(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Bitdefender Family Pack 2024

Bitdefender Family Pack

Bitdefender Family Pack 2024

Przed Tobą najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych antywirusów w rodzinnej wersji – skuteczny następca Bitdefender Family Pack 2023. Wersja 2024 to jeszcze lepsze zabezpieczenia oraz kilka przydatnych nowości. Rok 2024 to także wprowadzenie wielu ulepszeń. Bitdefender Family Pack 2024 zadba o jeszcze większe bezpieczeństwo Twojego dziecka dzięki unowocześnionej Kontroli Rodzicielskiej. W naszym sklepie znajdziesz ten pakiet w najlepszych cenach i z możliwością instalacji na wielu urządzeniach – natychmiast po zakupie.
 
 

Bitdefender Family Pack – jeden antywirus na wiele urządzeń

 

Rodzinna ochrona = jeden antywirus na wiele urządzeń

Chcesz zabezpieczyć przed wirusami nie tylko swój sprzęt, z którego codziennie korzystasz, ale także zadbać o bezpieczeństwo innych członków rodziny? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wybór oprogramowania Bitdefender Family Pack 2024.

Co nowego oferuje Bitdefender Family Pack 2024?

W porównaniu do wersji z 2021 roku, Bitdefender Family Pack 2024 to jeszcze więcej ulepszeń i jeszcze więcej nowości. Zanim jednak przejdziemy do zawartości, musisz wiedzieć, że możesz go instalować na urządzeniach posiadających następujące systemy: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, MacOS, Android oraz iOS. Więc co nowego znajdziesz w Bitdefender Family Pack 2024? Przede wszystkim Anti-Tracker, który umożliwia jeszcze lepsze wykrywanie zagrożeń. Jego praca polega na blokowaniu oprogramowania, które próbuje pobrać Twoje dane. Funkcja pozwala także na sprawdzanie i zarzadzanie gromadzonymi informacjami na stronach, które odwiedzasz. Oprócz tego zapewnia szybsze ładowanie się stron, co bezpośrednio wiąże się z poprawą wydajności. Drugą znaczącą nowością jest ochrona mikrofonu, nazwana: Microphone Monitor. Dzięki tej funkcji możesz kontrolować dostęp do mikrofonu, poprzez sprawdzenie, jakie aplikacje mają lub miały do niego dostęp.

Bitdefender Family Pack 2024 to także szereg ulepszeń

W stosunku do wersji Bitdefender Family Pack 2021, Bitdefender Family Pack 2024 to również wiele ulepszeń. W nowej wersji znajdziesz jeszcze bardziej zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym. Bitdefender 2024 zadba o bezpiecznie korzystanie z bankowości internetowej oraz dokonywanie płatności online dzięki funkcji Safepay. Po wdrożeniu ulepszenia, moduł Safepay dodatkowo samodzielnie uzupełni dane Twoich kart kredytowych w odpowiednich polach. Oczywiście wszystko pod stałą ochroną. Kontrola rodzicielka w Bitdefender Family Pack 2024 to jeszcze lepsza ochrona najmłodszych użytkowników sieci. Ograniczy dostęp do nieodpowiednich treści, a także pozwoli na śledzenie lokalizacji oraz umożliwia korzystanie z najnowszej funkcji – bezpiecznego zameldowania. Doradca Wi-Fi także został poprawiony – teraz moduł Wi-Fi Security Advisor oceni poziom bezpieczeństwa Wi-Fi i routera w każdym miejscu, w jakim będziesz się łączyć z Internetem. Dzięki tak rozbudowanym funkcjom, Bitdefender Family Pack 2024 to doskonała propozycja, szczególnie dla większych rodzin.

Bitdefender Family Pack – to również wiele ulepszeń

 

Gdzie kupić Bitdefender Family Pack 2024?

Podobają Ci się funkcje zawarte w programie antywirusowym Bitdefender Family Pack 2024? Chcesz jednym antywirusem zapewnić ochronę dla wszystkich sprzętów podłączonych do Internetu, z jakich korzysta Twoja rodzina? Zastanawiasz się gdzie kupisz Bitdefender Family Pack 2024 w najlepszej cenie? Czy Internet to dobre źródło takich zakupów? W końcu chodzi o Twoje bezpieczeństwo.

Jakie licencje oferuje Bitdefender Family Pack 2024?

Bitdefender Family Pack 2024 pozwala na jednoczesną instalację aż na 15 urządzeniach. To zdecydowanie pozwala mu nosić dumną nazwę „rodzinna paka”. To oznacza, że wystarczy zakupić jeden program, aby korzystać z legalnej ochrony na 15 urządzeniach. Bitdefender Family Pack 2024 będzie doskonale chronił sprzęty z systemem Windows, MacOs, Android i iOS. Licencję możesz wykupić na 12, 24 lub 36 miesięcy. Możesz go nabyć w wersji elektronicznej – a to oznacza, że cały proces zakupu i dostawy odbywa się przez Internet. Czyli w momencie zakupu i opłacenia zamówienia, na podany adres e-mail wysyłany jest Bitdefender Family Pack 2024 wraz z całą instrukcją pobrania i instalacji, a także unikalny klucz licencyjny. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu, jak i pieniędzy.

Czy warto kupić antywirusa przez Internet?

Odpowiedź na to pytanie zależy od wiarygodności i uczciwości sprzedawcy. Dobrą praktyką jest sprawdzenie firmy zanim dokonasz zakupu – im więcej pozytywnych opinii w Internecie – tym lepiej. Nasz sklep internetowy posiada jedną z najlepszych opinii w Internecie: 4,99/5. Dzięki temu korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że każdy zakupiony u nas program jest w pełni legalny i bezpieczny. Na pewno chciałbyś kupić Bitdefender Family Pack 2024 w najlepszej cenie. U nas – nie dość, że cena sama w sobie kształtuje się na bardzo atrakcyjnym poziomie – dodatkowo zyskujesz darmową obsługę posprzedażową. Tak, dokładnie. W razie jakichkolwiek problemów z instalacją lub działaniem programu możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc. Wystarczy, że napiszesz do nas maila, zadzwonisz lub wyślesz formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie – z opisem problemu. Dodatkową zaletą kupna programu Bitdefender Family Pack 2024 przez Internet jest jego cena – nie musisz nic płacić za wysyłkę, czekać na kuriera ani nawet wychodzić z domu. To łatwe, szybkie i niedrogie rozwiązanie pozwoli Ci na utrzymanie doskonałej ochrony na Twoim komputerze i urządzeniach mobilnych.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT