(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Oprogramowanie Antywirusowe

Antywirusy odnowienia

Najskuteczniejsza ochrona antywirusowa w Internecie

Właśnie w tym miejscu, specjalnie dla Ciebie, zgromadziliśmy najlepsze oprogramowanie antywirusowe. Możesz wybierać spośród takich producentów jak: Symantec – Norton, Eset, Bitdefender i Panda. Wybierając nasz sklep kupujesz nie tylko program antywirusowy – bezpłatnie otrzymasz także pełne wsparcie techniczne i skuteczny support! A to wszystko bez wychodzenia z domu – dziś kupujesz i dziś instalujesz.
Norton 360 Bitdefender Eset
McAfee Panda AVG
Antywirusy – mieć czy nie mieć?

 

Antywirusy – mieć czy nie mieć?

Jeszcze nie tak dawno Internet był dość bezpiecznym miejscem – a to ze względu na jego małą dostępność. Owszem, pojawiały się pierwsze wirusy, ale uderzały głównie w duże firmy. To spowodowało powstanie pierwszych programów antywirusowych. Wraz z rozwojem technologii, urządzenia wyposażone w dostęp do Internetu stały się codziennością. Komputer, laptop, telefon, tablet – jeśli to czytasz, to na pewno na którymś z tych urządzeń. Ale co właściwie wspólnego ma Internet z antywirusem i dlaczego to połączenie jest kluczowe?

Po co mi antywirus?

Otóż rozwój technologii doprowadził do sytuacji, w której znaczna część życia toczy się w świecie wirtualnym – portale społecznościowe, e-maile, bankowość internetowa. To zjawisko przyczyniło się do powstawania kolejnych i coraz bardziej skomplikowanych wirusów, programów szpiegujących, spamu i innych groźnych aplikacji. To wszystko wiąże się – w najlepszym przypadku – z utratą dostępu do danych i plików, a w tym gorszym – do kradzieży tożsamości, szantaży czy też kradzieży środków z kont bankowych bądź wyłudzania kredytów. Raczej nie chciałbyś paść ofiarą tego typu zdarzeń, prawda? Właśnie przed takimi „atakami” na prywatność chroni oprogramowanie antywirusowe. I nie musisz od razu decydować się na antywirusy z najwyższej półki – bo nie o to tutaj chodzi. Wszystkie płatne programy antywirusowe są w stanie skutecznie ochronić Twój sprzęt przed szkodliwymi atakami. Ale to już od Ciebie zależy jaką wersję antywirusa wybierzesz, na ile stanowisk potrzebna Ci licencja i na jak długi czas chcesz wykupić w sklepie ochronę antywirusową.

Odnowienie licencji a nowa licencja na antywirusa

Jeśli stoisz przed pierwszym, świadomym wyborem antywirusa, na pewno zetkniesz się z pojęciem nowej licencji i odnowienia licencji. Różnica jest prosta. Chcesz nowy program (bo takiego nie masz), to kupujesz w sklepie online nową licencję. Jeśli masz już zainstalowany jakiś program antywirusowy, wiesz, że nie miałeś kłopotów z komputerem odkąd pojawił się na Twoim urządzeniu – wystarczy, że przedłużysz subskrypcję na kolejny okres. Zwykle wybór pada na odnowienie licencji na 12 miesięcy. Ale – w zależności od programu – możesz wykupić przedłużenie ochrony na rok, dwa, a nawet trzy lata. Oczywiście program będzie w tym czasie aktualizowany, aby zapewnić Ci 100% bezpieczeństwo korzystania z Internetu, czy też otwierania plików z nieznanych źródeł np. z pendrive’a lub płyt. A odnowienia są bardzo szybkie – w naszym sklepie omegasoft.pl, po zakupie odnowienia licencji, otrzymasz natychmiastowo cały instruktaż postępowania na maila. I wtedy już tylko kilka kliknięć będzie Cię dzielić od odnowienia subskrypcji antywirusa na kolejny okres. Szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu.

Czy warto inwestować w płatne programy antywirusowe?

Płatne oprogramowanie antywirusowe staje się coraz popularniejsze, a to dlatego, że coraz więcej osób na własnej skórze przekonuje się o małej skuteczności darmowych odpowiedników. Wiele osób korzystało (część nadal korzysta) ze skanerów online. Bo są bezpłatne. Bo przeskanują urządzenie i wykryją zagrożenia. No właśnie! Darmowy skaner online nie uchroni Twojego komputera przed infekcją, on tylko informuje, że już coś się stało i nie pomoże Ci pozbyć się problemu. Istnieją także całkiem darmowe programy antywirusowe, jednak tutaj trzeba mieć na uwadze, że chronią one tylko twardy dysk. Tzn, że w odróżnieniu od płatnych programów antywirusowych, te bezpłatne nie obronią Cię przed wyłudzeniem danym, atakami z zewnątrz, spamem i nie uchronią Twoich haseł przed kradzieżą. Płatne oprogramowanie antywirusowe to rozwiązanie, które tak naprawdę pozwoli Ci w końcu być całkowicie spokojnym o bezpieczeństwo Twoich urządzeń i danych.

Najszybsze antywirusy w najszybszym sklepie w Internecie

 

Najszybsze antywirusy w najszybszym sklepie w Internecie

Szukasz nowego antywirusa, ale zależy Ci na sprawnej i szybkiej pomocy technicznej i niezawodnym supporcie? Zobacz co sklep omegasoft.pl ma Ci do zaoferowania! Tutaj nie tylko wybierzesz idealny program antywirusowy dla siebie i swoich bliskich, ale zyskasz świetnego partnera do pomocy przy rozwiązywaniu problemów z instalacją, aktywacją, odnawianiem licencji czy też poprawnym działaniem zakupionego w sklepie programu.

Jakie programy znajdziesz w naszym sklepie?

Antywirusy, czy też mówiąc dokładniej programy antywirusowe, to nasza codzienność, dlatego wybraliśmy dla Ciebie te najskuteczniejsze. Znajdziesz u nas:
  • Norton 360 – najnowsza odsłona produktów „all-in-one”. Do wyboru wersje: Norton 360 Standard, Norton 360 Deluxe i Norton 360 Premium. To szybkie i wydajne rozwiązania chroniące sprzęt przed zagrożeniami internetowymi. Zadbają także o optymalizację komputera i jego prawidłowe działanie.
  • Norton Security – zaawansowana technologia działania i doskonałe zabezpieczenia – tworzą z Norton Security jedno z najpopularniejszych rozwiązań antywirusowych na świecie. Do wyboru: Norton Security Standard 2022, Norton Security Deluxe 2022 i Norton Security Premium 2022.
  • Bitdefender – z antywirusem z tej rodziny żadne cyberzagrożenia i szkodliwe oprogramowanie nie są straszne. Szybko i skutecznie zabezpieczają komputery i urządzenia mobilne. Możesz dopasować najlepszy dla siebie spośród: Bitdefender Internet Security, Bitdefender Total Security oraz Bitdefender Family Pack.
  • Panda – najnowsze rozwiązania antywirusowe Panda Security otrzymały nazwę Panda DOME. To zbiór jeszcze bardziej unowocześnionych narzędzi zabezpieczających i innowacyjne funkcje – opracowane dla skutecznej ochrony Twojego komputera.
  • Eset – to antywirus oparty na chmurze. Doskonale zadba o bezpieczeństwo Twoich danych i Twojej tożsamości w Internecie. Dostępny aż w 4 wersjach: ESET Nod32, ESET Internet Security, ESET Smart Security Premium, ESET Security Pack.
  • AVG – unikalna technologia AVG wspiera każdego użytkownika internetu, zapewniając mu dostęp do zabezpieczeń przed hakerami i ochroną prywatności.
  • McAfee – rodzina tych programów to pakiet skutecznie chroniący cyfrowe życie, w szczególny sposób skupiający się na ochronie tożsamości ich użytkowników.
A to wszystko do użytku domowego i komercyjnego w niewielkich firmach. Niezależnie od tego, na jakie oprogramowanie antywirusowe postawisz, możesz być pewien jednego – z antywirusem już nic nie będzie zagrażać Twojemu bezpieczeństwu w sieci.

Dlaczego my?

Wybór naszego sklepu to także dobra cena na programy antywirusowe. Płatne wersje programów mają dużą przewagę nad tymi darmowymi – między innymi ze względu na rozszerzony zakres ochrony i wspaniałe wsparcie techniczne. A oprócz wsparcia ze strony producenta, kupując w omegasoft.pl zyskujesz także naszą firmową opiekę – gdy tylko pojawi się jakiś problem z antywirusem, możesz śmiało korzystać z naszej infolinii, napisać do nas maila, bądź zgłosić problem za pośrednictwem formularza na naszej stronie – tak jak Ci wygodnie.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT