(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

AVG 2024

AVG

Sprawdź, jak program antywirusowy AVG zapewni Ci bezpieczeństwo

Program AVG może zapewnić pełne bezpieczeństwo Twojemu komputerowi i zgromadzonym na nim danym. Decydując się na jego zakup, nie tylko zadbasz o zachowanie swojej prywatności, ale także uchronisz siebie, Twoje dzieci oraz pracowników przed wszelkimi zagrożeniami pojawiającymi się w Internecie. AVG nie dopuści do kradzieży danych, zablokuje niepożądane treści, a także uchroni komputer przed działaniem wirusów, robaków, koni trojańskich i innego złośliwego oprogramowania.

  AVG Internet Security AVG Ultimate
AVG - porównanie wersji Internet Security Ultimate
Liczba urządzeń 1, 3, 10 10
Zaawansowana ochrona komputera
Wykrywanie za pomocą sztucznej inteligencji
Ochrona Internetu i poczty e-mail
Ochrona przed atakami hakerów
Ochrona prywatności, kamer internetowych
Ochrona bankowości elektronicznej i zakupów online
AVG VPN - zabezpiecz sieć Wi-Fi -
TuneUp - super wydajność wszystkich urządzeń -

 
Jakiej wersji AVG szukasz?
 

AVG Free

 

AVG Free a płatna licencja

To, że na każdym komputerze powinien być zainstalowany program antywirusowy nie podlega dyskusji. Codziennie cyberprzestępcy nie próżnują, tworząc od 35000 do 50000 różnego rodzaju wirusów komputerowych. W związku z tym, nie tylko pojawia się problem, jaki program antywirusowy wybrać, ale także czy ma być to wersja darmowa czy płatna.

AVG Free: Darmowa Ochrona Komputera

Jeśli wybierzesz AVG i zdecydujesz się na wersję Free, uzyskasz całkowicie bezpłatną, darmową ochronę komputera. AVG Free skutecznie zabezpieczy komputer przed wirusami i końmi trojańskimi. Jest też na bieżąco aktualizowany. Mitem krążącym wśród Internautów jest fakt, że bezpłatne oprogramowanie specjalnie nie wykrywa części zagrożeń, by użytkownik musiał zainwestować w płatną wersję. Jest to oczywiście nieprawda. Jednak darmowy antywirus nie może równać się jego płatnym licencjom.

Dlaczego lepiej wybrać płatną wersję AVG?

Powód jest całkiem prosty – AVG Free chroni wprawdzie nasz dysk twardy, ale nie zapewnia ochrony przed zagrożeniami takimi jak phishing, spam i ataki z zewnątrz. Ochronie nie podlegają również pola do wprowadzania haseł. Płatna wersja np. AVG Internet Security, oferuje pełne zabezpieczenie komputera, a także naszej tożsamości i danych osobistych podczas korzystania z Internetu. Rozszerzona, płatna wersja posiada szereg służących do tego narzędzi tj.: firewall, skanowanie linków, sejf danych czy antyspam.

Kto powinien wybrać płatną wersję AVG?

Użytkownikom, którzy korzystają z komputera sporadycznie prawdopodobnie wystarczy AVG Free. Jeśli natomiast komputer służy do pracy, aktywnego korzystania z sieci, zakupów internetowych, ściągania plików, wymiany informacji na serwisach społecznościowych i innych działań, lepiej zaopatrzyć się w płatną wersję AVG.

Cena a bezpieczeństwo: czy koszt AVG Internet Security jest wysoki?

Zakup AVG Internet Security kosztuje przeciętnego użytkownika niecałe 0.20 zł dziennie. To raczej niska cena za bezawaryjnie działający komputer, bezpieczeństwo użytkowników i ochronę osobistych danych. Wybór pomiędzy AVG Free a płatną licencją zależy głównie od indywidualnych potrzeb i aktywności online użytkownika, jednak trzeba pamiętać, że nie bez powodu często przytacza się powiedzenie: “przezorny zawsze ubezpieczony”.

AVG LinkScanner

 

AVG Internet Security czy AVG Ultimate?

Z serii AVG możesz wybrać dwie wersje: AVG Internet Security oraz AVG Ultimate.  Oba rozwiązania przeznaczone są dla użytkowników indywidualnych i małych firm, a czas trwania ich licencji zależy od Ciebie: możesz wykupić subskrypcję na rok lub dwa lata - tak jak Ci wygodnie.

Dopasuj antywirusa do liczby urządzeń

AVG Internet Security to bardzo elastyczne rozwiązanie. Możesz wybrać licencję na 1, 3 lub 10 urządzeń. Dwie pierwsze zainstalujesz tylko na urządzeniach z systemem Windows. Z wersji 10-stanowiskowej skorzystasz na Windowsie, Mac’u, iOS’ie oraz  Androidzie. Rozwiązanie AVG Ultimate to z kolei wybór licencji na maksymalnie 10 urządzeń, również obsługujący wszystkie wymienione systemy.

Co zawiera AVG Internet Security?

Zastosowanie antywirusa AVG Internet Security jest bardzo szerokie. Przede wszystkim chroni przed hakerami, kradzieżą danych i zagrożeniami z internetu. Bazuje na jednym z najlepszych silników antywirusowych i na bieżąco monitoruje aktywność komputera.

Posiada rozbudowane moduły ochrony prywatności - chroni kamerę przed nieautoryzowanym dostępem, szyfruje prywatne pliki, skanuje maile, pobierane pliki i załączniki pod kątem zagrożeń. Posiada także filtry antyspamowe, chroni przed fałszywymi stronami internetowymi i zainfekowanymi witrynami. A także kontroluje oryginalność stron banków podczas logowania i korzystania z bankowości online.

Ponadto wykorzystuje sztuczną inteligencję do blokowania nowych zagrożeń. Wbudowany firewall chroni przed włamaniami na dysk komputera, a to wszystko rozpoczyna się od bardzo łatwej instalacji i bardzo intuicyjnej obsługi.

Co zawiera AVG Ultimate MULTIDEVICE?

AVG w wersji Ultimate to wszystko to, co znajdziesz w pakiecie Internet Security rozbudowane o kilka dodatkowych modułów:

  • AVG VPN - zabezpieczy sieć Wi-Fi. niezależnie od tego czy korzystasz z prywatnego czy publicznego punktu dostępu do internetu. Twoje sesje w przeglądarce, bankowość oraz płatności online pozostaną ukryte i bezpieczne, a samo szyfrowane połączenie sprawia, że nikt nie zobaczy Twojej aktywności online.
  • Moduł TuneUp - zadba o doskonałą wydajność wszystkich urządzeń, błyskawiczne ładowanie się systemu oraz więcej przestrzeni na dysku.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT