(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Norton 360 - programy antywirusowe

Norton 360

Norton 360 - antywirus nowej generacji

Nowa rodzina antywirusów Norton 360 – Norton 360 Standard, Norton 360 Deluxe i Norton 360 Premium – to wydajne, szybkie i nieobciążające komputera rozwiązanie typu „all-in-one”, chroniące komputer, dane i aktywność online przed wszystkimi rodzajami zagrożeń internetowych. Programy antywirusowe Norton 360 zabezpieczają przed wirusami, robakami, hakerami, kradzieżą tożsamości, dostępem do ważnych plików oraz zapewniają optymalizację i wydajne działanie komputera.

  Norton 360 Standard Norton 360 Deluxe Norton 360 Premium Norton 360 Platinum
Norton 360
porównanie wersji
Standard Deluxe Premium Platinum
Liczba urządzeń 1 PC, Mac, smartfon lub tablet do 3 lub 5 PC, Mac, smartfonów lub tabletów do 10 PC, Mac, smartfonów lub tabletów do 20 PC, Mac, smartfonów lub tabletów
Ochrona w czasie rzeczywistym
Ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
Kopia zapasowa w chmurze (tylko komputer PC) 10GB 25GB lub 50GB 75GB 100GB
Firewall (tylko komputer PC i Mac)
Menedżer haseł
Kontrola rodzicielska -
Bezpieczna sieć VPN
Ochrona kamery internetowej (Safecam - tylko PC)
NOWOŚĆ! Dark Web Monitoring -
Ochrona bankowości (Safeweb)

 
Ile urządzeń chcesz chronić z Norton 360?
 

 

Program antywirusowy Norton™ 360

 

Nowy Norton 360 – bezpieczeństwo urządzeń i prywatności

Nowe programy antywirusowe Norton 360 to zintegrowane rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo online oraz kompleksową ochronę dla wszystkich urządzeń, danych, prywatności i tożsamości użytkowników.

Do nowej gamy produktów antywirusowych Norton 360 należą Norton 360 Standard, Norton 360 Deluxe i Norton 360 Premium. Najnowocześniejsza technologia antywirusów Norton 360 pozwala skutecznie chronić nawet do 10 urządzeń – komputerów PC z systemem Windows, komputerów Mac, urządzeń przenośnych Android i iOS. Oparte są one na zaawansowanych rozwiązaniach – sztucznej inteligencji, maszynowym uczeniu oraz globalnej sieci wymiany informacji o zagrożeniach - które umożliwiają ochronę w czasie rzeczywistym, przed najnowszymi i najbardziej podstępnymi rodzajami złośliwego oprogramowania i działaniami cyberprzestępców.

Nowe antywirusy Norton 360 wyposażone są we wszechstronny zestaw funkcji gwarantujących wielowarstwowe zabezpieczenia, daleko wykraczające poza możliwości standardowego programu antywirusowego. Programy antywirusowe Norton 360 zapewniają ochronę komputerów, smartfonów i tabletów podczas korzystania z Internetu, bankowości online, dokonywania zakupów czy przeglądania stron przed wirusami, ransomware, wyłudzającym dane phishingiem i innymi typami zagrożeń.

Oprócz ochrony antywirusowej nowy Norton 360 obejmuje inne narzędzia tworzące dodatkowe poziomy zabezpieczeń, w tym tworzenie kopii zapasowych w chmurze i przechowywanie jej w przestrzeni w chmurze (nawet 75 GB), inteligentny Firewall, a także moduł Kontroli rodzicielskiej. Dla dodatkowej ochrony prywatności programy Norton 360 zostały wyposażone w bezpieczną sieć VPN, która dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu, zapewnia bezpieczeństwo przesyłanych danych i anonimowość podczas korzystania z sieci, a także SafeCam alarmujące o próbach dostępu do kamery internetowej.

Nowy Norton 360 to nie tylko kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające, ale także świadomość, że Twoje urządzenia i dane są w najlepszych rękach. Dzięki stale aktualizowanym technologiom Norton 360 staje się niezastąpionym partnerem w walce z coraz bardziej zaawansowanymi zagrożeniami. Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera, smartfona czy tabletu, zapewnia Ci spokój i pewność, że Twoje urządzenia i prywatność są w pełni chronione. 

Norton 360 - antywirus nowej generacji

 

Norton 360 - ochrona antywirusowa dla domowych urządzeń

Norton 360 to zestaw zaawansowanych narzędzi bezpieczeństwa, który doskonale sprawdzi się do ochrony danych całej rodziny. Masz do wyboru kilka wersji - Norton 360 Standard, Norton 360 Deluxe, Norton 360 Premium oraz Norton 360 Platinum dla najbardziej wymagających użytkowników. Zobacz, która wersja Norton 360 będzie dla Ciebie najlepsza w  2024 roku.

Dla singla czy dla rodziny? Wybierz najlepszą wersję dla siebie

Jeśli chcesz zabezpieczyć za pomocą programu antywirusowego tylko jedno urządzenie, Norton 360 Standard 2024 sprawdzi się znakomicie. Ten podstawowy pakiet firmy Norton zapewni skuteczną ochronę Twojego urządzenia i danych. Gwarantuje nie tylko wszechstronną i wielowarstwową ochronę antywirusową, ale też ochronę sieci WiFi, tworzenie kopii zapasowej danych (10 GB) czy zaawansowany firewall. Dzięki Norton 360 Standard zadbasz o ochronę swojej prywatności i tożsamości, korzystając m.in. z takich funkcji, jak sieć VPN, ochrona dostępu do kamery, ochrona bankowości i menedżer haseł.

Do ochrony od 3 do 5 urządzeń wybierz Norton 360 Standard 2024. W tej wersji funkcjonalność pakietu została wzbogacona o program do kontroli rodzicielskiej, a także innowacyjną funkcję Dark Web Monitoring. Dark Web Monitoring umożliwi Ci sprawdzenie, czy Twoje prywatne dane, takie jak adresy e-mail, numery telefonu czy kart płatniczych nie wyciekły do Darkwebu, czyli części internetu wykorzystywanej do nielegalnych działań, m.in. kupowania i sprzedawania danych osobowych. Jeśli funkcja odnajdzie w Darkwebie Twoje dane, otrzymasz alert, który pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dane i konta bankowe.

Dla większych rodzin polecamy Norton 360 Premium 2024, za pomocą którego ochronisz do 10 urządzeń, oraz Norton 360 Platinum, umożliwiający ochronę aż do 20 urządzeń. Te pakiety to również o wiele większy magazyn na kopię zapasową w chmurze - 75 GB w przypadku Notona 360 Premium i aż 100 GB w przypadku Nortona 360 Platinum. Taki schowek na dane pozwoli Ci swobodnie wykonywać kopie zapasowe wszystkich istotnych poufnych i wartościowych dla Ciebie plików.

Wybierz swoją wersję Nortona 360 i ciesz się urządzeniami wolnymi od niebezpieczeństw!Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT