(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

O nas

20 lat doświadczenia Sklep Omegasoft powstał w 2002 roku, jako odpowiedź na potrzeby coraz śmielej rozwijającego się w Polsce rynku antywirusów. Przez pierwsze lata był jednoosobową działalnością, co zmieniło się w 2008 roku, w momencie przekształcenia firmy w spółkę. Dwa lata później do właścicieli dołączył pierwszy pracownik. Dziś tworzymy zgraną ekipę 17 osób, które każdego dnia dbają o dostarczanie profesjonalnych i skutecznych rozwiązań antywirusowych.
+100 tys. aktualnie chronionych urządzeń Obecnie Omegasoft.pl to źródło ochrony dla ponad 100 tysięcy urządzeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych, a także Organizacje Pożytku Publicznego. Zaczynaliśmy od antywirusów, jednak z czasem w naszej ofercie pojawiły się również programy biurowe, graficzne, do obróbki video oraz narzędziowe. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej i bardziej kompleksowo zadbać o naszych klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom.
+20 tys. opinii o sklepie Świetnie dopasowana oferta, profesjonalne doradztwo i fachowa pomoc to nie tylko nasze słowa. Ich potwierdzeniem są tysiące pozytywnych opinii na nasz temat, jakie znajdziesz na popularnych serwisach sprzedażowych i w wyszukiwarce Google.

Przez ponad 20 lat zaufały nam tysiące klientów, a większość z nich właśnie za naszym pośrednictwem, stale odnawia swoje licencje. Wszystkim, którzy nas wybrali, dziękujemy za lojalność, a jeśli jeszcze się zastanawiasz - po prostu sprawdź nas!
GOOGLE
5,0
+500 opinii
CENEO
5,0
+15 000 opinii
OPINEO
5,0
+10 600 opinii
Gwarancja legalności W sieci łatwo natknąć się na kuszące ceną oprogramowanie z nieznanych i nielegalnych źródeł, które może zawierać wirusy lub niebezpieczny kod. Stąd prosta droga do uszkodzenia komputera i wycieku danych.

Gwarantujemy, że na Omegasoft.pl znajdziesz wyłącznie programy przeznaczone do sprzedaży na polskim rynku, pochodzące z oficjalnych i w 100% bezpiecznych źródeł. Do każdego zakupu wystawiamy fakturę VAT.
Wsparcie techniczne U nas zakup nie oznacza końca kontaktu - zawsze możesz liczyć na wsparcie przy instalacji i konfiguracji zakupionego u nas oprogramowania. Nasza ekipa specjalistów od wsparcia technicznego dostępna jest dla Ciebie 5 dni w tygodniu w godzinach 9:00 -17:00: Nie musisz znać się na antywirusach i innym oprogramowaniu - zostaw to nam.


Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT