(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Microsoft Office

Microsoft OfficeMicrosoft Office to doskonale znany i ceniony zestaw narzędzi niezbędnych w każdym biurze i domu. Jego wszechstronne aplikacje są niezastąpione podczas pracy i nauki, przygotowywania dokumentów, prezentacji i różnorodnych projektów.

Premiera tego wyjątkowego (choć wówczas obejmującego jedynie trzy aplikacje) pakietu miała miejsce pod koniec lat 80-tych XX wieku. Od tej pory twórcy MS Office, korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych, systematycznie rozwijali go i rozbudowywali. W aktualnej wersji pakietu znajduje się Microsoft Word (najpopularniejszy na świecie edytor tekstu, nieodzowny podczas tworzenia dokumentów), Excel (arkusz kalkulacyjny, podstawowe narzędzie do działań z zakresu księgowości), PowerPoint (służący do przygotowywania przejrzystych i estetycznych prezentacji), Outlook (obsługujący pocztę elektroniczną), OneNote (do sporządzania i zarządzania przydatnymi podczas pracy notatkami), Publisher (aplikacja do sporządzania materiałów reklamowych – ulotek, plakatów, folderów) i wiele innych.

MS Office to od wielu lat najchętniej kupowany pakiet oprogramowania biurowego. Zgodnie z informacjami firmy Microsoft, korzysta z niego już ponad miliard użytkowników – co siódma osoba na świecie.

 


 

Narzędzia, których
potrzebujesz
w domu
i w pracy.

 
 
 
Microsoft Office non profit

 

Non-profit czy dla edukacji? Jaką wersję pakietów Microsoft Office wybrać?

Microsoft Office to kompleksowy i wszechstronny pakiet aplikacji biurowych, który można nabyć w różnych wersjach, dostosowanych do konkretnych potrzeb użytkowników prywatnych i komercyjnych. W sklepie omegasoft.pl możesz wybrać licencję przeznaczoną m.in.  dla edukacji i dla organizacji non-profit.Czym różnią się wersje edukacyjne od wersji non-profit? Poniżej krótki opis każdej z nich.

Microsoft Open License (wersja edukacyjna)

Microsoft Open License dla edukacji to program licencyjny zaprojektowany, aby umożliwić szkołom i innym instytucjom edukacyjnym zakup oprogramowania Microsoft w uproszczony i kosztowo efektywny sposób. Zapewnia:

 • Uproszczony sposób zarządzania komputerami i kontami użytkowników, dzięki wykorzystaniu zasad grupy.
 • Zbiorcza aktywacja umożliwia administratorom wdrażanie oprogramowania u wielu użytkowników jednocześnie, co znacznie skraca czas pracy, a usługi terminalowe sprawiają, że przejąć kontrolę nad wirtualną maszyną lub zdalnym komputerem jest możliwe za pośrednictwem sieci.
 • Subskrypcja edukacyjna to licencja wieczysta - a to oznacza, że nie trzeba co roku odnawiać subskrypcji. Jednorazowy zakup to licencja na stałe.

Microsoft Office dla Organizacji Non-Profit

MS Office dla organizacji non-profit to specjalna oferta dla dokładnie sprecyzowanej grupy odbiorców. Aby zakwalifikować się do programu, organizacje muszą spełniać określone wymagania, takie jak:

 • posiadanie statusu uznanej organizacji dobroczynnej,
 • charakter non-profit,
 • prowadzenie działalności dobroczynnej na rzecz szerszej społeczności,
 • przyjęcie zasad firmy Microsoft związanych z niedyskryminacją,
 • przypisanie licencji tylko uprawnionemu personelowi,
 • używanie licencji tylko dla swojej organizacji i nie udzielanie jej partnerom, podmiotom stowarzyszonym ani organizacjom siostrzanym.

Co ważne, do skorzystania z tej licencji są także uprawnione biblioteki i muzea. Microsoft weryfikuje zgłoszenia przed udzieleniem licencji - ma na to 20 dni roboczych od momentu rejestracji organizacji na portalu producenta.

Microsoft Office

 

Co zawierają pakiety Microsoft?

W zależności od licencji, którą możesz zakupić ze względu na przynależność do danej grupy, możesz wybrać określone warianty pakietów Microsoft Office. Co się w nich znajduje? Poniżej znajdziesz szybki opis każdego z nich.

Microsoft Office dla edukacji

Edukacyjne warianty Office różnią się właściwie obecnością jednego programu. W wersji Microsoft Office Standard dostępne są takie programy, jak: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook, Microsoft OneNote, Microsoft Publisher, Office Online. Natomiast w wersji Office Professional Plus możesz dodatkowo skorzystać z Microsoft Access.

Microsoft Office dla organizacji non-profit, muzeów i bibliotek

Posiadanie statusu charytatywnego czy misji służącej szerszej społeczności​ to szereg korzyści płynących z licencji Microsoft 365. Jeżeli Twoja organizacja zostanie uznana przez producenta za kwalifikowanego użytkownika licencji NPO, możesz liczyć na takie pakiety, jak:

 • Office Standard - zawiera programy: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher oraz dostęp do Microsoft Teams.
 • Office Professional Plus - Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook,Publisher i Access, a także Microsoft Teams.

Pozostałe wersje Microsoft Office

Dla użytkowników prywatnych, uczniów i studentów oraz firm, Microsoft przygotował specjalne pakiety:

 • Microsoft 365 Personal,
 • Microsoft 365 Family,
 • Microsoft 365 Aplikacje Dla Firm,
 • Microsoft 365 Business Standard,
 • Office Home and Student,
 • Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm,
 • Office Professional.

Dla uzyskania dokładniejszych informacji, włącznie z cenami, dostępnością aplikacji i szczegółowymi warunkami licencji, sprawdź naszą ofertę na stronie sklepu internetowego omegasoft.pl. Jeśli masz wątpliwości, co do zakupu odpowiedniej licencji - skontaktuj się z nami - pomożemy w wyborze najlepiej dopasowanej licencji do potrzeb Twoich lub Twojej organizacji.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT