(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Microsoft (Office) 365 Family (subskrypcja na 12 miesięcy)

ocenaocenaocenaocenaocena
4.4 na 5 (7 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Microsoft (Office) 365 Family (subskrypcja na 12 miesięcy)
Microsoft (Office) 365 Family (subskrypcja na 12 miesięcy)
Ilość urządzeń:do 5 urządzeń na użytkownika
Okres licencji:12 miesięcy
Obszar zastosowań:domowy
Wersja produktu:cyfrowa
Ilość użytkowników:6
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 429,99 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 329,00 zł

(267,48 zł netto)

pole informacyjne
Ilość stanowisk
Microsoft 365 Family przeznaczony jest dla 6 użytkowników - każdy z nich może zainstalować aplikacje na 5 swoich urządzeniach (komputerach PC/Mac, tabletach i telefonach).

Microsoft (Office) 365 Family – rodzinny zestaw narzędzi biurowych, dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Office 365 Home (dla Użytkowników Domowych) to teraz Microsoft 365 Family!
Usługa Office 365 to teraz Microsoft 365, oferująca jeszcze więcej korzyści dla użytkowników.

Usługa Microsoft 365 Family (dawniej Office 365 dla Użytkowników Domowych) to:

 • Wygodna w obsłudze subskrypcja
 • Przeznaczona dla maksymalnie 6 użytkowników w rodzinie
 • Dla każdego użytkownika zapewnia dostęp do najnowszych wersji aplikacji Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote w wersji premium oraz Publisher, Access i Outlook)
 • Obejmuje usługi online – dodatkowo zabezpieczony wirtualny dysk OneDrive o pojemności 1 TB dla każdego użytkownika i komunikator Skype
 • Zapewnia możliwość zainstalowania przez każdego użytkownika na wielu urządzeniach, niezależnie od ich rodzaju - komputerach PC lub Mac, tabletach (Android, iPad) i smartfonach (iOS, Android).

Zestaw aplikacji Office i usług online wchodzący w skład pakietu Microsoft 365 Family:

 • Word – tworzenie i edycja dokumentów (Premium)
 • Excel – arkusz kalkulacyjny (Premium)
 • PowerPoint – tworzenie prezentacji (Premium)
 • Outlook – obsługa poczty i kalendarza
 • Publisher – tworzenie publikacji (tylko komputery PC)
 • Access – bazy danych (tylko komputery PC)
 • OneNote – notatnik elektroniczny (Premium)
 • OneDrive - dysk w chmurze – 1 TB przestrzeni dyskowej dla każdego użytkownika
 • Skype – komunikator i rozmowy wideo
 • Microsoft Teams – centrum organizacji aktywności w rodzinie i komunikacji z bliskimi
 • Microsoft Family Safety – bezpieczeństwo bliskich – usługi lokalizacyjne i ograniczanie aktywności online najmłodszych użytkowników

Office 365 dla Użytkowników Domowych (Home) to teraz Microsoft 365 Family!
Usługa Office 365 to teraz Microsoft 365, oferująca jeszcze więcej korzyści dla użytkowników.

Microsoft 365 Family - dla Ciebie i Twojej rodziny

Wyjątkowa subskrypcja Microsoft 365 Family (znana wcześniej jako Office 365 Home) została stworzona specjalnie, aby pomóc Tobie i Twoim domownikom wykonywać wszystkie zadania z każdego miejsca i na Waszych ulubionych urządzeniach. Dzięki niej praca może być wykonywana w każdym miejscu i czasie, przy pomocy komputera (PC lub Mac) lub urządzeń mobilnych (iOS, Android). Może z niej korzystać nawet 6 użytkowników, każdy z nich na wielu komputerach PC/Mac, tabletach i telefonach (z systemami iOS i Android²)

Zaawansowany zestaw narzędzi zadowoli nawet najbardziej wymagających i pozwoli uzyskać profesjonalne wyniki i usprawni wykonywanie zadań rozpoczętych na jednym urządzeniu i kontynuowanych na innym. Microsoft 365 Family (dawniej Office 365 dla Użytkowników Domowych) obejmuje wszystkie dostępne, stale uaktualniane aplikacje Office (Word, Excel, PowerPoint i OneNote w wersji premium oraz Access, Publisher i Outlook) oraz komunikator Skype z limitem darmowych minut. Najważniejsze pliki, zdjęcia, filmy lub dokumenty oraz bieżące projekty użytkownik może bezpiecznie przechowywać w chmurze – w schowku OneDrive o imponującej pojemności 1 TB. A w razie problemów może liczyć na natychmiastową darmową pomoc ekspertów Microsoft.

Microsoft 365 FamilySprawdzone aplikacje Office – teraz w wersji premium!

Microsoft 365 Family (poprzednio Office 365 Home) pozwala wszystkim użytkownikom uzyskać dostęp do pełnych wersji dobrze znanych i zaufanych aplikacji - Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook oraz Publisher i Access1, które zostają automatycznie uaktualniane do najnowszych wersji, obejmujących najbardziej aktualny zestaw funkcji i narzędzi.

Microsoft 365 Family to jednak jeszcze więcej korzyści – zapewnia on dostęp do aplikacji Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote) w wersji PREMIUM. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do darmowej biblioteki szablonów, zdjęć, ikon i czcionek w Word, Excel i PowerPoint oraz opartych na sztucznej inteligencji sugestii i wskazówek ułatwiających realizację projektu.

W pakiecie Microsoft 365 Family dostępne są również dodatkowe usługi online: Teams (dla lepszej organizacji aktywności Twojej rodziny) i Family Safety (chroniąca prywatność Twoją i Twoich najbliższych).

Pracujcie bez przeszkód również w trybie offline. Korzystanie z nich nie wymaga stałego dostępu do Internetu, więc nic nie przerwie Waszej pracy.

Microsoft 365 Family na wielu urządzeniachWygodna praca na każdym urządzeniu

Jedna subskrypcja Microsoft 365 Family (dawniej Office 365 dla Użytkowników Domowych) to możliwość korzystania z doskonałych aplikacji i usług przez nawet 6 użytkowników na wielu komputerach PC/Mac, tabletach i telefonach (iOS i Android)2. Ciesz się ze swoimi bliskimi swobodą pracy w aplikacjach klasycznych (desktopowych, instalowanych na komputerze), aplikacjach online (za pośrednictwem przeglądarki internetowej) i aplikacjach mobilnych (na urządzeniach przenośnych), za pomocą klawiatury, ekranu dotykowego lub pióra. Rozpocznijcie swobodnie pracę na jednym z urządzeń i kontynuujcie ją na innym.

Korzystajcie z wygodnej aplikacji Outlook, która pozwala na lepszą organizację pracy i połączenie poczty elektronicznej z kalendarzem.

Kontaktujcie się z bliskimi za pomocą komunikatora Skype, z dodatkowym pakietem 60 minut miesięcznie na połączenia na telefony komórkowe lub stacjonarne3 dla każdego użytkownika.


Stały dostęp do wszystkich niezbędnych plików i informacji – teraz z zaawansowanymi zabezpieczeniami!

OneDriveWszyscy użytkownicy mogą korzystać z darmowego dysku online OneDrive – o imponującej pojemności 1TB dla każdego. Przesłane tam dokumenty, pliki czy zdjęcia są bezpiecznie przechowywane, synchronizowane, a użytkownik ma do nich dostęp, może je przeglądać, edytować i udostępniać z dowolnego urządzenia połączonego z Internetem. Twórz i przechowuj tam kopie zapasowe plików, aby je zabezpieczyć, odzyskać lub przenieść na inne urządzenie.

Z Microsoft 365 Family możesz być pewnien, że Twoje pliki w chmurze są w pełni chronione. Nowe zaawansowane funkcje zabezpieczeń skutecznie wykrywają próby ataków ransomware, wymuszających okup oraz umożliwiają odzyskanie danych utraconych wskutek takiego ataku4.

Dodatkowo platforma Microsoft 365 chroni dostęp do Twoich plików dzięki dwuetapowej weryfikacji tożsamości.

W skład pakietu Microsoft 365 Family (dawniej Office 365 Home) wchodzą:

MS Word

Word - wersja Premium
Aplikacja Word to zestaw profesjonalnych narzędzi i funkcji, umożliwiających tworzenie, modyfikacje i udostępnianie dokumentów tekstowych. Pozwalają one na otwieranie i edycję plików PDF, odtwarzanie plików wideo z sieci bez konieczności opuszczania dokumentu, łatwe wyrównywanie zdjęć i diagramów. Wbudowany tryb czytania pozwala wygodnie czytać dokumenty na każdym ekranie bez rozpraszających elementów, zakładka Projektowanie pozwala na natychmiastowy dostęp do potrzebnych funkcji, zaś wyjątkowe inteligentne wyszukiwanie błyskawicznie znajduje informacje na podstawie kontekstu. Współpracę z innymi osobami ułatwia możliwość dodawania komentarzy i śledzenia zmian. Wersja Premium zapewnia dostęp do rozszerzonej kolekcji materiałów - szablonów, zdjęć stockowych, ikon oraz czcionek, a także opartej na sztucznej inteligencji zaawansowanej funkcji poprawek gramatycznych, podpowiedzi i ulepszeń stylistycznych w tekście.

MS Excel

Excel - wersja Premium
Z pomocą Excel tworzenie arkuszy kalkulacyjnych staje się sprawne, szybkie i intuicyjne, zaś dane prezentowane są czytelnie i przejrzyście dla odbiorców. Dzięki gotowym szablonom użytkownicy mogą skupić się na informacjach i danych, bez konieczności żmudnego projektowanie i konfiguracji arkuszy. Pracę ułatwia możliwość błyskawicznego tworzenia wykresu lub tabeli na podstawie zgromadzonych danych, otrzymania prognoz oraz automatycznego rozpoznawania przez program wzorców i autouzupełniania. Wersja Premium zapewnia dostęp do rozszerzonej kolekcji materiałów - szablonów, zdjęć stockowych, ikon oraz czcionek, a także funkcji Pieniądze, ułatwiającej zarządzaniem domowym budżetem.

MS PowerPoint

PowerPoint - wersja Premium
Tworzenie atrakcyjnych prezentacji, doskonale odzwierciedlających nawet najbardziej niezwykłe pomysły staje się jeszcze prostsze. Nowe opcje wyrównywania, dopasowania kolorów, przejścia slajdów, udoskonalone okienko konfiguracji animacji oraz umożliwiające sprawną współpracę pogrupowane komentarze do slajdów są gwarancją osiągnięcia profesjonalnych efektów, które z łatwością można udostępnić w sieci. Wersja Premium zapewnia dostęp do rozszerzonej kolekcji materiałów - szablonów, zdjęć stockowych, ikon oraz czcionek, a także opartej na sztucznej inteligencji funkcji trenera prezentera, poprawiającego jakość publicznej prezentacji oraz sugestii dotyczących wyglądu projektu.

MS OneNote

OneNote - wersja Premium
Niezbędny w każdej sytuacji notatnik elektroniczny to najlepszy sposób na rejestrowanie pomysłów lub zapisywanie materiałów – adresów i zawartości stron internetowych, arkuszy kalkulacyjnych, zdjęć, muzyki czy filmów – które mogą przydać się w przyszłości. Twórz notatki, tak jak Ci najwygodniej – rysując, pisząc ręcznie lub na klawiaturze – udostępniaj je, a także edytuj i korzystaj z ich najbardziej aktualnej wersji w każdym miejscu dzięki automatycznej synchronizacji OneNote. Wersja Premium zapewnia dostęp do rozszerzonej kolekcji materiałów - szablonów, zdjęć stockowych, ikon oraz czcionek.

MS Outlook

Outlook
Outlook, automatycznie połączony z pocztą internetową Microsoft, to jednak coś więcej niż program do obsługi e-maili. Aplikacja umożliwia stworzenie precyzyjnego harmonogramu pracy dzięki wygodnemu zarządzaniu i synchronizacji kalendarzy, kontaktów i zadań. Bieżące aktualizowanie skrzynki odbiorczej nie pozwoli przeoczyć żadnego ważnego maila, zaś tryb widoku konwersacji grupuje powiązane ze sobą wiadomości. Odpowiedzi na wiadomości stają się jeszcze szybsze dzięki odpowiedziom w tekście.

MS Access

Access
Access to łatwe w użyciu i wydajne narzędzie do tworzenia opartych na przeglądarce aplikacji baz danych. Dane są automatycznie zapisywane w bazie danych SQL, dzięki czemu aplikacje są bardziej bezpieczne i skalowane. A uzyskiwanie informacji z tabeli lub zapytania w postaci listy jest błyskawiczne – wystarczy jedno kliknięcie. Tylko na komputer PC.

MS Publisher

Publisher
Profesjonalne publikacje są wreszcie w zasięgu ręki. Wygodne i łatwe narzędzia do tworzenia, personalizowania i udostępniania różnorodnych publikacji najwyższej jakości są gwarancją uzyskania zainteresowania odbiorców. Liczne funkcje edycji zdjęć, ich dodawania bezpośrednio z albumów internetowych, drukowania oraz efekty specjalne usprawniają pracę i pozwalają przygotować wyróżniające się projekty. Tylko na komputer PC.

Office Mobile

Office Mobile
Stale aktualizowane aplikacje biurowe Office – Outlook, Word, Excel, OneNote i PowerPoint - przeznaczone na urządzenia mobilne. Każdy użytkownik może korzystać z nich na smartfonach i tabletach z systemem iOS lub Android. Zapewniają wygodny sposób pracy w każdym miejscu i czasie w doskonale znanym środowisku.

APLIKACJE ONLINE

Office Online

Office Online
Dostęp za pośrednictwem przeglądarki do aplikacji Word, OneNote, PowerPoint i Excel, a także Outlook (z dodatkowymi możliwościami szyfrowania wiadomości i blokowanie niebezpiecznych załączników)5, umożliwiający tworzenie i edytowanie dokumentów z dowolnego miejsca. Zapewniają wygodny sposób pracy w każdym miejscu i czasie w doskonale znanym środowisku oraz swobodne przechodzenie między klasycznymi aplikacjami a aplikacjami online bez konieczności opuszczania dokumentu.

USŁUGI ONLINE

OneDrive

OneDrive
Imponujący schowek online! Każdy użytkownik pakietu Office 365 uzyskuje dostęp do 1TB przestrzeni w chmurze OneDrive, chronionej zaawansowanymi zabezpieczeniami, w której może przechowywać najważniejsze dokumenty i korzystać z nich w niemal dowolnym miejscu i czasie. Umożliwia przygotowania kopii zapasowych plików i folderów, odzyskiwanie ich oraz przenoszenie na inne urządzenia. Dzięki nowym zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa chroni przed złośliwym oprogramowaniem żądającym okupu lub umożliwia odzyskanie danych po jego przeprowadzeniu4, a także zabezpiecza do nich dostęp dzięki dwuetapowej weryfikacji tożsamości.

Skype

Skype
Bądź w stałym kontakcie z bliskimi na całym świecie! Z aplikacją Skype możesz prowadzić internetowe rozmowy głosowe lub wideo z nawet 50 osobami. Dodatkowo każdy użytkownik otrzymuje każdego miesiąca 60 minut na połączenia z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi, które może realizować na każdym urządzeniu z zainstalowanym Skype.3

Skype

Microsoft Teams
Zaawansowane centrum pracy zespołowej i obszar roboczy, ułatwiający komunikację i usprawniający współpracę, w którym gromadzone są wszelkie dane, materiały, kontakty i narzędzia niezbędne podczas pracy w grupach nad projektami. To także następca Skype for Business, dzięki któremu bez trudu skontaktujesz się ze współpracownikami za pomocą czatów, wiadomości błyskawicznych, indywidualnych i grupowych połączeń głosowych i wideo HD oraz udostępniania ekranu. Przekazuj informacje dotyczące swojego statusu dostępności, tak aby nikt nie przeszkadzał Ci kiedy nie masz na to czasu. Teams pozwala przeprowadzać spotkania online nawet z 250 osobami, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo połączeń i jest w pełni zintegrowany z pozostałymi aplikacjami Office.

Family Safety

Microsoft Family Safety
Z nową aplikacją zadbasz o bezpieczeństwo swoich bliskich i wykształcisz ich prawidłowe nawyki podczas korzystania z sieci. Dzięki funkcji lokalizacji, możesz sprawdzić gdzie znajdują się Twoi bliscy lub otrzymasz powiadomienie, jeśli się ona zmieni. Microsoft Family Safety pozwoli także zabezpieczyć aktywność najmłodszych online – zablokować ich dostęp do nieodpowiednich treści czy ograniczyć czas spędzany przed ekranem.

[1] Funkcje programu OneNote różnią się w zależności od platformy. Programy Publisher i Access są dostępne tylko na komputery PC.
[2] Systemy iOS i Android wymagają pobrania osobnej aplikacji. Dostępność i funkcjonalności aplikacji mogą się różnić w zależności od platformy, urządzenia i języka.
[3] Wymagane konto Skype. Z wyłączeniem numerów specjalnych, numerów premium i numerów nieprzypisanych do lokalizacji. Połączenia z telefonami komórkowymi dostępne wyłącznie w wybranych krajach. Minuty Skype są dostępne wyłącznie w wybranych krajach.
[4] Odzyskiwanie danych po ataku z użyciem oprogramowania wymuszającego okup w usłudze OneDrive umożliwia odzyskanie poprzednich wersji plików nawet do 30 dni przed datą ataku.
[5] Funkcje są dostępne dla użytkowników posługujących się adresami e-mail w domenach @outlook.com, @hotmail.com, @live.com i @msn.com.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić w Polsce – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do naszego regionu. Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania systemowe:

Komputer i procesor

 • Windows: 1,6 GHz lub szybszy, 2-rdzeniowy
 • macOS: Procesor firmy Intel

Pamięć

 • Windows: 4 GB pamięci RAM; 2 GB pamięci RAM (wersja 32-bitowa)
 • macOS: 4 GB pamięci RAM

Dysk twardy

 • Windows: 4 GB dostępnego miejsca na dysku
 • macOS: 10 GB dostępnego miejsca na dysku w formacie HFS+ (nazywanym też formatem Mac OS Extended) lub APFS Aktualizacje mogą z czasem wymagać dodatkowego miejsca na dysku.

Wyświetlacz

 • Windows: Ekran o rozdzielczości 1280 x 768 pikseli (obsługa rozdzielczości 4K i wyższej w systemach 32-bitowych wymaga przyspieszania sprzętowego)
 • macOS: Ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli.

Aplikacje internetowe wymagają tej samej rozdzielczości minimalnej co system operacyjny, w którym działają.

Aplikacje działające w usłudze Microsoft Teams są zgodne z rozdzielczością minimalną usługi Teams.

W przypadku rozdzielczości minimalnej zakłada się, że ​​powiększenie, ustawienia DPI i skalowanie tekstu są ustawione na 100%. Jeśli nie ustawiono wartości 100%, należy odpowiednio przeskalować rozdzielczość minimalną. Jeśli na przykład skonfigurujesz wartość 200% dla ustawienia wyświetlania systemu Windows skalowania i układu na urządzeniu Surface Book, które ma wyświetlacz fizyczny 3000x2000, pakiet Office odczyta logiczną rozdzielczość ekranu 1500x1000, która spełnia wymaganie minimalne — 1280x768.

Grafika

 • Windows: Sprzętowe przyspieszanie grafiki wymaga programu DirectX 9 lub nowszego ze sterownikiem WDDM 2.0 lub nowszym dla systemu Windows 10 (lub ze sterownikiem WDDM 1.3 lub nowszym dla systemu Windows 10 Fall Creators Update).
 • macOS: Brak wymagań dotyczących grafiki.

System operacyjny

 • Windows: Windows 11, Windows 10, Windows Server 2019, Windows Server 2016
 • macOS: Jedna z trzech najnowszych wersji systemu macOS. Kiedy jest wydawana nowa wersja główna systemu macOS, to ten system macOS i jego dwie poprzednie wersje.

Największe możliwości zapewnia korzystanie z najnowszej kompilacji systemów operacyjnych wymienionych powyżej. Funkcjonalność produktów i dostępność funkcji może się różnić w starszych systemach 

Przeglądarka

Bieżąca wersja przeglądarki Microsoft Edge, Safari, Chrome lub Firefox

Wersja środowiska .NET

Windows: niektóre funkcje mogą wymagać również zainstalowanego oprogramowania .NET 3.5 lub 4.6 bądź nowszego.

Inne

Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem. Mogą być za to naliczane opłaty.

Aby można było korzystać z niektórych dodatkowych funkcji programu Outlook, należy zainstalować aplikację Microsoft Edge WebView2.

Aby można było używać funkcji wielodotyku, wymagane jest urządzenie obsługujące dotyk, jednak wszystkie funkcje i narzędzia zawsze można obsługiwać za pomocą klawiatury, myszy i innych standardowych lub dostępnych urządzeń wprowadzania danych. Funkcje dotykowe są zoptymalizowane dla systemu Windows 11 i Windows 10.

Funkcje i narzędzia graficzne w produktach mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego bądź zaawansowanego sprzętu lub łączności z serwerami.

W celu obsługi licencji i uzyskania dostępu do usług wymagane jest konto Microsoft lub konto organizacji.

Aby móc wykorzystać pełen zakres funkcji połączeń programu Skype, wymagana jest standardowa kamera w laptopie lub kamera wideo z portem USB 2.0, mikrofon i urządzenie wyjściowe audio.

 

Aplikacje mobilne

Procesor iOS: Nie dotyczy

Pamięć iOS: Nie dotyczy //  Android: 1 GB

System operacyjny:

iOS: pakiet Office dla tabletu iPad® i telefonu iPhone® (w tym program Outlook dla systemu iOS) jest obsługiwany w dwóch ostatnich wersjach systemów operacyjnych iOS i iPadOS. Gdy zostanie wydana nowa wersja systemu iOS lub iPadOS, wymaganiem dotyczącym systemu operacyjnego pakietu Office staną się dwie najnowsze wersje: nowa wersja systemu iOS lub iPadOS i poprzednia wersja.

Android: pakiet Office dla systemu Android (włącznie z aplikacją Outlook dla systemu Android) można instalować na tabletach i telefonach działających pod kontrolą dowolnej obsługiwanej wersji systemu Android i mających procesory oparte na architekturze ARM lub procesory Intel x86. Od 1 lipca 2019 r. obsługa będzie ograniczona tylko do czterech ostatnich głównych wersji systemu Android.

Funkcjonalność produktów i dostępność funkcji może się różnić w starszych systemach. Największe możliwości zapewnia korzystanie z najnowszej wersji systemów operacyjnych wymienionych powyżej.

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: 6GQ-00092
EAN: 8719172320565
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
Niedziela, 17 Marzec 2024 (20:02) | Autor: Prezio
Pewnie że wolałbym, żeby Office był za darmo, ale to taki wydatek bez którego trudno się obyć. Bez zmywarki też można żyć, tylko po co. Pakiet dobrze robi co ma robić i tyle. Może poza powerpointem, konkurencja już poszła do przodu.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów PL ESD
Wtorek, 19 Wrzesień 2023 (13:16) | Autor: Wiktor
Kupiłem Office 2019,zapłaciłem blikiem,transakcja przebiegła szybko i sprawnie,
wszystko działa jak trzeba!
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Microsoft (Office) 365 Family (subskrypcja na 12 miesięcy) ESD
Środa, 21 Kwiecień 2021 (11:31) | Autor: B
Jak można dzisiaj żyć bez Office? Żadne Libre czy Open Office. Fakt, że trochę kosztuje, ale płacę za stabilną, nowoczesną technologię i komfort pracy. Warto, wydatek zwraca się w zaoszczędzonym czasie.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów PL ESD
Środa, 14 Październik 2020 (18:34) | Autor: KAMIL14
błąd w opisie office jest kompatybilny z windows 10 dodając do konta microsoft
można pobrać instalator i pobrać na 10 :)
Omegasoft - Michał
Odpowiedź do KAMIL14 | Czwartek, 15 Październik 2020
Dziękujemy za przesłaną informację, wymagania techniczne zostały zaktualizowane.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Microsoft (Office) 365 Family (subskrypcja na 12 miesięcy) ESD
Środa, 13 Maj 2020 (15:56) | Autor: dge
w sumie korzystam z worda i czasami excela. robi co ma robić.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Microsoft 365 Business Standard (subskrypcja na 12 miesięcy) + wsparcie
Piątek, 17 Kwiecień 2020 (12:27) | Autor: Dawid
Zakupiłem 2 licencje i jestem zadowolony.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   1/5 Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Uczniów PL ESD
Środa, 24 Maj 2023 (08:31) | Autor: pyrlandczyk
kiedyś Office 365 była bardziej pro rodzinne. Za niewielkie pieniądze można było kupić bezterminowo wersję, którą można było zainstalować na trzech PC. A teraz za sporą kasę na jednym
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 4.43 / 5 | Liczba ocen: 7 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: pięć - dwa=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT