(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Panda Dome Complete 2024 - bezpośredni następca Panda Global Protection

Panda Dome Complete 2020

Panda Dome Complete 2024 – godny następca Panda Global Protection

Panda Dome Complete 2024 to najnowsza wersja antywirusa znanego do tej pory jako Panda Global Protection. Znajdziesz w niej nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i ochrony urządzeń pracujących na Windowsie i Androidzie. Panda Dome Complete 2024 sprawdzi się także na urządzeniach z systemem iOS. Kolejnym plusem Panda Dome Complete 2024 jest jej cena – która w stosunku do jakości kształtuje się na bardzo dobrym poziomie.
 
 

Panda Dome Complete – gwarancja bezpieczeństwa w nowoczesnym wydaniu

 

Panda Dome Complete – gwarancja bezpieczeństwa w nowoczesnym wydaniu

Co może zaoferować Ci najnowsza wersja antywirusa Panda Dome Complete 2024? Okazuje się, że dużo więcej niż jego poprzednia edycja – Panda Global Protection. Program antywirusowy Panda Dome Complete 2024 kompleksowo zajmie się bezpieczeństwem Twoich urządzeń – opartych na systemach Windows, iOS i Android.

Jeszcze lepsza wydajność i najwyższy poziom ochrony

Panda Dome Complete 2024 zapewnia całkowitą ochronę antywirusową w czasie rzeczywistym. Program został stworzony dla wszystkich rodzajów urządzeń – tych opartych na systemie Windows, Android, jak i iOS. W stosunku do poprzedniej wersji, nadal możesz korzystać z menedżera haseł, który umożliwi Ci bezpieczne przechowywanie danych logowania do różnych internetowych serwisów. Przy okazji antywirus skutecznie usuwa i szyfruje dane. Panda Dome Complete 2024 to bezpieczny moduł antykradzieżowy i ochrona przed zewnętrznymi zagrożeniami – wykorzystująca między innymi skanowanie nośników USB i urządzeń zewnętrznych. Dzięki temu możesz bez żadnych obaw podłączać do komputera różne nośniki pamięci – Panda poinformuje Cię o każdym zagrożeniu i zablokuje jego szkodliwe działanie na Twoim sprzęcie.

Najnowszy antywirus Panda 2024 to także ochrona sieci Wi-Fi oraz skuteczne zabezpieczenie Twojej prywatności w internecie. Program zabezpiecza przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami - wirusami, ransomware i phishingiem. To nowoczesne oprogramowanie poprawi także wydajność Twojego urządzenia z systemem Andrioid oraz jego czas pracy na baterii. Również na tym systemie możesz za pośrednictwem Panda Dome Complete 2024 ustawić blokadę dostępu do aplikacji – za pomocą kodu PIN, a także zablokować niechciane połączenia.

Jakie nowości kryje Panda Dome Complete?

Z nową wersją Panda Dome Complete 2024 możesz liczyć na zaawansowaną zaporę sieciową, zwaną Firewall. Do tego bezpieczna sieć VPN – która umożliwia szyfrowane przesyłanie danych pod specjalną ochroną. Kolejną nowością jest pojawienie się funkcji Cleanup – pozbędzie się zbędnych danych i zoptymalizuje działanie Twoich urządzeń. Ulepszona została także kontrola rodzicielska, co sprawia, że nie będziesz musiał martwić się o aktywność Twojego dziecka w sieci.

To niby niewielkie zmiany, w stosunku do poprzedniej wersji – Panda Global Protection – jednak mają kluczowe znaczenie w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Producent mocno postarał się o poprawę jakości zabezpieczeń, co w połączeniu z atrakcyjną ceną tworzy antywirusa z wyższej półki.

Gdzie najlepiej kupić najnowszą wersję Panda Dome Complete?

 

Gdzie najlepiej kupić najnowszą wersję Panda Dome Complete?

Zainteresowała Cię nowość od producenta Panda? A może wcześniej korzystałeś miedzy innymi z Panda Global Protection i szukasz jego godnego następcy? Otóż kolejną wersją Global Protection jest właśnie Panda Dome Complete 2024. Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego antywirusa i jak nie dać się oszukać? W końcu chodzi o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

Kupno antywirusa – stacjonarnie czy przez internet?

Aby zaopatrzyć się w najnowszą wersję programu antywirusowego Panda Dome Complete masz do wyboru dwie opcje: poszukanie tej wersji w sklepie stacjonarnym albo zakup w sklepie internetowym. Sklep stacjonarny z założenia jest pewniejszy – widzisz od kogo kupujesz i wiesz, że na pewno jest to zarejestrowany sklep. W sieci trzeba być niestety trochę bardziej ostrożnym. Dlatego jeżeli wybierzesz zakup internetowy, sprawdź najpierw czy sklep rzeczywiście istnieje. Jednakże pozostaje pytanie – który z tych sklepów będzie lepszy?

Z reguły sklepy internetowe są tańsze, dlatego warto poszukać w sieci i porównać ceny z cenami w sklepach stacjonarnych. Kolejną różnicą jest czas – do sklepu stacjonarnego musisz się wybrać osobiście, ale za to wychodzisz z antywirusem Panda Dome Complete 2024 w ręce. Internetowe zakupy zwykle wiążą się z wysyłką i dostawą za pośrednictwem kuriera, co z kolei wydłuża czas oczekiwania. Jednakże w sklepie omegasoft.pl masz możliwość zakupu elektronicznej wersji programu. Co to właściwie oznacza?

Czym jest antywirus w wersji ESD?

ESD to nic innego jak wspomniana już wyżej elektroniczna wersja programu (dostarczana zdalnie). To oznacza, że zaraz po złożeniu i opłaceniu zamówienia, na podanego e-maila otrzymasz instrukcje pobrania i instalacji antywirusa Panda Dome Complete 2024 wraz z unikalnym kluczem licencyjnym. Dzięki takiej opcji, nie dość, że nie musisz wychodzić z domu, to dodatkowo oszczędzasz czas, jaki musiałbyś poświęcić na czekanie na kuriera. A dodatkowo otrzymujesz antywirusa Panda Dome Complete 2024 w bardzo korzystnej cenie. I bez opłat za dostawę.

Ponadto wybierając sklep omegasoft.pl możesz liczyć na całkowicie darmową pomoc techniczną, w razie jakichkolwiek problemów z antywirusem czy jego instalacją. Wystarczy, że napiszesz wiadomość mailową z opisem problemu, zadzwonisz na infolinię lub wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie sklepu. Możesz również skorzystać z tej opcji po dłuższym czasie użytkowania programu – kiedy tylko pojawi się jakiś niepokojący problem. Pamiętaj, że jeśli chodzi o usługi z zakresu IT, szybki i darmowy serwis wraz z obsługą posprzedażową są bardzo ważne.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT