(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Nasza misja

Jeszcze 20 lat temu nie sądziliśmy, że będziesz to czytać. A jednak! Z mikro działalności urośliśmy w siłę, stając się jednym z liczących się graczy na rynku w Polsce. To z kolei zasługa naszych klientów, których z roku na rok przybywa. Doceniają naszą pasję i zaangażowanie oraz wiedzę naszego wykwalifikowanego zespołu. Oferujemy najlepsze, starannie wyselekcjonowane rozwiązania, które w pełni odpowiadają obecnym czasom i wykorzystują możliwości dostępnych technologii.

Co robimy i dlaczego to robimy?
Naszą misją jest dostarczanie profesjonalnych i skutecznych rozwiązań antywirusowych oraz edukacja związana z koniecznością zabezpieczania osób prywatnych i firm przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Ta idea przyświeca nam od początku działania firmy. Korzystamy z rozległej specjalistycznej wiedzy branżowej, co pozwala nam dostarczać klientom najlepsze oprogramowanie dostępne na rynku oraz edukować ich przez cykliczne tworzenie materiałów na temat cyberbezpieczeństwa (zobacz nasz blog).

Nasza misja to pomoc w zapewnieniu cyberbezpieczeństwa każdemu użytkownikowi internetu.
Cyfrowa wersja oprogramowania

Naszą ofertę dostosowujemy do unikatowych wyzwań, jakie stoją przed naszymi klientami, poszukującymi skutecznej ochrony antywirusowej. Każdy z nich jest inny. Każdy ma inne potrzeby. A ta dogłębna znajomość ich wymagań i preferencji, połączona z możliwościami branżowymi i naszą wiedzą techniczną sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązania dostosowane do ich specyficznych potrzeb i celów. Zależy nam też na szybkiej dostępności oferowanych przez nas rozwiązań, dlatego posiadamy w sprzedaży wyłącznie licencję z praktycznie natychmiastową wysyłką w postaci elektronicznej.

Gdzie chcemy być za kilka lat?
Nasza wizja to dostarczanie skutecznego oprogramowania antywirusowego, jak również biurowego, do jeszcze szerszego grona klientów. Chcemy stać się rynkowym liderem w branży, znanym z perfekcyjnie dobranych produktów, oferujących innowacyjne rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Przeglądając na bieżąco oferty producentów oprogramowania antywirusowego, swoją uwagę koncentrujemy na innowacjach technologicznych. Wierzymy, że nowoczesne rozwiązania i wykorzystanie sztucznej inteligencji, to droga do zapewnienia jeszcze lepszego poziomu bezpieczeństwa, co przekłada się na poprawę jakości pracy i życia w sieci.

Wizja firmy
Nasza wizja to budowanie świadomości na temat bezpieczeństwa cyfrowego.

Chcemy nadal informować i edukować społeczeństwo w tematyce cyberbezpieczeństwa - w końcu wiedza i świadomość zagrożeń, to najskuteczniejsza metoda walki z internetowymi przestępcami. Szybka informacja o nowych sposobach działania hakerów może ochronić setki osób przed przykrymi konsekwencjami. Zdajemy sobie z tego sprawę i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci nauczyli się łatwo rozpoznawać oszustwa, ocenić wiarygodność informacji i korzystać z urządzeń podłączonych do internetu w sposób świadomy i odpowiedzialny.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT