(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

AVG Ultimate MD 2024 (10 stanowisk, odnowienie na 12 miesięcy)

ocenaocenaocenaocenaocena
5.0 na 5 (5 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
AVG Ultimate MD 2024 (10 stanowisk, odnowienie na 12 miesięcy)
AVG Ultimate MD 2024 (10 stanowisk, odnowienie na 12 miesięcy)
Ilość urządzeń:10
Okres licencji:12 miesięcy
Obszar zastosowań:domowy
Wersja produktu:cyfrowa, odnowienie
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 237,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 175,00 zł

(142,28 zł netto)

pole informacyjne
Odnowienie posiadanej licencji
Odnowienie licencji dla posiadaczy poprzedniej wersji programu. Otrzymują Państwo najnowszą wersję programu oraz kolejny rok aktualizacji.

AVG Ultimate Multidevice - Najlepszy program antywirusowy i optymalizujący dla WSZYSTKICH urządzeń w Twoim domu.

Jeden program - instalujesz na 10 DOWOLNYCH urządzeniach: laptopach, smartfonach, tabletach, komputerach.

 • AVG Internet Security dla systemu Windows
 • AVG Internet Security na Mac
 • AVG AntiVirus PRO dla systemu Android
 • AVG TuneUp dla systemu Windows
 • AVG TuneUp dla komputerów Mac
 • AVG Cleaner PRO dla systemu Android
 • AVG Password Protection dla systemu Windows
 • AVG Secure VPN dla komputerów z systemem Windows, komputerów Mac i urządzeń z systemami Android i iOS

AVG Ultimate MULTIDEVICE - Niezawodne połączenie antywirusa, VPN i programu poprawiającego wydajność

AVG Ultimate Multidevice jest oprogramowaniem przeznaczonym dla użytkowników domowych, które ochroni komputer przed cyber-zagrożeniami i podkręci jego osiągi. Wszystko to za sprawą połączenia trzech doskonałych programów: AVG Internet Security, AVG  TuneUp oraz AVG Secure VPN. Pomagają one zabezpieczyć komputer przed włamaniem hakera, ochronić prywatne pliki i zachować poufne dane dla siebie. Dodatkowo optymalizują i przyspieszają komputer, dzięki czemu korzystanie z niego staje się prawdziwą przyjemnością.

AVG ULTIMATE multideviceJedna licencja pozwala na zabezpieczenie do 10 urządzeń jednocześnie (Android, PC, iPhone, iPad, macOS).

AVG Ultimate Multidevice działa w oparciu o bardzo dobry skaner antywirusowy, wielokrotnie nagradzany w testach. Rozbudowana ochrona użytkownika online pozwala zabezpieczyć się przed kradzieżą haseł w trakcie logowania się i korzystania z bankowości internetowej. Chroniona jest też poczta (żaden złośliwy załącznik lub link zawarty w wiadomości nie ma szans trafić do skrzynki), kamera internetowa oraz hasła.

Dzięki AVG TuneUp użytkownicy zawdzięczają szybsze uruchamianie programów, błyskawiczne ładowanie się systemu oraz więcej miejsca na dysku. To idealne narzędzie do porządków w komputerze!

Poznaj najlepszy antywirus AVG Ultimate Multidevice. To ponad 80 niesamowitych narzędzi dzięki którym Twój smartfon i komputer są w pełni chronione, działają szybciej, wydajniej i bezproblemowo.

Internet Security - Najlepszy antywirus dla WSZYSTKICH urządzeń

Oprogramowanie, które pokochasz! Zawiera wiele różnorodnych zabezpieczeń, ale jest niezwykle proste w użyciu. Szybko przekonasz się, że możesz mieć profesjonalną ochronę nie będąc komputerowym ekspertem.
Wśród najważniejszych funkcji trzeba wymienić nowość - ochronę przed ransomware. Do tego ulepszona zapora i monitorowanie oraz usuwanie zagrożeń w czasie rzeczywistym, zabezpieczenie sieci… To prosty przepis na doskonałą ochronę online! Taką da Ci tylko najlepszy program antywirusowy!

TuneUp - Super wydajność WSZYSTKICH urządzeń

Pakiet narzędzi, którego szukasz od dawna. Automatyczne przyspieszenie Twojego komputera, kasowanie zbędnych danych, optymalizacja działania baterii, aktualizacje oprogramowania i naprawa usterek, zanim przekształcą się w poważne problemy.
Masz sprzęt, który liczy sobie kilka lat? Jego wydajność z TuneUp jeszcze Cię pozytywnie zaskoczy! Teraz w pakiecie z najlepszym antywirusem.

AVG VPN

Zabezpiecz sieć Wi-Fi i prywatnie przeglądaj Internet z dowolnego miejsca
Twoje przeglądanie Internetu, bankowość oraz płatności online pozostają ukryte i bezpieczne, niezależnie od tego, czy korzystasz z domowej, czy publicznej sieci Wi-Fi. Połączenie szyfrowane sprawia, że nikt nie widzi Twojej aktywności online — hakerzy, dostawca Internetu ani nawet instytucje rządowe.

AVOchrona wszystkich urządzeńNajlepszy pakiet na rynku! Jedna licencja i dodatkowa ochrona i przyspieszenie tabletów i smartfonów!

AVG AntiVirus PRO
Program antywirusowy dla smartfona - pełna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i kradzieżą.

AVG Cleaner PRO
Program czyszczący dla Android - szybkie sprzątanie pamięci, dające zwiększoną wydajność i sprawność działania.

AVG Secure VPN
Ochrona dla urządzeń mobilnych: szyfrowanie połączeń, wybór adresu IP, ochrona lokalizacji, ochrona przed łączeniem z nieznaną siecią Wi-Fi.

Najlepszy program antywirusowy - AVG Ultimate łączy funkcje 6 programów w jednym, niesamowitym pakiecie!

Pakiet składa się z ponad 80 unikalnych narzędzi, między innymi:

Skaner antywirusowy
Skaner antywirusowy

Ochrona przed wyłudzeniem okupu (ransomware)
Ochrona przed wyłudzeniem okupu (ransomware)

Ochrona płatności online
Ochrona płatności online

Zabezpieczenie kamery internetowej
Zabezpieczenie kamery internetowej

Bezpieczne przechowywanie danych
Bezpieczne przechowywanie danych

Automatyczna konserwacja
Automatyczna konserwacja

Przyspieszanie programów
Przyspieszanie programów

Aktualizacja oprogramowania
Aktualizacja oprogramowania

Oczyszczanie dysku i przeglądarki
Oczyszczanie dysku i przeglądarki

Ochrona anty-kradzieżowa
Ochrona anty-kradzieżowa

Blokada złośliwych aplikacji
Blokada złośliwych aplikacji

Ochrona poczty e-mail
Ochrona poczty e-mail

Narzędzie do zdjęć
Narzędzie do zdjęć

Oszczędność baterii
Oszczędność baterii

Blokowanie urządzenia
Blokowanie urządzenia

Ochrona przed hakerami
Ochrona przed hakerami

Szyfrowanie połączeń
Szyfrowanie połączeń

Bezpieczne Wi-Fi
Bezpieczne Wi-Fi

Prywatność online
Prywatność online

Skaner antywirusowy
Zaawansowany VPN

Najlepszy antywirus jest idealnym połączeniem wydajności z przydatnymi funkcjami i pełną ochroną dla całej rodziny. Jeden program na wszystkie urządzenia!

 • Skaner antywirusowy - narzędzie do sprawdzania czy komputer nie jest narażony na zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem lub czy takie oprogramowanie nie jest ukryte w plikach na dysku. Pozwala ochronić się przed wirusami.
 • Aktualizacje oprogramowania - prosty sposób na posiadanie najnowszych wersji zainstalowanych programów. Antywirus sam automatycznie je pobiera i instaluje, likwidując w ten sposób luki, przez które hakerzy mogą się dostać do komputera.
 • Ochrona przed wieloma rodzajami zagrożeń - gwarancja zabezpieczenia komputera przed różnego rodzaju złośliwym kodem, w tym również przed oprogramowaniem wymuszającym okup - ransomware.
 • Blokada kamery - ochrona użytkownika przed wykorzystaniem komputerowej kamery do podglądania go. Antywirus pozwala zadecydować które programy mogą z niej skorzystać i pyta o zgodę, gdy ktoś chce jej użyć.
 • Stały monitoring - pozwala wychwycić nawet nieznane dotychczas zagrożenia i przygotować na nie szczepionkę, tak by nie zainfekowały większej ilości komputerów.
 • Sztuczna inteligencja - wykorzystywana do zapewnienia jeszcze lepszej ochrony komputera. Antywirus uczy się zachowań wirusów i blokuje je, gdy jakiś program próbuje działać w ten sposób.
 • Ochrona Internetu - dodatkowe zabezpieczenie użytkownika podczas przeglądania sieci. Pomaga uchronić się przed fałszywymi stronami, linkami prowadzącymi do zainfekowanych witryn i przypadkowym pobraniem wirusa.
 • Bezpieczna bankowość online - kontrola stron www banków pod kątem oryginalności i prawdziwości. Zapewnia bezpieczeństwo podczas logowania i korzystania z banku online.
 • Ochrona poczty - narzędzie do bezpiecznego przeglądania maili. Nawet jeżeli jakaś wiadomość lub załącznik są zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, antywirus je usunie, chroniąc użytkownika przed konsekwencjami.
 • Filtry antyspam - zaawansowana technologia pozwalająca wyszukać i zablokować wiadomości - śmieci, dzięki czemu nie są one przesyłane na skrzynkę odbiorczą użytkownika.
 • Ochrona prywatności - zwiększony poziom ochrony prywatności, pozwalający na dodatkowe zaszyfrowanie ważnych plików i poufnych informacji tak, by nikt nie mógł się do nich dostać.
 • Automatyczne aktualizacje - praca na zawsze aktualnej bazie danych wirusów i najnowszej wersji programu, będące gwarancją najlepszej ochrony.
 • Zapora ogniowa - strażnik komputera, który uniemożliwia hakerom dostanie się na dysk.
 • Prosta instalacja - łatwy sposób na zainstalowanie programu, krok po kroku, nie wymagający od użytkownika specjalistycznej wiedzy.
 • Intuicyjna obsługa - przejrzysty i zrozumiały panel sterowania, który pozwala zaplanować zadania i zarządzać funkcjami programu.
 • Konserwacja systemu - metoda utrzymania komputera w dobrej kondycji przez cały czas. Program regularnie monitoruje czy wszystko ok i na bieżąco robi porządki, dzięki czemu system cały czas działa tak szybko i wydajnie, jak to tylko możliwe.
 • Porządki na dysku - program porządkuje informacje zapisywane na dysku, co zapewnia szybszy i łatwiejszy dostęp do nich gdy są potrzebne.
 • Aktualizacja algorytmu - automatyczne sprawdzanie i aktualizowanie zasad czyszczenia, dzięki czemu użytkownik zawsze korzysta z najnowszej, najlepszej wersji.
 • Startup manager - narzędzie służące do szybszego ładowania systemu. Dzięki uporządkowaniu rejestru nie trzeba długo czekać na uruchomienie się systemu Windows.
 • Oszczędzanie baterii - specjalny tryb, który wydłuża czas pracy na baterii. Dzięki wyłączeniu niepotrzebnych aplikacji i procesów nie pochłaniają one ani energii, ani zasobów.
 • Czyszczenie dysku - najlepsza metoda na zwiększenie ilości wolnego miejsca na dysku i pozbycie się tego wszystkiego co już niepotrzebne.
 • Optymalna wydajność - monitorowanie procesów, nadawanie im priorytetów i przyznawanie zasobów, dzięki czemu to co najważniejsze w danej chwili może działać bez ograniczeń. Zapewnia płynną i niezakłóconą pracę programów.
 • Usypianie programów - narzędzie do automatycznego wyłączania tych wszystkich programów, które aktualnie nie są używane, ale nadal działają w tle i zabierają pamięć. Zapewnia więcej zasobów dla tego co najważniejsze.
 • Wykrywacz podwójnych plików - sposób na pozbycie się plików, które są zapisane wielokrotnie na dysku, w różnych lokalizacjach. AVG TuneUp znajduje je i usuwa, zostawiając tylko jedną kopię, a użytkownik może się cieszyć większą ilością wolnego miejsca na dysku.
 • Wersja dla Android - AVG Cleaner Pro dla wszystkich urządzeń z systemem Android. Ułatwia przyspieszenie smartfonów i tabletów, a także oczyszczenie ich ze zbędnych danych.
 • Szyfrowanie połączenia - zapewnia bezpieczeństwo i ochronę tożsamości w sieci, dzięki uniemożliwieniu osobom trzecim śledzenia użytkownika i zbierania o nim informacji.
 • Wybór adresu IP - daje możliwość korzystania ze wszystkich serwisów, łączenie z tymi które zostały ocenzurowane przez państwa lub są dostępne tylko dla osób z wybranych krajów.
 • Bezpieczne sieci publiczne - chroni przed włamaniem do komputera w publicznych sieciach Wi-Fi, szyfrując przesyłane dane.
 • Uniwersalny - pracuje na wszystkich rodzajach smartfonów, tabletów i komputerów, można korzystać z niego jednocześnie na dwóch urządzeniach.
 • Szybkie tryby połączenia - umożliwia bezpieczne i anonimowe podłączenie się do sieci z pomocą jednego kliknięcia.
 • Pomoc techniczna - program ma zapewnioną pomoc techniczną i wsparcie po polsku.
 • Prosta instalacja - łatwy sposób na zainstalowanie programu, krok po kroku, nie wymagający od użytkownika specjalistycznej wiedzy.
 • Intuicyjna obsługa - przejrzysty i zrozumiały panel sterowania, który pozwala zaplanować zadania i zarządzać funkcjami programu.
 • W celu instalacji na smartfonie z systemem Android niezbędny jest dostęp do sklepu Google Play

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł

Wymagania systemowe:

Minimalne wymagania systemowe::

WINDOWS:

 • Windows 11 (wersja 32- lub 64-bitowa); Windows 10 z wyjątkiem wersji Mobile i IoT Core Edition (32- lub 64-bitowej); Windows 8/8.1 z wyjątkiem wersji RT i Starter Edition (32- lub 64-bitowej); Windows 7 SP1 lub nowszy, dowolna wersja (32- lub 64-bitowa)
 • 1 GB pamięci RAM
 • 1500 MB miejsca na dysku na potrzeby instalacji
 • Połączenie internetowe do pobierania, aktywowania i aktualizowania programu

MAC:

 • MacOS 10.10 (Mavericks) lub nowszy
 • 64-bitowy procesor Intel, 2 GB pamięci RAM
 • 500 MB miejsca na dysku na potrzeby instalacji

ANDROID:

 • Android 8.0 lub nowszy

iOS:

 • System iOS w wersji 14.0 lub nowszej

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: gsl00012
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2024 (3 stanowiska, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Czwartek, 22 Luty 2024 (19:53) | Autor: Skinny
Jest ok, program ogarnia wszystko co trzeba, nie zamula i nie przeszkadza. Nie zawsze rozumiem komunikaty, które wyskakują ale od czasu jak go mam nic sie nie dzieje wiec czuje się bezpiecznie.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2024 (1 stanowisko, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 19 Styczeń 2024 (15:28) | Autor: Jacek
Długo używałem AVG, bo kumpel polecił. W sumie nie znam się na tym, ale chyba chroni, bo nic się nie dzieje.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security MD 2024 (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Wtorek, 14 Listopad 2023 (11:41) | Autor: Trener
Dobry i tani antywirus. Szczególnie jak się ma więcej stanowisk do zabezpieczenia wychodzi korzystnie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2023 (3 stanowiska, 24 miesiące)
Czwartek, 16 Luty 2023 (09:13) | Autor: PLN
Bardzo dobry program, mogę polecić każdemu. Ostatnio widziałem ranking w gazecie komputerowej i był na drugim miejscu, a cenowo sporo tańszy od lidera. Osobiście mam podobne obserwacje. Przyjazny dla użytkownika interfejs i bardzo wysoka skuteczność.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 AVG Internet Security 2022 (3 stanowiska, 12 miesięcy)
Piątek, 22 Kwiecień 2022 (23:52) | Autor: kostrzewa
Odnawiam licencję już po raz kolejny. Polecam
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 5 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: 2 minus 8=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT