(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

Panda Dome Essential 2024 - bezpośredni następca Panda Antivirus Pro

Panda Dome Essential 2020

Panda Dome Essential 2024 – czyli Panda Antivirus Pro w ulepszonej wersji

Panda Antivirus Pro w roku 2020 ukazała się pod nazwą Panda Dome Essential. A to oznacza, że podstawowa wersja tego antywirusa dostała drugie, ulepszone życie. Ten program to absolutne minimum jakie powinieneś posiadać, aby chronić swój komputer i urządzenia mobilne oparte na systemach Windows, Android i iOS. Najlepsze technologie chroniące przed zagrożeniami ze strony szkodliwego oprogramowania i cyberprzestępców – to właśnie Panda Dome Essential 2024.
 
 

Panda Dome Essential – podstawowa ochrona dla Twoich urządzeń

 

Panda Dome Essential – podstawowa ochrona dla Twoich urządzeń

Panda Dome Essential 2024 to ulepszona wersja programu Panda Antivirus Pro. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że Panda Dome Essential skutecznie zajmie się ochroną wszystkich Twoich urządzeń, zarówno tych, które wykorzystujesz w domu, jak i tych firmowych.

Dlaczego warto wybrać Panda Dome Essential 2024?

Przede wszystkim dlatego, że zapewnia podstawową ochronę, zarówno komputerom PC z systemem Windows oraz sprzętom mobilnym opartym na Androidzie i iOS. Znajdziesz tutaj szereg narzędzi umożliwiających pełną ochronę urządzeń w czasie rzeczywistym. Posiadając Panda Dome Essential 2024 nie musisz już obawiać się wirusów, phishingu, rootkitów, ataków ze strony cyberprzestępców i działania ransomware. Możesz w pełni bezpiecznie korzystać z zasobów Internetowych – począwszy od portali społecznościowych, zakupów internetowych, korzystania z bankowości online, a na grach kończąc. Poradzi sobie też z zagrożeniami płynącymi z nośników zewnętrznych, w tym USB, a także z podłączenia do sieci Wi-Fi.

Skuteczne zabezpieczenia antykradzieżowe

Kradzież kojarzy się przede wszystkim z fizycznym zniknięciem urządzenia. W przypadku takiej kradzieży, Panda Dome Essential 2024 , postara się o zlokalizowanie urządzenia. Za jej pomocą będziesz mógł zablokować dostęp do urządzenia i usunąć wszystkie znajdujące się na nim dane. Po trzech próbach logowania zakończonych niepowodzeniem, antywirus sprytnie wykonuje zdjęcie osobie próbującej uzyskać dostęp do urządzenia i przesyła go do Ciebie. Ponadto program antywirusowy posiada wbudowany alarm przeciwkradzieżowy.

Drugą wersją kradzieży jest wirtualna kradzież tożsamości. Oszustwa i ataki są równie groźne, albo i nawet groźniejsze od samych wirusów. Zagrażają nie tylko Tobie, ale wszystkim użytkownikom internetu w Twoim gospodarstwie domowym i firmie. Panda Dome Essential blokuje ataki ze strony fałszywych witryn internetowych, próbujących ukraść tożsamość, albo wyłudzić pieniądze. Dzięki zastosowaniu wirtualnej klawiatury wbudowanej w antywirusa, unikniesz możliwości kradzieży danych logowania – szczególnie podczas robienia zakupów i przelewów za pośrednictwem bankowości internetowej.

Co nowego w odświeżonej wersji antywirusa Panda?

Zupełną nowością będzie rozbudowany i zaawansowany technologicznie Firewall. Dzięki niemu, możesz bezpiecznie korzystać z Internetu bezpośrednio lub przez Wi-Fi. Zapora skutecznie utrudni dostęp do sieci osobom nieuprawnionym i chroni urządzenia przed włamaniami cyberprzestępców. Kolejną nową funkcją jest zastosowanie VPN czyli Virtual Private Network, które umożliwia anonimowe korzystanie z internetu, a także bezpieczne przesyłanie danych.

Najlepsza cena na antywirusa Panda Dome Essential 2020

 

Najlepsza cena na antywirusa Panda Dome Essential 2024

Panda Dome Essential 2024 to następca świetnej wersji Panda Antivirus Pro. Jeśli już kiedyś z niej korzystałeś, wiesz, że producent robi wszystko, aby była niezawodna i skuteczna. Pojawienie się zmian i ulepszeń oraz rozwój technologii doprowadziły też do zmiany nazwy. Dlatego Panda Antivirus Pro wchodzi w rok 2024 z odświeżoną zawartością i odświeżoną nazwą.

Jeden antywirus na wiele stanowisk

Aby zabezpieczyć przed szkodliwym oprogramowaniem i atakami cyberprzestępców wszystkie urządzenia jakie posiadasz, nie musisz dla każdego osobno kupować licencji antywirusowych. Panda Dome Essential 2024 pozwala na przedłużenie dotychczasowej licencji Panda Antivirus Pro lub zakup zupełnie nowej. Oczywiście jedną z możliwości jest zakup subskrypcji na 1 stanowisko, jednak możesz wybrać także wersje na 3, 5 lub 10 stanowisk. Taki wybór dotyczy zarówno odnowień licencji, jak i nowych subskrypcji. Czas trwania licencji to w każdym przypadku 12 miesięcy.

Gdzie znajdziesz antywirusa Panda Dome Essential 2024 w najlepszej cenie?

Oprócz zapewnienia świetnej ochrony Twoich urządzeń domowych, czy też firmowych, na pewno jesteś zainteresowany znalezieniem licencji w najlepszej cenie. Masz do wyboru dwie opcje: zakup stacjonarny lub zakup w sklepie internetowym. Pierwsza opcja wymaga od Ciebie poszukania sklepu, w którym znajdziesz program antywirusowy w fizycznej wersji. Drugi – nie wymaga wychodzenia z domu, masz łatwość porównywania cen, jednak minusem jest często opłata za dostawę i czekanie na kuriera. Jeżeli chodzi o ceny – internet to miejsce, w którym zwykle można kupić licencje w korzystniejszej cenie.

Na szczęście masz jeszcze jedną opcję!

Jest jednak opcja numer 3 – to zakup oprogramowania antywirusowego Panda Dome Essential 2024 w najlepszej cenie w sklepie omegasoft.pl. Dlaczego cena w tym sklepie jest najlepsza? Bo nie musisz płacić za dostawę i czekać na kuriera. Zaraz po złożeniu zamówienia i opłaceniu go, na Twojego maila dotrze Twój program antywirusowy.

Dostaniesz dokładną instrukcję pobrania i instalacji Panda Dome Essential 2024 oraz oryginalny klucz licencyjny. A to jeszcze nie koniec. Całkowicie bezpłatnie otrzymasz wsparcie techniczne – jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy z przebiegiem pobrania, instalacji, czy późniejszym działaniem antywirusa, wystarczy, że napiszesz maila, wypełnisz formularz na stronie omegasoft.pl albo zadzwonisz do biura obsługi klienta.

Dobra cena, brak konieczności czekania i dodatkowych opłat za dostawę, a do tego darmowe wsparcie – to właśnie Panda Dome Essential 2024 w sklepie omegasoft.pl.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT