(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

AVG Secure VPN (10 stanowisk, 12 miesięcy)

ocenaocenaocenaocenaocena
5.0 na 5 (5 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
AVG Secure VPN (10 stanowisk, 12 miesięcy)
AVG Secure VPN (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Ilość urządzeń:10
Okres licencji:12 miesięcy
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:cyfrowa
Ilość użytkowników:1
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 265,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 85,00 zł

(69,11 zł netto)

AVG Secure VPN - Zabezpiecz sieć Wi-Fi i prywatnie przeglądaj Internet z dowolnego miejsca
 • Prosta w użyciu i zaawansowana usługa VPN.
 • Szyfrowanie klasy wojskowej.
 • Obsługa transmisji strumieniowych: do wyboru ponad 50 lokalizacji.
 • Obsługa 10 urządzeń jednocześnie.

Zabezpiecz sieć Wi-Fi i prywatnie przeglądaj Internet z dowolnego miejsca

AVG Secure VPN jest jednym z najprostszych sposobów na zapewnienie sobie prywatności, anonimowości i bezpieczeństwa online. To rozwiązanie przeznaczone dla firm oraz dla osób indywidualnych, korzystające z najlepszych standardów szyfrowania treści (AES-256 bit).

Jedna licencja pozwala zabezpieczyć aż do 10 urządzeń jednocześnie.

AVG Secure VPN zapewnia ochronę danych w Internecie. Dzięki dodatkowemu kodowaniu wysyłanych pakietów pozwala ukryć poufne informacje przed osobami postronnymi. Jest to szczególnie istotne przy korzystaniu z sieci publicznych, niezaufanych połączeń i hot - spotów (np. w czasie podróży).

AVG Secure VPNAVG Secure VPN zapewnia również nieograniczony dostęp do wszystkich treści w sieci. Pomaga uniknąć cenzurowania stron (np. przez rządy państw), gwarantuje dostęp do swoich zasobów, również z innych krajów i lokalizacji innych niż rodzima. Wystarczy wybrać odpowiednie IP, by móc korzystać bez problemów ze wszystkich informacji online, łącznie z tymi, które są blokowane w wybranych miejscach na świecie. Do dyspozycji jest ponad 30 różnych adresów.

AVG Secure VPN jest zaawansowanym narzędziem uniemożliwiającym śledzenie użytkownika w sieci. To doskonałe rozwiązanie dla firm, gdzie poufne i tajne dane mogą zadecydować o przewadze konkurencyjnej lub wygranym kontrakcie.

Produktom AVG można zaufać. Są używane przez ponad 2 miliony osób na świecie, zbierają doskonałe opinie w niezależnych testach, a stałe aktualizowanie i nowe wersje sprawiają, że są w stanie sprostać wciąż zmieniającym się cyber-zagrożeniom.  

Lista funkcji:

 • Szyfrowanie połączenia - zapewnia bezpieczeństwo i ochronę tożsamości w sieci, dzięki uniemożliwieniu osobom trzecim śledzenia użytkownika i zbierania o nim informacji.
 • Wybór adresu IP - daje możliwość korzystania ze wszystkich serwisów, łączenie z tymi które zostały ocenzurowane przez państwa lub są dostępne tylko dla osób z wybranych krajów.
 • Bezpieczne sieci publiczne - chroni przed włamaniem do komputera w publicznych sieciach Wi-Fi, szyfrując przesyłane dane.
 • Uniwersalny - pracuje na wszystkich rodzajach smartfonów, tabletów i komputerów, można korzystać z niego jednocześnie na dwóch urządzeniach.
 • Szybkie tryby połączenia - umożliwia bezpieczne i anonimowe podłączenie się do sieci z pomocą jednego kliknięcia.
 • Pomoc techniczna - program ma zapewnioną pomoc techniczną i wsparcie po polsku.
 • Prosta instalacja - łatwy sposób na zainstalowanie programu, krok po kroku, nie wymagający od użytkownika specjalistycznej wiedzy.
 • Intuicyjna obsługa - przejrzysty i zrozumiały panel sterowania, który pozwala zaplanować zadania i zarządzać funkcjami programu.

Dlaczego potrzebujesz oprogramowania AVG Secure VPN

Zabezpiecza siećZabezpiecza dowolną sieć Wi-Fi, w każdym miejscu

Twoje przeglądanie Internetu, bankowość oraz płatności online pozostają ukryte i bezpieczne, niezależnie od tego, czy korzystasz z domowej, czy publicznej sieci Wi-Fi.

Gwarantuje prywatnośćGwarantuje prywatność Twojej aktywności online

Połączenie szyfrowane sprawia, że nikt nie widzi Twojej aktywności online — hakerzy, dostawca Internetu ani nawet instytucje rządowe.

nieograniczony dostępDaje nieograniczony dostęp z całego świata

Wybierz kraj z listy serwerów międzynarodowych, aby przeglądać Internet i oglądać transmisje strumieniowe zupełnie jak mieszkaniec tego kraju.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł

Wymagania systemowe:

Minimalne wymagania systemowe:

WINDOWS:

 • Windows 11 (wersja 32- lub 64-bitowa); Windows 10 z wyjątkiem wersji Mobile i IoT Core Edition (32- lub 64-bitowej); Windows 8/8.1 z wyjątkiem wersji RT i Starter Edition (32- lub 64-bitowej); Windows 7 SP1 lub nowszy, dowolna wersja (32- lub 64-bitowa)
 • Komputer w pełni zgodny z systemem Windows z procesorem Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 albo nowszym (musi zapewniać obsługę instrukcji SSE2)
 • 256 MB pamięci RAM (lub więcej)
 • 300 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Połączenie internetowe do pobrania i aktywowania usługi VPN oraz do korzystania z niej
 • Zalecana jest optymalna rozdzielczość standardowa nie mniejsza niż 1024 × 768 pikseli

MAC:

 • Apple macOS 12.x (Monterey), Apple macOS 11.x (Big Sur), Apple macOS 10.15.x (Catalina), Apple macOS 10.14.x (Mojave), Apple macOS 10.13.x (High Sierra), Apple macOS 10.12.x (Sierra)
 • Komputer Mac z 64-bitowym procesorem Intel
 • 90 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Połączenie internetowe do pobrania i aktywowania usługi VPN oraz do korzystania z niej
 • Standardowa rozdzielczość ekranu optymalnie nie mniejsza niż 1280 × 800 pikseli

ANDROID:

 • Google Android 8.0 (Oreo, API26) lub nowszy
 • Połączenie internetowe do pobrania i aktywowania usługi VPN oraz do korzystania z niej

IPHONE/IPAD:

 • Apple iOS 14.0 lub nowszy
 • Połączenie internetowe do pobrania i aktywowania usługi VPN oraz do korzystania z niej

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: gsv00012
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2024 (3 stanowiska, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Czwartek, 22 Luty 2024 (19:53) | Autor: Skinny
Jest ok, program ogarnia wszystko co trzeba, nie zamula i nie przeszkadza. Nie zawsze rozumiem komunikaty, które wyskakują ale od czasu jak go mam nic sie nie dzieje wiec czuje się bezpiecznie.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2024 (1 stanowisko, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 19 Styczeń 2024 (15:28) | Autor: Jacek
Długo używałem AVG, bo kumpel polecił. W sumie nie znam się na tym, ale chyba chroni, bo nic się nie dzieje.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security MD 2024 (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Wtorek, 14 Listopad 2023 (11:41) | Autor: Trener
Dobry i tani antywirus. Szczególnie jak się ma więcej stanowisk do zabezpieczenia wychodzi korzystnie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2023 (3 stanowiska, 24 miesiące)
Czwartek, 16 Luty 2023 (09:13) | Autor: PLN
Bardzo dobry program, mogę polecić każdemu. Ostatnio widziałem ranking w gazecie komputerowej i był na drugim miejscu, a cenowo sporo tańszy od lidera. Osobiście mam podobne obserwacje. Przyjazny dla użytkownika interfejs i bardzo wysoka skuteczność.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2022 (3 stanowiska, 12 miesięcy)
Piątek, 22 Kwiecień 2022 (23:52) | Autor: kostrzewa
Odnawiam licencję już po raz kolejny. Polecam
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 5 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: cztery - 4=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT