(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Bitdefender Total Security 2024

Bitdefender Total Security

Bitdefender Total Security

Bitdefender Total Security 2024 to zaawansowany pakiet antywirusowy zapewniający bezpieczeństwo użytkowników, ich danych i prywatności, niezależnie od rodzaju wykorzystywanych urządzeń oraz ich systemów operacyjnych. Oferuje on wielowarstwową ochronę opartą na unikalnej technologii Bitdefender, cieszącej się zaufaniem i wyróżnianej przez specjalistów, która nie tylko nie powoduje obciążeń i spowolnień chronionych urządzeń, ale dzięki narzędziom do optymalizacji poprawia ich działanie. Dodatkowo pozwala zabezpieczyć je przed kradzieżą.
 
 

Bitdefender Total Security 2020 - jeszcze skuteczniejsza ochrona antywirusowa

 

Bitdefender Total Security 2024 - jeszcze skuteczniejsza ochrona antywirusowa

Totalnie perfekcyjna ochrona dla Twoich urządzeń pracujących na systemie Windows, MacOS, iOS i Android - to właśnie Bitdefender Total Security 2024. Co znajdziesz w najnowszej wersji i czy warto wybrać Bitdefendera?

Poprawki w świecie Bitdefender

Bitdefender Total Security 2024, w porównaniu do wersji Bitdefender Total Security 2021, może poszczycić się kilkoma ważnymi aktualizacjami i ulepszeniami. Podobnie jak w poprzedniej edycji znajdziesz tutaj pełną ochronę takich systemów jak Windows, MacOS, iOS oraz Android - co pozwala na skuteczne zabezpieczenie wszystkich urządzeń z jakich korzystasz. Bitdefender Total Security 2024 poradzi sobie z ransomware i wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania. Posiada ochronę kamery internetowej oraz funkcje antykradzieżowe i bezpieczną sieć VPN. Do tego potrafi zoptymalizować wydajność urządzenia i ma znikomy wpływ na wydajność systemu i długość pracy na baterii. W stosunku do Bitdefender Total Security 2023 ulepszone zostały zabezpieczenia chroniące przed zagrożeniami sieciowymi i sposób blokowania ataków. Poprawki zyskała także ochrona rodzicielska, bezpieczna bankowość oraz doradca bezpieczeństwa WI-FI. Wybór programu antywirusowego Bitdefender Total Security w najnowszej wersji to gwarancja najlepszej ochrony, zarówno dla komputerów i laptopów, jak i urządzeń mobilnych. Również cena Bitdefender Total Security 2024 jest wyjątkowo korzystna – warto pamiętać, że jedna licencja to zabezpieczenie aż 5 lub 10 urządzeń, które możesz wykorzystywać w domu lub w firmie.

Nowe funkcje w nowej wersji

Najnowsza wersja - Bitdefender Total Security 2024 - to także kilka nowości, o których zdecydowanie warto wspomnieć. Znajdziesz tutaj Anti-Tracker. Czym jest ta funkcja? Najprościej mówiąc ochroni ona Twoją prywatność, czyli Twoje dane w przeglądarce i poprawi wydajność, umożliwiając szybsze ładowanie się stron www. Anti-Tracker w Bitdefender Total Security 2024 zablokuje oprogramowanie, które nielegalnie będzie próbowało gromadzić Twoje dane. Pozwoli Ci także sprawdzić i zarządzać informacjami na każdej stronie, którą odwiedzisz. Kolejną nowością jest ochrona mikrofonu. Skoro chronimy kamerę przed nieautoryzowanym wykorzystaniem, czemu nie chronić także mikrofonu? Bitdefender Total Security 2024 dzięki nowej funkcji - Microphone Monitor - pozwoli Ci na pełną kontrolę dostępu do mikrofonu, a także sprawdzi, które aplikacje mają lub miały do niego dostęp. Dzięki nowej odsłonie Bitdefendera zapewnisz sobie najlepszą ochronę przed cyberatakami, a to wszystko w doskonałej cenie - idealnie dopasowanej do jakości, jaka będzie chronić Twoją prywatność.

Bitdefender Total Security - najlepsza jakość w najlepszej cenie

 

Bitdefender Total Security - najlepsza jakość w najlepszej cenie

Co wyróżnia program antywirusowy Bitdefender Total Security 2024? Na pewno najlepsza jakość i skuteczność ochrony przeciwwirusowej oraz atrakcyjna cena nowej i przedłużanej licencji. Program ten wszechstronnie zaopiekuje się sprzętem z którego korzystasz - zaczynając od komputerów z Windowsem na pokładzie, poprzez MacOS oraz urządzenia mobilne z takimi systemami jak iOS i Android.

Jakie wersje proponuje Bitdefender Total Security 2024?

W zależności od tego, czy już kiedyś korzystałeś z możliwości jakie oferuje Bitdefender, czy chcesz kupić go pierwszy raz, możesz odnowić starą licencję lub zakupić całkiem nowy program. Opcji masz kilka, dzięki czemu możesz dobrać wersję programu do swoich indywidualnych potrzeb oraz wybrać wersję Bitdefender Total Security 2024 w najlepszej cenie. I tak nowe licencję możesz wykupić na 5 lub 10 stanowisk, wybierając także czas subskrypcji - 12, 24 lub 36 miesięcy. Całkiem podobna sytuacja ma miejsce, jeśli chcesz odnowić starą subskrypcję. Również możesz wybrać opcję na rok, dwa lub 3 lata i możliwość instalacji oprogramowania na 5 lub 10 urządzeniach. Dzięki temu każdy sprzęt, z którego korzystasz na co dzień, zostanie objęty ochroną antywirusową i skutecznie uniemożliwi wtargnięcie i kradzież Twoich danych cyberprzestępcom, a taka pewność i bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach jest warte każdej ceny. Bo tak jak sama nazwa mówi - Bitdefender Total Security 2024 - to totalnie skuteczna ochrona na każdym poziomie korzystania z komputera i urządzeń mobilnych.

Gdzie najlepiej kupić Bitdefender Total Security 2024?

Zakup antywirusa wydaje się być prosty. Ale jeśli chcesz, aby dostawa była szybsza od Twojego kuriera, wybierz sklep internetowy omegasoft.pl. Zakup oprogramowania antywirusowego w naszym sklepie, w tym Bitdefender Total Security 2024, to gwarancja dostarczenia elektronicznej wersji programu zaraz po zakupie i dokonaniu płatności - wprost na Twojego maila. A w wiadomości znajdziesz instrukcję pobrania i instalacji programu, oraz Twój oryginalny i niepowtarzalny klucz licencyjny. Nie dość, że oszczędzasz czas związany z oczekiwaniem na fizyczną dostawę, to nie ponosisz kosztów wysyłki, a instalacji możesz dokonać zaraz po zrobieniu zakupów.
Niezależnie od tego, który rodzaj oprogramowania wybierzesz, w naszym sklepie możesz liczyć na Bitdefender Total Security 2024 w najlepszej cenie. Dlaczego? Bo u nas nie kupujesz samego programu! W cenie gwarantujemy Ci pełne wsparcie techniczne - gdy tylko pojawią się jakieś problemy z instalacją, czy też użytkowaniem zakupionego u nas programu, możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy naszego supportu. Wystarczy telefon, e-mail lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie. Prawda, że miło? :)Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT