(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Kaspersky Internet Security for Android (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna

Kaspersky Internet Security for Android (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Kaspersky Internet Security for Android (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Ilość urządzeń:1
Okres licencji:12 miesięcy
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:ESD (elektroniczna)

Nasza cena: 39,00 zł

(31,71 zł netto)

brak
Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Licencja w wersji elektronicznej
Komplet informacji niezbędnych do uruchomienia zakupionej licencji przesyłamy na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

Info
Ze względu na aktualne wydarzenia zdecydowaliśmy o wyłączeniu z naszej oferty produktów firmy Kaspersky.
Wybierz swój nowy program antywirusowy spośród sprawdzonych rozwiązań innych producentów, jakie znajdziesz w naszym sklepie – sprawdź tutaj

 

Kaspersky Internet Security for Android 2021 - Ochrona Twojego smartfona i tabletu oraz Twojej prywatności w sieci w wersji Premium

Kaspersky Internet Security for Android 2021 to:

 • Ochrona urządzeń mobilnych z systemem Android – smartfonów i tabletów
 • Oprogramowanie w wersji Premium – zapewnia kompleksową ochronę
 • Ochrona przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym
 • Blokowanie groźnych stron www, aplikacji i wiadomości SMS
 • Ograniczenie dostępu do aplikacji
 • Bogaty zestaw funkcji antykradzieżowych, w tym zdalna blokada, przywrócenie stanu fabrycznego i lokalizacja

Bądź bezpieczny podczas korzystania z sieci na swoich urządzeniach mobilnych Android

Dlaczego warto wybrać Kaspersky Internet Security for Android 2021?

Kaspersky Internet Security AndroidZapewnisz najbardziej kompleksową ochronę swoich urządzeń przenośnych

Kaspersky Internet Security for Android w wersji Premium to oprogramowanie zapewniające kompleksową, zaawansowaną ochronę dla Twojej prywatności i wrażliwych danych na Twoim smartfonie lub tablecie. Z jego pomocą wykryjesz i zablokujesz niebezpieczne aplikacje, strony www czy pobierane pliki, pozbędziesz się uciążliwych telefonów od telemarketerów, zablokujesz dostęp niepowołanych osób do wybranych aplikacji, unikniesz szpiegowania Twoich połączeń i wiadomości, a także uchronisz się przed groźnymi skutkami kradzieży lub zgubienia urządzenia.

Skorzystasz ze sprawdzonej technologii bezpieczeństwa Kaspersky

Kaspersky Internet Security for Android to sprawdzona i niezwykle skuteczna aplikacja, której działanie opiera się na unikalnych technologiach Kaspersky – Kaspersky Security Network i uczeniu maszynowym. Dzięki temu ochrona jest lekka, lecz wykrywa i blokuje nawet najnowsze, podejrzane aplikacje, pliki i strony internetowe.

Nie odczujesz żadnej zmiany wydajności swoich urządzeń

Mimo zaawansowanej ochrony Kaspersky Internet Security dla Android 2021 w czasie rzeczywistym możesz być pewien, że Twoje urządzenie będzie działać jak zwykle – bez spowolnień i utraty wydajności. Twoja ochrona oparta jest na rozwiązaniu w chmurze, działa zawsze w tle i nie zwraca na siebie uwagi.

OCHRONA KASPERSKY INTERNET SECURITY FOR ANDROID 2021 DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH ANDROID

Kaspersky Internet Security AndroidZaawansowana ochrona przed zagrożeniami online

 • Ochrona przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym
  Program Kaspersky nieustannie, automatycznie i jeszcze szybciej skanuje Twoje urządzenie oraz pobierane i już zainstalowane na nim aplikacje pod kątem wyszukiwania cyberzagrożeń, w tym wirusów, adware i programów szpiegujących, a także aplikacji, które mogą uszkodzić Twój sprzęt lub wyłudzać dane. Oprócz stałej ochrony i skanowania w tle możesz skorzystać w dowolnej chwili ze skanowania ręcznego swojego smartfona lub tabletu – całego systemu, zainstalowanych aplikacji lub wybranych plików czy folderów.
 • Ochrona internetowa
  Korzystając z danych z Kaspersky Security Network, oprogramowanie sprawdza strony internetowe jeszcze przed ich otwarciem. Blokuje groźne witryny, które próbują rozpowszechniać złośliwe oprogramowanie oraz witryny phishingowe, które próbują ukraść poufne dane i uzyskać dostęp do kont bankowych. (Funkcja działa tylko podczas korzystania z przeglądarki Google Chrome i jest niedostępna na urządzeniach Huawei.)

Ochrona prywatności i danych w sieci

 • Blokada aplikacji
  Kaspersky Internet Security 2021 dla urządzeń Android pozwala chronić na smartfonach i tabletach aplikacje i przechowywane w nich poufne dane, blokując je za pomocą kodu PIN, wzoru rysowanego na ekranie głównym lub odcisku palca. Możesz zablokować takie programy jak Facebook, WhatsApp, Zdjęcia, Wiadomości, Snapchat, Instagram, Viber, Gmail, Ustawienia i inne, do których chcesz uniemożliwić innym dostęp.
 • Ukrywanie aktywności na smartfonie
  Przed niepowołanymi osobami możesz także ukryć historię połączeń, wiadomości tekstowe i inne informacje, które wolisz zachować dla siebie. (Funkcja dostępna tylko na smartfonach. Jeżeli korzystasz z systemu Android w wersji 4.4 lub nowszej, funkcjonalność produktu może być ograniczona.)
 • Ochrona przed phishingiem
  Oprogramowanie chroni przed fałszywymi witrynami utworzonymi przez cyberprzestępców w celu kradzieży tożsamości i wiadomościami SMS, zawierającymi niebezpieczne linki.
 • Filtrowanie połączeń
  Filtr połączeń umożliwia blokowanie niechcianych połączeń telefonicznych, na przykład od telemarketerów. Kaspersky Internet Security for Android filtruje połączenia, korzystając z utworzonej przez Ciebie czarnej listy kontaktów. Twój numer jest zajęty dla niechcianych kontaktów.
 • Funkcje antykradzieżowe
  Bogaty zestaw narzędzi Kaspersky Internet Security for Android pozwala zapobiec groźnym skutkom kradzieży lub zgubienia urządzenia mobilnego. Z ich pomocą możesz ochronić zapisane na nim dane przed nieautoryzowanym dostępem, a także próbować go odzyskać. Za pośrednictwem konta My Kaspersky możesz także wysyłać zdalnie polecenia na smartfon lub tablet – zablokować urządzenie, zlokalizować go, włączyć głośny alarm, zresetować go do ustawień fabrycznych i wyczyścić kartę pamięci oraz zrobić zdjęcie osoby, która z niego korzysta. Dodatkowo Twoje urządzenie będzie mogło zostać zablokowane, gdy ktoś wymieni kartę SIM.

Kaspersky Internet Security Android Kaspersky Internet Security Android Kaspersky Internet Security Android

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem niezwłocznie po otrzymaniu płatności0 zł

Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić w Polsce – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do naszego regionu.
Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania systemowe:

Wymagane połączenie z internetem - do aktywacji produktu i otrzymywania aktualizacji oraz uzyskiwania dostępu do niektórych funkcji

 • Android™ 5.0 lub nowszy
 • Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 x 480

Funkcjonalność produktu może być ograniczona na pewnych urządzeniach. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie support.kaspersky.com/pl/15258.

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.
 
Kod producenta: KL1091PCAFS
Dodaj opinię o produkcie
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: dwa + 1=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT