(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Oprogramowanie Antywirusowe - nowe licencje

Antywirusy - nowe licencje

Nowe licencje programów antywirusowych

Chcesz zmienić obecny program antywirusowy? A może nie posiadasz żadnego oprogramowania antywirusowego i chcesz wykupić nową licencję? Nasz sklep z antywirusami posiada w swojej ofercie najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania renomowanych firm. Znajdziesz tutaj nowe licencje na Norton 360, Norton Security, Bitdefender, Panda, Eset. U nas wybierzesz najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla firm, jak i do użytku domowego.
Norton 360 Bitdefender Eset
McAfee Panda AVG
Programy antywirusowe – przed czym dokładnie chronią?

 

Programy antywirusowe – przed czym dokładnie chronią?

Użytkowanie komputera czy urządzeń mobilnych bez zainstalowanego antywirusa, za to z działającym Internetem, jest w dzisiejszych czasach wręcz szalone. Niebezpieczeństwa jakie czekają po podłączeniu do sieci są ogromne, niszczycielskie, a co gorsza mogą także zrujnować życie. O czym tak naprawdę mowa? Czy rzeczywiście jest się czego bać?

Zagrożenia w cyberprzestrzeni

Może się wydawać, że programy antywirusowe chronią tylko przed wirusami – w końcu na to wskazuje ich nazwa. Jednak wirusy to tylko część zagrożeń jakie czają się w Internecie. Bo czym jest wirus? Najprościej mówiąc, wirus, to szkodliwe oprogramowanie posiadające zdolność do powielania się. Utrudnia pracę komputera, spowalnia go, a nawet całkowicie uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Dodatkowo może wykraść poufne dane m.in. numery kont bankowych. Wirus potrafi także rozsyłać spam, a także wyświetlać na komputerze niepożądane obrazy czy też uruchamiać „dziwne” ścieżki dźwiękowe. Podobne efekty powodują robaki. Trojany z kolei dużo trudniej wykryć – udając wartościową aplikację, uruchamiają na komputerze ukryte funkcje umożliwiając dokonanie ataku z Internetu. Z zagrożeń jakie grasują w Internecie wymienić jeszcze można np. spyware – czyli oprogramowanie szpiegujące oraz adware – niechciane oprogramowanie reklamowe. Najgorszym skutkiem działania złośliwego oprogramowania jest kradzież – czy to pieniędzy z kont bankowych, czy też tożsamości. Aby się przed tym uchronić powstały programy antywirusowe.

Jak uchronić się przed szkodliwym oprogramowaniem?

Odpowiedzią na to pytanie są licencje na antywirusa. W zależności od tego czy posiadasz już program antywirusowy, czy dopiero przymierzasz się do jego zakupu, możesz odnowić starą licencję, bądź kupić nową. Niezależnie od tego jaki program wybierzesz, najważniejsze jest, aby sprzęt z jakiego korzystasz po prostu miał antywirusa. Oczywiście ważne jest, abyś korzystał z takich programów nie tylko w domu – oprogramowanie antywirusowe dla firm wcale nie jest droższe, a przecież dane zgromadzone w Twojej firmie są często bezcenne. Oprócz ochrony antywirusowej takie programy posiadają wiele przydatnych narzędzi np. menedżer haseł, kontrolę rodzicielską, optymalizację komputera czy też możliwość tworzenia bezpiecznych kopii zapasowych ważnych danych w chmurze. Szeroki zakres ochrony antywirusowej to gwarancja bezpiecznego użytkowania z komputerów i urządzeń mobilnych.

Jak dbać o bezpieczeństwo danych w firmie?

 

Jak dbać o bezpieczeństwo danych w firmie?

Prowadząc nawet niewielką firmę, ciężko obyć się bez komputera czy też smartfonu. Jednak gromadząc na tych urządzeniach dane i korzystając z Internetu, narażasz je na bezpośrednie zagrożenie. I nie mowa tutaj o konkurencji, tylko cyberprzestępcach chcących zrobić z Twoich wrażliwych danych swoją finansową korzyść. W łatwy sposób możesz się jednak przed tym zabezpieczyć wybierając odpowiednią licencję na antywirusa.

Jak zabezpieczyć dane w firmie?

Tak, tworzenie kopii zapasowych to bardzo dobry pomysł i powinno się z niego korzystać nie tylko prowadząc firmę, ale także i w domu. Jednak to rozwiązanie chroni tylko przed utratą danych, a nie przed ich nieautoryzowanym wykorzystaniem. Aby mieć 100% pewność, że wszystkie zgromadzone na dyskach czy w smartfonach dane są bezpieczne, powinieneś zainwestować w oprogramowanie antywirusowe dla firm. Takie licencje nie sa drogie, a małe firmy mogą korzystać z takich rozwiązań, zaopatrując się w programy antywirusowe, które można wykorzystywać jednocześnie prywatnie i komercyjnie. Zakup takich licencji znacznie ułatwia sprawę i pozwala na spore oszczędności.

Co chroni program antywirusowy?

Programy antywirusowe to skuteczna ochrona przed kradzieżą ważnych danych, jak i gwarancja poprawnego działania sprzętu. Antywirus przyda się do kontrolowania bezpieczeństwa poczty przychodzącej, ochroni przeglądarkę internetową, zabezpieczy prywatność, zadba o odpowiednią zaporę – firewall, rozprawi się z potencjalnym wirusowym zagrożeniem i co ważne – zadba o bezpieczeństwo bankowości i płatności internetowych. Jak jednak wybrać odpowiednie oprogramowanie antywirusowe dla firm?

Najszybszy sklep z antywirusami – nowe licencje i odnowienia

Jeśli szukasz sklepu z antywirusami, który po zakupie nie zostawi Cię samego z problemami – to trafiłeś idealnie! W naszym sklepie nie dość, że znajdziesz najlepsze rozwiązania dla firm, to dodatkowo uzyskasz profesjonalne wsparcie techniczne i pomoc merytoryczną, na każdym etapie korzystania z zakupionego programu antywirusowego. Mamy dla Ciebie świetne ceny na nowe licencje, a także na odnowienia aktualnego oprogramowania antywirusowego. Co najlepsze – to wszystko bez wychodzenia z domu. Wysyłka zakupionej wersji odbywa się natychmiastowo, na maila – znacznie oszczędzając Twój czas. Także instalację nowego programu antywirusowego lub odnowienie licencji możesz rozpocząć od razu po dokonaniu płatności.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT