(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

AVG PC TuneUp 2024 PL (3 stanowiska, odnowienie na 24 miesiące)

ocenaocenaocenaocenaocena
5.0 na 5 (4 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
AVG PC TuneUp 2024 PL (3 stanowiska, odnowienie na 24 miesiące)
AVG PC TuneUp 2024 PL (3 stanowiska, odnowienie na 24 miesiące)
Ilość urządzeń:3
Okres licencji:24 miesiące
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:cyfrowa, odnowienie
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 237,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 160,00 zł

(130,08 zł netto)

pole informacyjne
Odnowienie posiadanej licencji
Odnowienie licencji dla posiadaczy poprzedniej wersji programu. Otrzymują Państwo najnowszą wersję programu oraz kolejny rok aktualizacji.

Pozostałe licencje
1pc
105 zł
3pc
160 zł
AVG PC TuneUp - Twój komputer z turbodoładowaniem.

AVG TuneUP to:

 • Oprogramowanie do czyszczenia dysku i optymalizacji systemu
 • Optymalizacja pracy komputera z systemem Windows
 • Szybsza i płynniejsza praca komputera oraz dłuższe działanie baterii
 • Usuwanie zbędnych plików i nieużywanych aplikacji, zapewniające większą ilość miejsca na dysku
 • Aktualizacja zainstalowanego oprogramowania
 • Automatyczna naprawa i konserwacja urządzenia dla najwyższej wydajności

Nowości i ulepszenia AVG TuneUP 2024:

 • NOWOŚĆ! Software Cleanup
 • NOWOŚĆ! Disc Doctor
 • ULEPSZONE! Tryb uśpienia
 • NOWOŚĆ! Aktualizacja oprogramowania
 • ULEPSZONE! Czyszczenie przeglądarki

AVG PC TuneUp - przyspiesz swój komputer

Program do optymalizacji systemu, przyspieszania komputera i porządkowania dysku

AVG PC tune upAVG PC TuneUp jest programem, którego zadaniem jest przyspieszenie działania komputera z systemem Windows, oczyszczenie go ze zbędnych plików i nieużywanych aplikacji oraz naprawę występujących problemów. Zapewnia on użytkownikowi błyskawiczne ładowanie się programów oraz uruchamianie systemu, a także więcej miejsca na dysku.

Dlaczego warto wybrać AVG PC TuneUP?

Łatwo zadbasz o wydajność swojego komputera

AVG TuneUp to narzędzie niezbędne zarówno dla nowych urządzeń, którym pozwala zachować pełną wydajność i utrzymanie komputera w dobrej kondycji, jak i tym starszym, przyspieszając ich działanie i zapewniając ich dłuższe bezawaryjne użytkowanie.

Przez cały czas użytkowania na dysku gromadzą się zbędne i uszkodzone pliki, nieużywane programy, uruchamiane są liczne aplikacje – to wszystko powoduje spowolnienie jego działania i coraz gorsze osiągi. AVG TuneUP pomaga poprawić je za pomocą jednego kliknięcia. Już kilkanaście minut pracy programu wystarczy, by można było dostrzec jej efekty. Przekonaj się sam!

Zawsze aktualne oprogramowanie
Zawsze aktualne oprogramowanie
 

Szybsze działanie komputera
Szybsze działanie komputera

Więcej miejsca na dysku
Więcej miejsca na dysku

Dłuższa praca baterii
Dłuższa praca baterii

Automatyczne naprawianie awarii systemu Windows®
Automatyczne naprawianie awarii systemu Windows®

Oczyszczanie komputerów PC i urządzeń z systemem Android
Oczyszczanie komputerów PC

Automatycznie naprawisz komputer i przeprowadzisz jego konserwację

AVG TuneUP troszczy się o dobrą kondycję komputera przeprowadzając regularną, cotygodniową konserwację. Program monitoruje działanie urządzenia i na bieżąco robi porządki oraz naprawy. Dzięki temu wyeliminujesz problem pojawiających się błędów, spowolnień i zawieszeń oraz zapobiegniesz przekształceniu się drobnego problemu w poważną awarię i utrzymasz komputer w dobrej kondycji przez cały czas.

 • Czyszczenie rejestru – program monitoruje i identyfikuje pojawiające się w rejestrze problemy i naprawia je automatycznie
 • Konserwacja – automatyczne czyszczenie śladów przeglądarki, plików cookie, plików pamięci podręcznej i pozostałości programów pozwala cieszyć się większą ilością miejsca na dysku
 • NOWOŚĆ! Disc Doctor – sprawdzanie dysku w poszukiwaniu błędów, wyszukiwanie uszkodzonych obszarów i ich naprawa, przywracająca bezproblemowe działanie

Aktualizacje na bieżącoZadbasz o szybsze działanie komputera

Z AVG PC TuneUP zadbasz o to, aby Twoje programy działały płynniej, komputer szybciej się uruchamiał, a gry się nie zawieszały. Możesz zapomnieć o obrazie przycinającym się w kluczowych momentach – narzędzia AVG zapewnią Ci rozgrywkę i pracę bez denerwujących spowolnień.

 • ULEPSZONE! Tryb uśpienia – bezpiecznie usypia programy działające w tle lub uruchamiane automatycznie z systemem, które spowalniają działanie komputera, obciążają jego pamięć i zasoby procesora. A w razie potrzeby budzi je natychmiast, kiedy ich potrzebujesz.

Program do czyszczenia laptopaPozbędziesz się zbędnych programów z komputera

AVG PC TuneUP ułatwia pozbycie się nieużywanych i niepotrzebnych programów, starych pasków narzędzi i wersji testowych aplikacji oraz oprogramowania, które było fabrycznie zainstalowane na komputerze. Każdy z nich zajmuje miejsce i może powodować wolniejsze działanie urządzenia.

 • NOWOŚĆ! Software Cleanup – monitoruje, które z zainstalowanych na komputerze programów są słabo ocenione, nie były od dłuższego czasu używane i stanowią bloatware (programy niechciane, preinstalowane w systemie, obciążające komputer) oraz pozwala łatwo je usunąć z urządzenia

Będziesz mieć zawsze aktualne i bezpieczne oprogramowanie

Narzędzie aktualizacji oprogramowania AVG TuneUp sprawdza zainstalowane na komputerze oprogramowanie i aktualizuje je do najnowszych wersji, aby zapobiec awariom lub załatać wykryte  luki w zabezpieczeniach. Z AVG PC TuneUP nie musisz się martwić o to, czy krytyczne poprawki zostały zainstalowane.

 • NOWOŚĆ! Aktualizacja oprogramowania – pozwala sprawdzić, które z zainstalowanych programów są nieaktualne i jednym kliknięciem je zaktualizować do najnowszej dostępnej wersji

centrum naprawy

Zapewnisz sobie więcej miejsca na dysku

Na komputerze, w miarę upływu czasu, gromadzi się wiele niepotrzebnych plików. To nieaktualne kopie zapasowe, nieużywane pliki, pozostałości po instalacji i deinstalacji programów, pliki tymczasowe itp. Obciążają one system i sprawiają, że urządzenie działa wolniej. AVG PC TuneUp pozwala na dokładne czyszczenie śmieci na dysku, w ponad 230 aplikacjach i przeglądarkach internetowych.

 • Disk Cleaner – pozwala przejrzeć i usunąć pliki instalacyjne, pamięci podręczne aplikacji, pliki tymczasowe, stare kopie zapasowe i inne zbędne pliki, które zaśmiecają i zajmują miejsce na dysku
 • ULEPSZONE! Czyszczenie przeglądarki – umożliwia usunięcie tymczasowych plików zapisywanych podczas korzystania z internetu za pośrednictwem ponad 20 przeglądarek internetowych, sprawiając że działają sprawniej i odzyskując miejsce na dysku
 • Defragmentacja/optymalizacja dysków -  poprawia działanie i porządkuje przechowywane dane na dyskach HDD i SSD

Przyspiesz swój komputer

Będziesz dłużej cieszyć się pracą na baterii

Śmietnik na dysku i działanie niepotrzebnych programów wpływa również istotnie na czas pracy baterii. Im więcej procesów komputer musi obsłużyć, tym więcej energii zużywa. Zapewnij sobie lepszą wydajność w każdych warunkach i nie martw się, że nagle zgaśnie Ci ekran. Z AVG PC TuneUp Twoja bateria wytrzyma znacznie dłużej!

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł

Wymagania systemowe:

Minimalne wymagania systemowe::

 • Windows 11 z wyjątkiem Mixed Reality i IoT Edition; Windows 10 z wyjątkiem wersji Mobile i IoT Edition (32- lub 64-bitowej); Windows 8/8.1 z wyjątkiem wersji RT i Starter Edition (32- lub 64-bitowej); Windows 7 z dodatkiem SP1 lub nowszy, dowolna wersja (32- lub 64-bitowa)
 • Komputer w pełni zgodny z systemem Windows, z procesorem Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 lub nowszym (musi zapewniać obsługę instrukcji SSE3)
 • 1 GB pamięci RAM (lub więcej)
 • 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Połączenie internetowe do pobierania, aktywowania i aktualizowania programu
 • Zalecana jest optymalna rozdzielczość standardowa nie mniejsza niż 1024 × 768 pikseli

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: tuh30024
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG PC TuneUp 2024 PL (3 stanowiska, 12 miesięcy)
Poniedziałek, 8 Kwiecień 2024 (16:03) | Autor: Pro-user
Program ma kilka przydatnych funkcji. Najlepsza moim zdaniem jest opcja usypiania procesów i usług. Mnóstwo programów uruchamia się przy starcie systemu i cały czas rezydują w pamięci żeby w razie potrzeby móc się szybko uruchomić. Jeżeli z czegoś korzystamy regularnie, to jest to fajna opcja, ale jeżeli sporadycznie, to jest to niepotrzebne obciążanie komputera. I tutaj właśnie bardzo pomocny jest Tuneup. Pozwala on "usypiać" takie programy, do czasu wywołania. Podczas usypiania widzimy też jak bardzo dany program jest dla systemu obciążający. Przy starcie taki program odpali się oczywiście wolniej, ale nie zajmuje pamięci przez większość czasu kiedy go nie potrzebujemy. Polecam tą funkcje osobom przynajmniej średnio zaawansowanym, bo zdarzyło mi się kilka razy, że musiałem coś w Windowsie ręcznie majstrować, jak uśpiony program nie chciał się uruchomić:-) Ale to rzadkość - obecnie mam tak uspionych ponad 20 aplikacji w systemie i bardzo
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG PC TuneUp 2021 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy)
Środa, 21 Lipiec 2021 (23:37) | Autor: tencet
Konkretny kombajn. Używam od wielu lat, jeszcze z czasów starego tuneupa. Program ciągle unowocześniany, nie zawsze na lepsze, ale generalnie wszystko w dobrym kierunku. Można szybko wyczyścić komputer ze śmieci i wszelkiego badziewia
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 TuneUp Utilities 2010 PL (1 stanowisko) - wersja elektroniczna
Sobota, 11 Luty 2017 (21:53) | Autor: to ja
Czy ten program działa z win 10?
Od Pom. Tech.
Odpowiedź do to ja | Niedziela, 12 Luty 2017
Dla windows 10 kompatybilnym jest AVG Pc TuneUP. https://www.omegasoft.pl/AVG/PC-TuneUp/AVG-PC-TuneUp-2017-PL-1PC-12-miesiecy
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG PC TuneUp 2017 PL (3 stanowiska, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 6 Styczeń 2017 (13:44) | Autor: AVG PC TUNEUP 2018
Witam nie ma wersji AVG PC TUNEUP 2017 ? taka wersja nie powstała jest tylko wersja 2016.
Omegasoft
Odpowiedź do AVG PC TUNEUP 2018 | Poniedziałek, 23 Styczeń 2017
Szanowny Panie, w tym roku producent zrezygnował z numeracji swoich programów na kolejne lata (informacja dostępna jest na stronie dystrybutora). Rok 2017 w nazwie oznacza więc wersję na rok 2017. Aktualizacja samego programu przewidywana jest w najbliższym czasie. Pozdrawiam, Michał Maciejiczek.
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 4 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: 4 minus 4=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT