(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

TuneUp Utilities 2010 PL (1 stanowisko) - wersja elektroniczna

ocenaocenaocenaocenaocena
5.0 na 5 (4 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
TuneUp Utilities 2010 PL (1 stanowisko) - wersja elektroniczna
TuneUp Utilities 2010 PL (1 stanowisko) - wersja elektroniczna
Ilość urządzeń:1
Okres licencji:bezterminowa
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:ESD (elektroniczna)
Wersja językowa:polska

Nasza cena: 95,00 zł

(77,24 zł netto)

brak
pole informacyjne
Program w wersji elektronicznej
Dostawa programu w wersji elektronicznej następuje na podany adres e-mail. Przedmiot dostawy to klucz licencyjny oraz link do programu.
Dzięki TuneUp Utilities 2010 wydajność Twojego komputera może być większa, jego praca jeszcze stabilniejsza, a nawet sam ustawić wygląd systemu.
  • Moduł Turbo
  • Automatyczna Konfiguracja Optymalizacji
  • Znacznie szybszy czas uruchamiania programów
  • Możliwość odzyskiwania pamięci
  • Opcja Konfiguracji uruchamianie systemu
  • W łatwy sposób możesz wyświetlać i odinstalować programy

Dzięki TuneUp Utilities 2010 wydajność Twojego komputera może być większa, jego praca jeszcze stabilniejsza, a nawet sam ustawić wygląd systemu.

Wersja 2010 posiada wiele nowych funkcji, takich jak m.in. Tryb Turbo, Automatyczna Optymalizacja czy Automatyczna konserwacja. Dzięki nim najczęstsze problemy z komputerem zostaną błyskawicznie rozwiązane, zapewniając jednocześnie jak największą efektywność pracy z PC.

Do programu zostało dołączonych wiele funkcji dodatkowych, które jeszcze bardziej ułatwiają optymalizację Windowsa oraz czynią obsługę programu jeszcze prostszą. Użytkownik jest natychmiastowo informowany o problemach, ograniczeniach systemu czy zadaniach obecnie wykonywanych, a to dzięki przejrzystemu i w pełni intuicyjnemu modułowi Start Center. Ilość kategorii skompresowano z siedmiu do zaledwie czterech, a należą do nich: Dostosowywanie Windows, Rozwiązywanie problemu, Zwiększenie wydajności oraz Konserwacja systemu. TuneUp Utilities 2010 daje swoim użytkownikom możliwość szybkiego i bezpośredniego dostępu do wszystkich funkcji optymalizujących.

TuneUp Utilities 2010

Kolejną z funkcji programu jest bieżące uaktualnianie, których dostępność w każdej chwili można w łatwy sposób sprawdzić. Przegląd bieżącego stanu jest bardzo prosty dzięki przejrzystym informacjom o systemie oraz raportom optymalizacji. Każdą niepożądaną zmianę można skutecznie cofnąć.

TuneUp Utilities 2010 zadbał również o specjalistów, zapewniając im niezbędne narzędzia – od możliwości szybkiego i łatwego edytowania rejestru do usuwania danych.

TuneUp Utilities 2010
Moduł turbo

- Dzięki niemu pełna moc obliczeniowa komputera może być przeznaczona dla aktualnie używanych programów
- Możliwość wyłączenia zbędnych lub dowolnie wybranych przez Ciebie funkcji
- gwarancja płynnej pracy i rozrywki

 

Automatyczna Konfiguracja Optymalizacji

- Dostępny zasoby są na bieżąco efektywnie rozdzielane
- Czas reakcji używanych programów ulega znacznemu skróceniu
- Znacznie szybszy czas uruchamiania programów
 

 

Możliwość odzyskiwania pamięci

- Miejsce na dyskach może być w prosty sposób odzyskane
- Identyfikacja zbytecznych plików
- Tymczasowe oraz pozostałe bezużyteczne pliki zostają usuwaneOpcja Konfiguracji uruchamianie systemu

- Czas potrzebny na uruchomianie systemu zostaje znacznie skrócony
- Program Autostart może zostać automatycznie wyłączony
- W prosty i przejrzysty sposób wyjaśnia oraz zaleca niezbędne zadania dotyczące systemu

 

W łatwy sposób możesz wyświetlać i odinstalować programy

- Spis wszystkich zainstalowanych na komputerze programów
- Identyfikacja nieużywanych programów
- Ich ewentualne usunięcie odbywa się w szybki i czysty sposób

 

 

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł
Wymagania systemowe:

Systemy operacyjne: Windows 7.

 

Info Użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu, co najmniej do momentu premiery nowszej wersji oprogramowania. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
EAN: 4017404017653
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG PC TuneUp 2024 PL (3 stanowiska, 12 miesięcy)
Poniedziałek, 8 Kwiecień 2024 (16:03) | Autor: Pro-user
Program ma kilka przydatnych funkcji. Najlepsza moim zdaniem jest opcja usypiania procesów i usług. Mnóstwo programów uruchamia się przy starcie systemu i cały czas rezydują w pamięci żeby w razie potrzeby móc się szybko uruchomić. Jeżeli z czegoś korzystamy regularnie, to jest to fajna opcja, ale jeżeli sporadycznie, to jest to niepotrzebne obciążanie komputera. I tutaj właśnie bardzo pomocny jest Tuneup. Pozwala on "usypiać" takie programy, do czasu wywołania. Podczas usypiania widzimy też jak bardzo dany program jest dla systemu obciążający. Przy starcie taki program odpali się oczywiście wolniej, ale nie zajmuje pamięci przez większość czasu kiedy go nie potrzebujemy. Polecam tą funkcje osobom przynajmniej średnio zaawansowanym, bo zdarzyło mi się kilka razy, że musiałem coś w Windowsie ręcznie majstrować, jak uśpiony program nie chciał się uruchomić:-) Ale to rzadkość - obecnie mam tak uspionych ponad 20 aplikacji w systemie i bardzo
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG PC TuneUp 2021 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy)
Środa, 21 Lipiec 2021 (23:37) | Autor: tencet
Konkretny kombajn. Używam od wielu lat, jeszcze z czasów starego tuneupa. Program ciągle unowocześniany, nie zawsze na lepsze, ale generalnie wszystko w dobrym kierunku. Można szybko wyczyścić komputer ze śmieci i wszelkiego badziewia
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 TuneUp Utilities 2010 PL (1 stanowisko) - wersja elektroniczna
Sobota, 11 Luty 2017 (21:53) | Autor: to ja
Czy ten program działa z win 10?
Od Pom. Tech.
Odpowiedź do to ja | Niedziela, 12 Luty 2017
Dla windows 10 kompatybilnym jest AVG Pc TuneUP. https://www.omegasoft.pl/AVG/PC-TuneUp/AVG-PC-TuneUp-2017-PL-1PC-12-miesiecy
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG PC TuneUp 2017 PL (3 stanowiska, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 6 Styczeń 2017 (13:44) | Autor: AVG PC TUNEUP 2018
Witam nie ma wersji AVG PC TUNEUP 2017 ? taka wersja nie powstała jest tylko wersja 2016.
Omegasoft
Odpowiedź do AVG PC TUNEUP 2018 | Poniedziałek, 23 Styczeń 2017
Szanowny Panie, w tym roku producent zrezygnował z numeracji swoich programów na kolejne lata (informacja dostępna jest na stronie dystrybutora). Rok 2017 w nazwie oznacza więc wersję na rok 2017. Aktualizacja samego programu przewidywana jest w najbliższym czasie. Pozdrawiam, Michał Maciejiczek.
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 4 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: 6 plus 2=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT