(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Programy Corel

Corel Draw

Corel to powstała w 1985 roku w Ottawie firma, która dokonała przełomowych zmian w tworzeniu i edytowaniu grafik, obrazów, zdjęć i filmów video. Dzięki przygotowanym przez nią programom graficznym, biurowym i służącym do obsługi multimediów cyfrowych, użytkownicy mogą z łatwością wyrazić swoje pomysły, poprawić efektywność, zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty i dzielić się z nimi bez ograniczeń. Są one pomocne zarówno przy prowadzeniu własnej firmy, jak i rozwijaniu swej kreatywności w pracy i w domu.


Ciągły rozwój firmy zaowocował licznymi nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi, stworzonymi przez grupę światowej klasy profesjonalistów – grafików i programistów - oraz wyznaczaniem zupełnie nowych trendów w grafice komputerowej. Decydujące znaczenie dla pozycji marki wśród producentów oprogramowania graficznego miało wprowadzenie na rynek flagowego pakietu - Corel Draw.

Firma Corel i produkowane przez nią programy zostały uhonorowane setkami branżowych nagród potwierdzających ich najwyższą jakość, innowacyjność, wartość, a także łatwość obsługi.

czytaj dalej

 

Wybierz interesującą Cię grupę produktów:Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT