(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Norton Utilities Ultimate 2024 (10 stanowisk, 12 miesięcy)

ocenaocenaocenaocenaocena
5.0 na 5 (1 opinia) Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Norton Utilities Ultimate 2024 (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Norton Utilities Ultimate 2024 (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Ilość urządzeń:10
Okres licencji:12 miesięcy
Wersja produktu:cyfrowa
Wersja językowa:polska

Sug. cena detaliczna: 199,99 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 179,00 zł

(145,53 zł netto)

Norton Utilities Ultimate - lepsza wydajność komputera, więcej miejsca na dysku i większa prywatność w Internecie.
 • Norton Utilities Ultimatezatrzymaj programy spowalniające komputer
 • usuń pliki-śmieci zajmujące miejsce na komputerze
 • zrób miejsce na istotne aplikacje i pozbądź się zbędnych
 • automatycznie czyść komputer, aby nigdy nie zabrakło Ci na nim miejsca
 • zachowaj historię przeglądania dla siebie
Norton Utilities Ultimate pozwala przyśpieszyć działanie komputera z systemem Windows i zwolnić miejsce na dysku poprzez usunięcie niepotrzebnych aplikacji, programów i zalegających danych. Funkcje automatycznego czyszczenia i optymalizacji pomagają utrzymać komputer w dobrej kondycji i usprawnić jego działanie. Dzięki temu nie musisz pamiętać o konserwacji. Możesz również poprawić swoją prywatność w Internecie poprzez usuwanie tymczasowych plików przeglądarek i plików cookie, których reklamodawcy używają do śledzenia Twoich działań.

Procesy
Wyłącz programy, które automatycznie uruchamiają się w tle, aby nie spowalniały rozruchu komputera i codziennie wykonywanych zadań.

Systemowe pliki-śmieci
System Windows i aplikacje tworzą z czasem przestarzałe pliki zajmujące miejsce na dysku. Możesz pozbyć się tych śmieci systemowych — nawet irytujących plików pozostałych po odinstalowaniu aplikacji.

Dezinstalator
Zobacz, które programy są niepotrzebne i zaśmiecają komputer z systemem Windows, a następnie łatwo je odinstaluj, aby zwolnić miejsce na aplikacje, których faktycznie potrzebujesz.

Symulator dezinstalacji
Symulator dezinstalacji pozwala sprawdzić, jaki wpływ na system może mieć dezinstalacja określonej aplikacji.

Automatyczne czyszczenie
Zaplanuj regularne czyszczenie systemu Windows, aby automatycznie usuwać pliki-śmieci i dane przeglądarek. Ustaw je raz i odpręż się. My zajmiemy się regularnym czyszczeniem Twojego komputera.

Dane przeglądarki
Twoja przeglądarka zachowuje dane o odwiedzanych przez Ciebie witrynach i wykonywanych działaniach. Czyszczenie danych przeglądarki utrudnia innym osobom śledzenie Twoich działań w Internecie.

Odzyskiwanie plików
Znajduj usunięte pliki i spróbuj je odzyskać, zanim zostaną zastąpione. Odzyskiwanie danych umożliwia odzyskiwanie usuniętych pilików i utraconych danych na dyskach twardych, nośnikach USB i kartach pamięci.

Niszczarka plików
Niszczarka danych jest bardziej wydajna niż standardowe metody usuwania plików. Używa zaawansowanych technik polegających na zastępowaniu faktycznych danych, przez co praktycznie nie da się ich odzyskać.

 

FunkcjeZwolnij miejsce na komputerze dzięki skutecznemu czyszczeniu
Koniec z bałaganem na dyskach twardych i zaśmieconym systemem. Zwolnij miejsce na komputerze, usuwając z systemu Windows niepotrzebne pliki i aplikacje.

Popraw szybkość i wydajność komputera z systemem Windows
Zbędne programy i aplikacje działające w tle mogą pogorszyć wydajność komputera. Utrzymaj jego sprawne działanie poprzez wyłączanie zużywających zasoby procesów, dezinstalację niepotrzebnych programów i usunięcie często występujących problemów z dyskiem twardym, oprogramowaniem i systemem Windows.

Zapewnij dobrą kondycję i sprawne działanie komputera na dłużej
Komputery tracą z czasem wydajność, jeśli nie są konserwowane. Funkcje automatycznego czyszczenia i optymalizacji komputera pomagają na dłużej zachować jego sprawne działanie i dobrą kondycję.

Dostawa elektronicznaKoszt wysyłki:
produkt dostarczany mailem0 zł
Info
Instalację i aktywację oprogramowania należy przeprowadzić na terenie Unii Europejskiej – klucze licencyjne są przypisane przez producenta do tego regionu. Po skutecznej aktywacji program może być używany i zapewnia pełną funkcjonalność w dowolnym miejscu na świecie.
Wymagania systemowe:

Minimalne wymagania systemu operacyjnego Microsoft Windows

 • Komputer w pełni zgodny z systemem Windows z procesorem Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 lub nowszym (musi obsługiwać instrukcje SSE3)
 • Co najmniej 1 GB pamięci RAM

Systemy operacyjne Windows™

 • Microsoft Windows 7 (wszystkie wersje) z dodatkiem Service Pack 1 (SP 1) lub nowszym.
 • Microsoft Windows 8/8.1 (wszystkie wersje). z wyjątkiem ekranu startowego systemu Windows 8.
 • Microsoft Windows™ 10 (wszystkie wersje) oprócz Windows 10 na procesorze ARM, w trybie S lub edycji Mixed Reality, Mobile, IoT, Starter i RT.
 • Microsoft Windows™ 11 (wszystkie wersje) oprócz Windows 11 na procesorze ARM, w trybie S lub edycji Mixed Reality, Mobile, IoT, Starter i RT.

Dodatkowe wymagania sprzętowe

 • 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Optymalna standardowa rozdzielczość ekranu nie mniejsza niż 1024 x 768 pikseli
 • Połączenie z Internetem (na potrzeby aktywacji produktu i pobierania aktualizacji).
Info W okresie obowiązywania licencji użytkownicy są informowani oraz dostarczane są im poprawki i aktualizacje oprogramowania, w tym aktualizacje zabezpieczeń, które wprowadzają ulepszenia, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i możliwość korzystania z najnowszej wersji programu. Każdorazowo zalecana jest niezwłoczna instalacja aktualizacji. Ich niezainstalowanie może powodować nieprawidłowe działanie programu lub może zagrażać bezpieczeństwu użytkowników, danych i urządzeń. Możliwe jest również dodawanie, modyfikacja i usuwanie funkcji zgodnie z zasadami umowy licencyjnej producenta, której zaakceptowanie jest niezbędne do instalacji i korzystania z oprogramowania.

Wszystkie produkty w naszym sklepie mają postać cyfrową. Oznacza to, że nie wysyłamy już tradycyjnych pudełek z płytami, tylko wiadomość e-mail, zawierającą informacje niezbędne do instalacji i aktywacji zakupionego oprogramowania. Jest to przeważająca na świecie forma dostawy, a jej podstawową zaletą dla kupującego jest brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Jak wygląda zakup programu w wersji cyfrowej w naszej firmie?

Darmowa dostawa do 5 min od płatności.
W kilka minut po otrzymaniu płatności, wyślemy do Ciebie e-mail z kluczem.
Otrzymasz szczegółową instrukcję instalacji.
Wraz z kluczem otrzymasz przejrzystą instrukcję instalacji i aktywacji oprogramowania.
Faktura VAT do każdego zakupu.
W kolejnym mailu znajdziesz swoją fakturę VAT w formacie PDF.
Darmowa pomoc techniczna.
W razie wątpliwości możesz skorzystać z naszej pomocy technicznej.

W przypadku niektórych programów, czas realizacji może się przedłużyć do kilku dni. Wynika to z polityki niektórych producentów, którzy do każdego zamówienia generują indywidualny, imienny klucz licencyjny. Przy każdym z takich produktów w naszym sklepie widnieje indywidualnie określony czas dostawy.

 
Kod producenta: 21449856
EAN: 5397231028879
Opinie
ocena: ocenaocenaocenaocenaocena   5/5 Norton Utilities Ultimate 2024 (10 stanowisk, 12 miesięcy)
Piątek, 28 Czerwiec 2024 (23:38) | Autor: Tomasz
Stary dobry Norton Utilities wrócił:) Prawdziwy klasyk, jeszcze z lat 90-tych. Wygląd zupełnie zmieniony, przystosowany do czasów współczesnych. Kupiłem i zainstalowałem trochę z sentymentu. Póki co wygląda, że jest całkiem dobrze. Jakby się okazało, że jednak nie działa tak dobrze jak kiedyś to na pewno tutaj napiszę.
Pokaż więcej...
Średnia ocena: 5.00 / 5 | Liczba ocen: 1 Średnia wszystkich (niezweryfikowanych) ocen, które produkt otrzymał w naszym sklepie.
Dodaj opinię
autor:
opinia:
ocena:
5/5
Podaj wynik działania: sześć plus 2=
Opinię na temat tego produktu może dodać każdy użytkownik sklepu. Nie weryfikujemy, czy pochodzi ona od Klienta, który dokonał zakupu opiniowanego produktu. Opinia zostanie opublikowana po sprawdzeniu pod względem zgodności z zasadami zamieszczania opinii i jej zatwierdzeniu przez obsługę sklepu. Więcej informacji w Regulaminie.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT