(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

AVG Internet Security 2024 (3 stanowiska, odnowienie na 24 miesiące)

ocenaocenaocenaocenaocena
5.0 na 5 (5 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
AVG Internet Security 2024 (3 stanowiska, odnowienie na 24 miesiące)
AVG Internet Security 2024 (3 stanowiska, odnowienie na 24 miesiące)
Ilość urządzeń:3
Okres licencji:24 miesiące
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:cyfrowa, odnowienie
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 327,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 159,00 zł

(129,27 zł netto)

pole informacyjne
Odnowienie posiadanej licencji
Odnowienie licencji dla posiadaczy poprzedniej wersji programu. Otrzymują Państwo najnowszą wersję programu oraz kolejny rok aktualizacji.

AVG Internet Security 2024 - Zapewnij sobie ochronę w każdym obszarze swojej aktywności online
 • Zaawansowany antywirus
 • Wykrywanie za pomocą sztucznej inteligencji
 • Ochrona przed oprogramowaniem ransomware
 • Ochrona kamer internetowych
 • Wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym
 • Blokowanie niebezpiecznych linków, pobieranych plików i załączników do wiadomości e-mail
 • Blokowanie hakerom dostępu do komputera
 • Osłona antyspamowa
 • Unikanie fałszywych witryn internetowych w celu lepszej ochrony płatności

Zapewnij sobie ochronę w każdym obszarze swojej aktywności online

AVG Internet Security jest zaawansowanym programem do ochrony osób lubiących spędzać czas w sieci. Przeznaczony dla użytkowników indywidualnych oraz małych firm, doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa ochrona przed hakerami, kradzieżą danych i niebezpieczeństwami Internetu.

AVG Internet SecurityAVG Internet Security bazuje na jednym z najlepszych silników antywirusowych, który na bieżąco monitoruje co dzieje się w komputerze i chroni go przed podejrzanym zachowaniem plików i programów. Uniemożliwia kradzież haseł, blokuje wirusom dostęp do skrzynki pocztowej i powstrzymuje złośliwe oprogramowanie wyłudzające dane lub okup.  

Jego atutem jest również dodatkowa ochrona kamery przed podglądaczami (nikt nie może z niej korzystać bez wiedzy i zgody użytkownika) oraz zaawansowana ochrona prywatnych plików (program dodatkowo je szyfruje, by wrażliwe informacje nie wpadły w czyjeś ręce). Umowy, wyniki badań i CV w końcu są naprawdę bezpieczne!

Internet Security jest od lat rozwijany i cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród fanów surfowania w sieci. Produkty AVG są aktywne na 2 milionach komputerów na świecie i regularnie zajmują czołowe lokaty w niezależnych testach antywirusów. To najlepsza rekomendacja, jaką może dostać program antywirusowy!

ochrona komputera
Ochrona komputera
 

ochrona poczty
Ochrona Internetu i poczty e-mail

ochrona przed hakerami
Ochrona przed atakami hakerów

ochrona pprywatności
Ochrona prywatności

ochrona bankowości
Ochrona płatności

 • Skaner antywirusowy - narzędzie do sprawdzania czy komputer nie jest narażony na zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem lub czy takie oprogramowanie nie jest ukryte w plikach na dysku. Pozwala ochronić się przed wirusami.
 • Automatyczne aktualizacje - praca na zawsze aktualnej bazie danych wirusów i najnowszej wersji programu, będące gwarancją najlepszej ochrony.
 • Ochrona przed wieloma rodzajami zagrożeń - gwarancja zabezpieczenia komputera przed różnego rodzaju złośliwym kodem, w tym również przed oprogramowaniem wymuszającym okup - ransomware.
 • Sztuczna inteligencja - wykorzystywana do zapewnienia jeszcze lepszej ochrony komputera. Antywirus uczy się zachowań wirusów i blokuje je, gdy jakiś program próbuje działać w ten sposób.
 • Prosta instalacja - łatwy sposób na zainstalowanie programu, krok po kroku, nie wymagający od użytkownika specjalistycznej wiedzy.
 • Intuicyjna obsługa - przejrzysty i zrozumiały panel sterowania, który pozwala zaplanować zadania i zarządzać funkcjami programu.

Ochrona pocztyNajbezpieczniejszy sposób korzystania z poczty

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo online, korzystając z funkcji skanowania linków, pobieranych plików oraz załączników wiadomości e-mail pod kątem zagrożeń, a także unikając niezabezpieczonych sieci Wi-Fi.

 • Ochrona poczty - narzędzie do bezpiecznego przeglądania maili. Nawet jeżeli jakaś wiadomość lub załącznik są zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, antywirus je usunie, chroniąc użytkownika przed konsekwencjami.
 • Filtry antyspam - zaawansowana technologia pozwalająca wyszukać i zablokować wiadomości - śmieci, dzięki czemu nie są one przesyłane na skrzynkę odbiorczą użytkownika.

Ochrona przed szpiegamiZatrzymaj hakerów

Kontroluj dane odbierane na komputerze i wysyłane z niego, chroń swoje urządzenie przed dostępem zdalnym i atakami hakerów oraz zabezpiecz swoje hasła.

 • Ochrona Internetu - dodatkowe zabezpieczenie użytkownika podczas przeglądania sieci. Pomaga uchronić się przed fałszywymi stronami, linkami prowadzącymi do zainfekowanych witryn i przypadkowym pobraniem wirusa.
 • Ochrona prywatności - zwiększony poziom ochrony prywatności, pozwalający na dodatkowe zaszyfrowanie ważnych plików i poufnych informacji tak, by nikt nie mógł się do nich dostać.
 • Aktualizacje oprogramowania - prosty sposób na posiadanie najnowszych wersji zainstalowanych programów. Antywirus sam automatycznie je pobiera i instaluje, likwidując w ten sposób luki, przez które hakerzy mogą się dostać do komputera.
 • Zapora ogniowa - strażnik komputera, który uniemożliwia hakerom dostanie się na dysk.

Ochrona przed hakeramiUwolnij się od szpiegów

Uniemożliwiaj łamanie zabezpieczeń kamery internetowej oraz usuwaj stare dane trwale i bezpiecznie.

 • Blokada kamery - ochrona użytkownika przed wykorzystaniem komputerowej kamery do podglądania go. Antywirus pozwala zadecydować które programy mogą z niej skorzystać i pyta o zgodę, gdy ktoś chce jej użyć.
 • Stały monitoring - pozwala wychwycić nawet nieznane dotychczas zagrożenia i przygotować na nie szczepionkę, tak by nie zainfekowały większej ilości komputerów.

Ochrona bankowościZakupy internetowe i bankowość elektroniczna z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa

Zapewnij sobie dodatkowe warstwy ochrony online, by mieć gwarancję, że poufne dane nie wpadną w niepowołane ręce.

 • Bezpieczna bankowość online - kontrola stron www banków pod kątem oryginalności i prawdziwości. Zapewnia bezpieczeństwo podczas logowania i korzystania z banku online.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł

Wymagania systemowe:

Minimalne wymagania systemowe::

 • Windows 11 (wersja 32- lub 64-bitowa); Windows 10 z wyjątkiem edycji Mobile i IoT (wersja 32- lub 64-bitowa); Windows 8/8.1 z wyjątkiem edycji RT i Starter (wersja 32- lub 64-bitowa); Windows 7 SP1 z pakietem aktualizacji Convenient Rollup Update, dowolna edycja (wersja 32- lub 64-bitowa)
 • Komputer w pełni zgodny z systemem Windows wyposażony w procesor Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 albo nowszy (musi zapewniać obsługę instrukcji SSE2); urządzenia oparte na architekturze ARM nie są obsługiwane
 • 1 GB pamięci RAM (lub więcej)
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Połączenie internetowe do pobierania, aktywowania i aktualizowania programu antywirusowego oraz jego bazy danych
 • Standardowa rozdzielczość ekranu optymalnie nie mniejsza niż 1024 × 768 pikseli

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: isc30024
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2024 (3 stanowiska, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Czwartek, 22 Luty 2024 (19:53) | Autor: Skinny
Jest ok, program ogarnia wszystko co trzeba, nie zamula i nie przeszkadza. Nie zawsze rozumiem komunikaty, które wyskakują ale od czasu jak go mam nic sie nie dzieje wiec czuje się bezpiecznie.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2024 (1 stanowisko, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 19 Styczeń 2024 (15:28) | Autor: Jacek
Długo używałem AVG, bo kumpel polecił. W sumie nie znam się na tym, ale chyba chroni, bo nic się nie dzieje.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security MD 2024 (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Wtorek, 14 Listopad 2023 (11:41) | Autor: Trener
Dobry i tani antywirus. Szczególnie jak się ma więcej stanowisk do zabezpieczenia wychodzi korzystnie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2023 (3 stanowiska, 24 miesiące)
Czwartek, 16 Luty 2023 (09:13) | Autor: PLN
Bardzo dobry program, mogę polecić każdemu. Ostatnio widziałem ranking w gazecie komputerowej i był na drugim miejscu, a cenowo sporo tańszy od lidera. Osobiście mam podobne obserwacje. Przyjazny dla użytkownika interfejs i bardzo wysoka skuteczność.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2022 (3 stanowiska, 12 miesięcy)
Piątek, 22 Kwiecień 2022 (23:52) | Autor: kostrzewa
Odnawiam licencję już po raz kolejny. Polecam
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 5 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: 2 plus 9=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT