(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Corel dla szkół

Edukacyjne wersje oprogramowania Corel

Edukacyjne wersje oprogramowania Corel

Znajdziesz tutaj najnowsze i bezterminowe licencje edukacyjne na popularne programy graficzne stworzone przez firmę Corel specjalnie dla szkół. W naszym sklepie kupisz zarówno CorelDRAW Standard 2021 PL , jak i CorelDRAW Graphics Suite 2021 PL. Dzięki nim zapewnisz uczniom, nauczycielom i studentom możliwość rozwijania swojej kreatywności i pracy na zaawansowanym i profesjonalnym poziomie, uatrakcyjniając jednocześnie ofertę szkoleniową.

Info
Odroczony termin płatności dla instytucji budżetowych.
Jeżeli dokonują Państwo zakupu jako jednostka budżetowa, możliwa jest płatność po otrzymaniu programu i faktury VAT. Zamówienie zostaje wtedy wysyłane wraz z przelewową fakturą VAT z odroczonym terminem płatności na 14 dni. Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej opcji płatności prosimy wpisać taką informację w polu uwagi podczas składania zamówienia lub przesłać do nas mailem.

 


Pinnacle Studio 26 Ultimate PL ESD - licencja EDU

Pinnacle Studio 26 Ultimate PL ESD - licencja EDU

Pakiet z licencją dla instytucji edukacyjnych. Wersję instalacyjną Producent udostępnia w formie linku umieszczonego na certyfikacie lub też w formie nośnika, który można kupić oddzielnie. Oferta tylko dla szkół szczebla podstawowego i liceum.

Dostępność: brakbrak

Sug. cena detaliczna: 265,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 235,00 zł (191,06 zł netto)


CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise PL - licencja EDU na 1 stanowisko (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)

Cena za licencję na jedno stanowisko.
CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU to pakiet graficzny przeznaczony dla instytucji edukacyjnych. Zawiera zestaw narzędzi do projektowania oraz tworzenia wszystkich materiałów graficznych niezbędnych w placówce. Pozwala na pracę na dowolnym urządzeniu i obejmuje CorelSure (dostęp to wsparcia oraz aktualizacji pa...

Nasza cena: 785,00 zł (638,21 zł netto)

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise PL - licencja EDU na 3 stanowiska (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)

Cena za licencję na trzy stanowiska.
CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU to pakiet graficzny przeznaczony dla instytucji edukacyjnych. Zawiera zestaw narzędzi do projektowania oraz tworzenia wszystkich materiałów graficznych niezbędnych w placówce. Pozwala na pracę na dowolnym urządzeniu i obejmuje CorelSure (dostęp to wsparcia oraz aktualizacji pa...

Nasza cena: 2 355,00 zł (1 914,63 zł netto)

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise PL - licencja EDU na 5 stanowisk (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)

Cena za licencję na pięć stanowisk.
CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU to pakiet graficzny przeznaczony dla instytucji edukacyjnych. Zawiera zestaw narzędzi do projektowania oraz tworzenia wszystkich materiałów graficznych niezbędnych w placówce. Pozwala na pracę na dowolnym urządzeniu i obejmuje CorelSure (dostęp to wsparcia oraz aktualizacji pak...

Nasza cena: 3 825,00 zł (3 109,76 zł netto)

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise PL - licencja EDU na 10 stanowisk (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)

Cena za licencję na dziesięć stanowisk.
CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU to pakiet graficzny przeznaczony dla instytucji edukacyjnych. Zawiera zestaw narzędzi do projektowania oraz tworzenia wszystkich materiałów graficznych niezbędnych w placówce. Pozwala na pracę na dowolnym urządzeniu i obejmuje CorelSure (dostęp to wsparcia oraz aktualizacji ...

Nasza cena: 7 650,00 zł (6 219,51 zł netto)

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise Classroom PL - licencja EDU na 16 stanowisk (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)

CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU Classroom to pakiet graficzny dla szkolnych pracowni komputerowych w szkołach podstawowych i średnich. Zawiera narzędzia niezbędne do stworzenia profesjonalnego projektu szkolnego i naukowego. Pozwala na pracę na dowolnym urządzeniu i obejmuje CorelSure (dostęp to wsparcia oraz aktualizacji pakietu) na 1 rok.

Sug. cena detaliczna: 10 695,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 4 795,00 zł (3 898,37 zł netto)

CorelDRAW Graphics Suite EDU CorelSure Maintenance (odnowienie na 12 miesięcy)

Dla edukacyjnej licencji Enterprise. CorelDRAW Graphics Suite EDU CorelSure Maintenance (odnowienie na 12 miesięcy) – przeznaczony jest dla klientów, którzy już posiadają aktywny program mechanizmu uaktualnień i chcą przedłużyć go na kolejne 12 miesięcy.

Nasza cena: 185,00 zł (150,41 zł netto)

CorelDRAW Graphics Suite Classroom CorelSure Maintenance (odnowienie na 12 miesięcy)

Dla szkolnego pakietu Classroom. CorelDRAW Graphics Suite Classroom CorelSure Maintenance (odnowienie na 12 miesięcy) – przeznaczony jest dla klientów, którzy już posiadają aktywny program mechanizmu uaktualnień i chcą przedłużyć go na kolejne 12 miesięcy.

Nasza cena: 2 145,00 zł (1 743,90 zł netto)

Rozwijaj kreatywność uczniów razem z CorelDRAW Graphics Suite 2019 PL

 

Rozwijaj kreatywność uczniów razem z CorelDRAW Graphics Suite 2021 PL

Edukacyjne licencje na programy z rodziny Corel otwierają zupełnie nowe możliwości w placówkach edukacyjnych. W zależności czy szukasz licencji dla szkoły podstawowej, średniej czy uczelni, uczniowie i studenci będą mogli korzystać z imponującego zestawu narzędzi służących do tworzenia unikalnych projektów graficznych, niezależnie od ich tematyki i formy.

Możliwości pakietu CorelDRAW Graphics Suite

Szkolny pakiet CorelDRAW Graphics Suite zawiera wszystko, czego potrzebują uczniowie i studenci do wyzwolenia swojej kreatywności i rozwoju pomysłowości. To profesjonalne narzędzia do edycji zdjęć, projektowania, tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron. W pakiecie znajduje się kilka rozbudowanych narzędzi:

  • CorelDRAW® 2021 – służący do tworzenia układu stron i projektowania grafiki wraz z wbudowanymi narzędziami:
    • Corel® PowerTRACE® 2021 – do łatwego i precyzyjnego przekształcania map bitowych w edytowalne grafiki wektorowe
    • Corel® CONNECT™ 2021 – to wyszukiwarka ułatwiająca dostęp do zasobów cyfrowych, pełnoekranowa
  • Corel® PHOTO-PAINT® 2021 – program do edycji i modyfikowania zdjęć (np. retusz, usuwanie niedoskonałości)
  • Corel Font Manager™ 2021 – pozwala wyszukiwać, porządkować i zarządzać czcionkami TrueType i OpenType. Umożliwia ich podgląd i używanie bez konieczności ich instalacji
  • Corel CAPTURE™ 2021 – za pośrednictwem jednego kliknięcia pozwala przechwytywać obrazy z ekranu komputera
  • Corel® AfterShot™ 3 HDR (do pobrania przez Internet) – pozwala szybko udoskonalić zdjęcia zapisane w formacie RAW lub JPEG (można jednocześnie wprowadzić automatyczne poprawki w tysiącach zdjęć), a także tworzyć zdjęcia HDR
  • BenVISTA PhotoZoom Pro 4 (do pobrania przez Internet) – pozwala wyeksportować i powiększać cyfrowe obrazy stworzone w Corel® PHOTO-PAINT® 2021
Oprócz powyższych rozwiązań, w wersji 2021 pojawiła się nowość - CorelDRAW.app™. To aplikacja umożliwiająca wygodne tworzenie projektów graficznych przez przeglądarkę internetową.

Tak rozbudowania licencja edukacyjna pozwala na prowadzenie ciekawych i zachęcających, uczniów oraz studentów, zajęć z grafiki, pogłębiania wiedzy, a także poznawania i rozwijania nowych pasji z dziedziny obróbki graficznej.

Pinnacle Studio ze specjalną licencją dla szkół i uczelni

 

Corel Draw - wersja edukacyjna

CorelDRAW dla szkół to wszechstronny zestaw narzędzi, który pozwoli rozwinąć umiejętności graficzne uczniów i studentów Twojej szkoły lub uczelni. Dzięki CorelDRAW w wersji edukacyjnej stworzysz uczniom najlepsze możliwe warunki rozwoju na każdym etapie nauki - w szkole podstawowej, średniej i wyższej.

Samouczki wideo, pliki poglądowe i inne materiały pozwolą Ci łatwo zaplanować kolejne lekcje. Sprawdzone narzędzia do tworzenia doskonałych projektów szkolnych i akademickich, jak kartki pocztowe, albumy ze zdjęciami, zaproszenia, reklamy, broszury, ulotki, grafiki internetowe i wiele innych pomogą uzyskać doskonałe efekty nawet początkującym. Aby tworzyć kreatywne i zachwycające prace, wykorzystaj nieodpłatne materiały wysokiej jakości, takie jak obrazki clipart, obrazy cyfrowe, zdjęcia, czcionki, ramki zdjęć, wypełnienia i szablony.

Możliwości edukacyjne CorelDRAW dla szkół

CorelDraw dla studentów i uczniów w żaden sposób nie odbiega od profesjonalnej wersji programu. Dzięki niemu stworzysz grafiki wektorowe zarówno składające się z prostych linii i kształtów, jak i złożone i zaawansowane. Zaprojektujesz układy stron, np. ulotek, broszur, gazetek szkolnych i innych. Wyedytujesz, obrobisz, udoskonalisz i wyretuszujesz zdjęcia, korzystając z techniki Al do poprawy rozmiaru i jakości.

Z CorelDRAW dla szkół zadbasz o każdy element pracy - m.in. dopasujesz wygląd czcionek, dodając różnorodne efekty (np. cienie i kontury), a także dopasujesz projekty do druku, tak aby uzyskać wierne oddanie kolorów i najwyższą możliwą jakość.

CorelDRAW dla szkół ma dokładnie taką samą zawartość jak profesjonalna wersja CorelDRAW Graphics Suite. Obejmuje takie elementy, jak CorelDRAW®, Corel PHOTO-PAINT™, Corel® Font Manager, PowerTRACE™, CorelDRAW.app™, CorelDRAW.app™ for iPad, CAPTURE™ oraz AfterShot™ 3 HDR, który pozwala na szybkie edytowanie zdjęć w formacie RAW.

CorelDRAW dla studentów to nie tylko wiele funkcji, ale też możliwość pracy na wielu platformach. Skorzystasz z niego na komputerach z systemem WIndows, iPadach i innych urządzeniach mobilnych, a nawet online. Zoptymalizowany, łatwy w obsłudze interfejs pozwala na przyjemne projektowanie nawet początkującym!

Aby praca stała się jeszcze prostsza, możesz wraz ze swoimi uczniami skorzystać z licznych zasobów: ponad 7000 wysokiej jakości obrazków clipart, obrazów cyfrowych i szablonów grafik na pojazdy, wysokiej jakości obrazków clipart, obrazów cyfrowych i szablonów grafik na pojazdy, Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType, 150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, a także ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych.

Dlaczego warto wybrać CorelDRAW dla szkół?

CorelDRAW w wersji dla studentów to doskonały sposób na prowadzenie atrakcyjnych i wartościowych zajęć, a także zaciekawienie uczniów kreatywnymi projektami. To gwarancja szerokich możliwości, które zachęcą każdego studenta do samodzielnej pracy. Materiały szkoleniowe ułatwiają zadanie zarówno uczniom, jak i nauczycielom, aby edukacja nigdy nie była nudna i przytłaczająca!Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT