(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

ESET Smart Security Premium 17 - 2024 (odnowienie 5 stanowisk, 24 miesiące)

ocenaocenaocenaocenaocena
5.0 na 5 (6 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
ESET Smart Security Premium 17 - 2024 (odnowienie 5 stanowisk, 24 miesiące)
ESET Smart Security Premium 17 - 2024 (odnowienie 5 stanowisk, 24 miesiące)
Ilość urządzeń:5
Okres licencji:24 miesiące
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:cyfrowa, odnowienie
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 406,80 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 305,14 zł

(248,08 zł netto)

pole informacyjne
Odnowienie posiadanej subskrypcji
Przeznaczone jest dla posiadaczy płatnej subskrypcji (tego samego rodzaju i ilości stanowisk), która dobiega końca. W ramach zakupionego odnowienia można zainstalować najnowszą wersję programu oraz aktualizować go przez cały okres trwania subskrypcji.

Ważna informacja!
8 grudnia 2023 r. zakończyło się wsparcie ESET dla systemu Windows 7 i Windows 8/8.1. Aby zachować pełną ochronę posiadanego programu antywirusowego, zalecana jest jak najszybsza zmiana systemu operacyjnego Windows na nowszy.
ESET Smart Security Premium 2024 - Najbardziej wszechstronna i zaawansowana ochrona Twoich urządzeń, danych, finansów oraz Twojej rodziny

ESET Smart Security Premium 2024 to:

 • Ochrona wszystkich rodzajów urządzeń – komputerów PC i Mac oraz smartfonów i tabletów z systemem Android, a także Smart TV Android
 • Najbardziej zaawansowane funkcje ochrony przed różnorodnymi zagrożeniami online
 • Ochrona prywatności i tożsamości
 • Zachowanie pełnej wydajności urządzeń i czasu pracy na baterii mimo aktywnej ochrony
 • Nowe i ulepszone rozwiązania technologiczne dla większego bezpieczeństwa
 • Narzędzia bezpieczeństwa klasy Premium dla komputerów Windows – LiveGrid, szyfrowanie danych, Menedżer haseł
 • Zaawansowane funkcje Kontroli rodzicielskiej (dla komputerów Windows, Mac i urządzeń Android)
 • Kompleksowe zabezpieczenie antykradzieżowe (dla komputerów Windows i urządzeń Android)

Nowości i ulepszenia w ESET Smart Security Premium 2024:

 • NOWOŚĆ! Integracja z Intel® Threat Detection Technology 
 • ULEPSZENIE! Monitor sieci domowej
 • ULEPSZENIE! Ochrona bankowości i płatności online

Kompleksowe rozwiązania dla najwyższego poziomu ochrony internetowej

ESET Smart Security Premium 2024

Dlaczego warto wybrać ESET Smart Security Premium 2024?

Obejmiesz ochroną wszystkie swoje urządzenia
Potrzebujesz zabezpieczeń dla wszystkich swoich urządzeń? ESET Smart Security 2024 to pakiet oprogramowania, który możesz stosować na ich każdym rodzaju – komputerze Windows, Mac oraz smartfonach, tabletach i Smart TV Android. Bądź bezpieczny, bez względu na to z jakiego urządzenia korzystasz.

eset Skorzystasz z wszechstronnych narzędzi bezpieczeństwa
ESET Smart Security Premium to kompleksowe rozwiązanie, dbające o bezpieczeństwo Twojej prywatności i tożsamości w sieci. Chroni Twoje dzieci przed niezliczonymi zagrożeniami i nieodpowiednimi treściami, Twój sprzęt przed skutkami kradzieży lub zgubienia, a Twoje pieniądze przed próbami wyłudzeń i oszustw.

Zabezpieczysz swoje najcenniejsze dane
Z programem ESET Smart Security Premium 2024 zadbasz o każdy aspekt bezpieczeństwa Twoich danych. Ochronisz je przed atakami i przejęciem przez niepowołane osoby w przypadku utraty sprzętu, skutecznie zaszyfrujesz swoje pliki i nośniki wymienne oraz stworzysz i przechowasz skomplikowane hasła, a także zapewnisz bezpieczną współpracę i wymianę dokumentów i informacji.

Wybierzesz sprawdzone rozwiązanie
ESET Smart Security Premium 2024 to sprawdzona, wielowarstwowa ochrona antywirusowa, której zaufało już ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie, nagradzana przez niezależne ośrodki i współtworzona przy udziale m.in. biura badawczo-rozwojowego ESET w Krakowie.

Nie zauważysz różnicy w działaniu urządzeń
Korzystaj z internetu, graj, oglądaj filmy i pracuj bez żadnych wyrzeczeń. ESET to skuteczna ochrona bez spowolnień, spadku wydajności urządzeń, skróconego czasu pracy na baterii czy denerwujących wyskakujących okienek w trakcie gry. Nie martw się też skomplikowaną konfiguracją czy uaktualnieniami. Po prostu zainstaluj i zapomnij.

OCHRONA ESET Smart Security Premium 2021 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM WINDOWSOCHRONA ESET SMART SECURITY PREMIUM 2024 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM WINDOWS:

Zaawansowane zabezpieczenia przed zagrożeniami online

 • LiveGuard
  Najnowocześniejsza technologia, dopasowana do potrzeb poszczególnych użytkowników. To automatycznie skonfigurowana dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, wykrywająca i blokująca nigdy wcześniej niespotkane zagrożenia i odpowiednio przetwarzająca informacje w celu wykrycia ich w przyszłości. Analizuje różne rodzaje plików i w razie podejrzeń uruchamia je w bezpiecznym środowisku w chmurze ESET.
 • Ochrona przed wirusami i spyware
  Oprogramowanie ESET Smart Security Premium 2024 oparte jest na proaktywnej technologii wykrywania i blokowania wszystkich rodzajów zagrożeń online i offline, w tymi wirusów, programów szpiegujących, robaków.
 • Zaawansowane uczenie maszynowe
  Unikalna technologia uczenia maszynowego działa nie tylko w chmurze, ale też lokalnie, na komputerze użytkownika. Jej zadaniem jest wykrywanie skomplikowanego, do tej pory niezidentyfikowanego szkodliwego oprogramowania, jednocześnie nie wpływając na wydajność chronionego urządzenia.
 • Blokada exploitów
  To narzędzie ESET Smart Security Premium przeznaczone jest do wykrywania i blokowania podstępnych ataków ransomware, lockscreen (blokujących ekran) oraz ataków zaprojektowanych tak, aby uniknąć wykrycia przez antywirusy. Wyszukuje najczęściej wykorzystywane przez cyberprzestępców luki w zabezpieczeniach – w przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF, Java i innych.
 • Skanowanie pamięci
  Zaawansowany skaner pamięci ESET Smart Security Premium 2024 umożliwia precyzyjne wykrywanie złośliwego oprogramowania, które wykorzystuje wiele warstw szyfrowania w celu ukrycia swojej prawdziwej tożsamości i działalności.
 • Skanowanie w chmurze
  Dzięki oparciu na możliwościach chmury i bazie danych o reputacji plików ESET Live Grid, antywirus ESET gwarantuje proaktywną ochronę przed nawet nieznanym szkodliwym oprogramowaniem. Analizuje on zachowanie nieznanych programów i porównuje je z zachowaniem plików z białej listy w systemie reputacji w chmurze.
 • Ochrona przed atakami opartymi na skryptach
  ESET Smart Security 2024 wykrywa ataki złośliwych skryptów wykorzystujących Windows PowerShell (narzędzie zarządzania systemem Windows) oraz JavaScript stosowane w przeglądarkach internetowych (Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer i Microsoft Edge).
 • Skanowanie podczas pobierania plików
  Antywirus ESET Smart Security Premium 2024 skanuje określone typy plików już podczas ich pobierania, skracając czas skanowania.
 • Skanowanie podczas bezczynności
  Szczegółowe skanowanie ESET Smart Security Premium, mające na celu wykrywanie potencjalnych i nieaktywnych zagrożeń, odbywa się wtedy, kiedy komputer nie jest używany.
 • Eset Smart Security premium HomeSystem zapobiegający włamaniom HIPS
  Udoskonalony system HIPS pozwala bardziej szczegółowo i skutecznie monitorować zachowania systemu i aplikacji oraz umożliwia określenie reguł dla rejestru systemu, aktywnych procesów i programów, dopasowując poziom bezpieczeństwa.Wykorzystuje najnowsze funkcje śledzenia do skanowania tych części pamięci, które można modyfikować za pomocą zaawansowanych technik wstrzykiwania złośliwego oprogramowania.
 • Skaner WMI
  Wyszukuje odniesienia do zainfekowanych plików lub szkodliwego oprogramowania w Windows System Registry, służącym do zarządzania urządzeniami i aplikacjami w Windows.
 • Skaner rejestru systemowego
  Wyszukuje odniesienia do groźnych plików lub programów osadzonych w rejestrze systemu Windows - bazie danych przechowującej ustawienia niskiego poziomu dla systemu operacyjnego Microsoft Windows i aplikacji.
 • Skaner UEFI
  Zaawansowany skaner, wykrywający najgłębiej ukryte zagrożenia, które są w stanie przetrwać nawet ponowną instalację systemu, jeszcze przed uruchomieniem Windows.

Ochrona prywatności i tożsamości

 • Szyfrowanie danych
  ESET Smart Security Premium 2024 umożliwia szyfrowanie plików i nośników wymiennych (np. urządzeń USB) oraz ich odszyfrowywanie na dowolnym urządzeniu z systemem Windows, skutecznie zabezpieczając przechowywane na nich dane. To gwarancja ochrony cennych lub poufnych informacji, bezpiecznej współpracy i przekazywania danych oraz ich zabezpieczenia na wypadek zgubienia lub kradzieży nośnika lub laptopa.
 • Ochrona przed ransomware
  ESET Smart Security efektywnie wykrywa i blokuje złośliwe oprogramowanie ransomware, które uniemożliwia dostęp do Twojego urządzenia i danych, żądając zapłacenia okupu za ich odblokowanie.Wykorzystuje zaawansowane techniki proaktywne, szyfrując tyle plików, ile może zlokalizować na dyskach lokalnych i sieciowych.
 • NOWOŚĆ! Integracja z Intel® Threat Detection Technology 
  Zwiększa zakres ochrony przed oprogramowaniem typu ransomware, korzystając z integracji z technologią Intel i modeli uczenia maszynowego Intel® TDT, co umożliwia wykrywanie zagrożeń stosujących zaawansowane metody jego unikania (w tym zero-day, zaciemniania kodu binarnego, maskowania w plikach maszyn wirtualnych), przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności systemu we wszystkich warstwach obliczeniowych.
 • Ochrona kamery internetowej
  ESET nieustannie monitoruje wszelkie procesy i aplikacje uruchomione na komputerze pod kątem użycia kamery internetowej. Oprogramowanie natychmiast ostrzega o każdej podejrzanej próbie uzyskania dostępu do kamery i umożliwia użytkownikowi jej zablokowanie.
 • ULEPSZENIE! Monitor sieci domowej
  Program antywirusowy ESET Smart Security 2024 umożliwia przetestowanie domowego routera w celu wykrycia wszystkich luk w zabezpieczeniach, takich jak słabe hasła lub nieaktualne oprogramowanie. Pozwala też na uzyskanie wskazówek bezpieczeństwa, a dzięki ulepszonej funkcji wykrywania - listy wszystkich podłączonych do domowej sieci urządzeń, wraz z nazwami urządzeń, adresem IP, MAC itd. Zapewnia także możliwość skanowania inteligentnych urządzeń i wykrywania słabych punktów w ich zabezpieczeniach.
 • Zapora ogniowa
  Zaawansowany Firewall ESET chroni przed dostępem nieuprawnionych osób do sieci i podłączonego do niej komputera oraz przejęciem Twoich najcenniejszych danych.
 • Ochrona przed atakami sieciowymi
  ESET Smart Security Premium 2024 chroni również komputer przed niebezpiecznym ruchem sieciowym, wykrywając i blokując podejrzane zachowania w sieci.
 • Eset Smart Security premium raport zagrożeńULEPSZENIE! Ochrona bankowości i płatności online
  Antywirus ESET Smart Security 2024 wyposażony jest w specjalnie zabezpieczoną przeglądarkę, dodatkowo chroniącą płatności internetowe i transakcje bankowe. Skutecznie chroni też podczas korzystania z portfeli kryptowalutowych oraz przed złośliwymi keyloggerami, szyfrując całą komunikację między klawiaturą a przeglądarką.
 • Ochrona przed spamem
  ESET sprawdza i filtruje otrzymywane wiadomości e-mail, chroniąc przed niechcianą pocztą zalewającą skrzynkę pocztową.
 • Menedżer haseł
  To praktyczne i wygodne narzędzie pomaga przechowywać hasła, zarządzać nimi, automatycznie wypełniać formularze internetowe, generować nowe lub dodatkowe silne hasła oraz bezpiecznie je udostępniać – wystarczy jedynie ustalić i zapamiętać jedno hasło główne. Dodatkowo funkcja ta pozwala zdalnie wylogować się z przeglądanych stron www i zabezpieczyć historię przeglądarki. Teraz zintegrowany z funkcją wykrywania twarzy iOS. Pozwala też na współpracę z dwuskładnikowym uwierzytelnianiem Google Authenticator.
 • Ochrona przed botnetami
  Funkcja ta stanowi kolejną, dodatkową warstwę zabezpieczeń, chroniącą przed wykorzystaniem komputera do przeprowadzania ataków sieciowych lub rozsyłania spamu.
 • Ochrona antyphishingowa
  Chroń swoją prywatność i poufne informacje przed próbami ich przejęcia przez nieuprawnione osoby. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich wrażliwych danych – nazw użytkowników, haseł, danych bankowych – przed próbami oszustw wykorzystujących fałszywe strony internetowe lub wiadomości email, pochodzące pozornie z wiarygodnych źródeł. ESET Smart Security Premium 2024 broni także przed podstępnymi atakami, zamieniającymi linki z zaufanych i przekierowującymi na inne strony.
 • Kontrola urządzenia
  Antywirus ESET skutecznie chroni dostęp do komputera i zapisanych na nim danych. Umożliwia on blokowanie zewnętrznych nośników pamięci (płyt CD, DVD, pamięci USB itp.) i zabezpiecza przed kopiowaniem na nie plików z urządzenia. ESET Smart Security 2024 pozwala także na blokowanie urządzeń łączących się przez Bluetooth, FireWire i porty szeregowe/równoległe.
 • Ochrona przed atakami Brute-Force
  ESET blokuje ataki typu Brute-Force, wykorzystujące metodę wykrywania haseł dostępu polegającą na systematycznym wypróbowywaniu wszystkich kombinacji liter, cyfr i symboli.
 • Kontrola rodzicielska
  Z ESET Smart Security zapewnisz bezpieczeństwo dzieciom korzystającym z Internetu. Oprogramowanie umożliwia wybór kategorii dostępnych dla najmłodszych użytkowników sieci, dopasowanych do ich wieku. Chroni również za pomocą hasła wybrane ustawienia przed modyfikacją oraz przed odinstalowaniem programu.

Eset Smart Security premium mapaZabezpieczenie na wypadek kradzieży urządzenia

 • Lokalizowanie urządzenia
  Antywirus ESET umożliwia oznaczenie urządzenia jako zaginionego w serwisie my.eset.com i rozpoczęcie automatycznego śledzenia jego lokalizacji. Wyświetla pozycję na mapie na podstawie identyfikatorów sieci Wi-Fi, gdy urządzenie jest w trybie online i pozwala na dostęp do zebranych informacji na ESET HOME.
 • Monitorowanie aktywności urządzenia i użytkownika
  Funkcje antykradzieżowe ESET Smart Security Premium 2024 pozwalają podejrzeć nieuprawnionych użytkowników za pomocą wbudowanej w urządzenie kamery internetowej oraz wykonywać zrzuty ekranu laptopa. Wszystkie informacje zapisywane są automatycznie w serwisie ESET HOME.
 • Optymalizacja ochrony antykradzieżowej
  Umożliwia łatwą konfigurację w celu zapewnienia maksymalnej ochrony antykradzieżowej. Zapewnia bezproblemowe ustawienie automatycznego logowania do systemu, pomaga zwiększyć poziom bezpieczeństwa, informując o zalecanych zmianach ustawień systemu.
 • Przesyłanie wiadomości na urządzenie
  ESET umożliwia także właścicielowi przesłanie wiadomości na zagubione lub skradzione urządzenie, zwiększając szansę na jego odzyskanie.

Pełna wydajność urządzenia

 • Maksymalna wydajność
  Oprogramowanie antywirusowe ESET Smart Security Premium 2024, mimo zaawansowanej, aktywnej ochrony, utrzymuje wysoką wydajność urządzenia i długość pracy. Oszczędza także przepustowość Internetu, dzięki bardzo małym pakietom aktualizacyjnym.
 • Tryb gracza
  Aktywne zabezpieczenia antywirusa ESET automatycznie przełączają się w tryb cichy natychmiast po uruchomieniu programu na pełnym ekranie. W tym czasie nie są dokonywane aktualizacje ani wyświetlane powiadomienia, a wszystkie zasoby komputera wykorzystywane są przez grę, film, zdjęcia lub prezentacje.
 • Ochrona zasobów baterii
  W czasie pracy laptopa na baterii, oprogramowanie ESET wstrzymuje wszystkie wyskakujące okna, powiadomienia, aktualizacje i czynności obciążające system, aby zachować zasoby urządzenia przenośnego i zapewnić dłuższy czas działania.

Łatwa instalacja i obsługa

 • Rozwiązanie One-Click
  ESET Smart Security umożliwia swobodne przeglądanie stanu ochrony i dostęp do najczęściej używanych narzędzi ze wszystkich ekranów. Zapewnia także kompleksowe rozwiązania prawdopodobnych problemów za pomocą jednego kliknięcia.
 • Bezproblemowe aktualizacje antywirusa
  Użytkownicy ESET otrzymują dostęp do najnowszych technologii ochrony natychmiast gdy stają się one dostępne, tak aby utrzymać najwyższy poziom bezpieczeństwa.
 • Konfiguracja dla zaawansowanych użytkowników
  Antywirus ESET Smart Security oferuje możliwość dostosowania ustawień bezpieczeństwa do Twoich potrzeb. Pozwala m.in. ustalić zakres skanowania, jego czas, rozmiar skanowanych plików, archiwów i wiele więcej.
 • ESET SysInspector
  Zaawansowane narzędzie diagnostyczne wbudowane w ESET Smart Security 2024 przechwytuje krytyczne informacje z systemu, co pozwala rozwiązać najszerszy zakres problemów związanych z bezpieczeństwem.
 • Raport bezpieczeństwa
  Użytkownicy ESET otrzymują co miesiąc szczegółową informację o tym, jak chroniony jest ich komputer. W podsumowaniu znajdują się informacje o wykrytych zagrożeniach, zablokowanych stronach internetowych, przechwyconych wiadomościach spamowych, zablokowanych dostępach do kamery internetowej i inne.
 • Menedżer licencji
  Korzystaj wygodnie z łatwego w obsłudze portalu ESET HOME i bez trudu przeglądaj i zarządzaj wszystkimi swoimi licencjami ESET w jednym miejscu.

OCHRONA ESET Smart Security 2021 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM macOSOCHRONA ESET SMART SECURITY PREMIUM 2024 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM macOS:

ESET Cyber Security Pro

Zaawansowane zabezpieczenia przed zagrożeniami online

 • Ochrona przed wirusami i spyware
  Oprogramowanie ESET Smart Security Premium 2024 oparte jest na proaktywnej technologii wykrywania i blokowania wszystkich rodzajów zagrożeń online i offline, w tymi wirusów, programów szpiegujących, robaków. Dzięki oparciu na możliwościach chmury i bazie danych o reputacji plików ESET Live Grid, antywirus ESET gwarantuje ochronę przed nawet nieznanym szkodliwym oprogramowaniem.
 • Automatyczne skanowanie nośników wymiennych
  ESET Smart Security umożliwia automatyczne skanowanie urządzeń i nośników danych pod kątem złośliwego oprogramowania natychmiast po ich podłączeniu do laptopa.
 • Monitorowanie połączeń sieciowych
  ESET przychodzi z pomocą w zrozumieniu i analizie procesów sieciowych, wyświetlając informacje o wszystkich połączeniach oraz szybkości i ilości przesyłanych danych.
 • Skanowanie stron i poczty e-mail
  Dla większego bezpieczeństwa i w celu uniknięcia prób oszustw i wyłudzenia danych ESET Smart Security 2024 sprawdza podczas przeglądania zawartość stron www oraz przychodzących wiadomości pod kątem zagrożeń.
 • Blokowanie rozprzestrzeniania się złośliwego oprogramowania
  ESET powstrzymuje rozprzestrzenianie się groźnego oprogramowania z komputera Mac na urządzenia Windows i odwrotnie. Zapobiega także przekształceniu komputera Mac w platformę ataków skierowanych na system Windows lub Linux.

Eset Cyber Security proOchrona prywatności i tożsamości

 • Zapora ogniowa
  Zaawansowany Firewall ESET chroni przed dostępem nieuprawnionych osób do sieci i podłączonego do niej komputera oraz przejęciem Twoich najcenniejszych danych. Z łatwością możesz skonfigurować różne profile o zróżnicowanych ustawieniach ochrony oraz regulować możliwość połączenia z siecią.
 • Ochrona antyphishingowa
  Chroń swoją prywatność i poufne informacje przed próbami ich przejęcia przez nieuprawnione osoby. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich wrażliwych danych – nazw użytkowników, haseł, danych bankowych – przed próbami oszustw wykorzystujących fałszywe strony internetowe lub wiadomości email, pochodzące pozornie z wiarygodnych źródeł. ESET Smart Security Premium 2024 broni także przed podstępnymi atakami, zamieniającymi linki z zaufanych i przekierowującymi na inne strony.
 • Ograniczanie dostępu nośników wymiennych
  Oprogramowanie pozwala na zablokowanie lub ograniczenie możliwości korzystania z nośników wymiennych na urządzeniu (np. urządzeń USB, płyt CD), co może zapobiec nieautoryzowanemu kopiowaniu Twoich prywatnych danych na urządzenie zewnętrzne.
 • Kontrola rodzicielska
  Z ESET Smart Security zapewnisz bezpieczeństwo dzieciom korzystającym z Internetu. Oprogramowanie umożliwia wybór kategorii dostępnych dla najmłodszych użytkowników sieci, dopasowanych do ich wieku. Pozwala też monitorować odwiedzane strony, ich kategorie oraz daty odwiedzin.

Pełna wydajność urządzenia

 • Maksymalna wydajność
  Oprogramowanie antywirusowe ESET Smart Security Premium 2024, mimo zaawansowanej, aktywnej ochrony, utrzymuje wysoką wydajność urządzenia i długość pracy. Oszczędza także przepustowość Internetu, dzięki bardzo małym pakietom aktualizacyjnym.
 • Tryb prezentacji
  Aktywne zabezpieczenia antywirusa ESET automatycznie przełączają się w tryb cichy natychmiast po uruchomieniu programu na pełnym ekranie. W tym czasie nie są dokonywane aktualizacje ani wyświetlane powiadomienia, a wszystkie zasoby komputera wykorzystywane są przez grę, film, zdjęcia lub prezentacje.

Łatwa instalacja i obsługa

 • Rozwiązanie One-Click
  ESET Smart Security umożliwia swobodne przeglądanie stanu ochrony i dostęp do najczęściej używanych narzędzi ze wszystkich ekranów. Zapewnia także kompleksowe rozwiązania prawdopodobnych problemów za pomocą jednego kliknięcia.
 • Konfiguracja dla zaawansowanych użytkowników
  Antywirus ESET Smart Security oferuje możliwość dostosowania ustawień bezpieczeństwa do Twoich potrzeb. Pozwala m.in. ustalić zakres skanowania, jego czas, rozmiar skanowanych plików, archiwów i wiele więcej.
 • Bezproblemowe aktualizacje antywirusa
  Użytkownicy ESET otrzymują dostęp do najnowszych technologii ochrony natychmiast gdy stają się one dostępne, tak aby utrzymać najwyższy poziom bezpieczeństwa.

OCHRONA ESET Smart Security 2021 DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH Z SYSTEMEM ANDROIDOCHRONA ESET SMART SECURITY PREMIUM 2024 DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH Z SYSTEMEM ANDROID:

ESET Mobile Security + ESET Parental Control

Zaawansowane zabezpieczenia przed zagrożeniami online

 • Skanowanie w czasie rzeczywistym
  Oprogramowanie automatycznie sprawdza wszystkie pliki instalacyjne i aplikacje pod kątem obecności zagrożeń. Dzięki temu jesteś najlepiej chroniony przed zagrożeniami online i offline, w tym wirusami, trojanami i oprogramowaniem ransomware.
 • Skanowanie na żądanie
  Skanowanie zawartości telefonu lub tabletu możesz też przeprowadzić w każdym momencie. Mimo swojej skuteczności proces odbywa się w tle, nie przeszkadzając w Twojej aktywności.
 • Skanowanie oparte na chmurze
  Dzięki oparciu na możliwościach chmury i bazie danych o reputacji plików ESET Live Grid, antywirus ESET gwarantuje proaktywną ochronę przed nawet nieznanym szkodliwym oprogramowaniem. Analizuje on zachowanie nieznanych programów i porównuje je z zachowaniem plików z białej listy w systemie reputacji w chmurze.
 • Harmonogram skanowania
  Zaplanuj regularne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania w dogodnym dla Ciebie czasie - w nocy lub w razie potrzeby podczas ładowania telefonu.
 • Skanowanie urządzeń USB
  Zanim zaczniesz korzystać z urządzenia USB oprogramowanie ESET Smart Security 2024 sprawdzi jego zawartość, aby uniemożliwić dostęp do smartfona.
 • Audyt aplikacji
  Z antywirusem ESET 2024 możesz sprawdzić, do jakich informacji mają dostęp zainstalowane na urządzeniu aplikacje.
 • Blokada aplikacji
  Chroni Twoje aplikacje przed nieautoryzowanym dostępem. Dla wybranych aplikacji wymagane jest dodatkowe uwierzytelnianie, aby można było ukryć jej zawartość w przypadku dostępu osób niepowołanych.

Eset Mobile SecurityOchrona prywatności i tożsamości

 • Ochrona antyphishingowa
  Chroń swoją prywatność i poufne informacje przed próbami ich przejęcia przez nieuprawnione osoby. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich wrażliwych danych – nazw użytkowników, haseł, danych bankowych – przed próbami oszustw wykorzystujących oszukańcze strony internetowe. ESET Smart Security Premium 2024 broni także przed podstępnymi atakami, zamieniającymi linki z zaufanych i przekierowującymi na inne strony.
 • Filtrowanie połączeń
  Funkcja pozwala na blokowanie połączeń od określonych kontaktów, z określonych lub nieznanych numerów.
 • Ochrona bankowości i płatności online
  Antywirus ESET Smart Security 2024 wyposażony jest w dodatkową warstwę zabezpieczeń, chroniącą płatności internetowe i transakcje bankowe.

Zabezpieczenie na wypadek kradzieży urządzenia

 • Proaktywna ochrona Anti-Theft
  Oprogramowanie wykrywa podejrzane zachowanie, np. włożenie nieautoryzowanej karty SIM lub bezskuteczne próby odblokowania urządzenia. Blokuje wówczas urządzenie i automatycznie wykonuje i przesyła zdjęcie nieuprawnionego użytkownika do ESET HOME wraz z informacjami o adresie IP, danymi karty SIM i lokalizacją.
 • Lokalizowanie urządzenia
  Antywirus ESET umożliwia oznaczenie urządzenia jako zaginionego w serwisie ESET HOME i rozpoczęcie automatycznego śledzenia jego lokalizacji. Wyświetla pozycję na mapie na podstawie identyfikatorów sieci Wi-Fi, gdy urządzenie jest w trybie online i pozwala na dostęp do zebranych informacji na ESET HOME.
 • Optymalizacja ochrony antykradzieżowej
  Otrzymasz automatyczne powiadomienie zawsze, gdy ustawienia urządzenia mogą ograniczyć funkcjonalność zabezpieczeń antykradzieżowych.
 • Przesyłanie wiadomości na urządzenie
  ESET umożliwia także właścicielowi przesłanie wiadomości na zagubione lub skradzione urządzenie i wyświetlenie go nawet na zablokowanym ekranie, zwiększając szansę na jego odzyskanie.
 • Automatyczne wykonywanie zdjęć
  Po oznaczeniu urządzenia jako zaginione, automatycznie będą wykonywane zdjęcia z obu aparatów w smartfonie i przesyłane na konto ESET HOME.
 • Alert o niskim poziomie baterii
  Gdy bateria zaginionego urządzenia jest bliska rozładowania, jego aktualna pozycja i zdjęcia z aparatu są automatycznie wysyłane do ESET HOME, zanim urządzenie się wyłączy.
 • Blokada SIM
  Umieszczenie nieautoryzowanej karty SIM w urządzeniu powoduje jego automatyczne zablokowanie, co pozwala na zachowanie nad nim kontroli.

Zaawansowana ochrona dzieci w internecie (ESET Parental Control

 • Kontrola aplikacji
  Będziesz wiedzieć z jakich aplikacji korzysta Twoje dziecko. Parental Control zezwala na korzystanie z aplikacji właściwych dla konkretnej grupy wiekowej. Aplikacje niespełniające kryterium wiekowego automatycznie blokowane.
 • Harmonogram korzystania z aplikacji w kategorii gry i rozrywka
  Możesz ustawić konkretne godziny korzystania urządzenia, z dokładnością do 5 minut i możliwością natychmiastowego zablokowania dostępu.W trybie wakacyjnym możesz ustawić godzinę i datę, do kiedy limity czasu i zakres czasu mają być wyłączone.
 • Ograniczenia budżetu czasu na gry i rozrywkę
  Ustalisz dzienny limit czasowy korzystania z każdej rozrywkowej aplikacji, która mogłaby wciągnąć Twoje dziecko na długie godziny.
 • Podstawowe raportowanie
  Dostaniesz dostęp do statystyk i ustawień urządzeń, z których korzysta Twoje dziecko.
 • Monitoring treści www
  Z łatwością sprawdzisz, jakie treści przegląda w sieci Twoje dziecko.

Łatwa instalacja i obsługa

 • Automatyczne aktualizacje
  Oprogramowanie nieustannie aktualizuje bazy sygnatur wirusów, zapewniając najwyższy poziom ochrony nawet przed najnowszymi rodzajami zagrożeń.
 • Raport bezpieczeństwa
  ESET co miesiąc przedstawi Ci raport dotyczący ochrony Twojego urządzenia, w którym znajdziesz informacje o liczbie przeskanowanych plików, zablokowanych stronach internetowych i wiele więcej.
 • Audyt bezpieczeństwa
  Dzięki ESET Smart Security Premium 2021 dowiesz się do jakich informacji mają dostęp zainstalowane na urządzeniu aplikacje. Sprawdzisz również wrażliwe ustawienia urządzenia, które mogą obniżyć poziom bezpieczeństwa.

OCHRONA ESET SMART SECURITY PREMIUM 2024 DLA SMART TV Z SYSTEMEM ANDROID:

ESET Smart TV Security

Eset Smart TV SecurityZaawansowane zabezpieczenia przed zagrożeniami online

 • Skanowanie w czasie rzeczywistym
  Oprogramowanie automatycznie sprawdza wszystkie pliki instalacyjne i aplikacje pod kątem obecności zagrożeń. Dzięki temu jesteś najlepiej chroniony przed zagrożeniami online i offline, w tym wirusami, trojanami i oprogramowaniem ransomware.
 • Skanowanie urządzeń USB
  Zanim zaczniesz korzystać z urządzenia USB oprogramowanie ESET Smart Security 2024 sprawdzi jego zawartość, aby uniemożliwić dostęp do telewizora w przypadku wykrycia szkodliwej zawartości.
 • Harmonogram skanowania
  Zaplanuj regularne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania w dogodnym dla Ciebie czasie, np. w nocy.

Ochrona prywatności i tożsamości

 • Ochrona antyphishingowa
  Chroń swoją prywatność i poufne informacje przed próbami ich przejęcia przez nieuprawnione osoby. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich wrażliwych danych – nazw użytkowników, haseł, danych bankowych – przed próbami oszustw wykorzystujących oszukańcze strony internetowe. ESET Smart Security Premium 2024 broni także przed podstępnymi atakami, zamieniającymi linki z zaufanych i przekierowującymi na inne strony.

Łatwa instalacja i obsługa

 • Automatyczne aktualizacje
  Oprogramowanie nieustannie aktualizuje bazy sygnatur wirusów, zapewniając najwyższy poziom ochrony nawet przed najnowszymi rodzajami zagrożeń.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić w Polsce – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do naszego regionu. Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania:

DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM WINDOWS:

 • Wspierane systemy operacyjne:
  • Microsoft® Windows® 11
  • Microsoft® Windows® 10

Należy pamiętać, że w systemie Microsoft® Windows® na platformie ARM niektóre funkcje i funkcjonalności nie są obsługiwane.

 • Obsługiwane procesory:
  Intel lub AMD, 32-bitowy (x86) z instrukcjami SSE2 lub 64-bitowy (x64), 1 GHz lub szybszy
  Procesor oparty na ARM64, 1 GHz lub szybszy

DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM macOS: (ESET Cyber Security):

 • Architektura procesora: Intel, 64-bitowy, M1, M2
 • System operacyjny: macOS 10.12 lub nowszy
 • Pamięć RAM: 300 wolnej pamięci
 • Miejsce na dysku: 200 MB

DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH Z SYSTEMEM ANDROID: (ESET Mobile Security + ESET Parental Control)

 • System operacyjny: Android 6 lub nowszy
 • Wewnętrzna pamięć RAM: 512 MB lub więcej
 • Rozdzielczość ekranu dotykowego: co najmniej 240x320 pikseli
 • Procesor: 500+ MHz ARM7+
 • Wolne miejsce: około 20 MB
 • Połączenie internetowe
 • Wiadomości tekstowe
 • Usługi Google Play

Brak wsparcia dla urządzeń zrootowanych i działających w technologii dual SIM. Niektóre funkcje (np. Anti-Theft i filtr smsów oraz połączeń) nie są dostępne na tabletach, które nie wspierają wykonywania połączeń.

DLA SMART TV Z SYSTEMEM ANDROID: (ESET Smart TV Security)

Wymagania systemowe

 • Google TV OS z Google Play Store
 • Android 9.0 (API level 28) lub wyższy

Android TV jest wspierany przez: Sony, Philips, Asus, B&O, Bouygues Telecom (Bbox Miami), CCC Mobile (Air Stick)[1], Free/Iliad (Freebox Mini 4K), LeEco (Super4 X Series), NVIDIA (Shield TV Console), RCA, Sharp, TCL, Xiaomi (Mi Box), Hisense i inne.

Produkt wymaga połączenia z Internetem do aktualizowania bazy sygnatur wirusów oraz do aktywacji licencji.

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: ESET/SOF/ESSP/000/ESD 5U 24M/R
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET Internet Security 17 - 2024 (1 stanowisko, 36 miesięcy)
Wtorek, 6 Luty 2024 (21:08) | Autor: Trok
Eset daje radę.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET NOD32 Antivirus 16 - 2023 (odnowienie 1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Czwartek, 16 Listopad 2023 (14:33) | Autor: Waldi
Używam Eseta od lat i jestem zadowolony. Klucz otrzymałem natychmiast po dokonaniu płatności.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET Internet Security 17 - 2024 (3 stanowiska, 24 miesiące)
Sobota, 2 Wrzesień 2023 (23:47) | Autor: ZIBIS2023
Rewelacyjny. Ostrzega zawsze, kiedy jakiś link jest podejrzany, więc nie ma problemu ze złapaniem niechcianego wirusa. Szybko skanuje, co jest dużym plusem, bo różnie to bywa z programami tego typu. Nie wyrzuca co chwilę jakichś okienek, sam decyduje jaką metodę ochrony wybrać. Ogromnym plusem jest opcja, kiedy jednym kliknięciem oczyszcza nasz komputer - super sprawa. Fajnie, że chroni też transakcje internetowe, przydatne dla tych, którzy dużo kupują przez Internet. Naprawdę godny polecenia.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET Smart Security Premium 16 - 2023 (odnowienie 3 stanowiska, 36 miesięcy)
Sobota, 27 Maj 2023 (15:59) | Autor: Wiktor
Zachęciły mnie testy i opinie. Nie mam żadnych zarzutów co do skuteczności, komputer też nie zamula. Nie znalazłem lepszej oferty - świetna cena za 3 lata ochrony, dobrze wydane pieniadze.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET Internet Security 15 - 2022 (odnowienie 3 stanowiska, 12 miesięcy)
Poniedziałek, 11 Kwiecień 2022 (18:05) | Autor: Zbigniew_K
Zasługuje na najwyższą notę. Jestem fanem Eseta od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Bo niby zwykły antywirus, ale po prostu dobrze robi to do czego jest przeznaczony i nie obciążą komputera. Uważam, że należy to docenić.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 ESET Security Pack 2021 (3 stanowiska + 3 Mobile, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 10 Maj 2021 (14:15) | Autor: szymanek79
ok
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 6 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: 2 minus 8=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT