazwę ESET Internet Security. Czy warto się nią zainteresować? Na jaką ochronę możesz liczyć? Sprawdź, czy warto zaopatrzyć się w ESET Internet Security i czym się różni od ESET Security Pack!

Sprawdź na jaką ochronę możesz liczyć

ESET Security Pack był kompleksową ochroną 1 lub 3 komputerów – bez względu na to jaki system operacyjny był na nim zainstalowany oraz 1 lub 3 urządzeń mobilnych – telefonu, smartfonu lub telewizora. Wersja Internet Security nie posiada już takich ograniczeń - możesz kupić licencję na 2 lub 6 stanowisk i instalować je w dowolnej konfiguracji sprzętowej. Co zagwarantuje Ci wybór ESET Internet Security? ESET to najnowsze technologie i zaawansowane narzędzia do walki z cyberprzestępcami i szkodliwym oprogramowaniem. Dzięki sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu, program może w czasie rzeczywistym reagować nawet na najnowsze zagrożenia, skutecznie chroniąc Twoje dane. Mimo tak rozbudowanej struktury, ESET Internet Security nie obciąża systemu i nie skraca czasu pracy na baterii – potrafi raczej poprawić wydajność komputera i urządzeń mobilnych. Zdecydowanie zostaniesz jego zwolennikiem jeśli lubisz grać w gry w trybie pełnoekranowym. ESET wtedy inteligentnie wyłącza wyskakujące powiadomienia, co zagwarantuje Ci szybką i niczym niezakłóconą rozrywkę. ESET Internet Security zadba o prywatność Twoją, jak i innych użytkowników – kontrola rodzicielska, menedżer haseł czy też zabezpieczenia bankowości online pozwolą na bezpieczne korzystanie z zasobów Internetu.

Gdzie najlepiej kupić ESET Security Pack w wersji Internet Security?

Jeśli chcesz kupić następcę ESET Security Pack - ESET Internet Security w najlepszej cenie, to zdecyduj się na dobry i wiarygodny sklep internetowy. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz na płatnej przesyłce, ale także na czasie. W naszym sklepie licencje na ESET Internet Security wysyłamy zaraz po odnotowaniu płatności na maila podanego podczas zamówienia. Dostaniesz tam całą instrukcję pobrania i instalacji pakietu oraz unikalny klucz licencyjny niezbędny do uruchomienia ochrony. Gratis dostajesz od nas bezpłatne wsparcie naszej pomocy technicznej – gdy tylko pojawi się jakiś problem z działaniem pakietu, możesz zgłosić to do nas mailowo, telefonicznie, albo za pośrednictwem formularza na stronie naszego sklepu. Nasz support zrobi wszystko, aby dany problem jak najszybciej rozwiązać.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT