(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Norton 360 Premium 2023 PL (10 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna

Norton 360 Premium 2023 PL (10 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Norton 360 Premium 2023 PL (10 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Ilość urządzeń:10
Okres licencji:12 miesięcy
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:ESD (elektroniczna)

Sug. cena detaliczna: 459,99 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 169,00 zł

(137,40 zł netto)

Ocena produktu: 4.6 na 5 ( 9 opinii )
ocenaocenaocenaocenaocena
Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Licencja w wersji elektronicznej
Komplet informacji niezbędnych do uruchomienia zakupionej licencji przesyłamy na podany w zamówieniu adres e-mail.

Ważna informacja!
Do aktywacji licencji NIE JEST wymagane podanie danych karty kredytowej lub konta Paypal.
Norton 360 Premium 2023 - Wielowarstwowa ochrona urządzeń i prywatności online dla całej rodziny w jednym łatwym w obsłudze pakiecie.
 • Ochrona nawet 10 urządzeń – komputerów PC, Mac, urządzeń mobilnych Android i iOS
 • Skuteczna ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym
 • 75 GB na kopię zapasową w chmurze (dla komputerów PC)
 • Menedżer haseł
 • Kontrola rodzicielska
 • Bezpieczny VPN dla 10 urządzeń
 • Ochrona kamery internetowej
 • NOWOŚĆ! Dark Web Monitoring

Norton 360 Premium 2020

Norton 360 Premium 2023 - Innowacyjne rozwiązanie dla bezpieczeństwa całej Twojej rodziny

Dlaczego warto wybrać Norton 360 Premium 2023?

Norton 360 Skorzystasz z zaawansowanych i różnorodnych narzędzi ochrony w jednym pakiecie

Skorzystaj z ochrony na wielu poziomach i zadbaj o dane, urządzenia, prywatność oraz swoich bliskich podczas korzystania z Internetu. Norton 360 Premium to nie tylko nieodzowne zabezpieczenia antywirusowe, w tym również przed groźnym spyware czy ransomware, ale także ochrona sieci Wi-Fi, tworzenie kopii zapasowej danych, Kontrola rodzicielska czy chroniony VPN. Norton 360 Premium to jedyne rozwiązanie jakiego potrzebujesz, aby zapewnić bezpieczeństwo online wszystkim domowym urządzeniom i ich użytkownikom.

Zabezpieczysz nawet 10 domowych urządzeń swojej rodziny

Norton 360 Premium zapewnia kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem dla maksymalnie 10 komputerów PC, Mac, urządzeń Android lub iOS. Możesz więc zadbać o pełne bezpieczeństwo wszystkich urządzeń z których korzystasz Ty i Twoi najbliżsi. Wyposażony jest również w moduł kontroli rodzicielskiej, aby chronić dzieci w Internecie.

Skutecznie ochronisz swoją prywatność i dane

Norton 360 Premium obejmuje sieć VPN dla chronionych urządzeń, umożliwiającą bezpieczniejsze i anonimowe przeglądanie Internetu nawet w publicznych sieciach Wi-Fi oraz narzędzie SafeCam dla komputerów PC, blokujące nieautoryzowany dostęp do kamery internetowej komputera. Z pomocą Menedżera haseł do bezpiecznego tworzenia i przechowywania haseł lepiej zadbasz o bezpieczeństwo swoich kont internetowych, zaś możliwość tworzenia kopii zapasowej komputera z systemem Windows w chmurze pozwoli odzyskać Twoje cenne dane nawet w przypadku kradzieży lub awarii.

NOWOŚĆ! Sprawdzisz, czy Twoje dane nie pojawiły się w Dark Web

Dark Web o trudno dostępna, niewielka część internetu, w której ceniona jest anonimowość i która wykorzystywana jest do nielegalnych działań (np. handlu narkotykami, bronią). Cyberprzestępcy i złodzieje tożsamości mogą tam również kupować lub sprzedawać Twoje dane osobowe, zagrażając Twojemu bezpieczeństwu. Nowe narzędzie Dark Web Monitoring umożliwia przeszukiwanie Dark Web w poszukiwaniu Twoich adresów e-mail, numerów telefonów czy kart płatniczych i powiadamia Cię o ich znalezieniu, tak byś mógł jak najszybciej zabezpieczyć swoje konta internetowe i bankowe.

Norton 360 - ochrona wszystkich urządzeń OCHRONA NORTON 360 PREMIUM 2023 DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW URZĄDZEŃ:

Ochrona w czasie rzeczywistymOchrona w czasie rzeczywistym
Wyjątkowe zabezpieczenia Norton 360 Premium zapewniają bezpieczeństwo dla wszystkich rodzajów domowych urządzeń, a także prywatne dane i informacje finansowe, przed wszystkimi rodzajami nawet najnowszych zagrożeń internetowych w czasie rzeczywistym.

Ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeńOchrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
Unikalne zabezpieczenia Norton 360 zapewniają maksymalną ochronę również przed zaawansowanymi programami szpiegującymi, złośliwym oprogramowaniem i ransomware. Opierają się one na najnowocześniejszej technologii opartej na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, a także udziale w jednej z największych na świecie sieci informacyjnej i 24-godzinnemu monitorowaniu zagrożeń internetowych na całym świecie. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina możecie być pewni, że jesteście odpowiednio chronieni przed wszystkimi rodzajami szkodliwych programów i próbami ataków.

Menager hasełMenedżer haseł
Skorzystaj z wygodnego narzędzia do generowania, przechowywania i zarządzania hasłami do kont online i informacjami o kartach kredytowych. Z Norton 360 Premium nie będziesz musiał zapamiętywać lub zapisywać długich i niepowtarzalnych haseł do każdego konta. Funkcja Norton Password Manager umożliwia generowanie złożonych haseł i przechowywanie ich w zaszyfrowanym skarbcu w chmurze.

Bezpieczna sieć VPNBezpieczna sieć VPN
Bądź bezpieczny w Internecie nawet podczas korzystania publicznej sieci Wi-Fi, w ulubionej kawiarni, w hotelu czy na lotnisku. Wirtualna sieć prywatna (VPN) dla nawet 10 urządzeń zapewnia ochronę i szyfrowanie online podczas korzystania z publicznej lub współdzielonej sieci Wi-Fi, dzięki czemu jesteś anonimowy, a Twoja prywatność, tożsamość oraz hasła i dane logowania są całkowicie bezpieczne.

Dark Web MonitoringNOWOŚĆ! Dark Web Monitoring
Najnowsza usługa Norton, wreszcie dostępna dla polskich użytkowników. Dark Web Monitoring regularnie przeszukuje miejsca w sieci Dark Web i na prywatnych forach, wykorzystywanych do wymiany lub sprzedaży informacji, w poszukiwaniu Twoich cennych danych. Jeśli Twoje informacje zostaną znalezione, otrzymasz powiadomienie. Norton umożliwia monitorowanie 5 adresów e-mail, 5 numerów telefonu, 5 kont ubezpieczeniowych, 10 numerów kart kredytowych i 10 tagów graczy.

OCHRONA NORTON 360 PREMIUM 2023 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM WINDOWS:

Kopia zapasowa w chmurzeKopia zapasowa w chmurze
Zadbaj o właściwe przechowywanie najważniejszych plików i dokumentów - skutecznie chroń je na wypadek awarii komputera, kradzieży lub zgubienia oraz ataku ransomware (szyfrującego dane i uniemożliwiającego ich odzyskanie). Norton 360 Premium wyposażony jest w dodatkową warstwę ochrony Twoich danych, zapewniając możliwość tworzenia kopii zapasowej komputera PC z systemem Windows oraz przechowywania jej w bezpiecznym schowku o pojemności 75 GB w chmurze. Korzystanie z usługi Cloud Backup to kolejny środek zapobiegawczy, który pomaga zadbać o bezpieczeństwo plików.

FirewallFirewall – inteligentna zapora
Norton 360 Premium wyposażony jest w inteligentną zaporę, która nieustannie monitoruje wychodzący i przychodzący ruch sieciowy na Twoim komputerze, skutecznie blokując wszelką podejrzaną aktywność. Dzięki temu Twoje najcenniejsze pliki i dane znajdujące się na urządzeniu są chronione przed złośliwymi atakami oraz dostępem nieuprawnionych użytkowników.

Ochrona kamery internetowejOchrona kamery internetowej
Cyberprzestępcy mogą wykorzystywać oprogramowanie szpiegujące do robienia zdjęć kamerą internetową bez Twojej wiedzy, przechwytując poufne informacje lub wykorzystując zdjęcia z kamer internetowych do wymuszeń. Norton 360 Premium ostrzega o próbach uzyskania dostępu do kamery internetowej i pomaga zablokować do niej dostęp.

Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska
Zarządzaj aktywnością i chroń swoje dzieci online. Pomóż im bezpiecznie odkrywać, uczyć się i korzystać z Internetu. Funkcja Norton Parental Control pozwala na sprawdzenie oglądanych przez Twoje dzieci filmów, odwiedzanych stron, wyszukiwanych haseł i pobranych aplikacji, filtrowanie treści, a nawet zarządzanie czasem nauki zdalnej, tak aby nic ich w tym czasie nie rozpraszało.

OCHRONA NORTON 360 PREMIUM 2023 DLA KOMPUTERÓW Z SYSTEMEM MacOS:

FirewallFirewall – zapora
Norton 360 Premium wyposażony jest w zaporę, która nieustannie monitoruje wychodzący i przychodzący ruch sieciowy na Twoim komputerze, skutecznie blokując wszelką podejrzaną aktywność. Dzięki temu Twoje najcenniejsze pliki i dane znajdujące się na urządzeniu są chronione przed złośliwymi atakami oraz dostępem nieuprawnionych użytkowników.

OCHRONA NORTON 360 PREMIUM 2023 DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH ANDROID i iOS:

Kontrola rodzicielskaKontrola rodzicielska
Funkcje Norton Parental Control umożliwiają także możliwość zdalnej lokalizacji urządzeń najmłodszych użytkowników i monitorowanie miejsca ich przebywania, dzięki GPS.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem niezwłocznie po otrzymaniu płatności0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić na terenie Unii Europejskiej – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do tego regionu.
Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Ważna informacja!
Do aktywacji licencji NIE JEST wymagane podanie danych karty kredytowej lub konta Paypal.
Wymagania systemowe:

Systemy operacyjne Windows

 • Microsoft Windows 11
 • Microsoft Windows 10 (wszystkie wersje z wyjątkiem 10 S).
 • Microsoft Windows 8/8.1 (wszystkie wersje). Niektóre funkcje ochrony mogą nie być dostępne w przeglądarkach uruchamianych z poziomu ekranu startowego systemu Windows 8.
 • Microsoft Windows 7 (wszystkie wersje) z dodatkiem Service Pack 1 (SP 1) lub nowszym

Systemy operacyjne Mac

 • Obecna i dwie poprzednie wersje systemu Mac OS.
 • Funkcje oprogramowania Norton Cloud Backup, Norton Parental Control, Norton SafeCam nie są obsługiwane w systemie Mac OS.

Systemy operacyjne Android

 • Android w wersji 8.0 lub nowszej. Wymagana jest zainstalowana aplikacja Google Play.

Systemy operacyjne iOS

 • iPhone'y lub iPady z obecną i dwiema poprzednimi wersjami systemu iOS.

Funkcja Norton Secure VPN

Dostępne dla urządzeń z systemem Windows PC, Mac, iOS i Android.

Systemy operacyjne Windows

 • Microsoft Windows 11
 • Microsoft Windows 10 (wszystkie wersje z wyjątkiem 10 S).
 • Microsoft Windows 8/8.1 (wszystkie wersje).
 • Microsoft Windows 7 (wszystkie wersje) z dodatkiem Service Pack 1 (SP 1) lub nowszym

Systemy operacyjne Mac

 • Obecna i dwie poprzednie wersje systemu Mac OS.

Systemy operacyjne Android

 • Android w wersji 8.0 lub nowszej.

Systemy operacyjne iOS

 • iPhone'y lub iPady z obecną i dwiema poprzednimi wersjami systemu iOS.

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.
 
Kod producenta: 21408237
EAN: 5397231004743
Opinie o produkcie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Deluxe 2023 PL (5 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 17 Lipiec 2023 (16:58) | Autor: Paweł
Super antywirus. Nie zamula komputera, niezawodny z darmowym VPN-em. Dostawa natychmiastowa a instalacja bezproblemowa. Polecam
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Standard 2023 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Środa, 1 Marzec 2023 (13:18) | Autor: andrzej
Piszecie bzdury-"u nas nie trzeba podawac numeru karty"
,a nawet przy Standarcie wymagana jest karta platnicza.
Okreslcie sie wreszcie,cokombinujacie!!!!!!!
Jarek z Omegasoft
Odpowiedź do andrzej | Środa, 1 Marzec 2023
Zapytanie o podanie danych karty podczas aktywacji zawsze się pojawia, jednak, w przypadku licencji dostępnych w naszej ofercie, możliwe jest pominięcie tego etapu aktywacji. Jeżeli pominięcie nie było możliwe, zapraszam do kontaktu z naszym działem obsługi.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Standard 2022 PL (1 stanowisko, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Środa, 21 Wrzesień 2022 (21:52) | Autor: janusz.danis@wp.pl
Produkt i sklep OK
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton Security Premium 2022 PL (10 stanowisk, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Wtorek, 14 Grudzień 2021 (13:40) | Autor: Maciej
Korzystam z produktów Norton'a od lat i bardzo chwalę sobie jego skuteczność i łatwość obsługi.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton 360 Deluxe 2020 PL (3 stanowiska, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Sobota, 7 Listopad 2020 (19:09) | Autor: janusz.danis@wp.pl
Ten produkt jest naprawdę OK. - polecam
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton Security Standard 2020 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 24 Kwiecień 2020 (11:56) | Autor: Marcin
Wszystko działa tak, jak powinno. Tania licencja a cieszy. Pozdrawiam
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton Security Deluxe 2017 PL (5 stanowisk, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Wtorek, 7 Listopad 2017 (10:31) | Autor: senior
Norton Security używam od paru lat. Najważniejsza cecha to w przypadku problemów jest dostępna pomoc on-line(chat) .Specjaliści z Norton Security usunęli mi na bieżąco np. niektóre problemy wynikłe np. z nabrania się na "wygrałeś telefon itd"
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton Security Deluxe 2017 PL (5 stanowisk, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Czwartek, 10 Sierpień 2017 (11:43) | Autor: Roman
Od 8 lat używam na dwóch laptopach i jestem b.zadowolony. Eliminuje wszystkie zagrożenia, wręcz nie pozwala na otwieranie złośliwych aplikacji. Teraz biorę tęż na smartfona. Inni mają problemy z komputerami , ja żadnego.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   1/5 Norton Security Standard 2020 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 18 Grudzień 2020 (11:52) | Autor: Władysław
Z uwagi na wykasowanie bez ostrzeżenia programu w wersji mobilnej i braku możliwości przywrócenia stanu z przed zadziałania programu przyznaję mu 1.
Nie może być tak, że wygodny legalny program stworzony na rynku lokalnym jest wykasowany tylko dlatego, że producent go nie zna. Potwierdziła to pomoc techniczna Symanteca, uznając, że to właściwe działanie. Dowiedziałem się również, że nie mają działu reklamacji. Dlatego opinia na forum jest moim zdaniem odpowiednim miejscem do zgłoszenia sprzeciwu na takie działanie.
Omegasoft - Michał
Odpowiedź do Władysław | Piątek, 18 Grudzień 2020
Szanowny Panie, niestety na podstawie zamieszczonego komentarza nie jestem w stanie zdiagnozować problemu. Proszę więc o kontakt z naszą pomocą techniczną - postaramy się pomóc. Pozdrawiam.
Średnia ocena: 4.56 / 5 | Liczba ocen: 9 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię o produkcie
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: pięć minus osiem=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT