(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Bitdefender Internet Security 2024

Bitdefender

Bitdefender Internet Security

Bitdefender Internet Security to wykorzystujący najnowsze zdobycze technologiczne pakiet zabezpieczeń, łączący w sobie zalety skutecznego wykrywania zagrożeń z łatwością obsługi i wygodą użytkowników. Oprócz klasycznych funkcji antywirusowych, oprogramowanie to zapewnia wszechstronną ochronę przed różnorodnymi zagrożeniami internetowymi – spamem, trojanami, próbami ataków hakerów, oszustw i phishingiem. W szczególny sposób skupia się na maksymalnym zabezpieczeniu tożsamości i prywatności właścicieli urządzeń oraz przeprowadzanych przez nich transakcji finansowych. Gwarantuje bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom, również tym najmłodszym, chroniąc ich przed dostępem do niewłaściwych treści i stron internetowych.
 
 

Bitdefender Internet Security – skuteczny antywirus

 

Bitdefender Internet Security – skuteczny antywirus

Doskonały antywirus na wszystkie komputery z systemem Windows - Bitdefender Internet Security 2024. Najnowsza wersja posiada szereg ulepszeń i nowości, aby jeszcze lepiej chronić Twoje dane i tożsamość w Internecie.

Skuteczna ochrona Twojego komputera

Najnowsze technologie zamknięte w programie Bitdefender Internet Security 2020 to skuteczne wykrywanie zagrożeń i ochrona Twojego komputera PC. Oprogramowanie świetnie poradzi sobie z trojanami, wirusami, robakami, spamem, oszustwami, phishingiem i próbom włamań hakerskich. Bitdefender internet Security to także skuteczna ochrona tożsamości, bankowości online oraz fantastyczna kontrola rodzicielska umożliwiająca bezpieczne korzystanie z Internetu nawet przez najmłodszych użytkowników. Tak zaawansowana ochrona zamknięta jest w łatwym w obsłudze i przyjaznym dla użytkownika interfejsie, a dodatkowo nie wpływa negatywnie na wydajność pracy komputera. Cena Bitdefender Internet Security w porównaniu z jego jakością, dodatkowo mocno zachęca do zakupu. Możesz wybrać nową licencję lub odnowić subskrypcję z możliwością użytkowania na jedno, trzy, pięć lub dziesięć stanowisk. Nowa licencja może obowiązywać przez 12, 15, 24 lub 36 miesięcy, natomiast przedłużenia dokonasz na 12, 24 bądź 36 miesięcy.

Odnowienie czy nowa licencja?

Jeśli przygoda z programami antywirusowymi to dla Ciebie całkowita nowość, podobną nowością mogą być wyrażenia „odnowienie” i „nowa licencja”. A przy programach antywirusowych słowa te przeplatają się w każdym sklepie. Różnica jest prosta – np. jeśli nigdy nie posiadałeś antywirusa Bitdefender Internet Security, a chcesz wykupić na niego licencję, powinieneś wybrać „nową licencję”. W naszym sklepie internetowym znajdziesz nową licencję na antywirusa Bitdefender Internet Security 2024, z natychmiastową dostawą – a to oznacza, że nie musisz czekać na kuriera. Zaraz po opłaceniu zamówienia otrzymasz instrukcję pobrania i instalacji programu oraz klucz licencyjny na maila podanego w zamówieniu. Jeśli korzystałeś z Bitdefender Internet Security 2021 lub wcześniejszej wersji możesz przedłużyć licencję na dalsze użytkowanie oprogramowania – taką czynność musisz wykonać zawsze, gdy czas trwania aktualnej licencji dobiega końca. Cała procedura wygląda bardzo podobnie do zakupu nowej licencji – także odbywa się online, z wykorzystaniem Twojego adresu e-mail do dostawy.

Bitdefender Internet Security – jakość, cena i możliwości zakupu

 

Bitdefender Internet Security – jakość, cena i możliwości zakupu

Antywirus Bitdefender Internet Security 2024 to najnowsza propozycja ochrony, od cenionego już na całym globie, Bitdefendera. Co daje mu tą rosnącą popularność? Czy cena Bitdefender internet Security rzeczywiście idzie w parze z jakością? I gdzie najlepiej kupić ten pakiet? Zaraz wszystkiego się dowiesz.

Czy Bitdefender Internet Security to dobry antywirus?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba prześledzić zawartość programu. Bitdefender Internet Security 2024 to propozycja, która zapewnia wszechstronną ochronę, stworzoną specjalnie na komputery z systemem Windows. Najnowsza wersja – 2024 – w porównaniu do Bitdefender Internet Security 2019 posiada kilka ulepszeń i nowości. Poprawiona została ochrona przed zagrożeniami sieciowymi oraz blokowanie zaawansowanych ataków. Lepsza jest także kontrola rodzicielska, a co za tym idzie, używając najnowszej wersji znacznie zwiększasz bezpieczeństwo swoich dzieci w Internecie. Jeszcze wydajniej funkcjonuje doradca bezpieczeństwa Wi-Fi oraz ochrona bankowości. Z nowości – pojawił się Anti-Tracker – czyli dodatkowe zabezpieczenie zapewniające prywatność podczas przeglądania stron WWW. Oprócz niego w pakiecie zawarta została ochrona mikrofonu, która blokuje nieuprawniony dostęp. Tak więc jeśli wszystkie te rzeczy są tożsame z Twoim trybem używania komputera – to Bitdefender Internet Security 2020 będzie dla Ciebie bardzo dobrym wyborem.

Gdzie kupić Bitdefender Internet Security 2024 w najlepszej cenie?

Ceny Bitdefender Internet Security w najnowszej wersji mogą różnić się od siebie, w zależności od sklepu, w jakim zdecydujesz się dokonać zakupu. Nasz sklep internetowy Omegasoft to gwarancja nie tylko świetnej ceny i braku opłat za dostawę, ale także bezpłatna pomoc techniczna, jaką otrzymujesz w gratisie. Na czym to polega? Dostawa odbywa się elektronicznie – to znaczy, że po zakupie otrzymasz na maila - podanego podczas składania zamówienia - instrukcję pobrania i instalacji programu oraz Twój indywidualny klucz licencyjny. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy z instalacją bądź późniejszym użytkowaniem oprogramowania Bitdefender Internet Security 2024 – możesz bez żadnych kosztów skontaktować się z naszym supportem. Dokonując zakupu w sklepie Omegasoft otrzymujesz świetnej jakości program, który doskonale poradzi sobie z ochroną Twojego komputera PC, na dodatek bez czekania na dostawę i z całkowicie bezpłatną pomocą techniczną.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT