(Pn - Pt: 900 - 1700) 32 220 35 21 801 011 033 biuro@omegasoft.pl Pomoc techniczna
0,00 zł
 
 
 

ESET Nod32

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

Reprezentuje zupełnie nowe podejście do pełnej, zintegrowanej ochrony komputera, oferując efektywne zabezpieczenia i zwalczając coraz większą liczbę zagrożeń internetowych i mailowych. Najbardziej aktualna wersja wykorzystywanej proaktywnej technologii ThreatSense – inteligentnego skanera - umożliwia precyzyjne i szybkie skanowanie zapewniające bezpieczeństwo danych i urządzeń. Program gwarantuje niezbędny zakres ochrony, wykorzystujący sztuczną inteligencję do blokowania infekcji wirusowych i przenikania groźnych trojanów, robaków, adware, spyware, rootkitów oraz innych rodzajów zagrożeń bez konieczności ciągłego aktualizowania bazy sygnatur.
 
 

Skuteczna ochrona antywirusowa czyli ESET NOD32 Antivirus 13 – 2020

 

Skuteczna ochrona antywirusowa czyli ESET NOD32 Antivirus 2024

Co roku lepsze i jeszcze bardziej wydajne – tak można w skrócie opisać rozwój produktów z rodziny ESET. Podobnie jest z najnowszym wydaniem ESET NOD32 Antivirus na rok 2024. W porównaniu do programu ESET NOD32 2022 znajdziemy klika ciekawych ulepszeń i nowości. A więc czego możesz się spodziewać po nowej wersji?

Jeszcze lepsza wydajność i jeszcze skuteczniejsza ochrona

ESET NOD32 Antivirus 16 został stworzony do ochrony urządzeń, których działanie opiera się na systemie Windows. Doskonale radzi sobie ze wszystkimi zagrożeniami czyhającymi w sieci, łącznie z atakami opartymi na skryptach, ransomware i spyware oraz blokadą exploitów. ESET NOD32 Antivirus 2024 poradzi sobie także z blokowaniem dostępu do komputera, a także zapewni skuteczną ochronę przed infekcjami. Chroni wszystkie zasoby zgromadzone na dysku i w pamięci, jednocześnie zapewniając optymalną pracę i dłuższe działanie na baterii. ESET NOD 32 2024 to idealne rozwiązanie dla graczy. Program posiada specjalny tryb gracza, który powoduje, że zaraz po włączeniu gry, filmu czy prezentacji na pełnym ekranie, antywirus przełącza się w tryb cichy. To oznacza, że nie są wtedy dokonywane żadne aktualizacje, a program nie będzie wyświetlał żadnych powiadomień, które zwyczajnie mogą przeszkadzać. Do tego niezwykła łatwość zarządzania ustawieniami sprawia, że ESET NOD32 to bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich komputerów PC i urządzeń z systemem Windows.

Jakie ulepszenia i nowości posiada ESET NOD32 2024?

W programie ESET NOD32 2024 ulepszenia objęły ochronę antyphishingową oraz system zapobiegający włamaniom HIPS. Antyphishing polega na ochronie przed nieuprawnionym dostępem oraz przejęciem danych osobowych i ważnych informacji. ESET NOD32 2024 skutecznie chroni dane wrażliwe – wszystkie loginy i hasła oraz dane wykorzystywane do bankowości mobilnej. Ulepszona wersja ESET NOD32 2024 chroni również przed sprytnymi atakami polegającymi na podmianie linków z zaufanych, na przekierowujące na niebezpieczne strony. Z kolei ulepszony system HIPS to jeszcze bardziej szczegółowe monitorowanie aplikacji. Pozwala określić reguły dla programów, procesów i rejestru systemu, aby idealnie dopasować stopień ochrony. Nowością jest proces uczenia maszynowego opartego na chmurze. Dzięki niemu ESET NOD32 Antivirus 2024 wykrywa jeszcze bardziej zaawansowane złośliwe oprogramowanie, bez dodatkowego obciążania systemu.

Gdzie najlepiej kupić antywirus ESET NOD32 w wersji 2020?

 

Gdzie najlepiej kupić antywirus ESET NOD32 w wersji 2024?

Masz komputer z systemem Windows i przekonałeś się, że ESET NOD32 to najlepsze rozwiązanie dla ochrony Twojego komputera? Zastanawiasz się jednak, gdzie najlepiej kupić antywirusa, aby otrzymać rzeczywiście oryginalny program? Sprawdź czy lepiej kupić ESET NOD32 Antivirus 2024 stacjonarnie czy przez Internet.

Warianty antywirusa ESET NOD32 Antivirus 2024

Licencje na program antywirusowy ESET NOD32 Antivirus 2024 dotyczą całkiem nowych subskrypcji oraz odnowienia aktualnych licencji. Niezależnie od wybranej wersji, ESET NOD32 dostępny jest na jedno stanowisko na 12, 24 lub 36 miesięcy. Tak więc jeśli posiadasz już program ESET NOD32 i kończy Ci się czas licencji – wystarczy, że wybierzesz odnowienie. Gdy jednak nigdy nie miałeś do czynienia z ESETem, ale podoba Ci się jego funkcjonalność – postaw na zakup nowej licencji. Warto mieć na uwadze, że program działa na urządzeniach wyposażonych w system Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 oraz Windows 10. ESET NOD32 Antivirus 2024 to prawdziwy specjalista od ochrony Windowsa.

Sklep z antywirusami: online czy stacjonarnie?

Jeżeli antywirus w dobrej cenie to coś, co szczególnie Cię interesuje, oczywistym wyborem wydaje się sklep online. Dlaczego? Argumentów jest sporo. Najważniejszym jest jednak ten, że aby kupić antywirusa – w przypadku zakupów internetowych – nie musisz wychodzić z domu. No dobrze, a jak to jest w przypadku ESET NOD32 Antivirus 2024? Cena jaką uzyskasz przed Internet powinna być niższa niż w sklepie stacjonarnym. W naszym sklepie Omegasoft.pl dodatkowo nie musisz czekać zbyt długo na dostawę, ani martwić się o to, czy kurier zastanie Cię w domu. Licencję na antywirusa ESET NOD32 Antivirus 2024 wysyłamy natychmiast po dokonaniu zakupu – bezpośrednio na maila, jakiego podasz w zamówieniu. Prawda, że proste i wygodne? W mailu otrzymasz instrukcję pobrania i instalacji programu oraz oryginalny klucz licencyjny. Dodatkowo gratis otrzymasz bezpłatne wsparcie techniczne. Gdy tylko będziesz mieć jakiekolwiek problemy z instalacją lub użytkowaniem ESET NOD32 Antivirus 2024 – wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz albo wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie naszego sklepu. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać Twój problem. A to wszystko zupełnie za darmo. Ponadto zakupy online w naszym sklepie są bezpieczne – świadczy o tym ilość pozytywnych opinii o Omegasoft.pl – ich wynik to 4,99 na 5. Jeśli mowa o ochronie - postaw na pewny wybór.Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Copyright 2007-2024 by sklep z oprogramowaniem OMEGASOFT