32 220 35 21 biuro@omegasoft.pl


Za nami premiera specjalnej wersji oprogramowania Corel, tym razem przeznaczonego dla małych firm – CorelDRAW Graphics Suite X7 Small Business Edition.

3fe3c43468da38638d5c2e2026ee1ae5Pakiet graficzny dla małych przedsiębiorstw

To już kolejny pakiet CorelDRAW X7 skierowany do wąskiej grupy odbiorców. Tuż po zaprezentowaniu cieszącego się ogromną popularnością CorelDRAW Graphics Suite X7 Home & Student, przeznaczonego do użytku niekomercyjnego (użytkowników domowych, uczniów i studentów), nadszedł czas na rozwiązanie dla przedsiębiorców. Właściciele małych firm mogą wreszcie zapewnić właściwe, profesjonalne narzędzia graficzne, niezbędne do prowadzenia, promowania i budowania wizerunku swojego biznesu, bez rujnowania jego budżetu.

CorelDRAW Graphics Suite X7 Small Business Edition to odświeżony i unowocześniony zestaw narzędzi graficznych, przydatnych w każdej, nawet niedużej firmie. Z jego pomocą użytkownicy z łatwością przygotują zdjęcia, grafiki czy strony internetowe, a także zaprojektują i przeprowadzą profesjonalne i oryginalne kampanie reklamowe.

Zakup CorelDRAW Graphics Suite X7 Small Business Edition oznacza uzyskanie dostępu do trzech pełnych licencji CorelDRAW Graphics Suite X7 i możliwości instalacji pakietu na trzech komputerach.

Zaawansowany zestaw narzędzi

Ten wszechstronny pakiet obejmuje szereg zintegrowanych aplikacji, umożliwiających tworzenie dowolnych projektów:

  • CorelDRAW® X7 – służy do tworzenia grafik wektorowych i przygotowywania układów stron
  • Corel® PHOTO-PAINT™ X7 – przeznaczona do edycji zdjęć, umożliwiająca ich szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie
  • Corel® PowerTRACE® X7 – narzędzie wbudowane w CorelDRAW X7; pozwala szybko i dokładnie przekształcać mapy bitowe w edytowalne grafiki wektorowe.
  • Corel® CAPTURE™ X7 – narzędzie pozwalające przechwytywać obrazy z ekranu komputera jednym kliknięciem
  • Corel® CONNECT™ – służy do przeglądania zasobów cyfrowych i zawartości nowego Centrum zasobów oraz wyszukiwania na komputerze lub w sieci lokalnej odpowiednich materiałów do projektu.
  • Corel® Website Creator™ – ułatwia szybkie projektowanie witryn internetowych oraz zarządzanie nimi. (Do pobrania tej aplikacji jest wymagane członkostwo standardowe CorelDRAW)

Programy te zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewnić najbardziej efektywny i przyjazny tryb pracy, również mniej doświadczonym twórcom. Wychodząc im naprzeciw przygotowano elastyczny i wygodny obszar roboczy, dostosowywany do wykonywanych zadań i potrzeb użytkowników. Rozpoczęcie pracy ułatwi także obszerny zestaw materiałów szkoleniowych – filmów i porad specjalistów.

Firma Corel zapewniła również małym firmom dostęp do bogatych zasobów, gotowych do wykorzystania w przygotowywanych projektach: 10000 obrazków clipart i cyfrowych obrazków wysokiej jakości, 2000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, 1000 rodzajów czcionek, 350 profesjonalnych szablonów, 2000 szablonów grafik na pojazdy oraz 800 ramek i deseni. Wszechstronne narzędzia oraz biblioteka zróżnicowanych materiałów pozwalają na zaprojektowanie wyjątkowych materiałów biznesowych i marketingowych, będących najlepszą wizytówką firmy.

Marcin