(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Antywirusy ESET - porównanie wersji

Antywirus ESET NOD32

Antywirus Eset - skuteczne zabezpieczenie komputera i danych

Antywirusy ESET zostały stworzone z myślą o zabezpieczeniu komputerów i innych urządzeń oraz ochronie najcenniejszych danych domowych i firmowych. Programy antywirusowe ESET skutecznie chronią cyfrowe życie, prywatność i tożsamość, korzystając z wielopoziomowej technologii opartej na chmurze. A użytkownicy elastycznych i przyjaznych w obsłudze pakietów ESET już w ponad 200 krajach mogą korzystać z sieci i odkrywać jej nieograniczone możliwości bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

 
ESET Nod32
ESET Internet Security
ESET Security Pack
ESET Smart Security
Liczba urządzeń
1, 3, 5
1, 3, 5, 9
2 lub 6
1, 3, 5, 9
Antywirus
Antyspyware
Ochrona www
Anti-ransomware
Ochrona bankowości
Kontrola rodzicielska
Zapora osobista (firewall)
Antyspam
Ochrona przed kradzieżą
Ochrona sieci Wi-fi
Menedżer haseł
Szyfrowanie danych
Ochrona dla Androida
Ochrona dla macOS

 
Jakiej wersji ESET szukasz?
 

 

Programy antywirusowe ESET online

 

Jak działa ochrona smartfonów z ESET Mobile Security?

Korzystasz na co dzień z sieci na urządzeniach mobilnych? Dla wielu z nas przeglądanie stron internetowych, zamieszczanie postów w serwisach społecznościowych, robienie zakupów czy korzystanie z bankowości internetowej na tabletach, a zwłaszcza na smartfonach, stało się czymś zupełnie naturalnym i najbardziej wygodnym. Niestety nie oznacza to, że w przypadku stosowania urządzeń mobilnych jesteśmy lepiej zabezpieczeni przed zagrożeniami online niż użytkownicy komputerów i laptopów – są one bowiem w równie dużym stopniu narażone na ataki, infekcje wirusowe czy kradzież danych.

Do szczególnie zagrożonych należą urządzenia przenośne z systemem Android i na ich ochronę należy zwrócić szczególną uwagę. Z pomocą przychodzą wyspecjalizowane antywirusy dla smartfonów i tabletów.

Jedną z najbardziej zaufanych aplikacji antywirusowych dla urządzeń mobilnych jest antywirus ESET Mobile Security, zapewniający najwyższa bezpieczeństwo smartfonu i tabletu z Androidem. Dzięki niemu użytkownicy mogą cieszyć się doskonałą ochroną przed wirusami, trojanami, ransomware i innymi złośliwymi programami, które mogą wyłudzać poufne informacje lub szyfrować dane.

Antywirus dla smartfona ESET Mobile Security jest dostępny zarówno w wersji bezpłatnej, obejmującej podstawowe funkcje bezpieczeństwa (jak np. skaner antywirusowy w czasie rzeczywistym, raporty bezpieczeństwa, zdalne blokowanie i alarm), jednak dopiero w wersji Premium zapewnia kompleksową ochronę smartfonów i tabletów.

ESET Mobile Security for Android w wersji Premium pozwala bez obaw odkrywać Internet. Dodatkowo wyposażony jest on w moduł antyphishingowy, zabezpieczający przed atakami wyłudzającymi najcenniejsze dane. Proaktywna ochrona przed kradzieżą może również pomóc w zlokalizowaniu utraconego urządzenia. To nowoczesne narzędzie w przypadku kradzieży zlokalizuje i zablokuje urządzenie oraz wykona zdjęcia znalazcy lub złodzieja, a następnie prześle je na konto użytkownika w serwisie my.eset.com.

Oprogramowanie antywirusowe ESET Mobile Security pozwala również kontrolować działanie zainstalowanych na smartfonie aplikacji oraz zablokować do nich dostęp. Aby zapewnić maksymalną ochronę dokonuje on automatycznych aktualizacji bazy danych wirusów i umożliwia użytkownikom ustalenie harmonogramu skanowania urządzenia.

ESET Antivirus Online

 

Technologia antywirusów ESET NOD32

Fundamentem oprogramowania antywirusowego ESET jest technologia ESET NOD32, gwarantująca ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń (znanymi i nieznanymi), złośliwymi programami, próbami ataków.

Antywirusy ESET wykorzystują nowe i wciąż udoskonalane rozwiązania, które tworzą wielowarstwowe zabezpieczenia, pozwalające na błyskawiczne wykrywanie i natychmiastowe reagowanie na zagrożenia, dzięki czemu wykraczają daleko poza możliwości standardowego oprogramowania antywirusowego, a ich użytkownicy korzystają z najsilniejszej i najskuteczniejszej ochrony.

Oprócz swej efektywności w wykrywaniu i blokowaniu wirusów, robaków, adware, ataków phishingowych czy ransomware, antywirusy ESET słyną z niewielkiego wpływu na system urządzeń, zapewniając bezpieczeństwo bez uciążliwego spowalniania działania komputera.

Oprogramowanie antywirusowe ESET zapewnia swoim użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo dzięki:

  • Ochronie przed wszystkimi rodzajami zagrożeń – wirusami, rootkitami, robakami, spyware
  • Dodatkowej warstwie ochrony przed ransomware (oprogramowaniem blokującym komputer i żądającym zapłaty okupu) – na podstawie zachowań i reputacji wykrywa i blokuje procesy przypominające zachowanie ransomware
  • Anti-Phishing – ochronie poufnych danych przed próbami ich wyłudzenia przez fałszywe strony internetowe
  • Firewall i Network Attack Protection – rozszerzonej technologii poprawiającej wykrywanie luk w zabezpieczeniach i skutecznie blokującej ataki przeprowadzane za pośrednictwem sieci
  • Szyfrowaniu danych – funkcja szyfrowania plików i nośników wymiennych, ograniczająca do nich dostęp i zabezpieczająca dane w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia
  • Ochronie prywatności i tożsamości w sieci
  • Skanerowi UEFI – monitoruje podejrzane zmiany już na etapie uruchamiania systemu komputera

I innym narzędziom bezpieczeństwa ESET.

 Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT