(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Antywirusy Panda - porównanie wersji

Programy antywirusowe Panda online

Antywirus Panda bezpieczeństwo najnowszej generacji

Antywirusy Panda Security, oparte na przełomowych rozwiązaniach i opatentowanych technologiach, z powodzeniem i najwyższą skutecznością zapewniają ochronę przed zagrożeniami online, szkodliwym oprogramowaniem oraz cyberprzestępcami. Programy antywirusowe Panda zabezpieczają już ponad 30 milionów użytkowników w ponad 180 krajach.

Antywirusy Panda DOME to najbardziej aktualne rozwiązania Panda Security, obejmujące jeszcze lepsze funkcje i narzędzia zabezpieczające, które zapewniają zarówno skuteczną ochronę komputera, jak i łatwą i przyjazną obsługę.

  Panda Dome Essential Panda Dome Advanced Panda Dome Complete
Panda Dome - porównanie wersji Essential Advanced Complete
Pełna ochrona antywirusowa
Ochrona urządzeń w czasie rzeczywistym
NOWOŚĆ! VPN (Virtual Private Network)
Ochrona sieci WiFi
Ochrona i skanowanie urządzeń zewnętrznych i USB
ULEPSZENIE! Kontrola rodzicielska -
Ochrona tożsamości w sieci  
Zaawansowana ochrona przed phishingiem, ransomware i innymi zagrożeniami -
Szyfrowanie danych    
Menedżer haseł - -
NOWOŚĆ! Cleanup    

 
Jakiej wersji antywirusa Panda Dome szukasz?
 

Programy antywirusowe Panda online

 

Jak działa XMT Smart Engineering?

Wszystkie najnowsze programy antywirusowe Panda Dome opierają się na działaniu innowacyjnego inteligentnego silnika XMT Smart Engineering, który analizuje, wyszukuje, lokalizuje i niszczy wszelkie zagrożenia, zanim wywołają szkodliwe skutki. O jego niezwykłej skuteczności w wykrywaniu i blokowaniu złośliwego oprogramowania świadczą powtarzające się wyniki niezależnych badań przeprowadzonych przez ceniony ośrodek AV-TEST, w których pakiety Panda Security zdobywają najwyższe noty, a także doskonałe opinie użytkowników Panda.

Unikalna technologia w antywirusach Panda Dome

W obliczu zagrożeń, jakimi są dziesiątki milionów nowych próbek wirusów każdego dnia, eksperci Panda Lab stworzyli zaawansowane rozwiązania i najnowocześniejszy silnik XMT Smart Engineering, gwarantujące użytkownikom domowym i biznesowym ochronę lepszą niż kiedykolwiek. Antywirusy Panda Security, zaprojektowane aby zapewnić kompleksowe zabezpieczenie i superlekką obsługę w chmurze, wraz z XMT Smart Engineering stanowią jeszcze potężniejsze narzędzie przeciwko atakom hakerów, próbami wyłudzenia danych i innymi rodzajami zagrożeń dla wszystkich rodzajów urządzeń – komputerów PC oraz smartfonów i tabletów Android i iOS. Teraz możesz spać spokojnie.

W czym pomoże Ci Panda Cloud Antivirus?

Panda Cloud Antivirus, a właściwie jego najnowsza wersja – Panda Free Antivirus, to jeden z pierwszych programów antywirusowych, który zapewnia ochronę komputera w czasie rzeczywistym dzięki użyciu chmury, bez wpływu na jego wydajność. Chroni urządzenie przed infekcją, spyware i innym szkodliwym oprogramowaniem podczas codziennej pracy lub przeglądania witryn, portali Internetowych. To zabezpieczenie, które pozwala również na przeprowadzanie procesu skanowania na żądanie lub ustalenie jego harmonogramu, w trakcie którego sprawdzana jest cała zawartość dysku twardego lub wskazanych lokalizacji, najbardziej podatnych na działalność wirusów.

Panda Free Antivirus chroni również w przypadku korzystania z urządzeń USB, zapobiegając automatycznemu przenoszeniu szkodliwego oprogramowania. Zawartość dysku zewnętrznego zostaje przeskanowana w chwili jego podłączania, a jego niebezpieczna zawartość zablokowana, chroniąc komputer przed infekcją. Darmowy antywirus Panda obejmuje też możliwość przygotowania zestawu ratunkowego, niezbędnego w przypadku poważnej infekcji urządzenia.

W Panda Cloud Antivirus większość zasobów niezbędnych do działania programu oraz większość procesów odbywa się w chmurze lub na serwerach producenta - dlatego aktywność oprogramowania antywirusowego Panda jest nieodczuwalna podczas korzystania z komputera. Panda Free Antivirus nie wymaga aktualizacji bazy sygnatur wirusów na urządzeniu, jak ma to miejsce w przypadku standardowych rozwiązań. Jest ona stale i natychmiastowo aktualizowana, więc Twój komputer będzie cały czas na bieżąco chroniony. Wśród najnowszych rozwiązań antywirusa Panda Free Antivirus pojawił się także VPN – Virtual Private Network – pozwalający na anonimowe korzystanie z internetu nawet podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi.

Panda Dome czy Panda Free Antivirus?

Oprogramowanie to zapewnia jednak ochronę komputerom PC w najwęższym możliwym zakresie i nie jest polecany jako jedyne rozwiązanie antywirusowe stosowane na urządzeniu. Panda Free Antivirus to jednak świetne narzędzie, które może być wykorzystywane jako dodatkowe zabezpieczenie podczas korzystania z konwencjonalnego pakietu antywirusowego, zwłaszcza innego producenta.

programy antywirusowe Panda Dome online

 

Panda Dome - nowa generacja programów antywirusowych Panda Security

Panda Security to ekspert w dostarczaniu usług cyberbezpieczeństwa. Użytkownicy flagowych pakietów – zarówno wcześniejszych wersji Panda Antivirus Pro, Panda Internet Security i Panda Global Protection, jak i najnowszej serii Panda DOME - mogą korzystać z funkcji wykrywania zagrożeń w czasie rzeczywistym czy proaktywnej ochrony blokującej również nieznane wirusy. Programy antywirusowe Panda zapewniają wykrywanie wszystkich rodzajów szkodliwego oprogramowania i bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzeń, ochronę prywatności i tożsamości online.

Zaawansowane rozwiązania Panda Dome dla Twojego bezpieczeństwa

Najnowsza generacja programów antywirusowych Panda – Panda Dome (Panda DOME Essential, Panda DOME Advanced i Panda DOME Complete) to jednak gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa dla użytkowników, ich urządzeń, prywatności i rodziny. Od chwili premiery antywirusy Panda DOME cieszą się ogromną popularnością i zdobywają najlepsze opinie użytkowników i specjalistów. Przełomowa ochrona antywirusów Panda Dome opiera się na trzech filarach – zabezpieczeniu przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, wykorzystaniu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego i innowacyjnej, inteligentnej technologii monitorującej każdy uruchomiony w systemie proces, wykrywającej szkodliwe działanie i blokującej złośliwe ataki jeszcze zanim nastąpią!

Panda Dome – najnowsze funkcje bezpieczeństwa

Wyjątkowe funkcje, w jakie wyposażone są antywirusy Panda Dome, to kompleksowy zestaw zabezpieczeń, który pozostaje nadal przyjazny w obsłudze i nieobciążający urządzenia. Wśród innowacyjnych funkcji bezpieczeństwa Panda Security znajdują się:

  • Zaawansowana ochrona antywirusowa – zabezpieczająca przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, w tym ransomware
  • Skaner urządzeń USB – zapobiega przedostawaniu się wirusów i innych złośliwych programów z urządzeń USB na komputer
  • PC Recovery System – pozwala na stworzenie dysku ratunkowego, który umożliwia uruchomienie i naprawę komputera po awarii lub infekcji
  • Panda Security Cleanup – narzędzie usuwające z komputera i przeglądarki zbędne pliki oraz ułatwiające kontrolę na aplikacjami wczytywanymi podczas uruchamiania urządzenia, optymalizując jego szybkość
  • VPN – Virtual Private Network – pozwala na bezpieczne korzystanie z Internetu i przesyłanie danych w dowolnym miejscu oraz chroni prywatność użytkownika w sieci
  • Firewall – zaawansowana zapora sieciowa chroniąca przed dostępem nieupoważnionych użytkowników i atakami hakerskimi
  • Bezpieczna przeglądarka – gwarantująca pełną ochronę poufnych danych podczas korzystania z bankowości online
  • Kontrola rodzicielska – zapewniająca możliwość monitorowania aktywności najmłodszych w sieci i blokowania dostępu do nieodpowiednich treści
  • Szyfrowanie plików – dodatkowe zabezpieczenia i ograniczenie dostępu do najważniejszych plików

 Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT