(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Pinnacle Studio - porównanie wersji

Pinnacle Studio

Twórz piękne filmy dzięki rodzinie programów Pinnacle Studio

Nieważne czy jesteś amatorem filmowania czy masz już w tym doświadczenie, a może jesteś profesjonalistą, który wie czego szuka w świecie filmu i narzędzi do edycji. Na pewno pokochasz Pinnacle Studio. Ambitni filmowcy w mig poczują moc możliwości płynących z pracy z tym kompleksowym programem do edycji i obróbki video. Pozwól, aby Twoje talenty się rozwijały, teraz to możliwe, ponieważ program Pinnnacle Studio masz w zasięgu ręki.. ba - masz go nawet w zasięgu jednego kliknięcia – w naszym sklepie.
Pinnacle Studio 26 Pinnacle Studio 26 Pinnacle Studio Ultimate 26
Pinnacle Studio 26 - porównanie wersji Pinnacle Studio Pinnacle Studio Ultimate

WAŻNE CECHY

Edycja scenorysu i osi czasu 6 ścieżek nieograniczona liczba ścieżek
Efekty i ruch klatek kluczowych
zarządzanie klatkami kluczowymi
Edytor tytułów
Nagrania ekranowe i przechwytywanie materiałów wideo HD HD, 4K
Edytowanie nagrań z wielu kamer 2 kamery 6 kamer
Korekcja koloru uproszczone pełna
funkcjonalność
Tryby mieszania -
Śledzenie ruchu -
Inteligentne śledzenie obiektów -
Maskowanie wideo -
Edycja nagrań wideo 360° -
Eksportowanie z kanałem alfa -
interfejs tworzenia maski
 

Pinnacle Studio 26

Pinnacle Studio 26

• Licencja przeznaczona dla nowych użytkowników Pinnacle Studio
• Licencja wieczysta dla 1 urządzenia z systemem Windows
• Wersja cyfrowa
• Doskonałe narzędzie do tworzenia i edycji materiałów wideo, przeznaczone dla początkujących użytkowników

Sug. cena detaliczna: 279,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 225,00 zł (182,93 zł netto)

Pinnacle Studio 26 Ultimate

Pinnacle Studio 26 Ultimate

• Licencja przeznaczona dla nowych użytkowników Pinnacle Studio
• Licencja wieczysta dla 1 urządzenia z systemem Windows
• Wersja cyfrowa
• Zaawansowane narzędzie do edycji wideo. Edycja filmów w 4k. Setki efektów, przejść, tytułów i szablonów

Sug. cena detaliczna: 599,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 395,00 zł (321,14 zł netto)

Pinnacle Studio 26 Ultimate Upgrade - aktualizacja dla wersji od 9 do 25bestseller

Pinnacle Studio 26 Ultimate Upgrade - aktualizacja dla wersji od 9 do 25

• Aktualizacja do wersji 26 dla posiadaczy wcześniejszych wersji Pinnacle Studio.
• Licencja wieczysta dla 1 urządzenia z systemem Windows
• Wersja cyfrowa
• Zaawansowane narzędzie do edycji wideo. Edycja filmów w 4k. Setki efektów, przejść, tytułów i szablonów

Sug. cena detaliczna: 449,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 315,00 zł (256,10 zł netto)

NewBlue

 

Pinnacle Studio - łatwość i przyjemność tworzenia

Pinnacle Studio to zaawansowane narzędzia do edycji wideo, które pozwolą Ci z łatwością tworzyć filmy na profesjonalnym poziomie. Szeroka gama kreatywnych funkcji pozwoli Ci osiągnąć niewiarygodne efekty i podkreślić nastrój każdej sceny Twojej produkcji. Uzyskaj kinową jakość, ciesząc się edycją materiałów dzięki przyjaznemu interfejsowi i intuicyjnym funkcjom. Przenoś swoje wizje na ekran bez wysiłku!

Pinnacle Studio doskonale sprawdzi się dla osób nagrywających webinary i  treści na kanał YouTube lub vloga, twórców prostych materiałów marketingowych dla firm, twórców samouczków, tutoriali i recenzji gier. To doskonały wybór nawet dla początkujących!

Oto kilka przykładów przydatnych funkcji z najnowszej wersji, które pozwolą Ci uzyskać niesamowite efekty za pomocą kilku kliknięć:

 • Setki gotowych do użycia efektów wideo, przejść, tytułów i szablonów, które pozwolą Ci urzeczywistnić Twoje wizje.
 • Cyzelowanie kolorów umożliwiające łatwą zmianę gradacji kolorów, co pozwoli Ci uzyskać wpływ na nastrój poszczególnych scen filmu.
 • Praca z wykorzystaniem klatek kluczowych, dzięki którym precyzyjnie dopasujesz wszystkie detale, zwiększysz dynamikę i dodasz ruch do filmu z podzielonym ekranem, wyświetlającym równocześnie wiele strumieni wideo.
 • Możliwość stworzenia idealnej ścieżki dźwiękowej dzięki gotowym do wykorzystania bezpłatnym utworom w bibliotece Scorefitter, bibliotece efektów dźwiękowych, filtrom audio, a także funkcji nagrywania i dodawania głosu lektora oraz wzmocnienia lub wyciszenia dźwięku.
 • Łatwe eksportowanie efektów swojej pracy i publikowanie ich online w różnych serwisach społecznościowych.
 • Szeroka gama materiałów szkoleniowych: podręcznik użytkownika PDF, pliki pomocy, samouczki wideo i filmy szkoleniowe pozwolą Ci rozpocząć swoją przygodę z edycją wideo i postawić pierwsze kroki w samodzielnym tworzeniu.
 • Szybka organizacja pracy dzięki możliwości tworzenia dokumentacji poszczególnych projektów do łatwego zarządzania nimi, archiwizowania i przywracania, zapisywania projektów jako szablonów do wykorzystania w przyszłości, a także opcji dodawania notatek do projektów.
 • Nowe funkcje, np. edytor tytułów czy dodawanie notatek do projektów.
Corel Photo Paint

 

Dlaczego warto wybrać Pinnacle Studio Ultimate?

Idź na całość, niech w kreowaniu nic Cię nie ogranicza! Jeśli tak żyjesz i tak tworzysz to właśnie dla Ciebie jest Pinnacle Studio w wersji Ultimate. Został stworzony z myślą o tych, którzy chcą eksplorować bez końca możliwości sztuki filmowej. To nie tylko intuicyjny interfejs, ale także zestaw niesamowitych funkcji, które sprawiają, że Twoje produkcje filmowe będą nie tylko wyjątkowe, ale także niezwykle imponujące. Oto dlaczego warto wybrać Pinnacle Studio Ultimate:

 • Tworzenie 360 stopniowej panoramy video.
  Dlaczego ograniczać się do standardowych ujęć, gdy możesz zanurzyć widzów w fascynujących, pełnych życia panoramach 360 stopni? Pinnacle Studio Ultimate pozwala Ci łatwo dodawać pliki filmowe i tworzyć spektakularne panoramy, które przeniosą Twoją publiczność w zupełnie nowy wymiar wizualnych doznań
 • Niesamowicie przestronny edytor NewBlue Effects
  Wersja Ultimate oferuje dostęp do edytora NewBlue Effects. Z jego pomocą Twoje projekty nabierają nowego wymiaru, a Twoje pomysły stają się rzeczywistością. Niech Twoja kreatywność poszybuje na skrzydłach, gdy eksperymentujesz z różnorodnymi efektami, które podkreślą emocje i głębokość Twoich filmów.
 • Edycja filmów w rozdzielczości 4K
  Technika filmowa na całym świecie idzie do przodu i producenci Pinnacle Studio też o tym pamiętają, dlatego w wersji Ultimate przygotowali dla Ciebie możliwość edycji filmów w rozdzielczości 4K. Każdy filmowiec i każdy szanujący się kinoman nie powstydzi się takiej jakości materiałów video.
 • Dźwięk jak z hollywoodzkiego blockbustera
  Pinnacle Studio Ultimate oferuje zaawansowane narzędzia do edycji dźwięku, dzięki którym możesz doskonalić jego jakość w swoich filmach. Niezależnie czy to delikatna muzyka w tle czy emocjonujące efekty dźwiękowe, Twoje filmy będą brzmiały jak prawdziwe arcydzieła hollywoodzkiego kina.

Pinnacle Studio Ultimate to nie tylko oprogramowanie do edycji filmów. To narzędzie, które daje Ci pełną swobodę artystyczną. Niezależnie czy jesteś doświadczonym filmowcem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z reżyserią, Pinnacle Studio Ultimate jest Twoim kluczem do ekscytującego, inspirującego i profesjonalnego świata filmu. Nie czekaj - wejdź na szczyt swojego kreatywnego potencjału z Pinnacle Studio Ultimate!


Poprawki Pinnacle StudioWszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT