(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Antywirusy Norton™ - porównanie wersji

Symantec - Norton™ - porównanie wersj

Pełne bezpieczeństwo dzięki użyciu antywirusa Norton™

Antywirusy Norton™ dzięki wieloletniemu doświadczeniu ekspertów oraz najnowocześniejszym technologiom, skutecznie łączą zaawansowane zabezpieczenia z szybkością działania i pełną wydajnością chronionych urządzeń. To jedne z najpopularniejszych na świecie rozwiązań chroniących przed zaawansowanymi zagrożeniami online, a flagowe produkty – Norton Security czy też najnowocześniejszy Norton 360 (Norton 360 Standard 2023, Norton 360 Deluxe 2023, Norton 360 Premium 2023 i Norton 360 Platinum 2023) – cieszą się zaufaniem milionów użytkowników.

  Norton 360 Standard Norton 360 Deluxe Norton 360 Premium Norton 360 Platinum
Norton 360
porównanie wersji
Standard Deluxe Premium Platinum
Liczba urządzeń 1 PC, Mac, smartfon lub tablet do 3 lub 5 PC, Mac, smartfonów lub tabletów do 10 PC, Mac, smartfonów lub tabletów do 20 PC, Mac, smartfonów lub tabletów
Ochrona w czasie rzeczywistym
Ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń
Kopia zapasowa w chmurze (tylko komputer PC) 10GB 25GB lub 50GB 75GB 100GB
Firewall (tylko komputer PC i Mac)
Menedżer haseł
Kontrola rodzicielska -
Bezpieczna sieć VPN 1 PC, Mac do 3 lub 5 PC, Mac, smartfonów i tabletów do 10 PC, Mac, smartfonów i tabletów do 20 PC, Mac, smartfonów i tabletów
Ochrona kamery internetowej (Safecam - tylko PC)
NOWOŚĆ! Dark Web Monitoring -
Ochrona bankowości (Safeweb)

 

Norton Antitrack 2024 PL (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna

Norton Antitrack 2024 PL (1 stanowisko, 12 miesi�cy) - wersja elektroniczna

• Ochrona 1 urządzenia z systemem Windows i MacOS
• Licencja na 12 miesięcy
• Wersja elektroniczna (ESD)
• aplikacja chroniąca prywatność, zabezpieczania Twojej tożsamości przed najnowszymi technikami śledzenia online itp.

Nasza cena: 159,00 zł (129,27 zł netto)

Norton Mobile Security - Norton 360 Mobile (1 stanowisko, 12 miesięcy) - wersja elektroniczna

Norton Mobile Security - Norton 360 Mobile (1 stanowisko, 12 miesi�cy) - wersja elektroniczna

• Ochrona 1 urządzenia z systemem Android lub iOS
• Licencja na 12 miesięcy
• Wersja elektroniczna (ESD)
• Ochrona przed zagrożeniami, ochrona Wi-Fi, wykrywanie niebezpiecznych stron, skaner aplikacji, VPN, Dark Web Monitoring

Sug. cena detaliczna: 94,99 zł Sug. cena detalicznaSugerowana cena detaliczna to proponowana przez producenta cena sprzedaży detalicznej.

Nasza cena: 43,00 zł (34,96 zł netto)

Program antywirusowy Norton™ - antivirus online

 

Skuteczna ochrona online z antywirusem Norton™

Programy antywirusowe Norton to zestaw wszechstronnych i efektywnych narzędzi zabezpieczających urządzenia (niezależnie od ich ilości i rodzaju) oraz zgromadzone na nich dane, pliki, hasła dostępu, zarówno w domu, jak i w firmie. Wyposażone w innowacyjne rozwiązania, oparte na sztucznej inteligencji, uczeniu maszynowym oraz największej na świecie sieci gromadzącej informacje o cyberzagrożeniach, zapewniają użytkownikom pełną ochronę przed wirusami, programami spyware i ransomware oraz innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Wśród funkcji antywirusów Norton, na szczególną uwagę zasługują:

 • Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami internetowymi – wirusami, programami szpiegującymi, ransomware i innym, nawet najnowszym szkodliwym oprogramowaniem.
 • Ochrona w czasie rzeczywistym – zabezpieczenie urządzeń, prywatnych danych i finansów przed zagrożeniami podczas korzystania z Internetu.
 • Inteligentna zapora sieciowa – monitoruje ruch sieciowy i blokuje podejrzaną aktywność, chroniąc urządzenia i dane przed dostępem niepowołanych osób.
 • Backup w chmurze – umożliwia tworzenie kopii zapasowych plików i odzyskanie danych w przypadku awarii urządzenia, kradzieży lub ataku ransomware.
 • Usługa Virus Protection Promise – wsparcie ekspertów Norton w przypadku zainfekowania urządzenia i pomoc w jego usunięciu.
 • Usługa LiveUpdate – zapewnia automatyczny dostęp i aktualizację bazy zagrożeń oraz instalację nowych funkcji oprogramowania Norton.
 • Menedżer haseł – tworzy, przechowuje i zapamiętuje hasła dostępu do kont internetowych.
 • Kontrola rodzicielska – umożliwia ograniczenie dostępu dzieci do nieodpowiednich filmów czy aplikacji oraz lokalizowanie ich urządzeń mobilnych.
 • Secure VPN – antywirus Norton chroni prywatność użytkownika podczas korzystania z publicznych lub współdzielonych sieci Wi-Fi.
 • PC SafeCam – zabezpieczenie dostępu do kamery internetowej, dodatkowa ochrona przed spyware.
 • Przyjazny serwis internetowy – umożliwia łatwe konfigurowanie i zarządzanie. zabezpieczeniami poszczególnych urządzeń objętych ochroną Norton.

Sprawdzone, skuteczne rozwiązania

Oprogramowanie antywirusowe Norton to najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom chroni nawet przed najnowszymi i nieznanymi jeszcze rodzajami zagrożeń. Tę wyjątkową skuteczność doceniają miliony użytkowników na całym świecie, a także profesjonalni specjaliści.

Nic więc dziwnego, że Norton, a w szczególności seria Norton 360. uzyskuje regularnie wysokie noty w niezależnych testach i rankingach. Norton może pochwalić się również rekordową ilością 34 nagród PC Magazine, w tym 11 razy z rzędu - takiego wyniku nie uzyskał żaden inny produkt zajmujący się bezpieczeństwem IT.

Norton™ antivirus online - Norton Account

 

Pełna kontrola bezpieczeństwa Twoich urządzeń dzięki oprogramowaniu Norton

Potrzebujesz skutecznej ochrony antywirusowej dla swoich urządzeń? Zaufaj specjalistom w dziedzinie cyberbezpieczeństwa - oferta oprogramowania dostępna w Omegasoft.pl to starannie wyselekcjonowane i przetestowane produkty. Możesz mieć pewność, że decydując się na naszą ofertę, zyskasz nie tylko ochronę z najwyższej półki, ale także wsparcie i pomoc techniczną.

Które oprogramowanie wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz takie rozwiązania jak Norton Security i Norton 360. Istotną wiadomością jest powolne wygaszanie wersji Norton Security - póki co, obie serie działają równolegle, jednak docelowo Norton 360 zastąpi wszystkie warianty antywirusa Norton Security.

Niezależnie od tego, którą wersję programów Norton wybierzesz, możesz liczyć na:

 1. Ochronę nawet 20 urządzeń jednocześnie (w ramach jednej subskrypcji - dotyczy Norton 360 Platinum) - zarówno komputerów Mac i PC, a także urządzeń mobilnych - smartfonów, tabletów - opartych o takie systemy, jak Android i iOS.
 2. Zamówienie ochrony w formie elektronicznej ESD, dzięki której w ciągu kilku sekund otrzymasz na maila klucz produktu, służący do aktywacji oprogramowania na Twoich urządzeniach.
 3. Wersję chroniącą Twoje urządzenia przez kolejne 12 miesięcy - gwarantując stały dostęp do aktualnych baz antywirusowych, zabezpieczenie płatności online oraz bieżącą ochronę Twoich prywatnych danych.
 4. Łatwość obsługi - zarówno oprogramowanie Norton Security Deluxe, jak i wszystkie warianty Norton 360, są bardzo łatwe w obsłudze - ich intuicyjność sprawia, że codzienne użytkowanie nie sprawia żadnych problemów, a niewielki wpływ na wydajność procesora nie spowalnia pracy urządzenia.

Zagwarantuj sobie najlepszą ochronę antywirusową

Norton Security i Norton 360 to niewątpliwie świetny wybór i solidne rozwiązanie antywirusowe. Nasi doradcy bardzo chętnie udzielą Ci wszelkich informacji na temat oprogramowania Norton, jego funkcji i możliwości, a także pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie bezpieczeństwa dla Twoich urządzeń.

Wybierając oprogramowanie antywirusowe (także odnowienie wygasającej licencji) w naszym sklepie otrzymujesz najnowocześniejsze rozwiązania w bardzo dobrej cenie.

Warto pamiętać, że Norton od pewnego czasu  podczas rejestracji wymaga podania numeru karty kredytowej w celu przyszłego przedłużenia subskrypcji - całe szczęście możesz z tej opcji zrezygnować i przedłużyć ochronę korzystniejszej cenie i na swoich warunkach, właśnie w sklepie internetowym Omegasoft.pl.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2023 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT