(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

ESD - Electronic Software Distribution

 Electronic Software Dystrybution ESD (Electronic Software Distribution) to oznaczenie oprogramowania dostarczanego w wersji elektronicznej. Jest to nowoczesna forma dostawy, od lat bardzo popularna na świecie i zdobywająca coraz większą popularność w Polsce. Podstawowe zalety dla kupującego to brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.
Wersja elektroniczna email     Przedmiotem dostawy w takim wariancie jest wiadomość e-mail z linkiem do pobrania programu (zastępującym płytę z tradycyjnej przesyłki) oraz kodem aktywacyjnym, który należy wpisać do programu po jego zainstalowaniu. Oprócz tego mail zawiera szczegółową instrukcję opisującą proces instalacji i aktywacji programu.
Faktura Vat Niezależnie od programu wysyłana jest faktura VAT. Dowód zakupu jest podstawowym dokumentem potwierdzającym zakup programu z legalnego źródła i wymaganym w pierwszej kolejności przy ewentualnej kontroli. Wszystkie osoby kupujące program w wersji elektronicznej otrzymają fakturę w formacie pdf pocztą elektroniczną , a firmy otrzymają ponadto ten dokument pocztą tradycyjną jeśli wyrażą takie życzenie.
ESD

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Sytuacja taka podyktowana jest polityką niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny kod licencyjny. Dotyczy to programów takich jak Total Commander, WinRar i Irfan View. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT