(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Antywirusy Bitdefender - porównanie wersji

Symantec

Antywirus Bitdefender gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo

Antywirusy Bitdefender - Bitdefender Internet Security, Bitdefender Total Security oraz Bitdefender Family Pack - to jedne z najbardziej skutecznych programów, które efektywnie zabezpieczają przed najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi cyberzagrożeniami i szkodliwym oprogramowaniem, w tym wirusami, malware, programami szpiegującymi, adware, trojanami, robakami, próbami oszustw i phishingiem czy ransomware.

  Bitdefender Internet Security Bitdefender Total Security Bitdefender Family Pack
Bitdefender - porównanie wersji Internet Security Total Security Family Pack
Obszar zastosowań domowy / firmowy domowy / firmowy tylko domowy
Liczba urządzeń 1, 3, 5 lub 10 PC do 5 lub 10 PC, Mac, smartfonów lub tabletów do 15 PC, Mac, smartfonów lub tabletów
Inteligentny Antywirus
Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami
Ochrona bankowości online
Asystent Rodzica
Wielowektorowa ochrona przed Ransomware
Antyspam, Anti-Phishing, Anti-Fraud
Ochrona Kamery Internetowej
Zapora sieciowa Firewall
Bitdefender VPN (200 MB ruchu dziennie na urządzenie)
Moduł Antykradzieżowy
Optymalizacja komputera

 
Jakiej wersji Bitdefender szukasz?
 

 

Bitdefender Antivirus online - niezawodna ochrona

 

Bitdefender Antivirus - niezawodna ochrona

Programy antywirusowe Bitdefender to jedne z najbardziej zaufanych rozwiązań chroniących przed zagrożeniami internetowymi. Od 2001 roku firma ta dostarcza solidne zabezpieczenia online, z których korzysta już pół miliarda użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender cieszy się nie tylko uznaniem użytkowników domowych, lecz również małych firm, przedsiębiorstw, a także organizacji państwowych.

Misją Bitdefender jest dostarczanie innowacyjnych technologii antywirusowych, opartych na dogłębnej wiedzy i szybkim tempie badań dotyczących bezpieczeństwa internetowego. Dzięki temu użytkownicy pakietów antywirusowych Bitdefender mogą skorzystać z setek opatentowanych rozwiązań, zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa ich danych, wszystkich rodzajów urządzeń i prywatności. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują:

  • Wielowarstwowa, zaawansowana ochrona Bitdefender przed złośliwym oprogramowaniem wymuszającym okup – ransomware
  • Proaktywna, behawioralna ochrona Bitdefender przed wszystkimi rodzajami zagrożeń internetowych w czasie rzeczywistym
  • Bitdefender Autopilot – system rekomendujący najlepsze rozwiązania zabezpieczające przed zagrożeniami i szkodliwym oprogramowaniem dla danego użytkownika
  • Bitdefender Photon – innowacyjna technologia pozwalająca na adaptowanie się antywirusa Bitdefender do urządzenia i ustawień systemu operacyjnego, tak aby optymalnie wykorzystywać jego zasoby oraz poprawić szybkość i wydajność
  • Global Protective Network – technologia skanowania oparta na chmurze, zachowująca pełną wydajność i szybkość systemu komputera, mimo aktywnej ochrony antywirusowej Bitdefender
  • Kontrola rodzicielska Bitdefender – zapewniająca dodatkową ochronę online dla dzieci
  • Safe Online Banking – tryb korzystania z dodatkowo zabezpieczonej przeglądarki podczas zakupów i płatności online
  • Bitdefender Safepay – rozwiązanie umożliwiające automatyczne wypełnianie wrażliwych danych finansowych, np. szczegółów dotyczących kart kredytowych
  • Firewall – potężna zapora sieciowa Bitdefender, zabezpieczająca dostęp do Wi-Fi, chroniąca poufne informacje użytkowników przed atakami hakerów

I wiele innych.

Rodzina antywirusów Bitdefender składa się z pakietów o zróżnicowanym zakresie ochrony, zawartości i przeznaczeniu. Wśród nich znajduje się Bitdefender Internet Security 2024, - zapewniający optymalne zabezpieczenia dla komputerów Windows, Bitdefender Total Security 2024 - przeznaczony na wszystkie rodzaje urządzeń i wyposażone w funkcje poprawy ich wydajności oraz Bitdefender Family Pack - pakiet przeznaczony do zabezpieczenia nieograniczonej ilości urządzeń całej rodziny, niezależnie od ich rodzaju.

Bitdefender Quicscan

 

Antywirus Bitdefender - co zawiera?

Programy antywirusowe Bitdefender gwarantują użytkownikom wszystkich rodzajów urządzeń najwyższy poziom bezpieczeństwa, chroniąc przed zaawansowanymi cyberzagrożeniami. Ich najwyższa skuteczność, potwierdzana niezależnymi testami, opiera się na wciąż udoskonalanych rozwiązaniach technologicznych, zapewniających dodatkowe, niestandardowe warstwy zabezpieczeń.

Co to jest Bitdefender VPN?

Bitdefender VPN, w które od niedawna wyposażone zostały wszystkie rodzaje programów antywirusowych Bitdefender, to najnowocześniejszy moduł chroniący prywatność podczas korzystania z Internetu. Virtual Private Network od Bitdefender pozwala bowiem na kodowanie i bezpieczne przesyłanie danych oraz ukrycie obecności i aktywności użytkowników, uniemożliwiając ich identyfikację w sieci.

Bitdefender Safepay – bezpieczne transakcje online

To kolejne narzędzie chroniące użytkowników i ich najwrażliwsze dane. Co to jest Bitdefender SafePay i jak działa? To skutecznie chroniona przeglądarka, zapewniająca dodatkowe funkcje bezpieczeństwa podczas korzystania z bankowości internetowej i zakupów online. Bitdefender SafePay blokuje dostęp do pulpitu i możliwość dokonywania zrzutów ekranu podczas wyświetlania poufnych danych. Gwarantuje również ochronę przed keyloggerami, dzięki wyposażeniu w wirtualną klawiaturę oraz zabezpiecza hasła dostępu do kont online.

Bitdefender Photon – inteligentna ochrona

Bitdefender Photon to inteligentna technologia skanowania oparta na chmurze, która „uczy się” chronionego komputera – sposobu jego użytkowania, ustawień oprogramowania – i na tej podstawie podejmuje decyzje dotyczące zabezpieczeń. Dzięki temu antywirusy Bitdefender mogą ograniczyć skanowanie do wybranych plików i aplikacji, oszczędzając zasoby urządzenia i poprawiając jego wydajność i szybkość.

Bitdefender Autopilot, Global Protective Network i wiele innych…

To nie jedyne narzędzia, jakie wspierają użytkowników Bitdefender w walce z zagrożeniami. Oprogramowanie antywirusowe Bitdefender wyposażone jest w wiele innych unikalnych technologii zwiększających poziom bezpieczeństwa, np. Bitdefender Autopilot (rekomendujący najlepsze ustawienia zabezpieczeń) czy Bitdefender Global Protective Network (odciążające zasoby komputera skanowanie w chmurze). Przed podjęciem decyzji o wyborze właściwego programu polecamy porównanie wersji antywirusów Bitdefender, różniących się od siebie dostępnością narzędzi i technologii, i dopasowanie ich do własnych potrzeb i oczekiwań.

 Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT