(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Mobile Security - Ochrona smartfonów i tabletów

Mobile Security – skuteczna ochrona smartfonów i tabletów

Mobile Security – skuteczna ochrona smartfonów i tabletów

Bo przecież Internet to nie tylko komputer – szkodliwe oprogramowanie może trafić także na Twój smartfon czy też tablet. W naszym sklepie znajdziesz dopasowany do Ciebie program antywirusowy na tablet, smartfon i telefon. Mamy takie antywirusy na urządzenia mobilne jak: Norton Mobile Security, Bitdefender Mobile Security oraz Eset Mobile Security for Android. Niech ochrona smartfona i ochrona tabletu będzie w rękach profesjonalistów!

Norton Mobile Security - Norton 360 Mobile (1 stanowisko, 12 miesięcy)

Norton Mobile Security - Norton 360 Mobile (1 stanowisko, 12 miesięcy)

• Ochrona 1 urządzenia z systemem Android lub iOS
• Licencja na 12 miesięcy
• Wersja cyfrowa
• Ochrona przed zagrożeniami, ochrona Wi-Fi, wykrywanie niebezpiecznych stron, skaner aplikacji, VPN, Dark Web Monitoring

Sug. cena detaliczna: 94,99 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 43,00 zł (34,96 zł netto)

Bitdefender Mobile Security (1 stanowisko, 12 miesięcy)

Bitdefender Mobile Security (1 stanowisko, 12 miesięcy)

• Ochrona 1 urządzenia z systemem Android
• Licencja na 12 miesięcy
• Wersja cyfrowa
• Skuteczne wykrywanie i blokowanie zagrożeń, skanowanie aplikacji, VPN (200 MB dziennie), funkcje antykradzieżowe

Sug. cena detaliczna: 39,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 24,90 zł (20,24 zł netto)

ESET Mobile Security for Android (1 stanowisko, 12 miesięcy)

ESET Mobile Security for Android (1 stanowisko, 12 miesięcy)

• Ochrona 1 urządzenia z systemem Android
• Licencja na 12 miesięcy
• Wersja cyfrowa
• Ochrona przed zagrożeniami online, skanowanie aplikacji, funkcje antykradzieżowe, filtr połączeń

Sug. cena detaliczna: 49,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 45,00 zł (36,59 zł netto)

Antywirusowa ochrona telefonu

 

Antywirusowa ochrona telefonu

Czy program antywirusowy na telefon jest rzeczywiście niezbędny? Czy warto posiadać taką aplikację na swoim smartfonie? Odpowiedzi na te pytania pozwolą Ci sprawdzić, czy szkodliwe oprogramowanie rzeczywiście zagraża Twojemu smartfonowi.

Po co antywirus na telefonie?

„Komputer, to i owszem, jakieś wirusy i te sprawy, ale telefon?!” A no właśnie – urządzenia mobilne są narażone na te same zagrożenia co PC i laptop. A do tego dochodzi szkodliwe oprogramowanie stworzone specjalnie na system Android. Być może teraz Twój telefon leży gdzieś obok Ciebie. A może czytasz ten tekst właśnie na smartfonie? Widzisz, telefon stał się naszą trzecią ręką. Nigdzie się bez niego nie ruszamy. Zastępuje aparat, książki, komputer. Masz na nim wiele ważnych informacji. A to właśnie o nie toczy się walka. Coraz częściej także cyberprzestępcy interesują się sprzętem z iOS – mimo, że uważany jest powszechnie za najbezpieczniejszy na świecie. Racja, jednak jeżeli używasz go do celów służbowych, przechowujesz na nim ważne dane – to możesz stać się łakomym kąskiem dla żądnych pieniędzy i profitów hakerów. Brzmi to trochę jak z filmu, jednak niestety się zdarza.

Przed czym zabezpiecza mobile security?

Najnowsza technologia stosowana w oprogramowaniu antywirusowym to skuteczna ochrona smartfona przed destrukcyjnym oprogramowaniem, wirusami czy też zagrożeniami płynącymi z Internetu. W ostatnich latach znacznie wzrósł odsetek „ataków” skierowanych na wyłudzenie danych, kradzież tożsamości czy też haseł do kont bankowych. A to wiadomo jak może się skończyć – kradzieżą środków z kont, podszywaniem się pod Twoją osobę, szantażem czy też publikacją informacji, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego. Całe szczęście antywirus skutecznie odpiera takie ataki na urządzenia mobilne. Chroni także połączenia za pomocą sieci Wi-Fi, gwarantując najwyższe bezpieczeństwo.

Dodatkowe funkcje antywirusów na smartfony

Ochrona smartfona przyda się także, kiedy zdarzy się jego zgubienie. Dzięki antywirusowi możesz zdalnie zlokalizować swój telefon na mapie, a także go zablokować, wyświetlić wiadomość dla znalazcy/złodzieja, bądź usunąć z niego wszystkie dane. Niektóre antywirusy uruchamiają nawet sygnał dźwiękowy ułatwiający znalezienie urządzenia i potrafią zrobić zdjęcie osobie, która stała się „przypadkowym” posiadaczem telefonu. Najfajniejszą sprawą jest też fakt, że antywirusy mają minimalny wpływ na wydajność smartfonu i nie wpływają znacząco na jego czas pracy.

Ochrona tabletu – czyli co zapewnia antywirus?

 

Ochrona tabletu – czyli co zapewnia antywirus?

Lubisz korzystać z tabletu? Trzymasz na nim ważne informacje, korzystasz z bankowości mobilnej, robisz zdjęcia i surfujesz po Internecie? To oznacza, że jesteś narażony na działanie szkodliwego oprogramowania. Aby się przed nim bronić, niezbędna jest instalacja programu antywirusowego.

Co zapewnia program antywirusowy na tablet?

Ochrona tabletu zwana jest także „mobile security” – w końcu to urządzenie mobilne – podobnie jak telefon. Tak więc zadania oprogramowania antywirusowego dedykowanego tabletom będą tożsame z zadaniami z jakimi program musi się zmierzyć na telefonie. Tym bardziej, że działają na takich samych systemach (Android, iOS). Posiadając ochronę tabletu zabezpieczasz się przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem, przed wyciekiem ważnych danych zgromadzonych na dysku, przed kradzieżą – zarówno tożsamości, jak i ogołoceniem kont bankowych. Jako że tablet jest urządzeniem mobilnym, może się zdarzyć, że przez przypadek gdzieś go zostawisz albo najzwyczajniej w świecie trafisz na złodzieja. Posiadając program antywirusowy masz możliwość zdalnej lokalizacji urządzenia, a także wykasowania wszystkich danych jakie się na nim znajdowały oraz założenia blokady. Możesz także zrobić zdjęcie nowemu „posiadaczowi” tabletu i wysłać mu wiadomość – ułatwi to sprawę odzyskania sprzętu, jeśli będzie to uczciwy znalazca.

Jaką ochronę tabletu wybrać?

Oprogramowanie antywirusowe musi być przede wszystkim skuteczne. Dobra wiadomość jest taka, że antywirus nie obciąża dodatkowo pamięci urządzenia i nie powoduje szybszego rozładowywania się baterii. Nasz sklep oferuje kilka ciekawych rozwiązań, które pomogą Ci w ochronie tabletu. Są to takie programy jak: Norton Mobile Security, Bitdefender Mobile Security, ESET Mobile Security for Android, Kaspersky Internet Security for Android. Wszystkie te licencje są elektroniczne, a to znaczy, że zaraz po zakupie możesz dokonać instalacji programu na swoim tablecie. Łatwo, szybko i bezproblemowo – ale jeśli jednak jakieś problemy by się pojawiły, zawsze możesz skorzystać z naszego bezpłatnego wsparcia technicznego. Również jeśli podczas korzystania z oprogramowania zakupionego u nas, pojawią się jakieś kłopoty, nasz dział suportu chętnie pomoże rozwiązać wszystkie trudności. Wszystkie licencje mobile security są przeznaczone na 1 stanowisko i gwarantują skuteczną ochronę przez cały rok.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT