(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Panda Dome Advanced 2024 - bezpośredni następca Panda Internet Security

Symantec

Panda Dome Advanced – zaawansowana ochrona antywirusowa

Następca znanego i lubianego programu Panda Internet Security – Panda Dome Advanced 2024 – to jeszcze lepsza i jeszcze większa ochrona dla Twojego komputera oraz urządzeń mobilnych. Niezależnie od tego z jakich systemów korzystasz (Windows, iOS, Android), program antywirusowy Panda Dome Advanced 2024 zapewni Ci najbardziej zaawansowaną ochronę na wszystkich domowych, jak i firmowych urządzeniach. Dobra cena, świetna jakość, wysokie bezpieczeństwo – czego chcieć więcej?
 
 

Bitdefender Antivirus online - niezawodna ochrona

 

Panda Dome Advanced 2024 – godny następca Panda Internet Security

Zastanawiasz się nad wyborem najnowszej wersji antywirusa Panda? Słyszałeś dobre opinie o wersji 2021? Szukasz oprogramowania Panda Internet Security 2024? Pod tą nazwą jednak go nie znajdziesz. Bezpośrednią kontynuacją antywirusa Panda Internet Security na rok 2024 jest zupełna nowość – Panda Dome Advanced 2024.

Jaką ochronę oferuje najnowsza wersja Panda Dome Advanced 2024?

Panda Dome Advanced to świetne oprogramowanie dla praktycznie każdego rodzaju urządzeń. W zależności od systemu działającego na sprzęcie, zakres ochrony będzie się nieco różnić. Całkowitą nowością dla wszystkich systemów jest zastosowanie bezpłatnej sieci VPN, która umożliwia bezpieczne przesyłanie danych. Oprócz tego zapewnia anonimowe korzystanie z sieci.

Ochrona dla Windowsa

Nowy antywirus od Pandy skutecznie chroni sprzęt z systemem Windows. Zapewnia ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, a w razie korzystania z PC po jego awarii lub wcześniejszym zainfekowaniu – oferuje tak zwany zestaw ratunkowy. Dzięki niemu będziesz mógł nadal korzystać z komputera. Antywirus skanuje też wszystkie urządzenia zewnętrzne – w celu zapewnienia najwyższej ochrony. Dodatkowo wykorzystanie trybu gracza, umożliwia oglądanie filmów i granie w pełnoekranowe gry bez żadnych zakłóceń.

Nowością jest zastosowanie zaawansowanej zapory – Firewall. Blokuje ataki hakerów, a oprócz tego czuwa nad bezpiecznym przeglądaniem stron WWW, internetowymi zakupami oraz korzystaniem z bankowości online. Ulepszona została kontrola rodzicielska – będziesz mógł bez żadnych obaw o dotarcie do niestosownych treści, powierzyć dzieciom korzystanie z komputera. Do tego wszystkiego Backup w sieci, wirtualna klawiatura i ochrona sieci Wi-Fi zapewni Ci całkowicie bezpieczne korzystanie z komputera PC.

Szeroka ochrona dla Androida

Panda Dome Advanced 2024 świetnie radzi sobie ze wszystkimi zagrożeniami stworzonymi na urządzenia działające na Androidzie. Antywirus monitoruje na bieżąco dostęp do aplikacji, a także oferuje możliwość zablokowania dostępu do części z nich za pomocą kodu PIN. Program antywirusowy posiada rozbudowany moduł antykradzieżowy – alarm, możliwość zdalnej lokalizacji urządzenia, zdalne kasowanie danych i założenie blokady. Oprócz tego z pomocą Panda Dome Advanced 2024 zdalnie zrobisz zdjęcie złodziejowi. Możesz też zablokować za jego pomocą niechciane połączenia.

Panda Dome Advanced 2024 dla urządzeń z systemem iOS

Producent nie zawodzi także w zapewnieniu dodatkowej ochrony dla urządzeń z jabłuszkiem w logo. Antywirus zablokuje także dostęp do niebezpiecznych witryn. Urządzenia mobilne z iOS też będą bezpieczne – program antywirusowy zapewnia zdalne śledzenie sprzętu.

Bitdefender Quicscan

 

Panda Dome Advanced 2024 – wybierz wersję dla siebie

Decydując się na zakup nowej licencji lub odnowienia subskrypcji na antywirusa Panda, nie musisz kupować osobnego programu na każde urządzenie w domu. Możesz wybrać wersję przygotowaną do obsługi większej ilości stanowisk. Tak więc gdzie kupić Panda Dome Advanced w najlepszej cenie i który wariant wybrać?

Możliwości zakupu antywirusa Panda Dome Advanced

Niezależnie od tego, czy szukasz odnowienia licencji czy zakupu całkiem nowej subskrypcji, masz do wyboru podobne opcje. Długość subskrypcji w każdym przypadku wynosi dwanaście miesięcy. Masz jednak możliwość wyboru ilości stanowisk, na jakich chcesz zainstalować antywirusa. I tak odnowienie i nowe subskrypcje możesz kupić na 1, 3, 5 lub 10 stanowisk. Dla całkiem nowej licencji masz jeszcze możliwość wyboru nielimitowanej liczby stanowisk – co znacznie ułatwia sprawę, gdy w domu korzystasz z większej ilości niż 10 urządzeń. Wszystkie wersje - poza wersją unlimited – możesz wykorzystywać zarówno w domu, jak i w firmie. Panda Dome Advanced 2024 Unilimited przeznaczona jest jedynie do niekomercyjnego, prywatnego użytku.

Gdzie najlepiej kupić oprogramowanie antywirusowe?

Kupując nowego lub odnawiając starego antywirusa, oprócz skuteczności antywirusa, warto porównać jego ceny w różnych sklepach. Co za tym idzie – staniesz przed wyborem sklepu. Możesz szukać oprogramowania w sklepach stacjonarnych albo w sklepach internetowych. Który wybór będzie lepszy? Tutaj – oprócz ceny – w grę wchodzi legalność oprogramowania. Zawsze sprawdzaj czy sklep jest rzeczywiście zarejestrowanym i legalnie działającym podmiotem. Ta ostrożność w szczególności dotyczy sklepów internetowych.

Sklep internetowy czy stacjonarny?

Co jednak wybrać? Sklepy internetowe są zdecydowanie wygodniejsze – nie musisz wychodzić z domu i szukać oprogramowania jeżdżąc po sklepach. Znów plusem dla stacjonarnych sklepów jest dostępność towaru od ręki – gdy w przypadku zakupów internetowych musisz czekać na przesyłkę.

A może da się wygodniej i szybciej?

Z jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem przychodzi sklep omegasoft.pl. Kupisz tutaj antywirusa Panda Dome Advance 2024 z natychmiastową wysyłką na maila! Bez podnoszenia ceny o koszty dostawy i bez oczekiwania na kuriera. Jak?

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, dostaniesz maila z instrukcją do pobrania i instalacji antywirusa. Oprócz tego w wiadomości znajdzie się też Twój indywidualny klucz licencyjny. Do tego świetna cena i wsparcie posprzedażowe w gratisie. Czyli na co dodatkowo możesz liczyć? W razie jakichkolwiek problemów z instalacją czy późniejszym działaniem programu możesz skorzystać z darmowej pomocy technicznej. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie omegasoft.pl, wyślesz maila lub zadzwonisz i szczegółowo opiszesz problem. Pomoc jest całkowicie darmowa.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT