(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Norton 360 Premium

Norton 360 Premium

Ochrona antywirusowa w wersji Premium

Ochrona urządzeń domowych, firmowych i danych przed cyberzagrożeniami to dziś absolutny priorytet. Antywirus Norton 360 Premium jest odpowiedzią na te wyzwania. To nie tylko zwykły program - to kompleksowe rozwiązanie, które dostarcza wszechstronnej ochrony, eliminując różne rodzaje zagrożeń online. Niezależnie od urządzenia i systemu operacyjnego, Norton 360 Premium podnosi Twój poziom bezpieczeństwa online, zapewniając Ci spokój i pewność, że Twój cyfrowy świat jest w pełni chroniony.
 
 

Antywirus Norton 360 Premium

 

Norton 360 Premium - bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Antywirus Norton 360 Premium to kompleksowe rozwiązanie, które postawi kropkę nad "i" w kwestii ochrony Twojego cyfrowego świata. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać ten produkt? Przed Tobą kilka porządnych powodów.

Licencję na Norton 360 Premium możesz wykupić na 12, 24 lub 36 miesięcy. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, freelancerem czy firmą, znajdziesz tu rozwiązanie idealnie pasujące do Ciebie.

Norton 360 Premium zapewnia kompleksową ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń. To nie tylko antywirus - to twierdza, która broni Twój komputer PC, Mac i urządzenia mobilne Android i iOS przed wirusami, malware, phishingiem i innymi atakami. Ochrona jest skuteczna w czasie rzeczywistym, aż na 10 urządzeniach jednocześnie, dlatego możesz spokojnie surfować po sieci, wiedząc, że jesteś chroniony.

Chcesz przechowywać swoje dane w bezpiecznym miejscu? Norton 360 Premium oferuje aż 75 GB na kopie zapasową w chmurze, dedykowaną dla komputerów PC. To doskonały sposób na zabezpieczenie swoich cennych plików przed utratą.

Nie musisz też martwić się o bezpieczeństwo swoich haseł i prywatność - menedżer haseł oraz ochrona kamery internetowej Norton 360 Premium zadba o ich poufność i bezpieczeństwo. A bezpieczny VPN na wszystkie urządzenia pozwoli chronić Twoje dane z w każdym zakątku świata.

Twoje dzieci też korzystają z internetu? W tym przypadku na pewno przyda Ci się funkcja kontroli rodzicielskiej - dzięki niej zyskasz pewność, że Twoje pociechy surfują po bezpiecznych zakamarkach internetu, który dla najmłodszych staje się coraz bardziej niebezpieczny.

A to nie koniec! Norton 360 Premium oferuje także Dark Web Monitoring. Ta nowatorska usługa regularnie przeszukuje mroczne zakamarki internetu, czyli te, w których przestępcy wymieniają lub sprzedają informacje. Gdy Twoje dane zostaną wykryte, natychmiast otrzymasz powiadomienie.

Norton 360 Premium to wybór, który stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Wybierając go, wybierasz spokój ducha i pewność, że Twój cyfrowy świat jest w rękach ekspertów.

Skuteczna ochrona cyfrowego świata

 

Skuteczna ochrona cyfrowego świata

Dzisiejszy świat rządzi się swoimi prawami, a świat wirtualny narażony jest na coraz więcej zagrożeń, dlatego dla każdego użytkownika internetu priorytetem powinna być ochrona danych i urządzeń. Norton 360 Premium to rozwiązanie, którego potrzebujesz. Niezależnie od rodzaju urządzenia i systemu operacyjnego, oferuje kompleksową ochronę i wiele funkcji, które podniosą Twój poziom bezpieczeństwa online.

Dzięki unikalnym mechanizmom opartym na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, Norton 360 Premium oferuje maksymalną ochronę przed zaawansowanymi programami szpiegującymi, złośliwym oprogramowaniem i ransomware. System ten jest w ciągłym kontakcie z jedną z największych na świecie sieci informacyjnych oraz działa 24 godziny na dobę, monitorując zagrożenia internetowe na całym globie. To oznacza, że Ty i Twoja rodzina możecie surfować po sieci z pewnością, że jesteście odpowiednio chronieni.

Wbudowany w program menedżer haseł to wygodne narzędzie do generowania, przechowywania i zarządzania hasłami do kont online oraz informacjami o kartach kredytowych. Dzięki temu nie musisz już pamiętać ani zapisywać długich i skomplikowanych haseł do każdego konta. Funkcja Norton Password Manager generuje silne hasła i przechowuje je w zaszyfrowanym schowku w chmurze.

Bezpieczeństwo online to nie tylko kwestia urządzeń, ale także sieci, z których korzystamy. Dlatego Norton 360 Premium oferuje wirtualną sieć prywatną (VPN) dla nawet 10 urządzeń. To znaczy, że możesz być anonimowy, korzystając z publicznych lub współdzielonych sieci Wi-Fi. Twoja prywatność, tożsamość oraz hasła i dane logowania są całkowicie bezpieczne.

Najnowszą usługą dostępną dla polskich użytkowników jest Dark Web Monitoring. To narzędzie regularnie przeszukuje zakamarki Dark Web oraz prywatne fora internetowe, gdzie cyberprzestępcy handlują informacjami.

Norton 360 Premium 2024 to nie tylko antywirus, to kompleksowe rozwiązanie, które dba o wszystkie aspekty Twojego bezpieczeństwa online. Nie ryzykuj - wybierz Norton 360 Premium i ciesz się bezpieczeństwem i spokojem w sieci.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT