(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Oznaczenia stanów magazynowych

Czasy realizacji zamówień programów w formie elektronicznej:

natychmiastowa dostawa e-mailem po otrzymaniu płatnościnatychmiastowa dostawa e-mailem po otrzymaniu płatności - dotyczy tylko produktów w wersjach elektronicznych, które po poprawnym zakończeniu płatności, w sposób automatyczny, dostarczane są natychmiast pocztą elektroniczną  (system działa przez całą dobę, również w dni wolne).

dostawa e-mailem w 24 godzinydostawa e-mailem w 24 godziny - dotyczy produktów w wersjach elektronicznych, które dostarczane są pocztą elektroniczną w 1 dzień roboczy. 

dostawa e-mailem w czasie 2-5 dnidostawa e-mailem w czasie 2-5 dni  - dotyczy produktów w wersjach elektronicznych, generowanych indywidualnie przez producenta dla danego podmiotu, które dostarczane są pocztą elektroniczną w 2-5 dni roboczych

 

Czasy realizacji zamówień programów w wersjach pudełkowych - z fizyczną dostawą towaru:

w magazynie - wysyłamy w 24 godzinyw magazynie - wysyłamy w 24 godziny   - oznacza produkty znajdujące się w naszym magazynie. Zamówienie złożone do godziny 13 (już opłacone lub za pobraniem) jest realizowane tego samego dnia roboczego. Jeżeli zamówienie za pobraniem lub płatność wpłynie po godz. 13, zostanie ono realizowane w następnym dniu roboczym.

wysyłamy w 48 godzinwysyłamy w 48 godzin - program wysyłamy w czasie 1-2 dni roboczych od zaksięgowania płatności, lub otrzymania dyspozycji wysyłki za pobraniem.

 

Produkty niedostępne - zamawianie niemożliwe:

brakbrak - produkt niedostępny. Zamawianie niemożliwe.

chwilowo brakchwilowo brak - produkt chwilowo niedostępny, spodziewana dostawa w krótkim terminie. Zamawianie niemożliwe.

w trakcie edycjiprodukt w trakcie edycji - produkt w trakcie dodawania do sklepu lub nanoszenia zmian. Zamawianie czasowo niemożliwe.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT