(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Legalne oprogramowanie

Omegasoft.pl - legalne oprogramowanie

  • W sklepie Omegasoft.pl znajdziesz programy pochodzące tylko z oficjalnych i bezpiecznych źródeł. Wszystkie programy są przeznaczone do sprzedaży na polskim rynku i pochodzą bezpośrednio od dystrybutorów.
  • Legalność zakupionego u nas oprogramowania możesz łatwo zweryfikować kontaktując się bezpośrednio z polskimi przedstawicielami konkretnych producentów.

Omegasoft.pl - legalne oprogramowanie

Omegasoft.pl - legalne oprogramowanie

  • Do każdego zakupionego w sklepie Omegasoft.pl programu dołączamy fakturę VAT – niezależnie od tego, czy kupiłeś wersję pudełkową (BOX) czy elektroniczną (ESD). W pierwszym przypadku fakturę otrzymasz w wersji papierowej razem z zamówieniem, a w drugim – drogą elektroniczną, na podanego podczas zamówienia e-maila.
  • Faktura to dowód zakupu, która razem z wydrukiem otrzymanego kodu aktywacyjnego (w przypadku ESD) lub licencją/kodem/certyfikatem (w wersji BOX), staje się dokumentem potwierdzającym zakup programu z legalnego źródła. Warto przechowywać ten zestaw dokumentów u siebie w firmie – będzie niezbędny podczas możliwej kontroli legalności oprogramowania.

Omegasoft.pl - legalne oprogramowanie

Omegasoft.pl - legalne oprogramowanie

  • Kusi Cię niska cena? Sprawdź, czy oferowane przez dany sklep oprogramowanie na pewno jest legalne, albo czy nie jest to towar używany.
  • W sieci możesz znaleźć programy pochodzące z nieznanych i nielegalnych źródeł – także te w wersji elektronicznej ESD.
  • Taniej nie zawsze znaczy lepiej - posiadanie nielegalnego oprogramowania nie dość, że wyklucza możliwość złożenia reklamacji i korzystania ze wsparcia pomocy technicznej, ale przede wszystkim stanowi naruszenie przepisów prawa.
  • Podejmując ryzyko zakupu programu z niesprawdzonego źródła, musisz wiedzieć, że takie oprogramowanie może zawierać wirusy lub niebezpieczny kod, które mogą doprowadzić do uszkodzenia komputera, a także wycieku danych. Ponadto program może zostać zablokowany przez producenta.

Omegasoft.pl - legalne oprogramowanie

Omegasoft.pl - legalne oprogramowanie

  • Słyszałeś, że Apple ma zamknięty - i co za tym idzie - najbezpieczniejszy system, a Windows Defender nie dopuści do komputera żadnego wirusa? Pamiętaj, że nie ma systemu, który byłby pozbawiony wad – a cyberprzestępcy ciągle szukają kolejnych luk i sposobów na skuteczne ataki.
  • 100% bezpieczeństwo zagwarantuje Ci połączenie zabezpieczeń systemów MacOS bądź Windows z oprogramowaniem antywirusowym. Wybierz najlepszy dla siebie pakiet antywirusowy bądź pewien, że Twoje cenne dane i informacje będą chronione podwójnie, przez rozwiązania, które wzajemnie się uzupełniają.

Omegasoft.pl - legalne oprogramowanieWszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT