(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

McAfee Internet Security 2024 (3 stanowiska, odnowienie na 12 miesięcy)

ocenaocenaocenaocenaocena
4.1 na 5 (8 opinii) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
McAfee Internet Security 2024 (3 stanowiska, odnowienie na 12 miesięcy)
McAfee Internet Security 2024 (3 stanowiska, odnowienie na 12 miesięcy)
Ilość urządzeń:3
Okres licencji:12 miesięcy
Obszar zastosowań:domowy, firmowy
Wersja produktu:cyfrowa, odnowienie
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 129,00 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 69,90 zł

(56,83 zł netto)

pole informacyjne
Odnowienie posiadanej licencji
Przeznaczone jest dla posiadaczy płatnej licencji, która dobiega końca.

W ramach zakupionego odnowienia można zainstalować najnowszą wersję programu oraz aktualizować go przez cały okres trwania licencji.
McAfee Internet Security 2024 – zabezpieczenie przed zagrożeniami online dla wszystkich rodzajów urządzeń

McAfee Internet Security 2024 to:

 • Ochrona komputerów PC i Mac oraz smartfonów i tabletów Android i iOS
 • Ochrona antywirusowa przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
 • Ochrona danych i prywatności w sieci
 • Bezpieczne przeglądanie stron, zakupy i bankowość online
 • Zabezpieczenia antykradzieżowe dla urządzeń mobilnych
 • Ochrona domowej sieci Wi-Fi
 • Menedżer haseł
 • Optymalizacja wydajności urządzeń
 • Bezpieczny VPN

McAfee Internet Security - skuteczna ochrona dla Twoich urządzeń

McAfee Internet Security

McAfee Internet Security 2024McAfee Internet Security to zaufane rozwiązanie antywirusowe zapewniające ochronę użytkowników, ich prywatności i tożsamości podczas korzystania ze wszystkich rodzajów urządzeń – komputerów PC i Mac oraz urządzeń mobilnych – tabletów i smartfonów Android i iOS. Najbardziej zaawansowane narzędzia gwarantują bezpieczeństwo podczas przeglądania stron www, korzystania z bankowości online czy serwisów społecznościowych.

Jedna subskrypcja dla bezpieczeństwa Twoich urządzeń
McAfee Internet Security zapewnia ochronę wszystkim rodzajom Twoich domowych urządzeń niezależnie od ich rodzaju – komputerów PC, Mac, tabletów i smartfonów. W ramach jednej licencji zadbasz o bezpieczeństwo siebie, swoich bliskich, a nawet przyjaciół.

Łatwe zarządzanie
Prosta w obsłudze konsola zapewnia szybkie i łatwe zarządzanie zabezpieczeniami wszystkich urządzeń objętych ochroną McAfee Internet Security i ich aktualizacjami oraz kontrolę stanu bezpieczeństwa, a także możliwość lokalizacji oraz zdalnego usuwania danych z utraconego urządzenia mobilnego.

McAfee Internet Security - ochrona podczas korzystania z sieci

McAfee Internet Security - ochrona podczas korzystania z sieci Wielokrotnie nagradzana technologia antywirusowa
McAfee Internet Security opiera się na zaawansowanej technologii zapewniającej skuteczne blokowanie wirusów i innych złośliwych programów, a także ochronę przed ransomware i spyware.

Antyspam
Oprogramowanie McAfee blokuje i usuwa niebezpieczne wiadomości email, zawierające podejrzane linki lub wirusy.

Blokowanie reklam
Program zapobiega pojawianiu się uciążliwych reklam i śledzeniu nawyków internetowych użytkowników.

Bezpieczne przeglądanie stron www
Ochrona McAfee WebAdvisor umożliwia unikanie ataków zanim do nich dojdzie, dzięki wyraźnym ostrzeżeniom o ryzykownych witrynach internetowych, linkach i plikach. Ze wsparciem McAfee możesz bez obaw przeglądać strony, robić zakupy i korzystać z bankowości.

Bezpieczny VPN
Dodatkowo szyfruje połączenie, dzięki czemu wysyłane i odbierane dane stają się niewidoczne dla potencjalnych zagrożeń, a korzystanie z sieci publicznych jest bezpieczniejsze. VPN umożliwia także ustawienie zagranicznego IP, dzięki któremu odblokowane zostaną treści do tej pory niedostępne w naszym kraju.

McAfee Internet Security – dodatkowa warstwa zabezpieczeń dla Ciebie i Twoich bliskich

Niszczarka plików
To wyjątkowe narzędzie nieodwracalnie usuwa najbardziej poufne pliki, chroniąc prywatne dane przed dostaniem się w niepowołane ręce.

McAfee Internet Security – dodatkowa warstwa zabezpieczeń dla Ciebie i Twoich bliskich Eliminowanie luk w zabezpieczeniach
Dzięki narzędziu Vulnerability Scanner możesz dbać o korzystanie z najnowszych, najbardziej bezpiecznych wersji systemu Windows i aplikacji z jednego miejsca. McAfee Internet Security skanuje i instaluje wszystkie krytyczne aktualizacje.

Bezpieczeństwo w serwisach społecznościowych
Oprogramowanie umożliwia monitorowanie aktywności na popularnych portalach społecznościowych i chroni przed groźnymi lub nieodpowiednimi treściami i postami.

Menedżer haseł
Dbaj o silne i zróżnicowane hasła dla wszystkich swoich kont online. Zapomnij o tworzeniu i zapamiętywaniu złożonych haseł dzięki menedżerowi haseł, który może przechowywać, automatycznie wypełniać, a nawet generować unikalne, złożone hasła, dostępne na każdym urządzeniu.

Bezpieczeństwo bankowości online
McAfee Internet Security automatycznie uruchamia system szyfrowania danych przy każdym uruchomieniu bankowości online.

McAfee Internet Security – bezpieczna domowa sieć Wi-Fi

Ochrona sieci Wi-Fi i zapora sieciowa
McAfee Internet Security zapewnia ochronę sieci Wi-Fi i podłączonych do niej urządzeń przed nieuprawnionym dostępem. Skuteczna zapora sieciowa zapobiega atakom hakerów i przechwyceniu poufnych danych użytkowników, zaś menedżer sieci pozwala w pełni kontrolować dostęp do sieci wybranych urządzeń.

McAfee Internet Security – optymalizacja działania urządzeń

McAfee QuickClean
Program pomaga w zachowaniu pełnej wydajności komputera i jego sprawnej pracy dzięki ciągłemu usuwaniu zbędnych plików cookie i plików tymczasowych. Pozwala to odzyskać miejsce w pamięci urządzenia i zminimalizować narażenie na ataki.

McAfee Internet Security - ochrona urządzeń mobilnych iOS i Android

McAfee Mobile Lokalizacja urządzenia
McAfee pozwala na zdalne zlokalizowanie i śledzenie na mapie zgubionego lub skradzionego urządzenia i zwiększa szansę jego odzyskania.

Zdalne usuwanie danych
Oprogramowanie zabezpiecza dane ze skradzionego lub zgubionego smartfona lub tabletu przed przejęciem przez nieuprawnionych użytkowników – umożliwia ich zdalne skasowanie.

Alarm
Zdalne uruchomienie alarmu może odstraszyć złodziei i odnaleźć zgubione urządzenie.

Dodatkowa ochrona urządzeń Android
Smartfony i tablety z systemem Android mogą korzystać z zaawansowanej ochrony i dodatkowych funkcji bezpieczeństwa McAfee – szyfrowania i zabezpieczania hasłem poufnych plików, możliwości zdalnego wykonania zdjęcia nieuprawnionemu użytkownikowi, zdalnego zablokowania urządzenia, skanowania aplikacji, optymalizacji wydajności, funkcji antywirusowych, blokowania dostępu do aplikacji, optymalizacji działania baterii i usuwania zbędnych programów.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł

Wymagania:

System operacyjny:

 • Windows 11, 10 (nie obsługuje systemu Windows 10 w trybie S). Brak wsparcia dla systemu Windows Enterprise.
 • Kompilacja 4.11.1 lub nowsza: macOS w wersji 10.15 i nowszej
 • Kompilacja 4.9.1: macOS 10.12 - 10.14 

Smartfony i tablety

 • Android w wersji 8 lub nowszej
 • Apple iOS w wersji 13 lub nowszej
 • ChromeOS w wersji 102.0.5005 i wyższej

Wersja mobilna może nie być dostępna na wybranych modelach urządzeń marek: Huawei, Xiaomi, Oppo, OnePlus. Przed zakupem prosimy o sprawdzenie, czy dostępna jest do instalacji aplikacja McAfee Security: Antivirus VPN w Google Play Store.

Obsługiwane przeglądarki

 • Firefox
 • Google Chrome
 • Microsoft Edge (w oparciu o technologię Chromium)

Sprzęt

 • 2 GB pamięci RAM
 • 1.3 GB wolnego miejsca na dysku
 • Procesor 1 GHz. Architektura dla systemu Windows: x64, x86. Architektura dla systemu Mac: x64, x86, ARM64 (wymagany program Rosetta II)

Wymagane połączenie z Internetem

 • Zalecane szybkie łącze

Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 McAfee Internet Security 2024 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Niedziela, 10 Marzec 2024 (21:03) | Autor: KIR
Tani i dobry antyvirus. Cudów tutaj nie ma, robi co ma robić i to najważniejsze.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 McAfee Total Protection 2024 PL (10 stanowisk, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 15 Grudzień 2023 (13:53) | Autor: Mrozinko
Solidny antywirus. Zdarzają się fałszywe alarmy, ale zawsze lepiej być ostrożnym.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 McAfee Internet Security 2023 PL (3 stanowiska, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 20 Listopad 2023 (11:52) | Autor: Irek P.
Zamówiłem oprogramowanie McAfee przez internet i cały proces był bardzo prosty. Pobranie i zainstalowanie poszło gładko, a klucz aktywacyjny dostałem niemal od razu.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 McAfee Internet Security 2023 PL (1 stanowisko, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Piątek, 17 Listopad 2023 (10:28) | Autor: witkacy
Mam McAfee od kilku lat i nigdy nie miałem problemów z wirusami czy malware. Dostałem to, za co zapłaciłem, i to w ekspresowym tempie!
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 McAfee Internet Security 2023 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Sobota, 19 Sierpień 2023 (19:50) | Autor: Tomek
Korzystam z rozwiązania od roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Na szczególny plus zasługuje fakt, że nie obciąża komputera i możemy korzystać z rozwiązania na urządzeniu mobilnym w ramach tej samej licencji (wraz z VPN).
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   4/5 McAfee Internet Security 2023 PL (5 stanowisk, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Wtorek, 14 Listopad 2023 (13:16) | Autor: Hania
Skutecznie blokuje podejrzane strony, ale czasem jest zbyt czuły na niektóre legalne witryny. Klucz do programu otrzymałam bardzo szybko.
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   3/5 McAfee Total Protection 2023 PL (10 stanowisk, odnowienie na 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Wtorek, 3 Październik 2023 (11:13) | Autor: Michał
sam program niezły, ale nie działa na starszych Androidach, nie działa na Huawey (mówię o tych starszych z przed sankcji, które mają normalnego Androida), pod Widows jak pozwolić mu włączyć ochronę wyszukiwania to zmienia wyszukiwarkę na Yahoo
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   1/5 McAfee Total Protection 2021 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna
Poniedziałek, 16 Styczeń 2023 (14:07) | Autor: HK
Odradzam. Zero kontaktu z firmą z Florydy, do której trzeba osobiście dzwonić w godzinach ich pracy w ramach tzw. obsługi technicznej żeby zrezygnować z płatnej ochrony. Możesz jedynie zablokować jej odnawianie przez internet, ale bez gwarancji niepobrania przez firmę środków z karty (w ramach odnawianie, czego żądają, inaczej nic nie aktualizują). To samo z obsługą techniczną. Nikt nie odbiera nigdy.
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 4.12 / 5 | Liczba ocen: 8 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: 2 plus 8=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT