(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Historia firmy

Omegasoft to mała firma zatrudniająca obecnie 15 pracowników w różnych zakątkach Polski. Wiele lat pracy i sumiennej walki o uznanie klientów sprawiło, że firma stała się grupą cenionych specjalistów. Wszystko po to, aby dostarczać najlepsze, wyselekcjonowane rozwiązania w zakresie ochrony antywirusowej, z rozbudowanym i gotowym do pomocy wsparciem technicznym. Zakupy u nas nie kończą się na wysyłce programu - troszczymy się o każdego klienta i dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca była owocna dla obu stron.

Początki firmy
Od samego początku, czyli od 2002 roku, firma stara się odpowiadać na potrzeby klientów poszukujących skutecznej ochrony antywirusowej. Przez pierwsze lata sklep był jednoosobową działalnością, co zmieniło się w 2010 roku, w momencie przekształcenia firmy w spółkę i zatrudnienia pierwszego pracownika, co pozwoliło na dalszy rozwój firmy

JDG
2002
 
 
SPÓŁKA CYWILNA
2010
 
  • pierwszy pracownik
  • wdrożenie systemu automatycznej wysyłki produktów cyfrowych
  • 90% oferty stanowiły produkty cyfrowe
2012
 
  • 6 pracowników
2016
 
  • 12 pracowników
  • przeprowadzka do nowego większego biura
2020
 
  • 80% zespołu praca zdalna
  • przeprowadzka do nowego mniejszego biura
SPÓŁKA JAWNA
2021
 
 
2023
 
  • całkowite zakończenie sprzedaży wersji pudełkowych

Działalność online
Omegasoft był i jest sklepem internetowym, bez sklepu stacjonarnego, z tą różnicą, że obecnie całkowicie zaprzestał sprzedaży oprogramowania w formie fizycznych nośników. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej i w większości przypadków, zakup oznacza natychmiastową możliwość instalacji programu. To ekologiczne podejście nie tylko dba o środowisko, ale także przyspiesza proces zakupowy, całkowicie eliminując potrzebę oczekiwania na kuriera.

Cyfrowa wersja oprogramowania
Cyfrowa wersja oprogramowania pozwala na otrzymanie niemal natychmiast zakupionego oprogramowania.

+100 tys. aktualnie chronionych urządzeń
Dziś Omegasoft to źródło ochrony dla ponad 100 tysięcy urządzeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych, a także Organizacje Pożytku Publicznego. Zaczynaliśmy od antywirusów, jednak z czasem w naszej ofercie pojawiły się również programy biurowe, graficzne, do obróbki wideo oraz narzędziowe. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej i bardziej kompleksowo zadbać o naszych klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom.

100%
oryginalne programy
+20 000
opinii o sklepie
+100 000
chronionych urządzeń


Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT