(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Bitdefender Mobile Security (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna

Bitdefender Mobile Security (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Bitdefender Mobile Security (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Ilość urządzeń:1
Okres licencji:12 miesięcy
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:ESD (elektroniczna)

Sug. cena detaliczna: 39,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 24,90 zł

(20,24 zł netto)

Ocena produktu: 5.0 na 5 ( 2 opinie )
ocenaocenaocenaocenaocena
Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Program w wersji elektronicznej
Dostawa programu w wersji elektronicznej następuje na podany adres e-mail. Przedmiot dostawy to klucz licencyjny oraz instrukcja pobrania i instalacji programu.

Bitdefender Mobile Security – niezastąpiona i bezkompromisowa ochrona urządzeń mobilnych z systemem Android
 • Pełna ochrona urządzeń z systemem Android – smartfonów i tabletów
 • Skuteczne wykrywanie i blokowanie zagrożeń i infekcji
 • Skanowanie aplikacji
 • Aktywna ochrona bez spowolnień, spadku wydajności i czasu pracy na baterii
 • ULEPSZENIE! Sieć VPN dla maksymalnej ochrony prywatności online - 200 MB dziennie zaszyfrowanego ruchu dla urządzenia
 • Ostrzeżenia przed groźnymi witrynami
 • Funkcje antykradzieżowe – zdalna lokalizacja, zablokowanie i usuwanie danych

Niezrównana, oparta na chmurze ochrona smartfonów i tabletów Android - bez spowolnień i skrócenia czasu pracy baterii

Dlaczego warto wybrać Bitdefender Mobile Security?

Ochronisz swoje urządzenia mobilne
Bitdefender Mobile Security to rozwiązanie zapewnia ochronę danych i prywatności przed wszystkimi rodzajami zagrożeń na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Korzystaj bezpiecznie ze swoich tabletów i smartfonów.

Bitdefender Mobile Security for AndroidSkorzystasz z zaawansowanej ochrony cenionej przez ekspertów
Bitdefender Mobile Security zapewnia Ci wyjątkową ochronę, dzięki której Twoje urządzenia i dane są skutecznie zabezpieczone przed zagrożeniami online. Skorzystaj z innowacyjnych narzędzi Bitdefender, wybieranych przez ekspertów na całym świecie, które nie tylko wykrywają i blokują nawet najbardziej zaawansowane złośliwe oprogramowanie i próby ataków, ale także chronią przed skutkami kradzieży.

Będziesz mógł cieszyć się najwyższą wydajnością urządzeń, bez spowolnień
Mimo zaawansowanej ochrony opartej na najnowszej technologii, oprogramowanie antywirusowe Bitdefender skutecznie działa bez obniżenia wydajności urządzenia i systemu, spowolnień czy skrócenia czasu pracy na baterii. Możesz więc cieszyć się nieprzerwanym zabezpieczeniem bez żadnych uciążliwości i kompromisów.

Zadbasz o maksymalne bezpieczeństwo swojej prywatności
Bitdefender dba o Twoją prywatność podczas korzystania z sieci i przesyłania danych, skutecznie chroni Twoje dane osobowe i najbardziej wrażliwe informacje, które mogłyby być wykorzystane przez niepowołane osoby do kradzieży lub dalszych ataków.

Bez trudu będziesz zarządzać ochroną wszystkich urządzeń
W pełni kontroluj zabezpieczenia poszczególnych urządzeń – aktywuj je, zarządzaj nimi, uruchamiaj skanowanie i otrzymuj aktualizacje za pośrednictwem jednego łatwego w obsłudze konta Bitdefender Central.

OCHRONA DLA URZĄDZEŃ Z SYSTEMEM ANDROID:

 • Skanowanie na żądanie i podczas instalacji
  Z ochroną Bitdefender będziesz zawsze pewien swojego bezpieczeństwa. Wystarczy przeskanować swój telefon lub tablet w dowolnym momencie, aby upewnić się, że żadna z aplikacji nie jest zainfekowana. Bitdefender automatycznie skanuje także każdą aplikację po jej zainstalowaniu i natychmiast informuje Cię, jeśli stwarza ona jakiekolwiek zagrożenie.
 • Ochrona sieci
  System antyphishingowy Bitdefender Mobile Security sprawdza zawartość stron internetowych i ostrzega przed wejściem na fałszywe, wykorzystywane do prób oszustw. Bitdefender Web Protection filtruje cały ruch, nie tylko celowe przeglądanie, i oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed wszystkimi zagrożeniami online.
 • WearON – bezpieczeństwo inteligentnego zegarka
  Funkcja WearON rozszerza zabezpieczenia mobilne na Twój inteligentny zegarek. Użyj go również jeśli nie wiesz, gdzie jest Twój telefon - aktywujesz alert dźwiękowy i łatwo go odnajdziesz. Otrzymuj ostrzeżenia, gdy oddalisz się zbyt daleko od telefonu, aby nigdy go przypadkiem nie zostawić lub zgubić.
 • Ochrona antykradzieżowa
  Bitdefender Mobile Security obejmuje skuteczne narzędzia zabezpieczające przed utratą i kradzieżą dla Twojego urządzenia z systemem Android. Sprawdź jego lokalizację, usuń dane lub wyślij na niego wiadomość, aby łatwiej było go odnaleźć lub odzyskać.
 • Bitdefender Autopilot – Twój doradca ds. bezpieczeństwa
  Bitdefender Autopilot to inteligentne narzędzie analizujące stan bezpieczeństwa Twojego urządzenia oraz uczące się wzorców Twojego zachowania podczas korzystania z urządzenia i internetu. Dzięki temu przygotowuje specjalnie dla Ciebie rekomendacje dotyczące konfiguracji zabezpieczeń, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony.
 • Lepsza wydajność i dłuższy czas pracy baterii
  Bitdefender Mobile Security łączy najskuteczniejszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem z wydajnym zarządzaniem zasobami. Ponieważ większość działań odbywa się w chmurze, aktywna ochrona Bitdefender nie wpływa na wydajność systemu, a także na czas pracy na baterii. Skanowanie na żądanie jest błyskawiczne, a aplikacja wydłuża czas uruchomienia urządzenia jedynie o sekundę.
 • ULEPSZENIE! VPN
  Dzięki Bitdefender VPN możesz przestać martwić się o swoją prywatność w sieci. Korzystaj z niego, aby chronić swoją obecność w internecie, szyfrując przesyłane dane. Z Bitdefender Mobile Security możesz wykorzystać do 200 MB dziennie zaszyfrowanego ruchu dla każdego z urządzeń z systemem Android.
 • Blokada aplikacji
  Funkcja ta chroni Twoje najbardziej wrażliwe aplikacje, zabezpieczając je przed nieuprawnionym dostępem. Bitdefender Mobile Security dodaje dodatkową warstwę ochrony, dając Ci możliwość blokowania aplikacji za pomocą kodu PIN. Dzięki funkcji Smart Unlock możesz zezwolić na bezpośredni dostęp do chronionych aplikacji podczas korzystania z zaufanej sieci Wi-Fi.
 • Prywatność konta
  Z Bitdefender Mobile Security sprawdzisz bezpośrednio na swoim urządzeniu czy Twoje konta internetowe nie zostały naruszone, a Twoje dane nie stały się przedmiotem wycieku. Funkcja prywatności konta powiadamia Cię, gdy Twoje wrażliwe dane są zagrożone.

Bitdefender Mobile Security Premium aplikacje Bitdefender Mobile Security Premium aplikacje Bitdefender Mobile Security Premium aplikacje Bitdefender Mobile Security Premium aplikacje

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem niezwłocznie po otrzymaniu płatności0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić w Polsce – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do naszego regionu.
Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania systemowe:

Minimalne wymagania systemowe:

 • system operacyjny Android 5.0 lub nowszy
 • aktywne połączenie internetowe

Wymagania dodatkowe:

 • Domyślna przeglądarka Androida
 • Google Chrome

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.
 
Kod producenta: BDMS-N-1Y-1D
Opinie o produkcie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Mobile Security (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 13 Luty 2023 (19:32) | Autor: bolo
ok
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Bitdefender Mobile Security (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 9 Styczeń 2017 (18:31) | Autor: bongobog
Programik wspaniały i skuteczny polecam
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 2 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię o produkcie
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: dwa minus 1=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT