(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise Classroom PL - licencja EDU na 16 stanowisk (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise Classroom PL - licencja EDU na 16 stanowisk (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)
CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise Classroom PL - licencja EDU na 16 stanowisk (zawiera CorelSure - prawo do uaktualnień przez 12 miesięcy)
Ilość urządzeń:15+1
Okres licencji:bezterminowa
Obszar zastosowań:edukacja, administracja
Wersja produktu:certyfikat licencyjny

Sug. cena detaliczna: 10 695,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 4 795,00 zł

(3 898,37 zł netto)

Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Licencja zawiera CorelSure Maintenance na 12 miesięcy.
Program serwisowania gwarantuje otrzymanie następnej wersji programu, chwilę po premierze.
Classroom Licence 15+1
Pakiet przeznaczony dla szkolnych pracowni komputerowych na 15+1 stanowisk (15 uczniowskich oraz 1 nauczycielskie)Oferta tylko dla szkół szczebla podstawowego i liceum.

Info
Realizacja zamówienia wymaga wypełnienia i odesłania w formie skanu lub wyraźnego zdjęcia, na adres biuro@omegasoft.pl, oświadczenia dostępnego pod poniższym linkiem:
CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU – zaawansowany pakiet do projektowania graficznego dla placówek edukacyjnych z rocznym wsparciem i dostępem do aktualizacji.

Nowości i ulepszenia przeniesione z wersji dla subskrybentów:

 • narzędzie kontur zmienny, widok wielostronicowy
 • zamiana kolorów, regulacja krzywej tonalnej, eksport wielu zasobów
 • okno dialogowe Nowy dokument
 • okna dokowane (inspektor Dopasowania, inspektor Strony, inspektor Dopasowania obrazka, inspektor Symbole, inspektor Eksportuj)
 • obsługa formatów TIFF, EPS i SVG w Dockerze eksportu
 • obsługa plików WebP
 • zmieniony interfejs użytkownika w Windows 11
 • obsługa Windows 10 (wersja 21H2 i nowsze)

Nowości i ulepszenia w CorelDRAW Graphics Suite 2023Zawartość CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU:

 • CorelDRAW® – do tworzenia grafiki wektorowej i przygotowywania układów stron
 • Corel PHOTO-PAINT™ – do obróbki zdjęć, ich ulepszania i retuszowania
 • Corel Font Manager – do przeglądania czcionek i zarządzania nimi
 • Corel PowerTRACE™ - do przekształcania map bitowych w edytowalne grafiki wektorowe (narzędzie wbudowane w program CorelDRAW)
 • CAPTURE™ – do przechwytywania zawartości ekranu (tylko w wersji dla Windows)
 • AfterShot™ HDR – do szybkiego edytowania zdjęć w formacie RAW

Zasoby:

 • ponad 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy
 • 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości
 • Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType
 • zintegrowany dostęp do ponad 1400 rodzin czcionek Google
 • ponad 200 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów
 • Ponad 600 wypełnień tonalnych, wektorowych i bitmapowych

Obsługiwane typy plików (około 100 rodzajów):

 • WebP, GIF, JPG, PNG, BMP, CPT, CPX, CMX, FILL, TXT, HEIF
 • PDF, DOCX, PSD, TIFF, WMF, EMF, AI, EPS, SVG
 • DWG/DXF, DCS, CGM, JPEG 2000, TTF, DES, PPT, XLS, PUB, VSD

Oraz aplikacje pomocnicze i materiały szkoleniowe.

Porównanie wersji 2023 do poprzednich - sprawdź tutaj.

CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU dla instytucji edukacyjnych – zaawansowane narzędzia, które pozwolą stworzyć nawet skomplikowane projekty i rozwiną umiejętności graficzne uczniów i studentów w Twojej szkole lub uczelni

Odkryj najbardziej zaawansowany, wszechstronny pakiet do projektowania graficznego przeznaczony dla instytucji edukacyjnych, w tym szkół podstawowych i średnich, uczelni, akademickich instytucji nadzoru i szpitali (będących w całości własnością lub powiązanych z instytucją edukacyjną). Wykorzystaj wszystkie narzędzia potrzebne do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, układów stron, edycji zdjęć i typografii. Sprawnie realizuj zadania na każdym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie (komputery Windows i Mac).

Corel Draw Graphics Suite 2023 EDU

Nowości i ulepszenia w CorelDRAW Graphics Suite 2023Twórz wszechstronne projekty

Zaawansowane narzędzia CorelDRAW Graphics Suite 2023 pozwolą na pobudzenie Twojej kreatywności. Twórz wyjątkowe ilustracje, układy stron, grafiki internetowe, logotypy i inne prace, które zdobędą uznanie Twoich klientów i współpracowników.

Pracuj wydajniej niż do tej pory

Oszczędź swój czas, korzystając z hiperwydajnych narzędzi wspomaganych technologią Al, które ułatwiają osiąganie oczekiwanych efektów w jak najkrótszym czasie. Opracowuj wszystkie typy projektów i błyskawicznie ciesz się zaskakującymi rezultatami!

CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU to najlepszy wybór dla:

 • Instytucji o charakterze edukacyjnym, w tym szkół i uczelni
  Do rozwijania umiejętności i przygotowywania profesjonalnych projektów graficznych niezbędnych w placówkach edukacyjnych, a także przygotowywania logotypów, broszur, ulotek, schematów, materiałów szkoleniowych i promocyjnych, plakatów, grafik internetowych i użytkowych (na pojazdy, odzież) i innych rodzajów prac - zarówno do zastosowań internetowych, jak i do druku (w tym wielkoformatowego)materiały marketingowe

Z CorelDRAW Graphics Suite 2023 EDU dla instytucji edukacyjnych:

 • Stworzysz grafiki wektorowe - zarówno proste linie i kształty, jak i złożone prace z wykorzystaniem kreatywnych efektów,
 • Zaprojektujesz układy stron - np. ulotek, broszur, wielostronicowych dokumentów,
 • Wyedytujesz zdjęcia, dopasujesz kolory, pozbędziesz się niedoskonałości, a także udoskonalisz je, korzystając z techniki Al do poprawy rozmiaru i jakości,
 • Dopasujesz wygląd czcionek, stosując takie efekty, jak np. cienie i kontury,
 • Przygotujesz efektowne grafiki internetowe,
 • Dostosujesz projekty do druku, tak aby uzyskać wysoką jakość i wierne oddanie kolorów,
 • Możesz pracować w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu – komputerze z systemem Windows lub Mac

CorelDRAW Graphics Suite 2023Zawartość CorelDRAW Graphics Suite 2023:

 • CorelDRAW® – do tworzenia grafiki wektorowej i przygotowywania układów stron
 • Corel PHOTO-PAINT™ – do obróbki zdjęć, ich ulepszania i retuszowania
 • Corel Font Manager – do przeglądania czcionek i zarządzania nimi
 • Corel PowerTRACE™ - do przekształcania map bitowych w edytowalne grafiki wektorowe (narzędzie wbudowane w program CorelDRAW)
 • CAPTURE™ – do przechwytywania zawartości ekranu (tylko w wersji dla Windows)
 • AfterShot™ HDR – do szybkiego edytowania zdjęć w formacie RAW

Nowości i ulepszenia w CorelDRAW Graphics Suite 2023

ULEPSZENIE! Poprawa jakości produktu

Poprawa jakości produktu

Wprowadzone znaczące ulepszenia jakości produktów w oparciu o bezpośrednie opinie użytkowników. Realizuj projekty szybciej i z większym zaufaniem do wydajności programu CorelDRAW. Doświadcz znacznie bardziej stabilnego produktu.

NOWOŚĆ! Narzędzie Kontur zmienny

Narzędzie Kontur zmienny

Twórz doskonałe projekty w krótszym czasie dzięki nowemu narzędziu Zmienny kontur, umożliwiającemu interaktywne dostosowywanie szerokości linii wzdłuż ścieżki zarys dla płynnych przejść onseamless krzywe.

Grafika wektorowa
Korzystając z zaawansowanych narzędzi do projektowania ilustracji wektorowych w programie CorelDRAW, przekształcisz podstawowe linie i kształty w skomplikowane projekty. Uzyskaj różne krzywe dzięki rozmaitym narzędziom do tworzenia kształtów i rysowania. Narzędzia Obrys, Obwiednia, Metamorfoza, Wypełnienie siatkowe i inne umożliwiają dodawanie twórczych efektów w grafikach wektorowych.

Układ stron
W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp. Możesz przełączać między edycją pojedynczej strony a edycją wielostronicową, co zapewnia pełną swobodę kreatywnej pracy.

grafika wektorowa Układ stron Typografia

Typografia
Porządkuj elementy typograficzne, korzystając z pełnego zestawu narzędzi typograficznych. Dodawaj do tekstu efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek dzięki obsłudze czcionek zmiennych, dopasowuj tekst do ścieżek i nie tylko.

Zarządzanie czcionkami
Uporządkuj bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w intuicyjnym programie Corel Font Manager. Możesz też korzystać z ulubionych czcionek bez ich instalowania. Przyspiesz pracę z czcionkami dzięki funkcji przechowywania w sieci oraz korzystaj z bezpośredniego dostępu do ponad 1000 rodzin czcionek Google Fonts.

Zarządzanie czcionkami Edycja zdjęć Współpraca

Edycja zdjęć
Dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji zdjęć z wykorzystaniem warstw w programie Corel PHOTO-PAINT możesz dostosować kolor i odcień, usuwać niedoskonałości, korygować perspektywę i nie tylko. Wykorzystaj techniki AI do poprawy rozmiaru i jakości obrazów oraz program AfterShot HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

Pracuj na wielu platformach

Ciesz się natywną obsługą najnowszych technologii na komputerach z systemem Windows i Mac, w tym Windows 11, macOS Ventura, oraz wyjątkową wydajnością układów Apple M1 i M2.

Oznakowanie i druk wielkoformatowyIlustracje i prace artystycznenarzędzia potrzebne do projektowania w branży odzieżowej.

Profesjonalne narzędzia do projektowania w zasięgu ręki

Wydajniejsza edycja zdjęćWydajniejsza edycja zdjęć
Osiągaj niebywałe efekty i miej większą niż do tej pory kontrolę, korzystając z niedestrukcyjnego środowiska edycji zdjęć w czasie rzeczywistym. Pracuj wydajniej z całkowicie przekształconym oknem dokowanym/inspektorem Dopasowania w programie Corel PHOTO-PAINT, które działa nawet 10 razy szybciej niż wcześniej. Znajduj nowe narzędzia, skróty i polecenia w przeprojektowanym menu Dopasuj. Korzystaj z niedestrukcyjnych wstępnych ustawień, porządkuj je według własnego uznania.

Dynamiczne zarządzanie zasobami
Przygotuj spójne źródło informacji dla wszystkich materiałów projektowych, udostępniając symbole w projektach i wielu zespołom oraz synchronizując zmiany wprowadzane przez Ciebie lub inne osoby.

Widok wielostronicowy
Szybciej dodawaj strony wyświetlaj je i zmieniaj ich rozmiar w bardziej naturalny sposób dzięki oszczędzającym czas ulepszeniom widoku wielostronicowego i stron.

Obsługa nowych formatów eksportuObsługa nowych formatów eksportu
Ciesz się obsługą formatów TIFF, EPS i SVG i ulepszeniem w zakresie eksportu wielu  zasobów jednym kliknięciem.

Zintegrowane czcionki Google
Skorzystaj z bezpośredniego dostępu do ponad tysiąca rodzin czcionek Google Fonts w Corel Font Manager i wyeliminuj pochłaniające czas etapy tworzenia typografii.

Zoptymalizowane środowisko edukacyjne
Twoje materiały edukacyjne są na wyciągnięcie ręki! Nie musisz opuszczać programu, aby pogłębić swoją wiedzę dotyczącą wybranych narzędzi lub technik pracy. Z łatwością przeszukaj obszerną bibliotekę treści szkoleniowych online w nowym oknie dokowanym/inspektorze Dowiedz się. Ciesz się spersonalizowanymi zaleceniami dotyczącymi samouczków, które pasują do Twojego poziomu doświadczenia.

Portal pomysłów
Przyczyń się do projektowania i rozwoju pakietu CorelDRAW Graphics Suite, przesyłając swoje pomysły w miarę ich powstawania i głosując na te, które wydają się dla Ciebie najbardziej wartościowe i warte wprowadzenia.

Dynamiczne zarządzanie materiałamiUsprawniona współpracaTypografia oszczędzająca czas

Dodatkowe aplikacje i zasoby CorelDRAW Graphics Suite 2023:

Szkolenia

 • Filmy szkoleniowe online
 • Okno dokowane / inspektor Podpowiedzi
 • Pliki poglądowe dostępne w opcjach rozpoczynania pracy na ekranie powitalnym

Zasoby

 • 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy.
 • 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości.
 • Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType oraz zintegrowany dostęp do ponad 1400 rodzin czcionek Google.
 • Ponad 200 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów.
 • Ponad 600 wypełnień tonalnych, wektorowych i bitmapowych.

Dokumentacja

 • Przewodnik szybkiego startu
 • Karta szybkiego wyszukiwania
 • Pliki pomocy

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem niezwłocznie po otrzymaniu płatności0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić na terenie Unii Europejskiej – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do tego regionu.
Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania systemowe:

Windows

 • Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H2 lub nowsza), wersja 64-bitowa, z najnowszymi aktualizacjami
 • Procesor Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 i co najmniej 3GB VRAM
 • 8 GB pamięci RAM
 • 5,5 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i pliki instalacyjne
 • Mysz, tablet lub ekran wielodotykowy
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Napęd DVD opcjonalny (do instalacji w pudełku); Instalacja z DVD wymaga pobrania do 900 MB

Do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz uzyskania dostępu do niektórych składników oprogramowania, funkcji i zawartości online wymagane jest połączenie z Internetem.

Mac

 • macOS Ventura (13) lub macOS Monterey (12) z najnowszymi poprawkami
 • Procesor Apple M1 (lub nowszy) lub wielordzeniowy procesor Intel
 • Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 i co najmniej 3GB VRAM
 • 8 GB pamięci RAM
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji (zalecany dysk SSD); systemy plików uwzględniające wielkość liter nie są obsługiwane
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana rozdzielczość 1920 x 1080)
 • Mysz lub tablet

Do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz uzyskania dostępu do niektórych składników oprogramowania, funkcji i zawartości online wymagane jest połączenie z Internetem.

Info Użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu, co najmniej do momentu premiery nowszej wersji oprogramowania. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.
 
Kod producenta: LCCDGSMLCRA
Dodaj opinię o produkcie
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: 9 + dziesięć=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT